Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.11.2008., 10:07   #81
Većina su gabori... Ali ima ona bajkerica, plavojka, ima traperice i crnu majicu, neke kožne čizme, pičić k'o kolačić, nije da se palim na bajkerice, ali ova je dobra...

Da ih gledaš s leđa bolje bi bile, inače, gaborke...
Fadolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2008., 23:46   #82
uglavnom su ispodprosjecnih mjera...a britvu nikad vidle...alo zareži to a i pogledaj frizure i robu vuče mi na 80-ete
__________________
Nepravdu osjetit je bolje nego nepravdu stvoriti
mikivtc is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2008., 00:19   #83
Meni su ove žene uglavnom o.k da ih se sredi i stavi u drugu pozu izgledale bi super. Ima par baš bezveznih ali večina je dobra. Ovi malo mlađi stvarno imaju iskrivljenu sliku stvarnosti, to je nevjerovatno u kojem filmu oni žive. A ima li nešto slično u muškoj verziji baš me zanima ?
arenx is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2008., 10:51   #84
pa koje golo tijelo je ljepo....nijedna žena nije sexy kad se skroz skine...sexy je kada je obučena(doduše ne kao ove ovdje )ali kada je ljepo obučena sa stilom onda je sexy .....kad zagolica maštu a ne ovako kada je žena skroz gola više nije sexy...stvar je u faci..ili imaš ljepo lice ili nemaš...ove su ispod prosjeka baš u svemu.što se mene tiče, ljepa žena je ona žena koja ima ljepo lice i kakvo takvo tijelo.naravno da sise ne mogu stajati osim ako nisu silikonske, što se struka tiče, volim kada žena ima izražen struk...većina ih ovdje to nema...naprosto nisu ženstvene...i ono što je NAJBITNIJE od svega...nijedna nema ljepe noge.....meni su noge na tijelu žene najbitnije..naravno nakon ljepe face.
tadukepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2008., 17:00   #85
Quote:
arenx kaže: Pogledaj post
Meni su ove žene uglavnom o.k da ih se sredi i stavi u drugu pozu izgledale bi super. Ima par baš bezveznih ali večina je dobra. Ovi malo mlađi stvarno imaju iskrivljenu sliku stvarnosti, to je nevjerovatno u kojem filmu oni žive. A ima li nešto slično u muškoj verziji baš me zanima ?
Nebih rekla da mlađi frajeri imaju iskrivljenu sliku svijeta, već oni koji puno vremena provode za kompom/TV-om/nečim drugim... jer im serviraju slike ''savršenih'' žena... Po meni, oni nemaju blage što je stvarna žena, niti zaista vole žene...

Mi žene imamo većinom prilično zdrave poglede na to, jer naši časopisi nisu pune golih muškaraca... ja npr. muškarca nikad nisam gledala kao veliki kurac, široka remena, mišići... dok frajeri nas žene gledaju kao okrugla guzica, velike sise, ovakav ili onakav struk i noge...
No, teško je to objasniti ljudima koji nemaju veze sa stvarnim životom i svijetom. Al baš me briga, nek oni samo ostanu tu na netu
__________________
Outside of you...
Maza_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2008., 17:01   #86
Quote:
tadukepa kaže: Pogledaj post
pa koje golo tijelo je ljepo....nijedna žena nije sexy kad se skroz skine...sexy je kada je obučena(doduše ne kao ove ovdje )ali kada je ljepo obučena sa stilom onda je sexy .....kad zagolica maštu a ne ovako kada je žena skroz gola više nije sexy...stvar je u faci..ili imaš ljepo lice ili nemaš...ove su ispod prosjeka baš u svemu.što se mene tiče, ljepa žena je ona žena koja ima ljepo lice i kakvo takvo tijelo.naravno da sise ne mogu stajati osim ako nisu silikonske, što se struka tiče, volim kada žena ima izražen struk...većina ih ovdje to nema...naprosto nisu ženstvene...i ono što je NAJBITNIJE od svega...nijedna nema ljepe noge.....meni su noge na tijelu žene najbitnije..naravno nakon ljepe face.

A nemoj baš tak gledati... mislim to da žene nisu sexy kad su gole... Naravno da jesu! Ali nisu onima koji imaju iskrivljenu sliku što je žena i kako ona izgleda...

a to da je najvažnija stvar lijepo lice, tu se slažem...
__________________
Outside of you...
Maza_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2008., 17:14   #87
Jebači ovako vam izgledaju cure koje nisu retuširane, ove cure su tamo negdje sa kraja 70-tih ipočetkom 80-tih godina...

Tih godina je depilacija bila strani pojam, cure nisu išle u teretanu, eventualno su se bavile nekim sportom, nisu išle na liposukciju, limfnu drenažu, estetsku kirurgiju, dizanje sisa, dizanje guzice, kvarcanje i bok te pita što još...

To su normalne cure, jedino su možda pazile da se ne udebljaju... i ja cure pamtim kao takve, prirodne, čiste, mazne, tople, drage... sa malim količinama dezića, parfema, bez namazane kože koja se sjaji u mraku, sa prištićima, miteserima, malim ožiljcima, maljavim rukama i nogama...

To su bile cure za sva vremena, a ne sada... sada su sjebane u glavu, jednak im je problem otkaz na poslu i prištići na licu, izgubile su sva mjerila, tisuće nevažnih stvari su im nepremostivi problemi!

Jebači, sadašnje cure su vam plastične, masne, mirišu nekim vanzemaljskim mirisima, sadašnje cure nisu više ni za kurac, zato se i plaču da ih niko više neće jebati, ima tko, ali muškarci ipak drže do sebe pa biraju neke koje su ipak priridnije...
domar is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2008., 17:17   #88
Quote:
domar kaže: Pogledaj post
J.. i ja cure pamtim kao takve, prirodne, čiste, mazne...

sadašnje cure nisu više ni za kurac

Domar, ne mislim ništa uvredljivo, ali možda sadašnje cure nisu tako mazne prema tebi jer si za njih možda malkice prestar
Nikolajevna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2008., 17:17   #89
Hehe, nikad nisam čula ženu koja plače da ju nitko neće jebat, ali zato frajere
__________________
Outside of you...
Maza_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2008., 17:30   #90
sta, nisu lose cure, najzgodnija mi je jedna u bijeloj majici, dugoj suknji i bijeloj obuci
beautiful_garbage is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2008., 18:56   #91
ajd zanemarimo odjecu i dlake... bas su zene OK neka manje-neka vise

od biraca nema jebaca
Samazza is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2008., 19:16   #92
Tko bira sam se dira




















__________________
Oj Bumbareeee!!! :Slin:
Primitivac a ne biciklist.
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 01:30   #93
Quote:
vanity_princess kaže: Pogledaj post
http://www.incident.net/works/miseanu/nues.html

Dakle, tu su kao neke prosjecne cure/zene koje svakodnevno vidimo na ulici .... Znaci, to vi karate. U prosjeku.

Jel vas privlače?
Jel mi stvarno tako izgledamo gole? Ja znam za par svojih frendica, ali ovo je zastrasujuce. Naročito sise me zbunjuju... svaka redom ima komatozne sise. Tko je tu jadniji, vi koji to karate ili mi zato što tako izgledamo.

Ajde razvijte diskusiju....

evo meni je najbolja ona u crno-bijeloj haljinici do koljena, i ona sa bijelom kapom sa G slovom...i ona u sivoj New York majici, ostale strašno... hm..

stvarno uzas, sise su katastrofa. sve od silikona pa do pravih
ne znam, ovo mi se cini nerealno. no, zadnje sise koje sam dirao bile su i to kako!
ehh da i nisu samo sise bile dobre, nego the whole package!
Luka89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 09:36   #94
Šta imaš tako dobre sise?
__________________
Oj Bumbareeee!!! :Slin:
Primitivac a ne biciklist.
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 23:39   #95
moram prokomentirat...

cure su prosjek, ne moru svi bit perfektni, al brate, neke nisu cule za zilet jbt sram bi me bilo s takvim dlacurinama van izac brrr.
lara-jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 23:47   #96
mislim da je ovdje osnovni problem 'intimna frizurica' grudi manje vise, ali zaista ima nekoliko fuj...

elem, vjerujem da su svima zasmetale dlake... pa pobogu, zar tada nisu postojali brijaci, zileti?
Samazza is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2008., 00:55   #97
Nije bilo u modi
arenx is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2008., 02:09   #98
Ali više od pola ih ima skoro savršene guze!
__________________
Another beautiful day - mutilated corpses with the chances of afternoon showers.
baby doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2008., 02:54   #99
osim što živimo u doba velikih reklama sa prekrasnim ženama i muškarcima koji nam podsvjesno nabijaju neke kriterije izgleda i pomalo nas čine nervoznim motreći nas s velikih plakata dok ih sjetno gledamo iz auta il autobusa, mi također živimo i u dobu gdje se samo cijeni ljepota i mladost... proporcije, pravilne crte lica, vitkost..bla bla...


i onda izađeš vani, i vidiš da su ljudi, u globalu, jako prosječni, ako ne i ružni...i da većina mojih znanaca i prijatelja kreira svoje male živote sa tim ''prosječnim'' ženama...koje su njima Boginje...

(samo serem, i ružan sam, al bi ovo moga napisat da sam lip )
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2008., 23:29   #100
meni je vecina ovih zena natprosjecno lijepa. ali ja sam u stanju vidjeti njihovu ljepotu unatoc odjeci iz '80-ih i dlakama i losoj sminki. i kad izadjem van, ljudi mi nisu ruzni. i bas mi je drago zbog toga, moj svijet je ljepsi od onog pokretacice topika.
carre is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:36.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger