Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.03.2018., 22:14   #1
64. gastronomski natječaj - Yotam Ottolenghi - jela izvan natječaja

Na ovu temu stavljajte sve s čime se ne želite natjecati.
__________________
Mornari na zvijezdama
sa slomljenim jedrima,
signale šalju u noć...
Pringles is offline  
Old 14.03.2018., 20:15   #2
ČOKOLADNI KEKSI

ovo je nekakva moja jednostavnija varijanta recepta za chocolate ‘O’ cookies.

sastojci za cca 22 keksa:
190g maslaca sobne temp.
100g šećera
1 vanilin burbon šećer
naribana narančina korica
4-5 sjemenki kardamoma, usitnjenog
pola žličice soli
220g glatkog brašna
75g kakaa
1/4 žličice sode bikarbone
za preljev 80-100g bijele čokolade i 1 žlica ulja

maslac, šećer, sol i začine smiksati da se dobije kremasta smjesa. brašno, kakao i sodu pomiješati, pa prosijano dodati u maslac i dobro izmiješati da se dobije glatka smjesa koju je potrebno staviti u frižider da se stisne.
nakon toga tijesto razvaljati na debljinu cca 1/2cm i modlicom rezati krugove promjera 7cm. peći 12-13 min na temp. 180°C.
čokoladu i ulje rastopiti na laganoj vatri i ukrasiti ohlađene kekse.

gargamišamel is offline  
Old 01.04.2018., 16:31   #3
Uskrsna torta od tahinija i bijele čokolade a la Ottolenghi, by samotna šetačica & xavi

Uskrs je vrijeme za pretjerivanje, pa smo samotna i ja ove godine udruženim snagama odlučile udebljati se barem pet kila u tri uskršnja dana. A kako bi nam to uspjelo, morala se praviti (i) torta. Pa se tako provelo neko vrijeme u bezuspješnom traženju idealne - dok nije nastupila faza odustajanja i kompromisa: skombinirati par recepata i stvoriti svoju idealnu. Inspirirao ju je kao i uvijek upravo Ottolenghi: prije svega njegov fantastični recept za yo-yose koji nam je otkrio suludo dobru kombinaciju tahinija i mascarponea, koja je prije ili kasnije morala završiti među nekim biskvitima. Kako su uskršnje delicije same po sebi ubojice, umjesto bogate tamne odlučile smo se za tek nešto (varljivo) 'lakšu' bijelu čokoladu - i stvorile čudovište .

Tri su razloga što ova torta ipak nije završila na natječajnom topicu: pravila ne predviđaju kuhanje u parovima (a mi smo law-abiding citizens, ipak); recept je tek posveta Ottolenghiju, a ne njegov autorski recept...i najvažnije - popile smo malo previše vina prije nego smo se bacile u izradu kolača, pa smo tu i tamo zeznule svoj originalni plan. Biskvit bi svakako bilo bolje peći u dva dijela, a meni uzeti mjernu čašu iz ruke kad sipam vrhnje, jer sam umjesto idealnog omjera 2:1 u korist bijele čokolade uspjela čokoladu i vrhnje izmjeriti u više-manje ravnopravnih 1:1, što znači da nam se krema baš nije stegla i u zadnji smo tren morale raditi modifikacije. Ali malo gastronomskog nereda nikad nije nikoga ubilo - a ukoliko se i posljedice katastrofe saniraju uz dosta vina, praktički nitko ništa ni ne primjeti . Dolje su napisane obje varijante, planirana i modificirana, i mi usrdno preporučujemo držati se plana.

Za malu tortu od 17 cm trebat će vam:

4 jaja
200g maslaca
100g bijele čokolade
200 g brašna
200 g šećera
malo praška za pecivo

50ml slatkog vrhnja (ili 100ml u našem pokušaju)
100g bijele čokolade

250g mascarponea (+ još 250g ako ste prvotno zaribali)
oko 50g šećera u prahu
5-6 žlica tahinija

jagode (ili još bolje maline, kad konačno krene sezona)

Na laganoj vatri otopiti maslac i bijelu čokoladu. Mikserom umiješajte šećer i sva četiri jaja. Rukom umiješajte brašno pomiješano s praškom za pecivo (i po želji malo vanilije). Ulijte u mali, maslacem namazani i papirom za pečenje obloženi kalup i pecite oko 40 minuta na 170 stupnjeva. (Alternativno, podijelite smjesu za biskvit u 2 kalupa i pecite odvojeno 20ak minuta; takvi bi biskviti vjerojatno bili bolji.)

Za bijeli ganache, ugrijano vrhnje prelijte preko natrgane bijele čokolade i miješajte dok se čokolada skroz ne otopi. Ohladite, pa spremite u hladnjak preko noći.
Sutradan kremu lagano umiksajte, da malo dobije na volumenu.
(Ukoliko ste samotna i ja, prelijte čokoladu sa 100ml vrhnja. Ujutro shvatite da ste zabrljali omjere, pa pokušajte spasiti što se spasiti da: izmiksajte kremu, pa dodajte mascarpone u nadi da će je malo učvrstiti, premda u dubini duše znate da neće. Nakon toga dodajte i malo tučenog vrhnja, i dalje u nadi. Tek tada duboko udahnite i shvatite da više nemate vrhnja da sve krenete iznova, pa slegnite ramenima, natočite još malo vina i zaključite da je OK tako kako je, pojest će se.)

Za cheesecake kremu pomiješajte mascarpone, tahini i šećer u prahu.



Biskvit razrežite na tri dijela, koja spojite kremom od tahinija. Tortu omažite kremom od bijele čokolade (ili, ako vam je krema malo falš, na vrh torte natovarite kreme koliko stane i recite samima sebi da su polugole torte u modi, i baš je kul; strusite jeger za živce, zlu ne trebalo), po vrhu poredajte oprane jagode i pretjerajte s šarenim konfetima, because proljeće.

__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:13.