Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.11.2013., 10:00   #3861
Hotel Telal, ima li itko iskustvo s njima? Hvala
patkica86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2013., 10:05   #3862
pisali smo vec o hotelu telal. ok hotel, blizu bascarsije
fairy wings is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2013., 10:41   #3863
Quote:
patkica86 kaže: Pogledaj post
Hotel Telal, ima li itko iskustvo s njima? Hvala
Da potvrdim. Sasvim ok smještaj i cijenom i lokacijom.
__________________
I must be a mermaid, Rango. I have no fear of depths and a great fear of shallow living.
dvatricetiri is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2013., 10:44   #3864
Pročitala sam većinu stranica ovog topica,no nisam vidjela jeli se pisalo već o hostelu Teatar.Naime,to je novotvoreni hostel,mislim,da od ove 2013 godine.Primaju mali kapacitet ljudi,tako da baš i nemaju neke masovne feedbackove,no nalaze se u titovoj ulici,znači blizu centra,te mi se čine zaista kvalitetni za odsjest.Planiram se uputiti sa dvije prijateljice za novu godinu u Sarajevo..te me zanima mogu li ovdje dobiti kakvu informaciju o tom hostelu od ljudi koji su ga možda već posjetili ili samih Sarajlija? Bila bih jako zahvalna na bilo kakvoj informaciji..
manda995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2013., 11:15   #3865
Quote:
dvatricetiri kaže: Pogledaj post
Da potvrdim. Sasvim ok smještaj i cijenom i lokacijom.
Da, pročitala sam ovdje recenzije ali i na internetu da su sobe prljave, u kupaonama nema tople vode, ima žohara, pa me zanima jel to ipak tako.
patkica86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2013., 11:53   #3866
mi smo bili prosle godine, soba je bila cista, tople vode je bilo uvik, nismo vidili nijednog zohara
fairy wings is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2013., 12:38   #3867
Ja jedino znam da se nalazi u zgradi kamernig teatra, sprat-dva nize.
A za telal prvi put cujem nesto tako ruzno, trudim se procitay sve sto pisete ne sjecam se tog komentara. Al et
Zn da su im cijene ok, ja sam jednom nesto trazila i oni su bili najnormalniji.
krug88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2013., 13:10   #3868
Quote:
patkica86 kaže: Pogledaj post
Da, pročitala sam ovdje recenzije ali i na internetu da su sobe prljave, u kupaonama nema tople vode, ima žohara, pa me zanima jel to ipak tako.
Od raje koju ja znam da je dolazila i noćila tamo nisam čula ništa takvo. A sad je li se nekom zalomilo i tako loše iskustvo... stvarno ne znam.

Nedavno mi je prijateljica iz Banja Luke dolazila i odsjela u ovom hostelu i kaže da je odličan, pa to je jedna friška preporuka od mene. A cjenovno mislim da su tu negdje oba.
__________________
I must be a mermaid, Rango. I have no fear of depths and a great fear of shallow living.
dvatricetiri is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2013., 13:22   #3869
To sam baš pročitala na ovoj stranici booking.com, mislim da ću ipak kod njih rezervirat Mislim se između Telala, Hecce i Sokaka!
patkica86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2013., 18:18   #3870
Quote:
manda995 kaže: Pogledaj post
Pročitala sam većinu stranica ovog topica,no nisam vidjela jeli se pisalo već o hostelu Teatar.Naime,to je novotvoreni hostel,mislim,da od ove 2013 godine.Primaju mali kapacitet ljudi,tako da baš i nemaju neke masovne feedbackove,no nalaze se u titovoj ulici,znači blizu centra,te mi se čine zaista kvalitetni za odsjest.Planiram se uputiti sa dvije prijateljice za novu godinu u Sarajevo..te me zanima mogu li ovdje dobiti kakvu informaciju o tom hostelu od ljudi koji su ga možda već posjetili ili samih Sarajlija? Bila bih jako zahvalna na bilo kakvoj informaciji..
A kako ćemo ti mi Sarajlije dati informaciju kad ne odsjedamo u hostelima jer smo domaći...? Jedino neko ko je već noćio tamo...
__________________
666+999=zlo i naopako
Lesli Eldridž is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2013., 00:24   #3871
Bok!

Nudim dva Kolektivina kupona, zajedno koštaju 800 kuna, odnosno samo 400 kuna po kuponu. Svaki kupon vrijedi za dvije osobe, a za njega možete dobiti dvije noći s doručkom i večerom u sarajevskom hotelu Grand. Kuponi su iskoristivi do 28.12.2013. Ovo je provjereno najniža cijena koju možete dobiti za ovakav aranžman.
Za više informacija javite mi se u inbox.
Pozdrav
JellyB is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2013., 14:28   #3872
Razlika izmedju telala i vagabunda je u wcu. Neki ljudi zele privatno kupatilo. A opet vagabundu je bolja lokacija. A lesli je u pravu mi u Sarajevu znamo samo koliko ovde procitamo il ako nam neko kaze gdje mu je dobro bilo, ali to opet nije nase iskustvo. mislim da je najbolje procitati komentare na bookingu, mada ima i tu pogresnih komentara. Tipa kad se neko zali na odvojeni krevet a sam rezervisao sobu, cak na rezervaciji ima sliku sobe koju je rezervisao, ili zali se da se dijeli kupatilo a i to pise na rezervaciji i uglavnom na jeziku zemlje iz koje dolazi. Neke komentare nemojte bas bukvalno shvatat.

I mali savjet nemojte uzimati sobe sa doruckom ako ima opcija bez dorucka. dorucak kosta 5eura a dobijete casu soka/mlijeka, caj/kafu, 2-3 veknice i namaz putera i dzema. A u Sarajevu za 5eura mozete skoro pa rucat.
krug88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2013., 17:09   #3873
Krug, upravo tako. U suštini slike znaju zavarati jer neće niko slikati neočišćen ili tek malo krpom pređen apartman/sobu. Bitni su komentari gostiju u tom kontekstu i pametno ih je pročitati jer su to ljudi koji su već prošli kroz taj smještaj. Booking je po tom pitanju super. Naravno treba znati i šta ko traži, nekome odgovara da dijeli sobu i traži samo krevet, nekom treba zasebno sve, neko hoće satelitsku i wifi da rade, a to opet sve piše u informacijama.
Također je pametno provjeriti lokaciju, jer ako tražite nešto u centru (što je ustvari stari grad, a ne centar ), lako se orjentisati na osnovu nekih općepoznatih lokacija, tipa Sebilj, Katedrala, Vijećnica, ili ulice poput Ferhadije, Mula Mustafe Bašeskije i sl. Ako vidite da je u pitanju Ilidža ili išta u okolici, ili Dobrinja, išta u okolici, to znači da vam treba preko pola sata do starog dijela grada, i to taksijem, a gradskim prevozom i više. Marijin dvor, Skenderija, Vratnik i Bistrik (s tim da je ovo posljednje u brdu) su u nekih 20 minuta hoda pješice pa je i to pristupačna lokacija, a možda povoljnije cijene.
I tako.
__________________
I must be a mermaid, Rango. I have no fear of depths and a great fear of shallow living.
dvatricetiri is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2013., 12:39   #3874
Quote:
Lesli Eldridž kaže: Pogledaj post
A kako ćemo ti mi Sarajlije dati informaciju kad ne odsjedamo u hostelima jer smo domaći...? Jedino neko ko je već noćio tamo...
Pa u tome i jest problem sto je rijetko tko nocio tamo jer je relativno frisko otvoren,zato pitam jeste li mozda vi culi kakve informacije o hostelu posto se nalazi kolko-tolko u centru grada?ili samo osobno misljenje kak vam se cini izvana,dobro to i nije dobar pokazatelj kvalitete..ali bilo kakva informacija ce mi dobro doci!^^
manda995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2013., 13:25   #3875
Quote:
Alčak kaže: Pogledaj post
Ja vala nikom ne bih preporucio Alem.
niti ja. ne znam na kojim drogama čovjek mora biti da bi nekome preporučio tu rupetinu (ne zbog lokacije, taksijem si samo za 6-7 bam u centru, nego zbog samog hotela)
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2013., 00:34   #3876
Quote:
patkica86 kaže: Pogledaj post
Da, pročitala sam ovdje recenzije ali i na internetu da su sobe prljave, u kupaonama nema tople vode, ima žohara, pa me zanima jel to ipak tako.
mi smo bili prije godinu dana i ništa od ovoga nismo vidjeli. sobe su uredne i čiste i namještaj im je relativno nov. tople vode je bilo uvijek. jedino je doručak živa bijeda, ali baščaršija je na minutu udaljena, a tamo ima svašta finoga i cijene su ok pa nam nije ništa falilo! usput smo isprobali sve što bosna nudi!
__________________
getting lost will help you find yourself
vriisky is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2013., 12:10   #3877
Quote:
vriisky kaže: Pogledaj post
mi smo bili prije godinu dana i ništa od ovoga nismo vidjeli. sobe su uredne i čiste i namještaj im je relativno nov. tople vode je bilo uvijek. jedino je doručak živa bijeda, ali baščaršija je na minutu udaljena, a tamo ima svašta finoga i cijene su ok pa nam nije ništa falilo! usput smo isprobali sve što bosna nudi!
Hvala još jednom svima, rezervirala sam hotel Telal i sad sam sigurna da nisam pogriješila, a u Sarajevu sam živila tako da znam što sve nudi i na doručak u hotelu i ne računam
patkica86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2013., 23:14   #3878
pozzzzzzz,moze mi neko preporucit povoljan smjestaj za novu bi isla?
nast is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 00:55   #3879
poz ekiipa,nasla sam apartman u novom sarajevu ulica je Humsa ( necu pisat broj ali je u prvih 50 brojeva).

Koliko je to od centra? Rekao mi je covjek kao da imamo 5 min do trama + 3-4 stanice.... Jel taksi od centra do tu skup?

Zadnje uređivanje nast : 04.12.2013. at 00:56. Reason: greska
nast is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 01:50   #3880
Tramvajem ti do centra teba 20-30min. To je nekih 8 stanica. Ako je 10 eura po osobi onda je ok taxi vam je otprilike 7-8 KM
krug88 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:38.