Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.03.2011., 17:00   #1
Maske za područje oko očiju

Koža oko očiju mi postaje sve gora, rade mi se podočnjaci, čak se vide i bore, a ne bi smjele biti ovdje jer još nisam u godinama za bore! Prevencija je više nego nužna. Koristim Clinique all about eyes, ali mi treba još nešto. Razmišljam o sljedećem a komentari i prijedlozi su jako dobrodošli!

http://hr.strawberrynet.com/skincare.../73245/#DETAIL
http://hr.strawberrynet.com/skincare.../48224/#DETAIL
madeira is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 13:54   #2
Quote:
madeira kaže: Pogledaj post
Koža oko očiju mi postaje sve gora, rade mi se podočnjaci, čak se vide i bore, a ne bi smjele biti ovdje jer još nisam u godinama za bore! Prevencija je više nego nužna. Koristim Clinique all about eyes, ali mi treba još nešto. Razmišljam o sljedećem a komentari i prijedlozi su jako dobrodošli!

http://hr.strawberrynet.com/skincare.../73245/#DETAIL
http://hr.strawberrynet.com/skincare.../48224/#DETAIL
Ovo prvo, maska od Sislya-čisto savršenstvo
najbolje što sam koristila za oko očiju
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 17:50   #3
sisley maska je dosta dobra, ja je redovito koristim, 2 puta tjedno s tim da jednom tjedno je ostavim preko noći.
koristila sam i caritinu masku za oči ali sisley mi je bolja. malo je ljepljiva ali ne smeta mi toliko.
Soleiol is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 19:12   #4
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
Ovo prvo, maska od Sislya-čisto savršenstvo
najbolje što sam koristila za oko očiju
potpisujem
malazara is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 22:02   #5
Quote:
Soleiol kaže: Pogledaj post
sisley maska je dosta dobra, ja je redovito koristim, 2 puta tjedno s tim da jednom tjedno je ostavim preko noći.
koristila sam i caritinu masku za oči ali sisley mi je bolja. malo je ljepljiva ali ne smeta mi toliko.
Ja sam ju koristila svaku večer kao uobičajenu kremicu, i trajala mi je jako dugo jer ima 20 ml
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 22:04   #6
A cijena je sigurno prava sitnica............
lida is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 22:18   #7
Quote:
lida kaže: Pogledaj post
A cijena je sigurno prava sitnica............
615 kn nedavno je netko tu na forumu prodavao za 220 kn i baš sam se čudila da nitko nije kupio
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 22:59   #8
Uuu malo mi je tu mač! Da je i 300 super ali 600
lida is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 23:08   #9
Quote:
lida kaže: Pogledaj post
Uuu malo mi je tu mač! Da je i 300 super ali 600
Istina, ali meni je to najboljih 600 kn uloženih u okoloćnu kremu, navodno da je u Sloveniji i Austriji nešto jeftinija, ja bi ju opettt.
Našla sam si jako sličnu zamjenu a jeftiniju, vrlo podsjeća na tu masku
http://www.marieclaire.co.uk/imageBa...ac29559923.jpg

ali ovaj kremasti dio, ne gelasti
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 23:31   #10
ja se nikako ne mogu odluciti na gelaste okoloocne kreme, uvijek mi je u podsvjesti nekakvo zatezanje i isusivanje kad je gel u pitanju.


sto radi ta sislyeva maska, a da je bolja od drugih kremulja?
imala sam neke njihove testere i nista me nije oborilo s nogu
top-secret-koka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 23:36   #11
Quote:
top-secret-koka kaže: Pogledaj post
ja se nikako ne mogu odluciti na gelaste okoloocne kreme, uvijek mi je u podsvjesti nekakvo zatezanje i isusivanje kad je gel u pitanju.


sto radi ta sislyeva maska, a da je bolja od drugih kremulja?
imala sam neke njihove testere i nista me nije oborilo s nogu
Čuda definitivno ne u smislu podočnjaka i liftinga ali za osušeno, dehidrirano okoloćno područje je prava oaza vode. Tekstura je baš fino kremasta, nimalo masna, na prvu se čini malo teška kad se nanese ali začas se upije, ono što mene posebno oduševljavalo , ta maska mi je jako opuštala oči, koristila sam ju prošle godine od 6 do 10 mjeseca svaku večer, imala sam tako odmorene oči kao da sam držala obloge cijelu noć
Ne moram ni govoriti kako je koža oko očiju bila elastična i nahranjena a samim tim vjerojatno utječe i na bore
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 23:41   #12
ok, zvuci stvarno dobro
top-secret-koka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 23:43   #13
Quote:
top-secret-koka kaže: Pogledaj post
ok, zvuci stvarno dobro
Koka, potroši u Irisu oko 1000 kn pa možda dobiješ taj tester, dosta je izdašan pa se može dobro isprobat
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 10:08   #14
Quote:
top-secret-koka kaže: Pogledaj post
ok, zvuci stvarno dobro
ono što je eye napisala zvuči i predobro , ali cijena
xena is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 12:57   #15
Nije maska, ali sam naletjela na Baleine flastere protiv bora za oko očiju. Jel to k'o probao?
Pikova dama is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 13:45   #16
Quote:
xena kaže: Pogledaj post
ono što je eye napisala zvuči i predobro , ali cijena
Testirala sam one njihove dvije kreme od 1600 kuna, imala njihov eclat puder. I s time sam raskrstila vjerovanje u njih da su išta bolji od drugih. Kada keširam neku veću lovu za takve stvari valda me podsvijest uvjerava da je i to nešto posebno, ali nažalost oduševljenje brzo prođe.
Estee Lauder is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 15:29   #17
Quote:
Pikova dama kaže: Pogledaj post
Nije maska, ali sam naletjela na Baleine flastere protiv bora za oko očiju. Jel to k'o probao?
To koristi mama od mog dečka, i šta da kažem, ima 54 godine a oko očiju nijednu boru, čak štoviše, malo koja 20-godišnjakinja ima glađu kožu od nje.
Da ih je nosila preko cijele face nadmašila bi sve plastične kirurge
Napominjem da ih ona nosi više od 5 godina 24 sata, skida ih samo ako ide van.
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 15:47   #18
Sisley maska je jako dobra.Cijena joj nije
Meni je oko očiju koža uvijek suha,dehidrirana.Dok sam imala masku koža mi je bila onak elastična,sjajna,manji podočnjaci...ja sam ju koristila kao kremu
Ali nije 20 već 30ml..i imala sam ju 6mj
andyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 16:04   #19
Quote:
andyca kaže: Pogledaj post
Sisley maska je jako dobra.Cijena joj nije
Meni je oko očiju koža uvijek suha,dehidrirana.Dok sam imala masku koža mi je bila onak elastična,sjajna,manji podočnjaci...ja sam ju koristila kao kremu
Ali nije 20 već 30ml..i imala sam ju 6mj
Da, u pravu si, znam da je bila pravi kapitalac od okoločnih krema, i kad pomislim da sam za Diorovu i Shiseidovu od 15 ml davala po 750 kn, onda ova i nije tak skupa. I ja sam ju koristila kao kremu i trajala je 100 godina
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 16:49   #20
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
Da, u pravu si, znam da je bila pravi kapitalac od okoločnih krema, i kad pomislim da sam za Diorovu i Shiseidovu od 15 ml davala po 750 kn, onda ova i nije tak skupa. I ja sam ju koristila kao kremu i trajala je 100 godina
Baš tako..
..ma da imam love sad,kupila bi ju ziher...meni je zapravo to bio najbolji proizvod oko očiju ikad.
a vjerujte isprobala sam sve u parfumerijama,drogerijama i ljekarnama prije nekih 2,3g
Zato sad i nemam para
andyca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:22.