Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.06.2023., 19:11   #1
Arrow Špagerice - Wedge Espadrilles

Ljeto je vec krenulo, a meni najdraza obuca za ovo razdoblje jesu špagerice

Zato otvaram temu da dijelimo kupnje, recenzije i iskustva kao i dobre prilike/popuste/promo kodove….


Idu odlicne na suknje i haljine, dnevne i vecernje prigode i udobne su mi za nosenje cijeli dan obvezno moraju biti brusena koza gore i kozna tabanica….one napravljene od tkanine su mi vrlo neudobne i usjeku se u stopalo i vec nakon pola sata od bolova ne mogu hodati….takoder izbjegavam tabanice od tkanine, jer mi bude u njima vruce, stopalo se znoji, a sama tkanina tesko cisti, dok kozne samo prebrisem mokrom krpom…

Najljepse i najudobnije koje sam dosad imala jesu Manebi pa sam ih kupila u nekoliko boja i visina Hamptons model



Proslo ljeto sam kupila i hvaljene Castaner, ali sam ih nakraju poklonila frendici….meni su neudobne i preuske naprijed (a nemam siroko stopalo) i smeta mi tkanina….njoj je kalup super i nosila ih je cijelo proslo ljeto….

Od ostalih proizvodaca spagerica, prijateljice hvale Unisa, Verbenas i Cuple kao i Ted Baker i LK Bennett…..

Manebi - https://manebi.com/

Castaner - https://en.castaner.com/

Unisa - https://www.unisa-europa.com/en-HR/

Verbenas - https://verbenas.com/en/

LK Bennett - https://www.lkbennett.com/Shoes/Espadrilles

Ted Baker - https://www.tedbaker.com/ie/search?text=Tie%20wedges
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2023., 19:38   #2
Otkad sam posve slučajno kupila Verbenas ne izlazim iz njih 3 godine. Nevjerojatno udobne. Ko da si na oblacima i zbog kvalitetne kožne podstave ne znoje se stopala.
__________________
Wherever I am
I am what is missing.
merlinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2023., 10:43   #3
To sam isto cula od frendice, a ona ih je kupila na BSu pretproslo ljeto i nakon toga je uzela jos 2 boje proslo ljeto i namjerava opet ovo ljeto….kupila ih je na blef, jer je BS imao dobar deal i ugodno se iznenadila udobnoscu i kvalitetom, a nikad prije toga nije cula za verbenas….isto kaze da joj je to najudobnija obuca koju ima….
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2023., 19:26   #4
Ja sam lani kupila Unisa wedges spagerice i jako su udobne, imaju mekani kozni ulozak. Jedino je lose vrijeme pa ih ne nosim jer nikad ne znas hoce li kisa ili ne.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2023., 08:47   #5
Došla sam prijaviti da sam nakon pročitanog posta ovdje poletjela kupiti Verbenas špagerice na BS, jučer mi stigle, nosila sam ih samo kratko van. Oduševljena sam izradom i kvalitetom - onako laički mi se čini da je sve prošiveno, porubljeno "kosom trakom" (ne znam koji je pravi naziv, ovo sam posudila iz terminologije šivanja); remen je od kože i nema onu iritantnu elastičnu stvarcu koja se najbrže potrga, mekane su i baš udobne.
__________________
The only problem/with haiku is that you just/get started and then
rh4ps0dy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2023., 11:04   #6
Quote:
rh4ps0dy kaže: Pogledaj post
Došla sam prijaviti da sam nakon pročitanog posta ovdje poletjela kupiti Verbenas špagerice na BS, jučer mi stigle, nosila sam ih samo kratko van. Oduševljena sam izradom i kvalitetom - onako laički mi se čini da je sve prošiveno, porubljeno "kosom trakom" (ne znam koji je pravi naziv, ovo sam posudila iz terminologije šivanja); remen je od kože i nema onu iritantnu elastičnu stvarcu koja se najbrže potrga, mekane su i baš udobne.
Ja sam isto tako nakon pročitanog ovdje požurila kupit model Carmen na BS. Bogte drugi put vraćam.
Prvi put uzela broj veće (39) - lijeva ok al malo komodnija, desna šlapa dok hodam. Vratila.
Drugi pokušaj, uzela svoj broj 38 - navukla stopalo ko u spravu za mučenje. Stišće, boli… vratila opet.
Ali ona prva lijeva cipela je dala naslutiti da su zbilja udobne za nosit za ono kad se posloži veličina Verbenasa i noge. Meni eto nikako.
Za ne falit sad čekam model malena u broju 38 pa ono… javim.
malasjuga is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2023., 16:06   #7
Da, moje su Malena. Piše da su kalupi manji, uzela sam 36 i meni je taman. Doduše, desno mi je stopalo mrvicu veće pa je pravi 36, lijevo je više 35 i pol, ali nije loše.
__________________
The only problem/with haiku is that you just/get started and then
rh4ps0dy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2023., 16:15   #8
I ja imam Malena maslinaste, jesu vrlo mekane i udobne ali na onom dijelu prednjeg stopala me znaju nažuljati ako ih dulje nosim i malo više hodam, a sjećam se i prvi put kad sam ih stavila na noge da nešto nije sjelo kako treba, iako opet jesu bile udobne. Imam jedne Tom Tailor i više od ovih, pa nemam takav problem s njima, iako svaka viša peta naravno malo iscrpi stopalo s vremenom. Veličina mi odgovara.
Akvamarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2023., 07:44   #9
postoji li brand-model špagerica sa jako visokom petom? sve što gledam je 6-8.....ja bi 10min
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2023., 09:00   #10
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
postoji li brand-model špagerica sa jako visokom petom? sve što gledam je 6-8.....ja bi 10min

Mislim da su one Tommy Hilfiger dosta visoke.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2023., 10:43   #11
Castaner cesto ima 10 cm….stuart weitzman je imao proslo ljeto, ali nisam gledala ove godine….michael kors zna imati tu visinu…..
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2023., 14:14   #12
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Mislim da su one Tommy Hilfiger dosta visoke.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Yes. Imaju par visina pete. Ja imam klasične bijele, 10.5cm je peta.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2023., 15:48   #13
Quote:
Gipsyqueen kaže: Pogledaj post
Yes. Imaju par visina pete. Ja imam klasične bijele, 10.5cm je peta.

Jesi li doista naručila s adrese koju si linkala?
Izgleda kao da je fake stranica. Nigdje nema nikakve konkretne adrese, niti za kontakt niti za povrat. Sve je dostupno u svim veličinama i po super cijeni, a opisi su puni grešaka.

Prava stranica je https://hr.tommy.com
anita-17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2023., 16:30   #14
Quote:
anita-17 kaže: Pogledaj post
Jesi li doista naručila s adrese koju si linkala?
Izgleda kao da je fake stranica. Nigdje nema nikakve konkretne adrese, niti za kontakt niti za povrat. Sve je dostupno u svim veličinama i po super cijeni, a opisi su puni grešaka.

Prava stranica je https://hr.tommy.com

Ma nisam tu naručila, nego sam linkala zbog slike modela. Nisam uopće obraćala pažnju na page nego na sliku.
Ne mogu editirati da obrišem link.

Svoje konkretno sam kupila u Officeu.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2023., 16:32   #15
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
postoji li brand-model špagerica sa jako visokom petom? sve što gledam je 6-8.....ja bi 10min
Imaš na Yooxu pod cipele izaberi Espadrilles i inda još opciju visoke pete pa će ti izbaciti Castaner, J. Choo, Hogan, Paloma Barcelo i još hrpu drugih povoljnijih, sve preko 10 cm potpetice. Imaš čak Sophia Webster s 14.4 cm potpetice
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2023., 23:20   #16
Evo stigle danas Verbenas Malena špagerice. E te su TTS. Naručila moju veličinu (38) i stvarno jesu (meni) komodne.
Mekane i udobne. Ove ne vraćam
malasjuga is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2023., 13:12   #17
Drago mi je. Ne izlazim iz njih po ovim zvizdanima. Koja meka koža.
__________________
Wherever I am
I am what is missing.
merlinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2023., 15:28   #18
Super tema

Obožavam wedges sandale i ne skidam se iz njih ljeti. Dosad sam kupovala najviše TH, ali zadnja dva para koja sam kupila prije cca 2g. nisu mi više tako udobne. Ne znam šta se desilo, nekako su mi tvrde i teško mi je hodati u njima. Više ih neću kupovati. Ajde da sam jedan model fulala, ali dva..
Sada mi se sviđaju ove Verbenas što ste stavljale, ali vidim da je model koji bih uzela oos. Nedavno sam uzela na Zalandu ove Tamaris i zasad sam zadovoljna. Ugodne za hodanje i šetnju. Mogu biti cijeli dan u njima
https://ecipele.hr/p/espadrile-tamar...03-20-nude-251
__________________
she wants to see with your eyes, she wants to smile with your smile, she wants a nice surprise, every once in a while
stacy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2023., 18:50   #19
Quote:
Mirella kaže: Pogledaj post
Imaš na Yooxu pod cipele izaberi Espadrilles i inda još opciju visoke pete pa će ti izbaciti Castaner, J. Choo, Hogan, Paloma Barcelo i još hrpu drugih povoljnijih, sve preko 10 cm potpetice. Imaš čak Sophia Webster s 14.4 cm potpetice
Jao nasla sam na Yooxu jedno 5 pari
Koliko cca treba da dodju?
andyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2023., 00:33   #20
par dana, dosta su brzi. zavisi salju li iz svog skladista ili partner salje
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:06.