Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.12.2008., 19:36   #1
Pusti selo neka priča...

koji je najsmješniji ili najgluplji trač koji ste o sebi čule? kako ste reagirale na njega? je li barem malo imao veze s istinom?

za mene su prije par godina pričali da se udajem za jednog tipa. a nikad u vezi nismo bili. poznavala sam ga preko brata, par puta smo bili vani u zajedničkom društvu. otkud je to došlo, tko je to izmislio, nemam pojma. al me zbilja zabavljalo slušati o tome i iščekivati rasplet cijele izmišljene priče...
Sinderella is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 19:39   #2
najgluplji trac koji se sto je najbolje sirio medju mojom sirom obitelji, s kojom bash nemam puno kontakta, je taj da sam ja nekakva sotonistica i da sam clan nekog jebenog kulta i da sve sto ja radim u slobodno vrijeme nije pretjerano normalno
mislim ono ozbiljno, ja sam ostala

bilo ih je jos tone ali sad sam se toga sjetila

nedavno sam saznala da kod moje frendice na poslu ekipa brije da sam ja u vezi s jednim njihovim kolegom

onak.....jea rajt
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 19:42   #3
Quote:
Sinderella kaže: Pogledaj post
koji je najsmješniji ili najgluplji trač koji ste o sebi čule?
Meni mene nitko ne trača
Nikolajevna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 19:45   #4
Quote:
Sinderella kaže: Pogledaj post
koji je najsmješniji ili najgluplji trač koji ste o sebi čule? kako ste reagirale na njega? je li barem malo imao veze s istinom?
Nije imalo veze s istinom, na jednom studentskom jobu, bilo mi je malo cudno sto se kolege odnose naspram mene kao s nekim strahom. Sve kao super i fino, ali, kao da paze sta ce preda mnom reci.

Nakraju sam otkrila zasto...pricalo se da spavam s gazdom.
gerbengoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 20:19   #5
Da sam kanibalka.

I da koljem pse - to je rekao jedan debil forumaš jer sam ga popljuvala pošto je htio dat svoje neudomljene štence u šinteraj
kisikana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 20:46   #6
kad sam saznala da bolujem od jedne kronične bolesti moja susjeda je po cijelom gradu pričala da bolujem od side
Mona* is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 20:47   #7
da me zaprosil jedan decko kojeg sam vidla mozda dva put u zivotu jer sam navodno trudna
kad bi barem znala kak se taj decko zove, al ne znam ni to to pocele pricat neke njegove frendice ak sam dobro povezala pricu... to bilo davno, jos u srednjoj... znam da smo se svi tome smijali...
__________________
"...so when you hear this autumn song remember, the best times are yet to come..."
tockicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 20:47   #8
Nikad nisam čula ništa ružno o sebi,valjda zato šta se na selo nikad nisam obazirala.
__________________
"Zato sto mogu, i sto se usudjuju da o svacemu svasta kazu, oni misle da sve znaju."
spartanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 21:33   #9
Quote:
Nikolajevna kaže: Pogledaj post
Meni mene nitko ne trača
Ni meni mene


Brijem da je jednom samo brat od frendice rekao nešto u stilu da se u selu misli da smo nas dvije zajedno ili tako neš. Jer nismo imale dečke a stalno smo se zajedno družile Ali nisam sigurna koliko je to "selo pričalo" ili se on zanimao.
Nanidia is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 21:50   #10
Quote:
Sinderella kaže: Pogledaj post
koji je najsmješniji ili najgluplji trač koji ste o sebi čule? kako ste reagirale na njega? je li barem malo imao veze s istinom?

za mene su prije par godina pričali da se udajem za jednog tipa. a nikad u vezi nismo bili. poznavala sam ga preko brata, par puta smo bili vani u zajedničkom društvu. otkud je to došlo, tko je to izmislio, nemam pojma. al me zbilja zabavljalo slušati o tome i iščekivati rasplet cijele izmišljene priče...


Ja sam kod krojačice sašila predivan kaputić za nekih 400 kn radi promocije na faksu. Kad su susjede vidile slike krenula je priča da sam se obukla u Diorovom butiku u Parižu.
__________________
Nekim jajima prosto nije suđeno da ikada postanu kajgana. T.Pančić
njetočkanezvanova is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 22:07   #11
Joj,mene su toliko puta tračali i to neke svemirske priče da je to strašno. Bila sam od priležnice nekog mafioza do žene koje voli samo žene Ne znam koji trač da izdvojim, bilo ih je previše...
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 22:14   #12
Quote:
spartanka kaže: Pogledaj post
Nikad nisam čula ništa ružno o sebi,valjda zato šta se na selo nikad nisam obazirala.
joj sto ga sad kenjash
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 22:19   #13
Quote:
Mona* kaže: Pogledaj post
kad sam saznala da bolujem od jedne kronične bolesti moja susjeda je po cijelom gradu pričala da bolujem od side

Meni su govorili da imam anoreksiju iz istog razloga ( kad sam dobila kroničnu bolest).
Cordelia is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 22:21   #14
Quote:
spartanka kaže: Pogledaj post
Nikad nisam čula ništa ružno o sebi,valjda zato šta se na selo nikad nisam obazirala.

Ma daj, ne radi se o tome koliko te briga što selo kaže. Ja sam se na glasine o svom zdravlju dobro zezala (koliko mi je bilo do smijeha jer je moja bolest prilično ozbiljna).
Cordelia is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 22:27   #15
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
joj sto ga sad kenjash


Ja vjerujem da ljudi pričaju o meni (kao šta pričaju o drugima jer dosta njih voli zabadat nos tamo gdje mu nije mjesto i jer nemaju svoj život) ali ja nisam čula nikakve tračeve o sebi i šta ti je tu čudno?
Družim se s dobro probranim ljudima,ne širim poznanstva na sve strane da bi si tako upotpunjavala vrijeme,ne upuštam se u trivijalne razgovore s nepoznatima,svoje stvari čuvam za sebe i ljude koje volim.
Na poslu komuniciram poslovno.
Ako netko i priča,šta me se to ima ticat?
Da čujem neke bljuvotine o sebi to ne bi završilo samo na tome...dosad nisam imala problema,ako budem imala svakako ću to znat srezat.
__________________
"Zato sto mogu, i sto se usudjuju da o svacemu svasta kazu, oni misle da sve znaju."
spartanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 22:29   #16
jebala sam se s nekim kolegama. pa sa sefom.
Pa sam bila gay.
Cavaleesha is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 22:29   #17
Bila sam trudna pa su me skrivali kuci da se ne vidi da imam bebu ( u to vrijeme sam smrsavila bila 15 kila, al ajde)
Drogirala sam se - heroin naime.
Netko je bacio uroke na mene jer sam 'prokleta' pošto ne želim živjeti u našem selu nego sam odlučila otići drugu državu.
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 22:31   #18
da se udajem

mos mislit
Kaliopee is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 22:35   #19
Quote:
Cordelia kaže: Pogledaj post
Ma daj, ne radi se o tome koliko te briga što selo kaže. Ja sam se na glasine o svom zdravlju dobro zezala (koliko mi je bilo do smijeha jer je moja bolest prilično ozbiljna).
Možda je problem šta u zadnje vrijeme nijedan trač nije doprio do mene. A možda je razlog šta nisam dugo bila na jednom mjestu,tek zadnje vrijeme sam se malo "skrasila".

Ljudi kad ne znaju onda izmišljaju pa eto i o tvom zdravlju..ne shvačam taj mentalni sklop.
__________________
"Zato sto mogu, i sto se usudjuju da o svacemu svasta kazu, oni misle da sve znaju."
spartanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 22:37   #20
Quote:
spartanka kaže: Pogledaj post


Ja vjerujem da ljudi pričaju o meni (kao šta pričaju o drugima jer dosta njih voli zabadat nos tamo gdje mu nije mjesto i jer nemaju svoj život) ali ja nisam čula nikakve tračeve o sebi i šta ti je tu čudno?
Družim se s dobro probranim ljudima,ne širim poznanstva na sve strane da bi si tako upotpunjavala vrijeme,ne upuštam se u trivijalne razgovore s nepoznatima,svoje stvari čuvam za sebe i ljude koje volim.
Na poslu komuniciram poslovno.
Ako netko i priča,šta me se to ima ticat?
Da čujem neke bljuvotine o sebi to ne bi završilo samo na tome...dosad nisam imala problema,ako budem imala svakako ću to znat srezat.
tvrdish da se ne obaziresh na selo a ja bi prije rekla da se selo ne obazire na tebe jer se masi ne cinish dovoljno zanimljiva da bi sirili traceve o tebi
da sire traceve sigurno bi za vecinu znala, obazirala se ti na selo ili ne obazirala

ni ja se vjeruj mi ne upustam u trivijalne razgovore s prolaznicima, niti radim ista sto bi druge navelo da me tracaju, a svejedno ne tvrdim da nikada nisam cula niti jedan trac o sebi, naravno da jesam, zato sto zivim i djelujem u nekakvom drustvu a trac je tu i tamo posljedica toga koja ne mora ni nuzno biti negativna
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:25.