Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.01.2009., 20:03   #61
kolko para te sve ispalo?
getriba_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2009., 21:12   #62
Quote:
gatto kaže: Pogledaj post
A zašto se toliko čudite ovome s Passatom što je napisao ovo za uključenje lampice na 5000 km? To uopće nije rijedak slučaj kod novih TDI motora u fazi razrade motora, dok imaju prvo ulje i dok ulja i goriva troše nešto više. To je normalna stvar, ulja se nadoda i vremenom motor dođe na svoje. I da, bez ikakvih posljedica.
Da, ali kad ti se lampica upali staneš, ne gaziš dalje 200 km po autoputu

Quote:
Stone_Cold kaže: Pogledaj post
- ne nije službeni auto i ne kužim zašto se svi vi "znalci" sad javljate sa spikom "glupo žensko" a kad mi je trebala pomoć šutili ko hmmm...

- lako je bitigeneral poslije bitke!
Ma gospodična, kolega kowalski se obratio drugom kolegi, ne vama
I drago mi je da je šteta minimalna

Btw, koji se to ventil zamrzao? Di to ulje može probiti? Jebiga ekipa, ja sam s mora, led vidim kad u Liku odem
ship-shop is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2009., 21:43   #63
Quote:
djoomla kaže: Pogledaj post
nemoj pricat gluposti ako neznas.
auto radi i kada fali pola ulja u njemu.

jel ti se kada desilo da ti zariba auto ? jel si mogao verglat ?

drugo , imam novog pasata kojem je lampica od ulja prosvjetlila na 5000km i vozio je 200km autoputa bez greske i nije bilo nikakvih posljedica
Majke ti isusove bogove daj čitaj kaj sam napisao

Quote:
kad ostanu bez ulja raspadnu se ko da su od pekmeza!
I padobrančino, zaboravio si spomenut KOJA LAMPICA TI JE ZASVIJETLILA...

Jer novi Passat ima LAMPICU KOJA UPOZORAVA NA MANJAK ULJA, ALI IMA I ONU DRUGU LAMPICU KOJA TI KAŽE DA POSJETIŠ MAJSTORA KOJI ĆE TI GENERALKU RADIT!!!!

A njoj je zasvijetlila TA DRUGA LAMPICA!!!!
VTi underhood is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 00:17   #64
Quote:
sparc0 kaže: Pogledaj post
...nebi me čudilo ni da si sipala sojino... kao došla u kaufland i traži sojino ulje 5w40 ,a ujedno može poslužit i za podmazivanje TJELESNIH ŠUPLJINA pri nasrtaju partnera
Cudio bi se sto sve ima pod kapom nebeskom. Recimo PlantMot ulja sa biljnom osnovom, koja se uglavnom koriste kod autica koji se voze na cisto biljno ulje, jer smanjuju rizik od polimerizacije ulja za podmazivanje.

http://www.dieselveg.com/engine_oil.htm
http://www.fuchs-europe.de/planto-lubricants.html
__________________
Now Playing: Vrnul se bum makar v lesu, il nek Dravu sim donesu. Z dravskim peskom me pokrijte, z dravskom vodom poškropite.
Arash's friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 08:04   #65
Quote:
getriba_ kaže: Pogledaj post
kolko para te sve ispalo?
800 kn
__________________
Potpis-nema ga!
Stone_Cold is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 08:06   #66
Quote:
ship-shop kaže: Pogledaj post
Da, ali kad ti se lampica upali staneš, ne gaziš dalje 200 km po autoputu



Ma gospodična, kolega kowalski se obratio drugom kolegi, ne vama
I drago mi je da je šteta minimalna

Btw, koji se to ventil zamrzao? Di to ulje može probiti? Jebiga ekipa, ja sam s mora, led vidim kad u Liku odem
ispričavam se kolegi Kowalskom....
__________________
Potpis-nema ga!
Stone_Cold is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 08:49   #67
Quote:
Stone_Cold kaže: Pogledaj post
800 kn
Iskreno ... AKO se sve dogodilo kako ti kažeš - ovo nije konačna cifra. Riješi se tog auta.
CDRW is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 09:16   #68
Quote:
Stone_Cold kaže: Pogledaj post
po čemu si se onda osjetio pozvan da postaš uopće na ovu temu?
thnx anyway!
Stara, ako uočiš koji sam post citirao, vidjeti će da je to bio ovaj:

Quote:
djoomla kaže;
drugo , imam novog pasata kojem je lampica od ulja prosvjetlila na 5000km i vozio je 200km autoputa bez greske i nije bilo nikakvih posljedica
A apropo tvog stava, stavila si temu na javni prostor, a htjela bi samo postove koji ti odgovaraju?

Ili bi ja trebao prešutiti kad tip veli da se u redu voziti 200km po autoputu sa lampicom ulja upaljenom?

I onda dolaze ljudi poput tebe i žale se? Hoćeš Joomli poslati račun za novi motor ako poslušaš njegov savjet da se možeš tako voziti? Jeli želiš da se to i drugima desi, a ne samo tebi?
Nick Fallin is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 09:29   #69
Quote:
Stone_Cold kaže: Pogledaj post
ispričavam se kolegi Kowalskom....
bumo ti oprostili jebro si plava
__________________
Svi vide kad sam pijan. Nitko ne vidi kad sam žedan :'(
0 plus is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 11:12   #70
Quote:
Nick Fallin kaže: Pogledaj post
Stara, ako uočiš koji sam post citirao, vidjeti će da je to bio ovaj:



A apropo tvog stava, stavila si temu na javni prostor, a htjela bi samo postove koji ti odgovaraju?

Ili bi ja trebao prešutiti kad tip veli da se u redu voziti 200km po autoputu sa lampicom ulja upaljenom?

I onda dolaze ljudi poput tebe i žale se? Hoćeš Joomli poslati račun za novi motor ako poslušaš njegov savjet da se možeš tako voziti? Jeli želiš da se to i drugima desi, a ne samo tebi?

od svega ovdje navedenog odgovoriti ću ti samo na ovo- ne nikako nebi htjela da se to još nekome drugome desi jer feeling i nije baš neki....

..i ispričavam se i tebi...u čitavom uzbuđenju nisam skužila koga citiraš!

i kako kolega plus kaže - plava sam pa mi se pokrade koja greškica!
__________________
Potpis-nema ga!
Stone_Cold is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 12:59   #71
Quote:
0 plus kaže: Pogledaj post
bumo ti oprostili jebro si plava
kud se ti guraš-meni treba oprostiti. a od nedavno su mi drage ove što opraštaju,a voze golfove.

Stone_Cold - sve 5. dobro se i držiš na pdf-kad je tema otvorena,ja sam mislio da će te pojesti zbog toga što ti se dogodilo.

nego daj stvarno pitaj majstora ako možeš što je to zablokiralo-ventil pa nije dizao ulje u glavu motora ili je tlak ulja rastao pa je izbilo negdje van iz motora?
__________________
"If we don't go crazy once in a while, we'll all go crazy." Hawkeye Pierce, MASH 4077
kowalski is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 20:46   #72
Imam ja pitanje. Nije se desilo meni ali nema veze. Corsa nova 1.3, upalila joj se lampica od ulja, ne znam dal žuta ili crvena, ne znam ni dal ima žutu, isto u fazi razrade (na nekih 10tkm), čovjek stao, lampica se ugasila, došo doma (nekih 30km)i ulio oko litru ulja. Kaj se moglo desit? I kak to da se lampica ugasila kod stajanja? Od onda auto radi bez greške. Potrošnja ulja se normalizirala.
Danny Z. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 21:17   #73
vjerojatno je naglo zakočio ili naglo skrenio pa je nestalo tlaka zbog manjka ulja. poslije je pažljivije vozio zbog problema pa se nije ponovijo do dolijevanja
Slatky is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 21:19   #74
Quote:
Slatky kaže: Pogledaj post
vjerojatno je naglo zakočio ili naglo skrenio pa je nestalo tlaka zbog manjka ulja. poslije je pažljivije vozio zbog problema pa se nije ponovijo do dolijevanja
Ne nego je sišao sa autoceste i upalila se lampica. Stao je pričekao malo i ugasila se. A ulja je falilo.
Danny Z. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:04.