Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.04.2015., 01:21   #121
Trenutno ne. S tako dugim vezama nemam iskustva, ali poznavajuci sebe, ne bih se godinama oporavila. Toliki dio zivota dijeliti sve s nekim i onda ode.. Nema vise niceg.. Nevjerojatno mi je to.. Netko tko je toliko dugo bio sve, postaje samo sjecanje.
petraaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 14:01   #122
Jako sam se zaljubila u njega,jednostavno s necim me osvojio.Neznam kako cu dalje bez njega, on je s,drugom, ide na stan s njom, sretan je i zadovoljan je i veli da nikad nije osjetio ono sto osjeca obo sto s njom osjwca kaj smo imali.nijad nije bio opusten sambom kao sto jecs njom sada.
Srece cura ima, a ja???kako cu daljeeee????SVEJEDNO MU ZELIM SRECE OVOG SVIJETA, ako je sretan on onda,sam i ja.KAKO ljubav zaista boliiiiii.BOLIIII
Malacrnokosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 14:03   #123
Quote:
Malacrnokosa kaže: Pogledaj post
Jako sam se zaljubila u njega,jednostavno s necim me osvojio.Neznam kako cu dalje bez njega, on je s,drugom, ide na stan s njom, sretan je i zadovoljan je i veli da nikad nije osjetio ono sto osjeca obo sto s njom osjwca kaj smo imali.nijad nije bio opusten sambom kao sto jecs njom sada.
Srece cura ima, a ja???kako cu daljeeee????SVEJEDNO MU ZELIM SRECE OVOG SVIJETA, ako je sretan on onda,sam i ja.KAKO ljubav zaista boliiiiii.BOLIIII
jebo njega, hos da ti nabacim jarana?
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 14:07   #124
Razumijet ce onaj joji zaista zba kako je to Kad si ostavljen i jako zaljubljen si,a moras dalje uzdignute glave.
Malacrnokosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 22:10   #125
Pricam hipotetski, to mi je prva i vjerujem zadnja veza. Ne bi prolazio ponovo kroz to. A da i nadem drugu osobu ne bi to bilo to, u njoj bi trazio sve sto sam imao u prosloj osobi.
__________________
“Life's not about how hard of a hit you can give... it's about how many you can take, and still keep moving forward.”
― Sylvester Stallone, Rocky Balboa
markop619 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 22:11   #126
Svatko se sjeti bivših. Kakvo je to pitanje, upoće?
Požuri Polako is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2015., 02:16   #127
Majke mi, na ovoj temi nitko ne zna pisati pravilno.
__________________
Moj mol ima više stupića.
Hedera is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2015., 23:12   #128
svaki dan, samo jednog - a bilo prije više od 15 godina
ficlekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 12:56   #129
Rijetko. Nije da su to bile neke bitne i duge veze doduše, da jesu, vjerojatno bi bilo drugačije. A nije ni da ih imam puno
Uglavnom, ne patim ni za kime, tako da... Obično kad me nešto podsjeti eventualno na njih ili eto, tako, randomly.
Push10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 23:44   #130
Sjetim kad me neki događaj ili situacija podsjeti na njih. Malo zajecam iznutra jer time uslijede sva tužna i lijepa sjećanja. Zatim racionaliziram zakaj nismo više zajedno i krenem dalje sa svakodnevnicom.
Sillenthill is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2015., 11:09   #131
Sjetim se...nažalost svaki dan..nije da boli, ali čudna nostalgija...bili smo 10 godina...prošlo je dvije..nadam se da ću se s vremenom sjetit puno rjeđe.

Sjete li se oni nas?
feliticeria is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2015., 11:10   #132
Quote:
feliticeria kaže: Pogledaj post
Sjetim se...nažalost svaki dan..nije da boli, ali čudna nostalgija...bili smo 10 godina...prošlo je dvije..nadam se da ću se s vremenom sjetit puno rjeđe.

Sjete li se oni nas?
jesi li nasla drugog?

mislim da nema izljecenja bez da netko drugi udje u nase srce.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2015., 11:52   #133
Quote:
flatoos kaže: Pogledaj post
jesi li nasla drugog?

mislim da nema izljecenja bez da netko drugi udje u nase srce.
Jesam, ali eto imam dvojbe, jer ne ljubim tako jako ko' prije..pa se pitam jel to tak treba bit ili trebam tražit dalje? A pitanje hoću li nać bolje..
feliticeria is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2015., 21:49   #134
Baš sam se danas sjetila usputno, dok mi je glavom zujalo kamo ide moj život sad kad sam opet na početku i nemam ništa, a imam sve, u teoriji
Onda sam si rekla, zaj... to, zaš da ja patim radi nekoga tko me nije znao cijeniti i voljeti, idem malo odspavati i zaboraviti ću i ne razmišljati o nebitnim glupostima. I tako bješe
kikakm is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 18:36   #135
Quote:
feliticeria kaže: Pogledaj post
Jesam, ali eto imam dvojbe, jer ne ljubim tako jako ko' prije..pa se pitam jel to tak treba bit ili trebam tražit dalje? A pitanje hoću li nać bolje..
Ja mislim da to tak treba biti. Znam po sebi, necu si dopustiti da nekog toliko bezuvjetno volim (tu mislim toliko volim da dopuštam svakakve stvari)..
A tako mi je i mama rekla, nakon tako duge veze, najvjerojatnije neces vise nikoga toliko voljeti, ali će ta druga ljubav biti bolja i zrelija i zato ćeš bit sretnija
mathem is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 18:37   #136
Quote:
room66 kaže: Pogledaj post
imam ja dosta novih ljudi u zivotu ali eto sjetim se bivsih, pogotovo bivse zene. svaka je ostavila nesto na meni za cim tugujem...................
Mislim da je to normalno, svatko s kim si bio blizak u životu barem neko vrijeme ostavi nešto svoje u tebi...
coolteta is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2015., 04:06   #137
Bio sam u drustvu jednu vecer i kad smo se rastajali frendica kaze kako tu vecer nisam spomenuo bivsu. I kao bravo za to.
Reko stara popljuvali ste me prosli put i nema vise price. A sjetim je se 24 sata dnevno......
room66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2015., 08:25   #138
Quote:
flatoos kaže: Pogledaj post
jesi li nasla drugog?

mislim da nema izljecenja bez da netko drugi udje u nase srce.

Ima. Mnogi idealiziraju osobu s kojom su bili. Čak i nakon prekida. Jednom to prestane pa sve gledaš nekim drugim očima. Mislim, ostane neka emocija, ali ni približno u tom prijašnjem intenzitetu. Eto, jedna od mogućnosti
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2015., 10:40   #139
Red face

Quote:
Depeche E. kaže: Pogledaj post

Ima. Mnogi idealiziraju osobu s kojom su bili. Čak i nakon prekida. Jednom to prestane pa sve gledaš nekim drugim očima. Mislim, ostane neka emocija, ali ni približno u tom prijašnjem intenzitetu. Eto, jedna od mogućnosti
Zanimljivo, ali slazem se s tobom. Ne znam koliko je proslo od mojeg posta koji si komentirala, ali sam u medjuvremenu promijenio misljenje.
Nema idealizacije.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2015., 16:35   #140
Quote:
flatoos kaže: Pogledaj post
Zanimljivo, ali slazem se s tobom. Ne znam koliko je proslo od mojeg posta koji si komentirala, ali sam u medjuvremenu promijenio misljenje.
Nema idealizacije.
Ja cu se ubaciti ako smjem. Evo ni ja vise ne idealiziram ni jednu od svoje 3 bivse, sjvestan sam svih njihovih mana i situacija u kojima sam ih lose tretirao i u kojima sam bio, u neku ruku, zakinut. No, sad kad pogledam u buducnost, sa svakom od njih mogu zamisliti zajednicki zivot. Sve njihove mane znam i sto je najgore prihvacam. Nema emocija ni prema jednoj osim prema ovoj friskoj al nekako imam osjecaj da bih svaku od njih mogao ponovno voljeti isto kao i prvog puta, pogotovo ove dvije s kojima sam bio vise godina. Mozda je fora u tome da sam ja te mane vidio i u startu i zavolio te osobe sa svim tim nedostatcima, jer nikad nisam ulazio u vezu ako nije bilo onog neceg? Ili sam mozda bas imao tu srecu, ili nesrecu da sam naletio na 3 osobe koje su mi savrseno odgovarale, bar u tom trenutku? A eto...sad cekam cetvrtu...bit ce da ce naletit prava rospija
__________________
I can hear the sound of a windmill going round
Guess I'll always be a Soldier of Fortune
cana24 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:10.