Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.07.2006., 12:25   #21
Quote:
homosapiens kaže:
Jebote, ta makarska rivijera kao da sam dosao u srednju bosnu samo sto se volovi ne peku na ulici, a iz tzv. dalmatinskih konoba i birtija odzvanjaju zvuci narodnjaka.
Da, ni Makarska rivijera nije pošteđena narodnjaka, ali nije istina da su u svakom kafiću, tu i tamo ih puštaju. Ja u te i takve kafiće ne zalazim, pa ne moraš ni ti!
A volove nisam vidjela!

Pozdrav!
__________________
"Wenn uns die Menschen, die wir lieben, genommen werden, dann können wir sie trotzdem behalten, indem wir nie aufhören sie zu lieben"
Goleo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2006., 12:30   #22
U dilemi sam između Baske vode i Baskog polja. Gdje je ljepse? Koliko mogu vidjet na karti Baško polje je Hotel u šumi
Pugsley Adams is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2006., 17:59   #23
Quote:
Pugsley Adams kaže:
U dilemi sam između Baske vode i Baskog polja. Gdje je ljepse? Koliko mogu vidjet na karti Baško polje je Hotel u šumi
Baško Polje je bivše vojno odmaralište, danas turistički kompleks u borovoj šumi. Tamo ćeš sigurno imati osigurani parking. Baška Voda je udaljena šetnicom 1 km, pa ti auto i ne treba.

Baška Voda je mjesto od par tisuća stanovnika, u sezoni prenapučeno turistima.

Odluči, ovisno o tome što želiš, mir i tišinu ili uobičajeni ljetni šušur?
Sve ima svoje čari!
__________________
"Wenn uns die Menschen, die wir lieben, genommen werden, dann können wir sie trotzdem behalten, indem wir nie aufhören sie zu lieben"
Goleo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2006., 12:30   #24
Quote:
porga kaže:
Jel bio netko tamo?
Kako je, kakve plaze ima, okolica kakva je?
Hvala puno!
plaža nije bog zna što, al malo se prošetaš do Zaostroga /par minuta nanoge/ ili na drugu stranu do Brista....nema ljepših plaža na jadranu...okolica je ko i drugdje ispod biokova....divota jedna !!
 
Odgovori s citatom
Old 05.08.2006., 14:05   #25
tako zvana bosna u malome izdanju
hit me is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2006., 14:21   #26
Ja obožavam Makarsku + okolica ... Brela, Baška voda, Podgora.... zaljubila sam se u taj dio prije nekoliko godina... ima ono nešto ... dok se banjaš u moru imaš osjećaj da Biokovo možeš dotaknuti...ma prekorašno
Lavica02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2006., 01:33   #27
bila u bristu prije 10 dana, meni prekrasno tamo
anđelina balerina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 23:28   #28
Makarska rivijera

Pocetkom sedmog mjeseca mislim potegnuti do juga hrvatske...gledam malo po netu slike "Makarske rivijere",i divim se ljepim plazam i cistim morem.
Nekako od svih mi se najvise svidaju Brela,ali problem je u tome,bar ja mislim da to mjesto navecer prestaje zivjeti,odnosno da nema "nocnog zivota".Ne znam mozda se varam...!?ali ako mi moze netko pomoci i za preporucit koje bi bilo najbolje mjesto na tom djelu Jadrana za uzivat u moru i plazama,a navecer se malo opustit uz neku zivu muziku ili nekaj drugo...

Unaprijed fala!
Leopard is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 00:49   #29
Quote:
Leopard kaže: Pogledaj post
Pocetkom sedmog mjeseca mislim potegnuti do juga hrvatske...gledam malo po netu slike "Makarske rivijere",i divim se ljepim plazam i cistim morem.
Nekako od svih mi se najvise svidaju Brela,ali problem je u tome,bar ja mislim da to mjesto navecer prestaje zivjeti,odnosno da nema "nocnog zivota".Ne znam mozda se varam...!?ali ako mi moze netko pomoci i za preporucit koje bi bilo najbolje mjesto na tom djelu Jadrana za uzivat u moru i plazama,a navecer se malo opustit uz neku zivu muziku ili nekaj drugo...

Unaprijed fala!
Pozdrav,

Brela su najljepša na Makarskoj Rivijeri (dobro, ja sam subjektivan ) ali istina je što kažeš, iza ponoći nema baš nekog života, ali susjedna Baška Voda je blizu i nije se problem zaletit do tamo za izlazak, a ako ste s autom i do Makarske.

Druga opcija je smjestit se u Baškoj Vodi ili Makarskoj, ako vam je baš do zabave i noćnog života preporučam, ali onda računajte i na puno veću gužvu na plažama

Ako te još bilo šta zanima slobodno pitaj :-)
PeP is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 00:55   #30
to je istina za Brela da nema noćnog života... par kafića, uglavnom niš posebno. al zato ti je nekih 15 min hoda do Baške vode, a tam ti se stvarno ima kam izać...
matteya is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 14:05   #31
Ako ides u te predjele moje misljenje je da se uopce ne trebas dvoumiti oko Brele, jedno od najljepsih mjesta na nasoj obali, po mom skromnom misljenju. I kao sto je vec receno, Baska voda je blizu. Najljepse plaze su u Breli, u Makarskoj se prosle godine nije moglo naci mjesta doslovno za jedan rucnik, barem na gradskoj plazi, a nije ni upola lijepa kao Brela. Baska voda je malo bolja, ali kako rekoh, neusporedivo naspram Brele. I koliko se sjecam ako ides pjeske u Basku vodu, na putu imas nekoliko kafica uz samo more, a Baska voda ih je krcata.
ararita57 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 14:26   #32
Quote:
ararita57 kaže: Pogledaj post
Ako ides u te predjele moje misljenje je da se uopce ne trebas dvoumiti oko Brele, jedno od najljepsih mjesta na nasoj obali, po mom skromnom misljenju. I kao sto je vec receno, Baska voda je blizu. Najljepse plaze su u Breli, u Makarskoj se prosle godine nije moglo naci mjesta doslovno za jedan rucnik, barem na gradskoj plazi, a nije ni upola lijepa kao Brela. Baska voda je malo bolja, ali kako rekoh, neusporedivo naspram Brele. I koliko se sjecam ako ides pjeske u Basku vodu, na putu imas nekoliko kafica uz samo more, a Baska voda ih je krcata.
oko Brela, ne Brele
plaže u Brelima ne Breli
naspram Brela, ne Brele

nadam se da se ne ljutiš na ispravke ali kad ti se već Brela toliko sviđaju (što mi je jako drago) nauči kako se dekliniraju
PeP is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 14:30   #33
Quote:
PeP kaže: Pogledaj post
oko Brela, ne Brele
plaže u Brelima ne Breli
naspram Brela, ne Brele

nadam se da se ne ljutiš na ispravke ali kad ti se već Brela toliko sviđaju (što mi je jako drago) nauči kako se dekliniraju
Naravno da se ne ljutim, dapace, bolje ne zivjeti u zabludi. Mada znam kako se kaze, medutim uslo u uho i ne mogu istjerati
ararita57 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 23:42   #34
Fala na informacijama...

Mozda kao druga opcija imamo u planu da uzmemo smjestaj u Makarskoj,pa da ujutro zapicimo na kupanje do nekog mjesta na Rivijeri gdje su bolje plaze(Brela,Podgora,Baska).Al sad ne znam kakve je udaljenost i dali se uopce to isplati,jer ako ce nam s autom trebati sat vremena da se negdje u nekom mjestu parkiramo,smjestimo na plazu...onda se to ne isplati.Al,ak je to u nekom vremenu od 30-40min...onda je to ok!
Pa,nakon kupanja natrag u Makarsku...i vecernji provod!

Ili se mozda ipak isplati bolje smjestit u Brelima,pa onda navecer do Baske ili Makarske?!

A,uopce kaj ima u Baskoj Vodi,ako mozete malo detaljnije...kakav je "nocni zivot"?

Pomozite!
Leopard is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 12:34   #35
Moje je misljenje da je bolje odsjest u Brelima a navecer ako vec imas auto otic do Makarske ili Baske vode. Mislim da ces se manje namuciti sa parkingom navecer pri izlasku a zaista je blizu. Proslo ljeto smo u u Brelima bili samo u prolazu i bilo je tesko naci parking, ako si odsjeo u hotelu ili privatnom smjestaju imas osigurano mjesto za auto. Nekoliko godina prije bila sam u Brelima nekih tjedan dana i na plazi si za koju minutu, u Basku vodu mozes pjeske a nismo imali problema sa parkingom navecer u Makarskoj. Sto se tice izlazaka tamo, to ce ti moraci reci netko tko ima svjezija iskustva, ja se samo sjecam da je bilo dosta kafica na samoj plazi a i u mjestu takoder. Kako rekoh, ovo je samo moje misljenje, tebi mozda odgovara drukcije
ararita57 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 12:42   #36
Gle Brela i Baška voda su ti koma od gužve a još i imaš taj fenomen kuća na kuću fakat je zbijeno. Gužve na toj famoznoj jadranskoj magistrali su ti za poludit tako da zaboravi da ideš gore dole svaki dan autom jer ćes se izludit. Što se tiče Baške ima taj legendarni birc južnjačka utjeha na ikovcu ali i njega je vrijeme lagano pregazilo. Ja ljetujem dole imam viksu pa znam. Na plaži ti bude čovjek na čovjeku. Preporučama da odeš u neko manje mjesto tipa mimice, medići, stanići..plaže su manje, ljepše, ekskluzivnije, manje napučene, čišće...ma sve! A noćniu provod ti je iskreno koma svugdje na tom potezu osim ako nemas 18 god. pa ti je sve ok za vidjet i obić
pocahontas777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 12:49   #37
Quote:
pocahontas777 kaže: Pogledaj post
Gle Brela i Baška voda su ti koma od gužve a još i imaš taj fenomen kuća na kuću fakat je zbijeno. Gužve na toj famoznoj jadranskoj magistrali su ti za poludit tako da zaboravi da ideš gore dole svaki dan autom jer ćes se izludit. Što se tiče Baške ima taj legendarni birc južnjačka utjeha na ikovcu ali i njega je vrijeme lagano pregazilo. Ja ljetujem dole imam viksu pa znam. Na plaži ti bude čovjek na čovjeku. Preporučama da odeš u neko manje mjesto tipa mimice, medići, stanići..plaže su manje, ljepše, ekskluzivnije, manje napučene, čišće...ma sve! A noćniu provod ti je iskreno koma svugdje na tom potezu osim ako nemas 18 god. pa ti je sve ok za vidjet i obić
ljetujem na tom potezu već 20 godina znam svaku rupu ako te kaj zanima još javi
pocahontas777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 12:57   #38
Quote:
pocahontas777 kaže: Pogledaj post
A noćniu provod ti je iskreno koma svugdje na tom potezu osim ako nemas 18 god. pa ti je sve ok za vidjet i obić
Samo jos da kazem da ovo potpisujem
ararita57 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 16:23   #39
Makarska (i makarska rivijera)

Ljudi jel idete u Makarsku ( mislim na grad Makarsku, ne rivijeru)?

Bili smo u Makarskoj prosle godine od 4.8-15.8 i odusevili smo se iako je vecinu bilo oblacno. grad je prelijep a i ima dosta krasnih plaza ako krenete onim pravcem od centra pa na istok, znaci u pravcu Splita. Plaze u centru su krcate, ljudi leze ko sardine, ali samo malo kada se maknete malo od centralne plaze, gore ili dole super je.
Danas sam bas rezervisala apartman i za ovo ljeto.


Idemo opet u Makarsku
__________________
S budalama se ne vrijedi raspravljati. Prvo te spuste na svoj nivo a onda te dotuku sa iskustvom!
jagodica-bobica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2007., 14:05   #40
ja i frendice namjeravamo ove godine u makarsku.reci, kako ti ides dole koji prijevoz se najviše isplati,osim auta?ja sam iz rijeke.i kakav je noćni život?
nuit is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:19.