Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2015., 15:01   #2261
Sta kazete da upalim prednju i pitam ju zeli li vidjeti najljepsu curu na svijetu i onda okrenem mob prema njoj?


Ili na ljestvici od 1 do 10 ti si 9 a ja 1 sto ti hvali...

Zadnje uređivanje D E N I S : 23.04.2015. at 16:13.
D E N I S is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2015., 17:29   #2262
Quote:
D E N I S kaže: Pogledaj post
Sta kazete da upalim prednju i pitam ju zeli li vidjeti najljepsu curu na svijetu i onda okrenem mob prema njoj?


Ili na ljestvici od 1 do 10 ti si 9 a ja 1 sto ti hvali...
O jebote, mala ce odustat od gyma dok ti odlucis uletit. Rekla ti je neka cura ovdje da joj prides i pokazes kako se neka vjezba izvodi pravilno. Promatraj i vidi kada krivo izvodi neku vjezbu i tu ti je prilika za najsuptilniji ulet koji u teretani mozes izvesti. Ako sve vjezbe izvodi pravilno, mozes joj pokazati neku novu vjezbu za isti dio tijela, stogod. Pocet cete se pozdravljati, posljedicno i pricati u pauzama izmedu vjezbi. Nakon tjedan dana cete vise pricati nego vjezbati, a onda ces ti kao pravi frajer kojem je stalo do dobrog treninga predloziti da jedan dan odete i trcati zajedno.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2015., 18:07   #2263
Quote:
D E N I S kaže: Pogledaj post
Sta kazete da upalim prednju i pitam ju zeli li vidjeti najljepsu curu na svijetu i onda okrenem mob prema njoj?


Ili na ljestvici od 1 do 10 ti si 9 a ja 1 sto ti hvali...
kažem ti previše razmišljaš i kompliciraš takvi uleti možda prolaze u osnovnoj eventualno ili prvom srednjem zaboravi te ulete sa neta to nikako neprolazi kod normalnih cura

Quote:
Abaddon0100 kaže: Pogledaj post
O jebote, mala ce odustat od gyma dok ti odlucis uletit.
__________________
Enginn er alheimskur, ef þegja má...
FrozenAss is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2015., 09:49   #2264
Quote:
D E N I S kaže: Pogledaj post
Sta kazete da upalim prednju i pitam ju zeli li vidjeti najljepsu curu na svijetu i onda okrenem mob prema njoj?


Ili na ljestvici od 1 do 10 ti si 9 a ja 1 sto ti hvali...
Ajme, katastrofa!

Lijepo reci bok i započni razgovor. Ne može nikako bit gore od ovog što si napisao.
__________________
"Ima nečeg utješnog i radosnog u prizoru sreće običnog, malog čovjeka." Tracy Chevalier
ajdontnow is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2015., 14:28   #2265
Meni su ti uleti tak čudni, svi mi zvuče nekako isforsirano i creepy hahaha. Ja nikad nisam uletio curi "uletom", rađe krenem sa normalnim razgovorom pa ak kliknemo super, ak ne jebiga.
TC_TerrorCore is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2015., 23:52   #2266
ponudi je herbalajf picem. ako pristane, onda nije za tebe. zapali joj samarcinu i vikni 'samo nečural'. ako odbije, onda kazes da je to bio test koji je ona prosla, i tako zapocnes razgovor.
Scorpione is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2015., 13:30   #2267
Quote:
Scorpione kaže: Pogledaj post
ponudi je herbalajf picem. ako pristane, onda nije za tebe. zapali joj samarcinu i vikni 'samo nečural'. ako odbije, onda kazes da je to bio test koji je ona prosla, i tako zapocnes razgovor.
Koji si ti car
__________________
“If you are going through hell, keep going.” - Winston Churchill
speed... is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 14:58   #2268
Nedavno sam dozivjela da decko koji je SJEDIO KRAJ MENE ( ovo se mora naglasiti) mi je slao poruke na mobitel tipa "Idemo van kimni glavom da ne"
Nemojte ovo radit.
__________________
I see the bad moon arising. I see trouble on the way.
I see earthquakes and lightning. I see those bad times today.
Demri Parrott is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 17:35   #2269
Quote:
Demri Parrott kaže: Pogledaj post
Nedavno sam dozivjela da decko koji je SJEDIO KRAJ MENE ( ovo se mora naglasiti) mi je slao poruke na mobitel tipa "Idemo van kimni glavom da ne"
Nemojte ovo radit.
danas stvarno malo ljudi zna ostvarit normalnu komunikaciju koliko mi se čini
__________________
Enginn er alheimskur, ef þegja má...
FrozenAss is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 21:04   #2270
Quote:
Demri Parrott kaže: Pogledaj post
Nedavno sam dozivjela da decko koji je SJEDIO KRAJ MENE ( ovo se mora naglasiti) mi je slao poruke na mobitel tipa "Idemo van kimni glavom da ne"
Nemojte ovo radit.
Žalosno, al baš baš žalosno Još je žalosnije kaj bi mu dio cura poslao poruku sa nekakvim smajličem kaj kimne glavom umjesto nje
TC_TerrorCore is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2015., 17:14   #2271
Denis, jel ima kakvih novosti?
pas-garo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2015., 21:17   #2272
Quote:
pas-garo kaže: Pogledaj post
Denis, jel ima kakvih novosti?
mislim da bu prošlo još par mjeseci dok joj se ne javi
Tomolav is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2015., 19:47   #2273
Nema osim sto sam ju dodo na fejsu i prihvatila je
D E N I S is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2015., 20:34   #2274
kako si saznao kako se zove? na recepciji ili?
pas-garo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2015., 21:04   #2275
Ma ne jedna prijateljica se druzi s njom pa mi je rekla ime
D E N I S is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2015., 23:15   #2276
Udari ju po leđima i kad se okrene počni mahat
Miriam Bucknell is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2015., 01:01   #2277
Što radim krivo?
Ovaj vikend vani sam uletio negdje oko 12 cura i nisam dobio niti jedan broj moba. Ne kuzim sta krivo radim. Nisam sramezljiv, nemam problem prici curama i ne bojim se i ne trkeljam gluposti. Nisam uopce bio pijan, bio sam popio samo pivo. U glavnom uletio sam sa uletom, ali nije onaj tipican i nije cheesy.(dobro, moze biti da je do uleta ali vecina cura se nasmijala i 3 su rekel da mi je dobar ulet ali nece dat broj). Bilo je par cura sto su isle u grupama. Prve 4 su isle kao zajedno i nes sam im dobacio kao jer su prolazile pokraj mene i odmah su stale i otiso sam do njih i tako neka zajebancija i upoznali smo se i kao kazem neka sjednu samnom i frendom na klupu i one kazu idu napravit krug po parku pa se budu vratile ako ne nadu slobodnu u klupu. I vratile se one nakon 5 min i tako smo razgovarali ali pocele su se bahato ponasat i razgovarat (mozda cak ovdje i nije problem u meni nego u njima) i frend ih je pozdravio i odmah smo se pokupili kad su se tak ponasale. I kasnije, sto je vrijedno spomena, idu dvije frendice i ja uletim kao "vecer" i jedna me nije niti pogledala i samo je otisla ali je druga bas stala ispred mene i nasmijala se i bas je cekala da vidi sta cu rec i predstavim se ovo ono, jos sam nest reko i pitam za mob i neda kao ali niti ne odlazi. Kao da je cekala da jos nest kazem ili sta. I onda sam ja kao reko ok, pozz. Jesam ju trebo jos nest pitat? Biti uporan? Jer necu onak ak cura kaze ne da ju bezveze gnjavim, nisam takav. Bilo je jos ostalih ali kao sto rekoh nije niti jedna dala broj. Ovo sto je vrijedno spomena, to sam napiso.
BlackPilot is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2015., 01:26   #2278
Quote:
BlackPilot kaže: Pogledaj post
Jesam ju trebo jos nest pitat?
trebao si je pitat gdje je bila '91. na to sve cure padaju.

ili si naletio na zauzete, ili si jednostavno ruzan.



ali ovo gdje je bila 91 na to ce ti svaka dat broj.
Scorpione is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2015., 10:40   #2279
Quote:
Scorpione kaže: Pogledaj post
trebao si je pitat gdje je bila '91. na to sve cure padaju.

ili si naletio na zauzete, ili si jednostavno ruzan.



ali ovo gdje je bila 91 na to ce ti svaka dat broj.
Ako ne popusti nakon ovog probaj jos pitat za kog je dida bio '45.
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2015., 11:38   #2280
Quote:
BlackPilot kaže: Pogledaj post
Što radim krivo?
Osjetljiv si. A kad si osjetljiv, ne liježeš u krevet sa kaktusima.
Miriam Bucknell is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:32.