Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.03.2008., 13:11   #21
Quote:
Tomo Yoda kaže: Pogledaj post
Nadopuna:
jučer sam zvao HAK

kažu da ona kartica koju dobiješ kad položiš vozački je poklon od cca 70 kn. U to ulazi onaj časopis i još neke stvari: 5 lp po litri na tifonovim crpkama, 15% na auto kasko itd.

Netko je ovdje postavio pitanje i za aute starije od 10 godina: rekla mi je žena da starost vozila ne igra ulogu.
Hm, možda sam je trebao pitati: "A kaj ak imam oldtimera?"

Tomo Yoda
Potrudio si se, svaka ti dala
Innocent is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2008., 13:11   #22
Quote:
Tomo Yoda kaže: Pogledaj post
Hm, možda sam je trebao pitati: "A kaj ak imam oldtimera?"


mislim da vrijedi i za oldtimere
izgubljena dusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2008., 13:49   #23
Quote:
Frish kaže: Pogledaj post
A kaj misliš kak bi pomaknuli porazbijene aute sa ceste? Ostavili ih tamo i izasfaltirali zaobliaznicu? Zabranjeno je svima osim vučnim službama.
A otkud ti ovo molim te? Na autocesti jedino (iako sam 100 puta naletio na "bisere" koji se šlepaju)
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2008., 13:56   #24
Quote:
AmADin_gospo kaže: Pogledaj post
nakon jedne jednostavne rečenice direktora BiHAMK-a
"60 maraka nije ni velika cifra, popiješ 100 maraka za jedno veče u kafani, a za 60 KM si kupio sigurnost, neka ti se šta desi, jedno šlepanje ti je več otplatilo članarinu, a da ne govorimo o ostatku pogodnosti, a neka ti se ništa i nedesi, još bolje"
A jesi me nasmijao s ovim argumentom o kafani sjor Amadine.
__________________
The Greatest Hazard In Life Is To Risk Nothing.
gatto is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2008., 15:23   #25
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
A otkud ti ovo molim te? Na autocesti jedino (iako sam 100 puta naletio na "bisere" koji se šlepaju)
na autocesti je isto dozvoljeno, ali samo do prvog izlaza.
u ostalim uvjetima, samo po danu. znači, po noći, njet-njet.

i dajte ljudi, zna se kak se obilježavaju vozila za šlepanja.
TROKUTOM na vidnom mjestu (pod šajbom).
prednji od naprijed a stražnjem da se vidi odostraga.

i onda će i žmigavci imati smisla, a ne ko sada. svi imaju 4 žmigavca, pa si ti misli jel se šlepaju (pa voze), jel pokvaren (pa stoji) ili je samo lokalni šerif "skoknuo" na kavu ili po cigarete i ostavio auto na cesti.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2008., 14:16   #26
Quote:
ela kaže: Pogledaj post
Mene zanima je li netko od vas član HAK-a, jeste li i kako koristili neke njihove usluge, kakva su iskustva, jel vam se članstvo isplatilo?
Čkan već 5-6 godina.
Samo 15% popusta preko HAK-a na moj kasko je 3x više nego koliko košta sama članarina HAK-a!
Adio...
__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2008., 17:10   #27
Član već 10 godina (s vozačkom mi Stari poklonio prvu članarinu u Haku) . Do sad koristio par puta popuste na dijelove u nekim dućanima, popuste u autokampovima, jednom su mi poštelavali svjetla u Sigetu, jednom provjeravali ekotest na autu i svake godine skoknem da mi piknu antifriz i ulje u kočnicama (to u Sigetu rade bez pitanja za uslugu). I naravno 15% popusta na kasko. KAd sam imao totalku na autu u ogulincu (između VG i Siska) došlli su u roku 20 minuta (badnjak, popodne) i od šlepali auto bez pitanja do Petrinje.
U biti, sad ste saznali kud ode love od članarina članova koji ništa ne koriste
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2009., 08:53   #28
Meni se jučer u vožnji upalila crvena lampica za akumulator, pa sam stala i zvala ove iz HAK-a, jer ja se u to niš ne kužim. Došao je čovjek, provjerio napon i rekao da je najvjerojatnije otišla neka dioda, i da mi se akumulator previše puni, te da trebam uključiti sve potrošače, svjetla, radio, cirkulaciju zraka i da trebam to popraviti. I eto kad sam ukljujčila sve potrošače prestala mi je gorjeti lampica, ali svejedno moram autoelektričaru. Iako sam mislila da kao član HAK-a imam pravo na nekav manji popravak.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2009., 08:55   #29
Quote:
soks kaže: Pogledaj post
Meni se jučer u vožnji upalila crvena lampica za akumulator, pa sam stala i zvala ove iz HAK-a, jer ja se u to niš ne kužim. Došao je čovjek, provjerio napon i rekao da je najvjerojatnije otišla neka dioda, i da mi se akumulator previše puni, te da trebam uključiti sve potrošače, svjetla, radio, cirkulaciju zraka i da trebam to popraviti. I eto kad sam ukljujčila sve potrošače prestala mi je gorjeti lampica, ali svejedno moram autoelektričaru. Iako sam mislila da kao član HAK-a imam pravo na nekav manji popravak.
tema stara godinu dana, LOL...
drakic is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2009., 09:08   #30
Quote:
drakic kaže: Pogledaj post
tema stara godinu dana, LOL...
so what...? htjela sam podijeliti svoje jučerašnje iskustvo s HAK-om i ne vidim zašto bih otvarala novu temu kad postoji stara?
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2009., 09:44   #31
Kolko dobijem besplatnih šlepanja ako sam član HAK-a?
Killer Death is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2009., 10:19   #32
1x besplatno (do vrijednosti 2500kn) tijekom jednog obračunskog razdoblja članarine, te neograničeni broj puta sa 20% popusta:
http://www.hak.hr/clanstvo/temeljne-...autokluba.aspx
stef_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2009., 10:25   #33
Al tamo piše: "jedna usluga besplatnog prijevoza vozila oštećenog u prometnoj nesreći..." , a što ako se meni auto pokvario, a nije oštećen u prometnoj nesreći, to bi značilo da me neće šlepati ili su to samo tako napisali?
Killer Death is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2009., 10:27   #34
E, to neka pojasne oni koji su imali iskustva . Šlepat će te svakako, samo je pitanje dal moraš platiti. A možda to ide po "usluge pomoći na cesti".
stef_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2009., 02:53   #35
Quote:
Killer Death kaže: Pogledaj post
Al tamo piše: "jedna usluga besplatnog prijevoza vozila oštećenog u prometnoj nesreći..." , a što ako se meni auto pokvario, a nije oštećen u prometnoj nesreći, to bi značilo da me neće šlepati ili su to samo tako napisali?
Može i ako ti auto neće upaliti na parkiralištu možeš ih slobodno pozvati, tak je meni rekao tip na njihovom info telefonu.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2009., 10:56   #36
Quote:
Killer Death kaže: Pogledaj post
Al tamo piše: "jedna usluga besplatnog prijevoza vozila oštećenog u prometnoj nesreći..." , a što ako se meni auto pokvario, a nije oštećen u prometnoj nesreći, to bi značilo da me neće šlepati ili su to samo tako napisali?
Zar je toliki problem pročitati sve što piše?

* Dobivanje članskog glasila REVIJA HAK na kućnu adresu (OSIM OBITELJSKOG ČLANA),
* PET ITINERERA za putovanje na području Europe,
* Jednokratna NOVČANA POMOĆ u slučaju smrti ili invalidnosti člana kao posljedice prometne nesreće do najviše 20.000 kuna,
* PRAVNI SAVJET vezan uz cestovni promet i vozilo,
* Popust u korištenju TURISTIČKIH ARANŽMANA Hrvatskog autokluba,
* POPUST NA USLUGU u sustavu "HAK preporučuje" i sustavu "Show your Card!"
* USLUGE POMOĆI NA CESTI do 1.500 kuna,
* JEDNA USLUGA BESPLATNOG PRIJEVOZA VOZILA OŠTEĆENOG U PROMETNOJ NESREĆI na teritoriju Republike Hrvatske OD MJESTA NESREĆE DO MJESTA PREBIAVLIŠTA ČLANA ili DO PRVOG SPECIJALIZIRANOG SERVISA U REPUBLICI HRVATSKOJ do 2.500 kuna,
* Neograničen broj PRIJEVOZA vozila u kvaru ili oštećenog u prometnoj nesreći uz 20 % POPUSTA,
* Popust na PREMIJU KASKO OSIGURANJA vozila od najmanje 15% u osiguravajućim društavima koja su s Hrvatskim autoklubom zaključila ugovor,
* Popust na PREMIJU OSIGURANJA OSOBA U VOZILU od najmanje 15%, u osiguravajućim društavima koja su s Hrvatskim autoklubom zaključila ugovor,
* Jedan KONTROLNI PREGLED VOZILA u autoklubu,
* POPUST NA GORIVO NA BENZINSKIM POSTAJAMA NAFTNE KOMPANIJE S KOJOM HRVATSKI AUTOKLUB IMA ZAKLJUČEN UGOVOR
* POPUST NA NAJAM VOZILA ( rent a car)
__________________
I'm just preparing my impromptu remarks.
ice41000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2009., 11:02   #37
Quote:
ship-shop kaže: Pogledaj post
Meni se isplatilo debelo. Par put šlepao, popust 15% na kasko za auto...
Izračunaj da bi me samo šlepa došla preko tisuću kuna, ovako me došlo besplatno
koji auto vozis da takav nekupujem
logicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2009., 11:38   #38
Quote:
ice41000 kaže: Pogledaj post
* USLUGE POMOĆI NA CESTI do 1.500 kuna,
* JEDNA USLUGA BESPLATNOG PRIJEVOZA VOZILA OŠTEĆENOG U PROMETNOJ NESREĆI na teritoriju Republike Hrvatske OD MJESTA NESREĆE DO MJESTA PREBIAVLIŠTA ČLANA ili DO PRVOG SPECIJALIZIRANOG SERVISA U REPUBLICI HRVATSKOJ do 2.500 kuna,
[
Koje bi sad to bile usluge pomoći na cesti do 1500 kn? Očito se ne radi samo o šlepanju. Mislim, ako je riječ samo o tome da lik dođe na poziv, detektira problem na vozilu i pokupi se, onda baš i nije neka usluga.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U

Zadnje uređivanje soks : 04.05.2009. at 11:47.
soks is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2009., 11:49   #39
Thumbs up

Quote>>>
* Popust na PREMIJU KASKO OSIGURANJA vozila od najmanje 15% u osiguravajućim društavima koja su s Hrvatskim autoklubom zaključila ugovor,
* Popust na PREMIJU OSIGURANJA OSOBA U VOZILU od najmanje 15%, u osiguravajućim društavima koja su s Hrvatskim autoklubom zaključila ugovor,[/I]
End of Quote<<

15% popusta na kasko! Prema ovome se onda članstvo u HAk-u stvarno isplati?
sprint1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2009., 11:55   #40
Quote:
sprint1 kaže: Pogledaj post
Quote:
* Popust na PREMIJU KASKO OSIGURANJA vozila od najmanje 15% u osiguravajućim društavima koja su s Hrvatskim autoklubom zaključila ugovor,

15% popusta na kasko! Prema ovome se onda članstvo u HAk-u stvarno isplati?
Koja su osiguravajuća društva sklopila s HAK-om ugovor?

Jel se može tih 15% naknadno skinuti s kasko police, tj. promijeniti ugovor ili se mogu slikat do sljedeće godine?
bluebox is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:37.