Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2015., 19:27   #1
Što zabraniti/dopustiti curi.

Pozdrav svima, napravio sam ovu temu iz razloga što sam razmišljao o svojoj prošloj vezi u kojoj me cura ostavila zbog pitaj boga kojeg razloga, navodno je bio ona to ne može psihički izdržat. Zanima me sada gdje sam ja griješio, što sam joj dopušto skoro sve, osim kontakt s muškarcima. Nisam se volio s njom svađati, jer je iz sitinice znala napraviti sranje. Tako da sam izbjegavao to, jedino ako je bilo neko ogromno sranje. Tipa kada sam bio poludio kada je rekla da njoj treba netko tko će je spustiti na zemlju i da se ona voli svađati. Na to sam ja odgovorio ja se ne volim svađat pogotovo zbog gluposti, na to je rekla ovo neće ići. Na početku veze kada ja nisam tolko mario za nju ona je trčala oko mene, kada sam je zavolio i počeo joj poklanjat pažnju ona meni kaže da ne može više, mislim ne kužim. Što me treba biti briga onda ?
deki1337 is offline  
Old 13.04.2015., 19:44   #2
Fascinantno, ali stvarno fascinantno da postoje u danasnje vrijeme muski koje 'brane' zeni kontakt s muskim rodom.
mjesecarka is offline  
Old 13.04.2015., 19:47   #3
Quote:
deki1337 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima, napravio sam ovu temu iz razloga što sam razmišljao o svojoj prošloj vezi u kojoj me cura ostavila zbog pitaj boga kojeg razloga, navodno je bio ona to ne može psihički izdržat. Zanima me sada gdje sam ja griješio, što sam joj dopušto skoro sve, osim kontakt s muškarcima. Nisam se volio s njom svađati, jer je iz sitinice znala napraviti sranje. Tako da sam izbjegavao to, jedino ako je bilo neko ogromno sranje. Tipa kada sam bio poludio kada je rekla da njoj treba netko tko će je spustiti na zemlju i da se ona voli svađati. Na to sam ja odgovorio ja se ne volim svađat pogotovo zbog gluposti, na to je rekla ovo neće ići. Na početku veze kada ja nisam tolko mario za nju ona je trčala oko mene, kada sam je zavolio i počeo joj poklanjat pažnju ona meni kaže da ne može više, mislim ne kužim. Što me treba biti briga onda ?
Da, Baš? Što te briga!

Zamaraš se s glupostima. Očito nerazumijevanje i prevelika razlika karaktera. Različiti stilovi komunikacije i rješavanje problema.
Dobro je rekla da neće ići.

Mene brine ovo boldano. Zašto si joj branio kontakt? Što taj kontakt znači?
Mislio si na zabranjeno joj je bilo očijukanje, flertovanje, drpanje itd... s muškarcima ili joj je bilo zabranjeno komuniciranje s muškim rodom u cijelosti.
Ako je ovo drugo onda imaš odgovor na pitanje gdje si zgriješio i zašto te ostavila.
Ljudi općenito nisu ljubitelji zabrana.
Plava Gruda is offline  
Old 13.04.2015., 19:49   #4
Quote:
deki1337 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima, napravio sam ovu temu iz razloga što sam razmišljao o svojoj prošloj vezi u kojoj me cura ostavila zbog pitaj boga kojeg razloga, navodno je bio ona to ne može psihički izdržat. Zanima me sada gdje sam ja griješio, što sam joj dopušto skoro sve, osim kontakt s muškarcima. Nisam se volio s njom svađati, jer je iz sitinice znala napraviti sranje. Tako da sam izbjegavao to, jedino ako je bilo neko ogromno sranje. Tipa kada sam bio poludio kada je rekla da njoj treba netko tko će je spustiti na zemlju i da se ona voli svađati. Na to sam ja odgovorio ja se ne volim svađat pogotovo zbog gluposti, na to je rekla ovo neće ići. Na početku veze kada ja nisam tolko mario za nju ona je trčala oko mene, kada sam je zavolio i počeo joj poklanjat pažnju ona meni kaže da ne može više, mislim ne kužim. Što me treba biti briga onda ?
Baš si se lijepo ukopao! Prvo daš oglas, a onda otvoriš temu s ovakvim naslovom! :klap:
Laetitia is offline  
Old 13.04.2015., 19:49   #5


I ne moraš ništa zabranjivat.
Happy Phantom is offline  
Old 13.04.2015., 20:16   #6
Quote:
mjesecarka kaže: Pogledaj post
Fascinantno, ali stvarno fascinantno da postoje u danasnje vrijeme muski koje 'brane' zeni kontakt s muskim rodom.
Meni je fascinantnije da postoje žene koje su u vezi sa takvima....pa ih niti nešto ne žalim, same su si krive.

Edit: a i oglas mu je nenadjebiv , retardirane navalite!
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Old 13.04.2015., 20:22   #7
Quote:
Victora kaže: Pogledaj post
Meni je fascinantnije da postoje žene koje su u vezi sa takvima....pa ih niti nešto ne žalim, same su si krive.
Bas, a nedavno sam upoznala bisera koji je curi zabranio facebook, na kraju i mobitel, jer zamisli moj sinko sta ona ima komunicirat s muskim rodom kad ima njega!

Sad sta kod autora znaci ta njegova zabrana ne bih znala, al mi se kosa digla na glavi cim sam ovo procitala, jer me podsjetio na ovog bisera.
mjesecarka is offline  
Old 13.04.2015., 20:23   #8
Moraš joj dopustit bar da se jednom mjesečno pukne s nepoznatim,da začinite vezu,neželiš da netko pomisli da si zatucan pobogu.S druge strane ona smije biti bolesno posesivna i ponašat se ko luđakinja kad te pozdravi zgodna poznanica.Pa nećeš pobogu da misle da nisi liberalan???!
Iz mog iskustva sve koje su se furale na neke muške prijatelje su jednostavno bile kurvice.Što možda one tako ne doživljavaju,ali kita u ustima priča za sebe.
GosponProljeće is offline  
Old 13.04.2015., 20:25   #9
Quote:
deki1337 kaže: Pogledaj post
Na početku veze kada ja nisam tolko mario za nju ona je trčala oko mene, kada sam je zavolio i počeo joj poklanjat pažnju ona meni kaže da ne može više, mislim ne kužim. Što me treba biti briga onda ?
Tu si pogrijesio. Moras biti musko cijelo vrijeme a ne samo dok zavodis curu.
AngryNomad is offline  
Old 13.04.2015., 20:25   #10
Eto, ne znam. Bivša ti je bipolarna.
__________________
-
Narikača is offline  
Old 13.04.2015., 20:36   #11


Triba joj dopustit da jede proteine, a zabranit ugljikohidrate.
__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Old 13.04.2015., 20:37   #12
I pretjerano dizanje utega/fitness,čitanje knjiga pogotovo.
GosponProljeće is offline  
Old 13.04.2015., 20:55   #13
Quote:
Victora kaže: Pogledaj post
Edit: a i oglas mu je nenadjebiv , retardirane navalite!
Quote:
Što nudim. Povjerenje, sigurnost




Autor slogana MUP-a
Henryj is offline  
Old 13.04.2015., 20:56   #14
Ja ne kužim čemu tako vrijeđanje mene no dobro, svi otkriju pravo lice s vremenom. Mislio sam na sitnice tipa flertovanje i ostale stvari, a ne na nešto rigorozno. Niti sam ikada branio išta niti ču braniti. Bitno da se navalilo kao da sam neki jebeni manijak.

A ti henryj se vidi tko je zaostali klošar, kada ideš odmah sa vrijeđanjem a niti ni ne znaš osobu.
deki1337 is offline  
Old 13.04.2015., 21:11   #15
Trebas joj sve dopustiti, sto god ju veseli i raduje, to ti je najbolje tak da znas za ubuduce Da i naravno moras to isto i sebi dopustiti, ako te vesli isto sto i nju, to ti je isto bitno da shvatis, inace te zajebala.
Garys is offline  
Old 13.04.2015., 21:22   #16
Čisto me zanimalo to, jer tipa ne znam dok smo bili u vezi, ona meni ide govoriti kako je pričala s nekim tipom o problemima nekim njezinim i da je on razumije i kako joj je on rekao da ona mora vježbat počet i trčati. Nisam jednostavno znao kako reagirati na to. Mislim razumijem prijatelji ste, ali zar nisi mogla samnom pričati i to riješiti. To me zbunjivalo.
deki1337 is offline  
Old 13.04.2015., 21:24   #17
Quote:
deki1337 kaže: Pogledaj post
Čisto me zanimalo to, jer tipa ne znam dok smo bili u vezi, ona meni ide govoriti kako je pričala s nekim tipom o problemima nekim njezinim i da je on razumije i kako joj je on rekao da ona mora vježbat počet i trčati. Nisam jednostavno znao kako reagirati na to. Mislim razumijem prijatelji ste, ali zar nisi mogla samnom pričati i to riješiti. To me zbunjivalo.
Očito da nije.
CynicallyTested is offline  
Old 13.04.2015., 21:25   #18
Quote:
CynicallyTested kaže: Pogledaj post
Očito da nije.
Očito.
deki1337 is offline  
Old 13.04.2015., 21:30   #19
Sljedeći put kad ti se cura tako postavi,odmah ti nju fino odjebi.Ti si joj dečko i kakvog smisla ima da se nekom intimno povjerava ako taj netko nije njen dečko ili bar prijateljica.Mala je prefrigana krava koja te htjela činit ljubomornim/ljutim/zbunjenim/nesretnim i kaj će ti takva.
GosponProljeće is offline  
Old 13.04.2015., 21:37   #20
Quote:
GosponProljeće kaže: Pogledaj post
Sljedeći put kad ti se cura tako postavi,odmah ti nju fino odjebi.Ti si joj dečko i kakvog smisla ima da se nekom intimno povjerava ako taj netko nije njen dečko ili bar prijateljica.Mala je prefrigana krava koja te htjela činit ljubomornim/ljutim/zbunjenim/nesretnim i kaj će ti takva.
Ljutit me je htjela jer se stalno htjela svađat a zna da ja to nisam volio niti volim.
deki1337 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:42.