Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.04.2015., 11:20   #61
Quote:
Bogdana kaže: Pogledaj post
Zapravo, jako puno mojih prijateljica koje su same u tridesetima su jako nesretne zbog toga. Jedna ili dvije se možda uspješno nose s činjenicom da se nisu ostvarile kao žene i majke. Tužan je to i usamljen život. Bolji je od lošeg braka, naravno, ali i dalje nije neka sreća...
A gdje su te frendice,gdje zive,inbox mi je prazan
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 11:50   #62
Quote:
RodjaZg kaže: Pogledaj post
A gdje su te frendice,gdje zive,inbox mi je prazan
Cijenim optimizam.
Bogdana is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 12:26   #63
Quote:
FIRST kaže: Pogledaj post
Iskreno, šansa da žena ostane solo je zbilja mala, osim ako to ne želi. Moj je stav uvijek bio da muških ima ko salate.
Istina je da muških ima k'o salate. Još je veća istina da kvalitetnih muških ima vrlo malo. A kvalitetnih muških koji se meni sviđaju i kojima se ja sviđam - pa do sada ravno 0.
Martian7 is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 12:57   #64
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Istina je da muških ima k'o salate. Još je veća istina da kvalitetnih muških ima vrlo malo. A kvalitetnih muških koji se meni sviđaju i kojima se ja sviđam - pa do sada ravno 0.
potpis. A vezano za ove koji mi govore "ako nisi u fazi upoznavanja sto se zalis", krivo ste me shvatili. Ja uistinu zelim upoznati nekoga, ali jednostavno krug ljudi mi je uvijek isti i dugo traje ta faza neupoznavanja zanimljivih, SLOBODNIH decki
OciCrneOciLazne is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 12:57   #65
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Istina je da muških ima k'o salate. Još je veća istina da kvalitetnih muških ima vrlo malo. A kvalitetnih muških koji se meni sviđaju i kojima se ja sviđam - pa do sada ravno 0.
pa kako?

ti si napisala da ti fizički izgled nije uopće bitan, kaj ima tak malo pametnih?
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 13:03   #66
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
zašto bi pobogu bila ljubomorna na nekog kog sam odjebala, u slučaju da se taj oženi i ima djecu? rađe biti sam nego s nekim tko ti ne paše i budit se uz takvog. dat ću ti primjer iz RL, jedan dečko s kojim sam bila prije ohoho godina je zvao često moju baku (!) donedavno (možda i sad zove, zamolila sam ju da mi to ne govori, jer me ne zanima i plaši me ) da joj priča kako se oženio, dobio sina i 25 kila u paketu s njom.. se tebi čini da to npr. radi normalna i sretna osoba?

osim toga , kad gledam sve te ubračene, "sretne" ljude s djecom, skužim koliko sam ja zapravo sretna, nema ŠANSE da bi si tak neš "priuštila"
Ti si drukčija od većine cura, kao što sam ja drukčiji od većine muškaraca.

Naime, većina cura će frajera odjebat, sa, recimo, 22-23 godine, jer ciljaju na nekog boljeg. Kad se to ne ostvari, pojeo vuk magare, i vratile bi se ovom koji im je prišao. Ne generaliziram, to je istina. Velika većina ti odbije tipa koji je nešto lošiji od onog kojeg hoće. Po nekom njihovom sudu je taj bolji, s mog gledišta, uglavnom nije.

To je ok, samo jedan primjer, ali ima toga svugdje. Ja znam jako puno tipova koji uglavnom nisu sretni ženama, jer su se one udebljale, a oni ostali manekenske građe. Da ne spominjem da dosta tih cura nije ni rodilo.

Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
meni je to izrazito primitivno razmišljanje, sorry..a nisam balavica, imam 29, uopće ne razmišljam na taj način. možeš se ostvariti na hrpu drugih načina , imaš potpunu slobodu, ima li išta ljepše od toga? a ako baš želiš dijete, uvijek postoji umjetna oplodnja, na kraju krajeva.
Ja djelim mišljenje, ali većina muškaraca i žena ne. Doduše, mene zaboli za tuđe mišljenje.

Inače, možeš i posvojit.
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 13:34   #67
Quote:
Bogdana kaže: Pogledaj post
Cijenim optimizam.
Hvala,hvala Ja cijenim da mi se inbox napuni sa ponudama pa zjapi prazan Isto tako cijenim kad se sa rijeci predje na djela tak da ... inbox
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 13:35   #68
Quote:
OciCrneOciLazne kaže: Pogledaj post
potpis. A vezano za ove koji mi govore "ako nisi u fazi upoznavanja sto se zalis", krivo ste me shvatili. Ja uistinu zelim upoznati nekoga, ali jednostavno krug ljudi mi je uvijek isti i dugo traje ta faza neupoznavanja zanimljivih, SLOBODNIH decki
Inbox
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 13:43   #69
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
pa kako?

ti si napisala da ti fizički izgled nije uopće bitan, kaj ima tak malo pametnih?
Meni nije, ali njima valjda je. Ili im zbog nečega drugoga ne pašem. Uglavnom ne smatraju potrebnim navesti mi razlog zašto oni ne bi sa mnom.
Martian7 is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 13:44   #70
Quote:
RodjaZg kaže: Pogledaj post
Hvala,hvala Ja cijenim da mi se inbox napuni sa ponudama pa zjapi prazan Isto tako cijenim kad se sa rijeci predje na djela tak da ... inbox
Opet nalećeš na "jebala bi se, a da mi ne uđe" tip?
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 13:51   #71
Quote:
rocker1987 kaže: Pogledaj post
Opet nalećeš na "jebala bi se, a da mi ne uđe" tip?
Po cemu si to zakljucio Ako si procitao gornji njezin post kaze da ima puno djevojaka,zena 30+ koje su usamljene,koje traze a nemogu naci i samo sam pitao gdje su takve jer ja ih nemogu naci a zelim i cinim samo sebi a ujedno i njezinim frendicama uslugu i nevidim nista lose u tome I neznam zasto ti svaka aludira odmah na sex,ja nisam nigdje napisao niti trazio niti cu traziti sex jer ocito o tome ti govoris Ako si ti takav ili ako znas takve osobe super,al ja nisam takav i zato nemas pravo me ocjenjivati tko sam i sta sam! Prvo upoznaj pa onda zavladaj
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 13:57   #72
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Meni nije, ali njima valjda je. Ili im zbog nečega drugoga ne pašem. Uglavnom ne smatraju potrebnim navesti mi razlog zašto oni ne bi sa mnom.
ne želim te plašiti, ali kod muškaraca ti je to često fizički izgled
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 14:02   #73
Quote:
RodjaZg kaže: Pogledaj post
Po cemu si to zakljucio Ako si procitao gornji njezin post kaze da ima puno djevojaka,zena 30+ koje su usamljene,koje traze a nemogu naci i samo sam pitao gdje su takve jer ja ih nemogu naci a zelim i cinim samo sebi a ujedno i njezinim frendicama uslugu i nevidim nista lose u tome I neznam zasto ti svaka aludira odmah na sex,ja nisam nigdje napisao niti trazio niti cu traziti sex jer ocito o tome ti govoris Ako si ti takav ili ako znas takve osobe super,al ja nisam takav i zato nemas pravo me ocjenjivati tko sam i sta sam! Prvo upoznaj pa onda zavladaj
Taj izraz ne aludira na sex... one kažu da su usamljene, a ne želi da ti da njihov kontakt.

Kao i autorica, ne može nikog upoznat, ali ne bi na internet, ne bi ovo, ne bi ono... jebiga, draga, nemaš se zašto žalit onda.
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 14:06   #74
osobe koje grade kriterije ponekad zaborave izgradit sebe, dal zbog tvrdoglavosti ili manjka iskustva, al na svoju štetu...
Complicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 14:07   #75
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
ne želim te plašiti, ali kod muškaraca ti je to često fizički izgled
U mom slučaju možda još više nedostatak ženstvenosti, ali dobro. Ne mogu to promijeniti.
Martian7 is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 14:12   #76
Quote:
rocker1987 kaže: Pogledaj post
Taj izraz ne aludira na sex... one kažu da su usamljene, a ne želi da ti da njihov kontakt.

Kao i autorica, ne može nikog upoznat, ali ne bi na internet, ne bi ovo, ne bi ono... jebiga, draga, nemaš se zašto žalit onda.
Njihov problem nazalost Ja sam se nasalio za inbox ali sam aludirao na to da ima i muskih sa istim ili slicnim problemima samo evo u mom slucaju ja sam voljan se upoznati,dal preko interneta ili na neki drugi nacin samo sto zelim da to predje na RL upoznavanje jer tako mozes osobu najbolje upoznati
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 14:22   #77
Quote:
RodjaZg kaže: Pogledaj post
Njihov problem nazalost Ja sam se nasalio za inbox ali sam aludirao na to da ima i muskih sa istim ili slicnim problemima samo evo u mom slucaju ja sam voljan se upoznati,dal preko interneta ili na neki drugi nacin samo sto zelim da to predje na RL upoznavanje jer tako mozes osobu najbolje upoznati
Većina žena je takva, i uopće ne žalim nikog.

Imaš temu "dečki ne prilaze", prvi post, "Prilaze mi neki kreteni, pijani"... a naslov kao da nitko ne prilazi. "Nitko me ne želi", uglavnom znači da ih neće onaj jedan kojeg one hoće. I tako u krug.
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 14:23   #78
Quote:
Azzriela kaže: Pogledaj post
A, što fali takvim osobama? Da, za tebe se čuvao samo takav


što više čitam to ne vjerujem odgovorima - ne bi ovo ne bi ono

pa svi smo od krvi i mesa, semu miša i svi imamo svoju prošlost i kofere pune uspomena (i dobrih i loših) a ono ja bi obitelj i djecu samo nemoj plzzz doći u paketu sa svojom djecom

I čim sam pročitala jadna sama 30+, mam me glava zabolila, život je pred tobom a ti kukaš

neki ne ganjaju karijere nego samo rade da prehrane ili sebe ili obitelj /otplate kredite.... od jutra do sutra .... (nije istina da se samo zbog napredovanja i karijere može ostati sam)

I dalje stojim pri svom bolje biti sam neg u lošem društvu !!!!!
Romantic lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 14:26   #79
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
U mom slučaju možda još više nedostatak ženstvenosti, ali dobro. Ne mogu to promijeniti.
nisam ni ja baš ženstvena , pa se lijepe to je zato kaj su brutalno površni
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 14:45   #80
Quote:
Romantic lady kaže: Pogledaj post

I dalje stojim pri svom bolje biti sam neg u lošem društvu !!!!!
Potpisujem!
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:14.