Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.03.2007., 21:41   #41
Quote:
mladac kaže: Pogledaj post
evo mama mi je provjerila i štitnjaču, sve je u najboljem redu, šta da dalje? temperatua je i dalje prisutna već više od mjesec dana i fizički je iscrpljena...
Da nema možda neku reumatsku bolest?
CosmaShiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2007., 00:36   #42
ok proslijedila sam joj da napravi serologiju... javim rezultate
cosmashiva: nema reumatsku bolest, više je to neka iscrpljenost, brzo se umara... istina da je već u godinama i da je preležala nedavno atipičnu upalu pluća ali imamo psa s kojim je prije svako jutro trčala tako da je u fizičkoj kondiciji boljoj od mene (ona 50 a ja 20 )
a ne znam, vidjet ćemo što kaže serologija pa ak nije to dođemo nazad po savjet... od doktorice niškoristi, na zamjeni je i nije baš da se trudi, dok je imala upalu pluća i bila mjesec dana na bolovanju samo je prvih 10 dana imala terapiju
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2007., 15:14   #43
ubicu se..........

i ja cekam serologiju, a temperatura ne spada vec 50i dan ......cak sam isla da radim jednu hemokulturu juce i sad cekam da mi opet skoci i da odem na infektivnu da mi ponove hemokulturu. bojim se jednog bola koji mi se javlja sa desne strane donjeg dijela kicme!!!! ako iko zna sta bi moglo biti javite mi. ne mogu definisati jel me boli kost ili misic. osjecam da je u dubini......radila sam UZ jetre bubrega slezene srca, rtg pluca sinusa i zuba, vadila krv, 3 urinokulutre.....osim navedenog pada li vam na pamet koji organ ili sta me moze tako jako boljeti na desnoj strani (iznad g...). isla sam i kod ginekologa.....ma sve cekam jos hormone stitne HELP
__________________
Nikad ne znamo sta izazivamo u drugom covjeku rijecju koja za nas ima sasvim odredjeno znacenje i zadovoljava samo nasu potrebu.
Lilith000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2007., 15:43   #44
Quote:
Lilith000 kaže: Pogledaj post
i ja cekam serologiju, a temperatura ne spada vec 50i dan ......cak sam isla da radim jednu hemokulturu juce i sad cekam da mi opet skoci i da odem na infektivnu da mi ponove hemokulturu. bojim se jednog bola koji mi se javlja sa desne strane donjeg dijela kicme!!!! ako iko zna sta bi moglo biti javite mi. ne mogu definisati jel me boli kost ili misic. osjecam da je u dubini......radila sam UZ jetre bubrega slezene srca, rtg pluca sinusa i zuba, vadila krv, 3 urinokulutre.....osim navedenog pada li vam na pamet koji organ ili sta me moze tako jako boljeti na desnoj strani (iznad g...). isla sam i kod ginekologa.....ma sve cekam jos hormone stitne HELP
hej evo i moju mamu je danas bolio al u prsina gore desno! u 11 me zvala da jel mogu doc pred nju da je užasno boli. došli smo doma i dala sam joj za smirenje i protiv bolova. od pol 12 već spava sad ne mrdam nikud od doma čekajući da se prbudi da vidim što je s bolovima... jel mislite da bi to moglo biti srce, želudac, napad panike, propuh, da li bi moglo bit povezano s onom temp?
inače je zna pogodit napad panike, al mislim da ovo danas nije bio

nego dok sam ovo pisala sjetila sam se da mene zna nekad probadati isto u leđima s desne strane, u visini bubrega, onak par sekundi ko da neko iglicu zabada i onda prestane, nekad u serijama... jel ti takva bol i na tom mjestu?
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2007., 15:49   #45
nije kao iglicama, kao da imam vrucu peglu s te strane......osjetim ogromnu povrsinu koja me boli danima...tek su mi 24 al sad stvarno pocinjem sumnjati na tumor...mozda crijeva?
__________________
Nikad ne znamo sta izazivamo u drugom covjeku rijecju koja za nas ima sasvim odredjeno znacenje i zadovoljava samo nasu potrebu.
Lilith000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2007., 17:30   #46
ja imam 21 i to mi traje već godinama, ja sam po prirodi hipohondar koji uvijek sumlja na najgore tako da mislim da nekaj s bubregom nije kak spada al mislim da je to u mojoj glavi
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2008., 10:32   #47
Quote:
nusazvrk kaže: Pogledaj post
Pozdrav. Evo glupo za rec ali drago mi je da imam sunarodnjake s povisenom temperaturo i ok nalazima. Sad nekako znam da nisam vanzemaljac :-))
Uglavno, moja temperatura traje vec nekih 2 godine. Pocela sam je mjerit jer sam postala uzasno umorna, niskog praga tolerancije za neka naprezanja (i psihickog i fizickog tipa). Kako su doktori moja zadnja opcija (mislim da ih pohodim, izuzev zubara koji je svakih pol godine, pa u prosjeku 1/2 godine i to radi uputnice za okulistu ili nesto tako). No nakon godinu dana, meni koja stvarno imam energije za okretati planet rucno, mi je vec islo na zivce moja slabost i groznice koje su opterecivale ljude oko mene jer je grijanje uvijek trebalo radit. S potpuno identicnim teksto sam ispracena. Nek prestanem mjerit temperaturu. Ko neki hipohonder!! Osjecala sam se ko kreten. Temperaturu imam i dalje. Sad je prosla druga godina. Ja sam se vec navikla na svoj brzi zamor. Neki dan sam isla napravit kontrolnu krvnu sliku. Jetra je sa svojim vrijednostima enzima u asimptotskom jurisu prema nultim vrijednostima. No oni koji znaju vise, kazu da to nista ne znaci. Pa dobro. U svakom slucaju ja sam promjenila rezim prehrane, posto ni jedan drugi segment zivota ne mogu promjeniti osim tog pa zdusno vjerujem da ce se od toga sve popraviti iako kao sto kazu oni koji o tome znaju (svakako debelo vise od mene)to nije nista. Tako sam si ja lijepo zabrijala- ako to za njih nije nista, recimo da je to onda realno gledano neki mali disbalans mog organizma koji nece i nemoze prijeci u neku stetu ( a kamoli veliku stetu), onda logika kaze-male stvari se popravljaju potezima koje ja mogu sama promjeniti pa ce to biti hrana :-))
Kod muških ta povišena temperatura nije baš ništa zbog 35.5 temperature na kojoj moraju biti testisi znači da šteta može biti velika. Ja npr. Imam slične nalaze kao i ti dvije godine tem, 37.5 Sve je počelo tem. 38.5 pet dana sam je imao .Nakon toga famozna 37.5 Prvi mjesec nisam mogao da pratim što ekipa priča na kavi od umora a i umor mi je bio da se pravim da izgledam kao da sam u toku razgovora. No naviknuo sam se. Jedino što su našli je jetra malo šteka čak mi je proizvodila crvena krvna zrnca sa repićima. Alt i ast mi je bio povišen. No kad su se oni "skoro" normalizirali Alp je postao nizak kao i željezo. U dvije godine imam 5 nalaza za sve hepatitise 4 nalaza za HIV sve uredno. Malo šteka jetra i to je to. Zadnjih 5 mjeseci tem. je oko 37.2. No ako sam preumoran je nemam ili ako ležim. Uglavnom također šikaniran od svoje doktorice više puta, sam sam morao tražiti uputnice za imunologiju tamo su me ozbiljno shvatili ali za nalaze koje su mi propisali za napravit mi treba cc 1500kn. Tako da sam sad u počeku.
E a imao sam nekoliko dijagnoza npr: od 100 vrsta ljetnih virusa jedan mi je uletio u jetru koji ima ih sto.
Druga dijagnoza ulećem iz infekcije u infekciju
Treća dijagnoza sve je zbog alkohola (vikend pijanac sam bio)
LP.
vedro11 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:32.