Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2009., 16:02   #121
vrlet, baš su sitnice.

Ovak, ja mislim da se deca od 15 godina nemaju šta seksat. Ni muška ni ženska deca.

Zadnje uređivanje Gzena : 23.04.2009. at 16:11.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 16:04   #122
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Izuzmeno li sitnice poput ropstva, sodomije i neemancipiranosti ženskog roda, govorimo o jednom od najvećih uzleta čovječanstva, pogotovo uzmemo li u obzir količinu duhovnih proizvoda po glavi stanovnika godišnje.
Mudro si izostavio pederastiju.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 16:05   #123
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Izuzmeno li sitnice poput ropstva, sodomije i neemancipiranosti ženskog roda, govorimo o jednom od najvećih uzleta čovječanstva, pogotovo uzmemo li u obzir količinu duhovnih proizvoda po glavi stanovnika godišnje.
Čuj, i u Auschwitzu je proizvedno puno korisnih stvari, a i tvrdi se da su nacisti pridonijeli razvoju moderne medicine.

Živio Mengele?
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 16:12   #124
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
A ne tiče nas se što dvoje ljudi rade u krevetu sve dok oboje pristaju na to.[/color]
Možemo i u krajnost, pa se zapitati zašto država zakonima intervenira u spolni odnos koje uključuje npr. dijete od 3 godine koje nije izričito reklo "ne!".

Stvar je u tome što nema načina da se sankcioniraju potencijalni pacijenti ako ne postoji zakon kao podloga.
marit za is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 16:14   #125
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Da je izuzetno uobičajeno da se konji od 30 zaljubljuju u djevojčice od 14 zbog njihove nutrine.
To je najčešće ipak samo seksualna želje (perverzna?).
Uostalom, kao što sam već rekla, ako je toliko voli i svjestan je cijele situacije te zakona koji mu zabranjuje seks s djetetom, neka se u ime te ljubavi strpi.
Ajde uzmi primjer cure od 15 i momka od 22. Po meni tu nema neke naročite perverzije I sad bi se oni ne bi trebali sexat godinu dana iako to možda oboje žele? A recimo da se zbilja i ne sexaju i dalje ga netko može prijaviti policiji kao potencijalnog kršitelja zakona.

Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Jebi ga, da se meni sad dogodi da mi partner ne može jebat' godinu dana ja bih se strpila.
To nije ista situacija. Ista situacija bi bila da tvoj partner može i želi sex s tobom a ti možeš i želiš sex s njim a država donese zakon da nema sexa ove godine. Mogu mislit kako bi poslušali
SuzyQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 16:16   #126
Ajte, kome je naškodilo malo slatkog iščekivanja?
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 16:17   #127
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Helou, granicu od 14 ima još mnogo država. Uostalom ako katolička država poput Španjolske može imati granicu na 13...
nisam u to sigurna, al španjolska je vjerojatno ima iz istog razloga iz kojeg je ima i vatikan. btw, države čijem društvu 'težimo' mahom imaju granicu od 16.

Quote:
U tome i je poanta. Čemu se zamarati ovim zakonom kada njegova promjena neće ništa promijeniti, a imamo toliko važnijih stvari koje bi se trebale riješiti. Recimo, obrazovanje. Više bih volio da klince obrazuju kvalitetno pa da oni sami znaju odlučiti što bi, a što ne bi, a ne da se ide represivno na stvari koje nas se gotovo pa i ne tiču. A ne tiče nas se što dvoje ljudi rade u krevetu sve dok oboje pristaju na to.
slažem se da je obrazovanje važno baš kao i gomila drugih područja, ali ni ovo nije nevažno. nitko nigdje nije tvrdio da je prioritet, ali eto, došlo je na dnevni red. bio u pitanju zakukuljeni interes ili ne. oko toga hoće li to šta promijeniti ne bih se složila. nešto sigurno hoće. a naročito hoće, bude li se zakon provodio tako da uspaljenica od 30-tak koja praši petnaestogodišnjaka ode na hlađenje koji mjesec il godinu, ne znam nijanse.

vidiš, taj 'pristanak' sa svake strane je sivo područje, druže. a sivo je zato što maloljetna strana može htjet svojim podivljalim hormonima isprobat sve poze kamasutre sa svakim 'voljnim' na kog naiđe i apsolutno ne bit svjesna svih rizika koje joj taj podvig donosi (ne mislim sad na spolne bolesti, nego na činjenicu da njom emocionalno manipulira bitno starija osoba).
čuj, mnogi pedofili brane se upravo time kako su dobili pristanak od druge strane.


Quote:
Gledajte kako ćemo super predivan most do Pelješca sagradit, a niti jedan od tih bauštelaca neće smjeti jebati vaš kćeri." To kaj će te kćeri i kćeri njihovih kćeri otplaćivati kreditiranje tog mosta još godinama je sasvim nebitna stvar.[/color]
ovo mi je glupost, oprosti. brkaš kruške i jabuke i u jednoj pozitivnoj inicijativi vidiš mračne interese vladajuće klase. ne tvrdim da ih nema, al ni blizu nisu tako mračni kakvim ih prikazuješ.
__________________
neću žvake, oću kusur

Zadnje uređivanje proVINCI'jalka : 23.04.2009. at 16:29.
proVINCI'jalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 16:19   #128
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
Baš su sitnice.

Ovak, ja mislim da se deca od 15 godina nemaju šta seksat. Ni muška ni ženska deca.
Ne budi sitničava. Inače se slažem, neka drkaju. Nije ni nama bolje bilo. Dobro, Slafku je, ali imao je sreće sa susjedom.

Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Mudro si izostavio pederastiju.
Ih, nećemo još i to u raspravu ubacit', nikada se nećemo iskopat iz toga.

Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Čuj, i u Auschwitzu je proizvedno puno korisnih stvari, a i tvrdi se da su nacisti pridonijeli razvoju moderne medicine.

Živio Mengele?
Stoji, i ne samo medicine, nego i prometa - autoceste, rakete... arhitektura im je doduše bila zakurac. Ali za to su imali fašiste

Svako zlo za neko dobro kaže moja mama. Da nacisti nisu pobili toliko ljudi, imao bih tri puta više rođaka s kojima bih se trebao družiti. Ovak imam jednog kojeg izbjegavam. Da komunjare nisu svu ostavštinu popljačkale, još bih i bogat bio. Nikad ne znaš.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 16:21   #129
Quote:
SuzyQ kaže: Pogledaj post
Ajde uzmi primjer cure od 15 i momka od 22. Po meni tu nema neke naročite perverzije I sad bi se oni ne bi trebali sexat godinu dana iako to možda oboje žele? A recimo da se zbilja i ne sexaju i dalje ga netko može prijaviti policiji kao potencijalnog kršitelja zakona.



To nije ista situacija. Ista situacija bi bila da tvoj partner može i želi sex s tobom a ti možeš i želiš sex s njim a država donese zakon da nema sexa ove godine. Mogu mislit kako bi poslušali
Negdje se morala postaviti granica.
Da, ne bi se trebali seksati godinu dana.
Jer ona ima 15 i nije naročito zrela da procijeni da li je seks za nju pametna odluka.
Pogotovo nije zrela da procijeni što frajer od 22 godine želi od nje.
Jebem ti, neke curice sa 15 još nemaju ni menstruaciju, što je vama?

Čuj, to je nepotrebna usporedba.
Jer ja nemam 15 godina.
Ne vidim nigdje da se brani seks između žene od 25 i muškarca od 70.
Zato što se ovdje, ponavljam, radi o DJECI, a ne o muškarcima i ženama.

Sve u svemu, oni koji imaju dijete vjerojatno kuže o čemu govorim, a pitat ću sve nas pametne kad jednom budemo imali svoje da li bi nam bilo svejedno da nam klinca ili klinku jebe netko 15-20 godina stariji. Da l' ćemo se onda pozivati na pravo ljubavi i djece da sama odaberu što će raditi u KREVETU.
Kakav krevet, jebo te, tad se još žnjara po parkovima, a ne se smucati po jazbinama frajera od 30.
Isusa ti.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 16:25   #130
Zašto je ok da netko sa 16 jebe šesnaestogodišnjakinju a nije ok netko sa 40.
Je li taj sa 16 zna gdje je sveti gral. Je li taj sa 16 spretniji zadovoljit tu curu. De, bogati, nabrojite mi sve prednosti mladog jebača. Sve. Stavku po stavku.

Nema ni jedna . Samo bolest u vašim glavama.Tj zabrana curi da se jebe generalno. A ti povici na pedofila su samo prozirna demagogija. Vaš pravi cilj je celibat!

http://www.youtube.com/watch?v=3l1-QbsU5gA
__________________
Intuitive Tara: Again I appreciate all the advice and help . very validating . You helped me in 5 min more than the doctors in the last so many years lol so thank you!

Zadnje uređivanje DEBELKURAC : 23.04.2009. at 16:31.
DEBELKURAC is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 16:26   #131
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Svako zlo za neko dobro kaže moja mama.
Tako je.
I zato ja tvrdim i dalje- ako će ovo veliko zlo i nepravda koji su slafku naneseni spriječiti ijednog perverznjaka da se okomi na moje ili bilo čije dijete eto ti dobra.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 16:31   #132
Quote:
proVINCI'jalka kaže: Pogledaj post
čuj, mnogi pedofili brane se upravo time kako su dobili pristanak od druge strane.
Upravo tako.
Pa bi zato trebalo "oprostiti" i jednom uspješnom riječkom psihijatru koji je radio s tinejđerima zato što je mahom zavodio svoje psihički nestabilne pacijentice (klinke) i one su se sve u njega "zaljubile" i "dopustile mu" da ih seksualno iskorištava.

__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 16:32   #133
Quote:
SuzyQ kaže: Pogledaj post
Ajde uzmi primjer cure od 15 i momka od 22. Po meni tu nema neke naročite perverzije I sad bi se oni ne bi trebali sexat godinu dana iako to možda oboje žele? A recimo da se zbilja i ne sexaju i dalje ga netko može prijaviti policiji kao potencijalnog kršitelja zakona.
To ti je jedan od onih zakona koji se provode po potrebi

Imaš npr. u Zakonu o sigurnosti prometa na cestama članak koji kaže da dijete ispod 9 godina apsolutno ne može voziti bicikl po cesti, ni samo ni u pratnji.
Nisam čula za slučaj da policija lovi osmogodišnjake po selu ili u neprometnoj ulici ispred kuće jer eto zakon je takav.
Ali da vide klinca koji pedalira po, neznam, autocesti onda imaju zakonsku osnovu da se obrate njemu tj. roditeljima jer krše zakon.
I time ga zaštite
marit za is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 16:33   #134
Quote:
Legion kaže: Pogledaj post
Da odgojne ustanove rade svoj posao... ček, ček, ček... a koji to posao kad se o sexualnosti uči samo na biologiji i to nešto malo i ovlaš... sexualni odgoj nema toga...
To je sramota... da toga ima navedenih situacija bi vjerovatno bilo dosta manje no da se razumijemo-frajera treba strpati u čuzu a curicu poslati na neki psihoterapiju...
pa sramota je i zakasnili su, sad spašavaju generaciju, ako se što da spasiti da.

plus, trik predizborni, ali podržavam. čak bi rekla da mi nije bitan motiv već da tip od 33. ne dira klinku od 15.g.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 16:33   #135
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Čuj, to je nepotrebna usporedba.
Jer ja nemam 15 godina.
A čuj, prva si povukla usporedbu, ja sam se samo nadovezala

Ma mislim i ja da je 15 godina premalo, al nije ni 16 bog zna koliko bolje. Ma zapravo imaš pravo, neka čekaju, neće im ništa bit...
SuzyQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 16:35   #136
Quote:
maritza kaže: Pogledaj post
To ti je jedan od onih zakona koji se provode po potrebi

Imaš npr. u Zakonu o sigurnosti prometa na cestama članak koji kaže da dijete ispod 9 godina apsolutno ne može voziti bicikl po cesti, ni samo ni u pratnji.
Nisam čula za slučaj da policija lovi osmogodišnjake po selu ili u neprometnoj ulici ispred kuće jer eto zakon je takav.
Ali da vide klinca koji pedalira po, neznam, autocesti onda imaju zakonsku osnovu da se obrate njemu tj. roditeljima jer krše zakon.
I time ga zaštite
Dobro si to formulirala, složila bi se
SuzyQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 16:38   #137
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Upravo tako.
Pa bi zato trebalo "oprostiti" i jednom uspješnom riječkom psihijatru koji je radio s tinejđerima zato što je mahom zavodio svoje psihički nestabilne pacijentice (klinke) i one su se sve u njega "zaljubile" i "dopustile mu" da ih seksualno iskorištava.

to me podsjeća na mog profu iz psihologije (srednja škola je u pitanju) koji je također 'lovio u mutnom'. ono, psiholog je, pun razumijevanja za tinejđerske probleme, vabio je klinke u svoju ordinaciju i zamisli stoku, pipajuć im sise utvrđivao jesu li histerične. ono, ako bi se pobunile, šokirane, nazivao bi ih histeričnima, depresivnima i šta ja znam više šta je izmišljao..

smeće, koje se nažalost provuklo bez ogrebotine.
osim ako se nešto u novije vrijeme nije dogodilo. nemam pojma predaje li i dalje.
__________________
neću žvake, oću kusur
proVINCI'jalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 16:38   #138
Quote:
SuzyQ kaže: Pogledaj post
A čuj, prva si povukla usporedbu, ja sam se samo nadovezala

Ma mislim i ja da je 15 godina premalo, al nije ni 16 bog zna koliko bolje. Ma zapravo imaš pravo, neka čekaju, neće im ništa bit...
Ne, ja sam samo željela naglasiti da ako se radi o ljubavi čekat će se.

Nije ni 16 puno bolje, slažem se.
Ali kao što rekoh, treba negdje postaviti granicu.
Jer da je granica na 15 opet bi se reklo da nije ni 14 puno bolje ili gore.
Da je granica na 13 ista stvar, 13 ili 12, u čemu je razlika?
I po toj logici bi došli do toga da pedofilija jednostavno ne postoji.

Tako je, neka čekaju.
Jebat će ih cijeli život, što u mozak što doslovno, gdje im se žuri.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 16:39   #139
Quote:
tilla kaže: Pogledaj post
čak bi rekla da mi nije bitan motiv već da tip od 33. ne dira klinku od 15.g.

O, motiv je više nego očit, ti naime, nemaš 15.
Zatrti svaki konkurenciju
__________________
Intuitive Tara: Again I appreciate all the advice and help . very validating . You helped me in 5 min more than the doctors in the last so many years lol so thank you!
DEBELKURAC is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 16:41   #140
Quote:
proVINCI'jalka kaže: Pogledaj post
to me podsjeća na mog profu iz psihologije (srednja škola je u pitanju) koji je također 'lovio u mutnom'. ono, psiholog je, pun razumijevanja za tinejđerske probleme, vabio je klinke u svoju ordinaciju i zamisli stoku, pipajuć im sise utvrđivao jesu li histerične. ono, ako bi se pobunile, šokirane, nazivao bi ih histeričnima, depresivnima i šta ja znam više šta je izmišljao..

smeće, koje se nažalost provuklo bez ogrebotine.
osim ako se nešto u novije vrijeme nije dogodilo. nemam pojma predaje li i dalje.
Ma ove sirotice se nisu čak ni bunile, on je njih doslovno zaveo, one su se sve od reda "zaljubile u njega".

Bože moj, jada djeca.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:50.