Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.05.2012., 22:07   #1
El Señor de los Cielos / Gospodar neba (2013-)

EL SEÑOR DE LOS CIELOS


Telemundo, 2012



"El señor de los cielos" je naziv jedne od nadolazećih Telemundovih telenovela predstavljenih na Upfrontima, u kojoj glavnu ulogu tumači Rafael Amaya.
Pojavila su se šuškanja da bi glavna glumica mogla bit Angelica Celaya,Rafaelova sadašnja partnerica, koju je upoznao na snimanju telenovele Alguien te mira...

Quote:
“El Señor de los Cielos” (The Lord of the Heavens)

Damian Torres is a man of humble beginnings who dreamed of having it all. Through relentless will and fearless determination, Damian transforms himself from a poor peasant into one of the world’s richest men and a powerful drug trafficker, wanted by the DEA. Damian embodies the entire spectrum of what the human soul is capable of, from the virtuous to the unthinkable, all fueled by his immeasurable desire for power and wealth. Damian's life turns into a quest for survival when his numerous enemies start hunting him down and the DEA closes in. He realizes that his only way out is to start a new life as literally a new man, so he decides to undergo facial reconstruction. Damian will discover that on the dangerous path to riches he chose to take, there is no turning back.

“El Señor de los Cielos” is a Telemundo Studios production.


El senor de los cielos
ezel00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2012., 22:21   #2
Odlična tema,samo mi smeta što u tri serije glavni likovi mijenjaju identitet i lice,naravno.
Tumbs up fot this!
__________________
El Clon | Camaleones | ¿Dónde está Elisa?
Pase lo que pase, estaré a tu lado... Por siempre mi amor
WitchHunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2012., 22:24   #3
Quote:
WitchHunter kaže: Pogledaj post
Odlična tema,samo mi smeta što u tri serije glavni likovi mijenjaju identitet i lice,naravno.
Tumbs up fot this!
Meni ne smeta..
Strašno me zanima ova telenovela...

Nadam se da će što prije pustiti pilot ili neki promo...
ezel00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2012., 23:43   #4
Radnja zanimljiva A čim u seriji bude neko mjenjanje identiteta, tim bolje, tajanstvenije

U iščekivanju pilota...
__________________
https://getyarn.io/yarn-clip/d8aa835d-25e3-495a-bfb7-b4735fbae094
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2012., 04:37   #5
Quote:
mlac13 kaže: Pogledaj post
Radnja zanimljiva A čim u seriji bude neko mjenjanje identiteta, tim bolje, tajanstvenije

U iščekivanju pilota...
U potpunosti se slazem sa tvojim komentarom,secam se samo kako je El rostro de Analia bila puna misterija oko promenjenog identiteta,telemundove serije su najbolje na svetu...
Danijel89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2012., 16:50   #6
Rafael Amaya
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2012., 18:42   #7
Super Rafael Amaya, ali ono osnovica radnje me podsjeća na njegov lik iz La reina del Sur, ono. Ajde ovo mijenjanje lica nije baš tako strašno, no ako je ok izvedu moglo bi biti dobro. No meni je kod Telemundovih serija to uvijek problem, super naprave pilot i sinopsis radnje i onda se sve nekamo odvodni i odnese ga vjetar
No, vidjet ćemo, ja tako i onako ne gledam serije na netu već one na televiziji pa ima vremena ako će je uopće snimiti da je komentiramo
cielo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2012., 18:46   #8
Quote:
cielo1 kaže: Pogledaj post
Super Rafael Amaya, ali ono osnovica radnje me podsjeća na njegov lik iz La reina del Sur, ono.
To je i mene odmah podsjetilo na Güera Amaya opet i ovdje povezan sa DEA-om, samo što ovdje ne radi za nju, nego ga ona traži
__________________
https://getyarn.io/yarn-clip/d8aa835d-25e3-495a-bfb7-b4735fbae094
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2012., 23:25   #9
Quote:
mlac13 kaže: Pogledaj post
To je i mene odmah podsjetilo na Güera Amaya opet i ovdje povezan sa DEA-om, samo što ovdje ne radi za nju, nego ga ona traži
Opet Amaya i DEA....
ezel00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2012., 15:30   #10
Evo jedna slika

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...95862510_n.jpg
__________________
El Clon | Camaleones | ¿Dónde está Elisa?
Pase lo que pase, estaré a tu lado... Por siempre mi amor
WitchHunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2012., 18:45   #11
La reina del sur drugi dio.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2012., 20:19   #12
Quote:

Rafael Amaya será Amado Carrillo Fuentes en la telenovela “El señor de los cielos”. El año pasado él mismo interpretó al Güero Dávila en ’La reina del sur’.
Quote:
El actor cuenta que le impresionó escuchar que complicaciones durante una cirugía lo mataron, pero más grande fue su sorpresa cuando recientemente le ofrecieron interpretar a ese mismo personaje en la próxima producción de Telemundo.

Amaya, quien hizo el papel del Güero Dávila en el mega hit “La reina del sur” junto a Kate del Castillo, ahora se prepara para interpretar a Damián Torres.

Este personaje está inspirado en la vida del poderosísimo narcotraficante Carrillo Fuentes, conocido como “El señor de los cielos”, precisamente el nombre de la telenovela
ezel00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2012., 20:36   #13
Rafael Amaya está listo para ser el 'Señor de los Cielos'



Quote:
El papel de Rafael Amaya como el Güero Dávila en La reina del sur no fue muy extenso, pero sí lo suficientemente sustancioso como para que el siguiente rol que consiguiera el actor fuera digno de un peso pesado.

A finales de este año, Telemundo comenzará a transmitir El Señor de los Cielos, una serie basada en la vida del poderoso narcotraficante mexicano Amado Carrillo Fuentes, en la que Amaya llevará el papel principal.

“[En mi papel] soy bueno y malo. Lo que haremos es mostrar el lado humano de un narco”, describió el artista durante un encuentro que tuvo con los medios recientemente en Los Ángeles.
ezel00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2012., 21:48   #14
Znači Senor bi trebao ići nakon ERDLV. Piše da će se počet prikazivat krajem ove godine.
A i logično je da zamijeni ERDLV jer taj mu termin jedino odgovara,a i tada se puštaju takvi zanrovu serija.
__________________
El Clon | Camaleones | ¿Dónde está Elisa?
Pase lo que pase, estaré a tu lado... Por siempre mi amor
WitchHunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2012., 23:15   #15
Jedva čekam i ovu telenovelu Imam osjećaj da bi i ona mogla biti mini-serija, nalik na LRDS, pogotovo ako je ovakva tematika. Valjda će se realizirati I baš me zanima kako će se oformiti konačan elenco

Ali stvarno ih ne kužim, kaj ne misle objavit pilote?
__________________
https://getyarn.io/yarn-clip/d8aa835d-25e3-495a-bfb7-b4735fbae094
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2012., 23:17   #16
La Patrona i Senor će se sigurno realizirati,a za ostale se još ne zna. To sam pročitao negdje.
__________________
El Clon | Camaleones | ¿Dónde está Elisa?
Pase lo que pase, estaré a tu lado... Por siempre mi amor
WitchHunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2012., 23:19   #17
Great!
__________________
https://getyarn.io/yarn-clip/d8aa835d-25e3-495a-bfb7-b4735fbae094
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2012., 23:27   #18
Ja isto mislim da bi ovo mogla bit neka mini telenovela...

Bilo kako bilo,jedva čekam da počne sa snimanjem,mislim da će Amaya biti odličan,kupio me zauvijek ulogom u ATM....
ezel00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2012., 00:17   #19


Quote:
ElSeñordelosCielos, la nueva apuesta de Telemundo protagonizada por @RafaAmayaNunez, comenzará grabaciones en el último trimestre del 2012.
ezel00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2012., 00:28   #20
Znači sa snimanjima tek kreće u periodu listopad-prosinac? Neće to doć onda do 2013. garant.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:50.