Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web development

Web development Programiranje, dizajn, hosting i sve ostalo vezano uz razvoj web siteova

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.11.2007., 21:29   #21
Quote:
struja13 kaže: Pogledaj post
Sigurno hakiranje ne postoji...šanse da te ulove su malene ali...treba znati...Samo da vas upoznamostoje tri vrste;haker,kraker,lamer...vecina koja se predstavlja kao hakeri su u biti pisljivi lameri...Pa koliko ja znam zaštiti stranicu je gotovo nemoguce...napadi na servere su brzi,kordinirani..ali opet..treba znati...I da ova tema je bila otvorena malih 100000 puta...
Struja to malo hackanje je lako.
A bili ti mogao provaliti pass nekoga na ovom forumu???Mislim da ne.
 
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 12:48   #22
Smile

Iskreno možda...ali koj je bit hackinga da saznam nj ime...imam znanje...ali hackingom se treba baviti kada znas da su ti sanse za bjeg maksimalne...tj kada sam preko proxya ili kada sam na tudem wirelessu...Ali ako koga zanima par trikova hackinga...mogao bi mu i pokazati...
struja13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 17:42   #23
Ajde pokazi meni.
__________________
The leading horse is White...The second horse is Red...The third one is Black...The last one is Green..
systatika is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 18:41   #24
Wink

Ajde pokazi meni.

---pa kao admin bis to trebao znati ne??Barem neke osnove i trikove...
struja13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2007., 23:35   #25
Admini neznaju i niko nezna sifru od nikoga na forum.hr u i nece je nikako saznati jer nepostoji taj nacin,.. jedino postoji usmenom ili pismenom predajom da se kaze...
Zodiac is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 00:51   #26
Quote:
Zodiac kaže: Pogledaj post
Admini neznaju i niko nezna sifru od nikoga na forum.hr u i nece je nikako saznati jer nepostoji taj nacin,.. jedino postoji usmenom ili pismenom predajom da se kaze...
admini ne znaju šifru ali je mogu promijenit i ima puno caka(trikova) koje admini na forumima mogu
PeGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 09:07   #27
Da,.. ali nemogu ti nikako saznati sifru.
Zodiac is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 14:58   #28
Hm...pa nisam bas siguran...znam da mi je bio frend provaljivo u account od par stranica,i to iz pukuga zadovoljstva...bio mi je nesto objasnjavo kako sa php i varijablama ali ne zanima me...tako da nisam ni zapamtio...Ali koj bi bio smisao upadanja u tudi account??(Da dobis neke vazne informacije ili da napravis sranje,a to vise nije hacking neko leming...
struja13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 15:00   #29
Admini nemaju pojma koja je šifra jer je u MD5 formatu

(nadam se). Tak da hakiranje.. Nema šanse
BeroFX is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 15:38   #30
Quote:
BeroFX kaže: Pogledaj post
Admini nemaju pojma koja je šifra jer je u MD5 formatu

(nadam se). Tak da hakiranje.. Nema šanse

Nadam se da si u pravu...Nikad nisam ni pokusao,a ni necu...Ali hakiranje i md5 je moguce..pogledaj malo po netu...
struja13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 16:20   #31
moguće je napravit tzv. session hijack. al neam pojma kako mislim da je meni netko provalio, jer sam jednom s vipa poslao samo jednu poruku, kad sam se kasnije ulogovao sve su bile poslane
__________________
Principi su pravi način. Principima idioti r(i?)ješavaju kretenske probleme.
Laku vam noć. Bilo je dobro dok je trajalo, no kao i seks trajalo je prekratko ;). Forum.hr - ZBOGOM!
matak is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 16:33   #32
Quote:
mAtAk kaže: Pogledaj post
moguće je napravit tzv. session hijack. al neam pojma kako mislim da je meni netko provalio, jer sam jednom s vipa poslao samo jednu poruku, kad sam se kasnije ulogovao sve su bile poslane
ma garant si se ti narolja pa posla sve nego se ne sjećaš
PeGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 16:35   #33
Quote:
PeGO kaže: Pogledaj post
ma garant si se ti narolja pa posla sve nego se ne sjećaš
a nisan 100 posto. ne pijem prije podne..
__________________
Principi su pravi način. Principima idioti r(i?)ješavaju kretenske probleme.
Laku vam noć. Bilo je dobro dok je trajalo, no kao i seks trajalo je prekratko ;). Forum.hr - ZBOGOM!
matak is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 17:43   #34
hahaha,,,,pa moguce je da...hahahaha
struja13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 19:34   #35
1. hakovat forum je najadnije sto mos napravit po meni.

2.opcenito na forumu, ti kad doznas md5 hash pretvoris ga u format koji kolacici citaju i tako se logiras ko neko drugi. inace md5 dekodirat na mom kopu ako staviš da su velika ili mala slova i brojevi u pitanju ako je pass 6 slova (mislim da je na vecini foruma minimum 6 necega pass) treba godinu dana.... tak da je to gotovo nemoguce.

3. za session hijack moguce je napravit da na mouseover(ZNACI NETREBAS KLIKNUT) na link postavis da ide na skriptu na tvoj server, gdje ti ukrade kolacic.

4. opet napominjem ako mislis dizat pare nekakvom cyber security-u naucit sve to se isplati ali treba vremena, ako zelis nekom nes hakovat prekomplicirano je tak da se ne isplati to radit(ama bas niko ti to nece napravit za tebe).
__________________
Kako oblikovati potpise
vfistri2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 20:00   #36
Exclamation

Quote:
vfistri2 kaže:
4. opet napominjem ako mislis dizat pare nekakvom cyber security-u naucit sve to se isplati ali treba vremena, ako zelis nekom nes hakovat prekomplicirano je tak da se ne isplati to radit(ama bas niko ti to nece napravit za tebe).
----Zašto se ne isplati??? Danas imas pun k... hackera koji hakiraju za pare,ali ponekad nj. hacking prelazi u cracking...A i znanje hackinga ti može biti jako korisno....Ja osobno nemam nista protiv hackinga(u pravom smislu rijeci),ali imam protiv crackinga...I kad bi me neko stavio 5 min. u sobu sa onim majmunom koji radi viruse i plasira ih po netu bio bih jako sretan.Tuko bi ga tastaturom.misom,tipkovnicom,ekranom,kablovima...c ime god bi stigao..

Quote:
mAtAk kaže:
prestani falivat citate radije ne citiraj, ovako samo zbunjuješ ljude.

Zadnje uređivanje matak : 06.11.2007. at 21:19. Reason: popravljena greška u bbcodu :)
struja13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 22:05   #37
ne isplati si hakovat za nekog za pare zato sto su ili:
a)mali pari u igri, vise mos dobit ako nisi na dark side =)
b)veliki pari u igri, znaci da nesto bitno moras hakovat, =dosta su velke sanse da te uhvate i najebes.

odakle ti vuces te kao cinjenici da danas imas pun kurac hakera koji hakiraju za pare?
filmova?
ps. na bilo kakvim ozbiljnijim web security(citaj hakovanje), forumima,protalima etc. za bilo kakvo nabrijavanje na filmove (tipa onaj sa nekim tipom kojem je nick zero_cool i ima predobru picku) odmah popiješ bananka

cracking = radenje virusa ..... wtf?
cracking(ukratko crackeri su oni dobri ljudi koji tebi omogucuju da koristis program koji se inace placa, za đabe i ne naplacuju svoj trud. to je naravno ilegalno)

odmah da kazem da ja nisam hacker niti me to vise zanima,niti mi je bila poanta tebe uvrjediti samo mi je to sve smjesno
__________________
Kako oblikovati potpise
vfistri2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 22:43   #38
Exclamation

Krivo,krivo,krivo....gdje da pocnem...

Quote:
ne isplati si hakovat za nekog za pare zato sto su ili:
a)mali pari u igri, vise mos dobit ako nisi na dark side =)
b)veliki pari u igri, znaci da nesto bitno moras hakovat, =dosta su velke sanse da te uhvate i najebes.
---Pare u igri nisu nikad malene i imaju najmanje 4 nule na vise(za one bolje)...Ako znas sanse da te uhvate su minimalne...znaci ili preko proxya ili preko tudega wirelessa ili u web cafeu bez kamera...



Quote:
odakle ti vuces te kao cinjenici da danas imas pun kurac hakera koji hakiraju za pare?
filmova?
ps. na bilo kakvim ozbiljnijim web security(citaj hakovanje), forumima,protalima etc. za bilo kakvo nabrijavanje na filmove (tipa onaj sa nekim tipom kojem je nick zero_cool i ima predobru picku) odmah popiješ bananka
---ne kuzim sta si htio reci...


Quote:
cracking = radenje virusa ..... wtf?
cracking(ukratko crackeri su oni dobri ljudi koji tebi omogucuju da koristis program koji se inace placa, za đabe i ne naplacuju svoj trud. to je naravno ilegalno)

---da te nest naucim o ta tri pojma:
hacker-pronalaze sto je sakriveno od ociju javnosti,radoznali su,ne vole cenzuru,pronalaženje propusta(da nema hakera vecina programa bi imala propuste,ali etika naleze da se oni ne korise u nehumane svrhe)
crackeri(citaj krekeri)-pronalazaci,svoje znanje koriste da bi nekome nanjeli stetu, pisu viruse i trojance, upadaju na servere i prave stetu na njima
lameri-nista nisu otkrili,nanose stetu,koriste,ukratko gotovani trojance, viruse, pa cak i exploite, koje su crackeri napisali.Cilj im je samo da naprave neku pakost koristeci izum nekog crackera.
Hakeri uopce ne nanose stetu, to cine crackeri i lameri.


Quote:

odmah da kazem da ja nisam hacker niti me to vise zanima,niti mi je bila poanta tebe uvrjediti samo mi je to sve smjesno
---Pa ni ja nisam hacker,ni cracker ni lamer ali meni je smijesno od kud tebi sve te informacije o novcu itd...Nekad sam se bavio time pa znam kako stvari idu...Ni meni nije poanta tebe uvrijedit ali...gdje izvlacis te gluposti(iz glave ili)

Zadnje uređivanje matak : 07.11.2007. at 00:58. Reason: bbcode
struja13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 00:35   #39
te *gluposti* izvlacim iz bivsih iskustva
Ja to sve djelim drugacije, a smatro sam da pojma nemas o cemu pricas.To jos uvijek mislim pogotovo iz onih tvojih prvih postova (pokazat cu ti par finti...)
__________________
Kako oblikovati potpise
vfistri2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 09:57   #40
Cool

te *gluposti* izvlacim iz bivsih iskustva

---da mora da si jako iskusan ako mislis takve stvari,o parama itd...

Ja to sve djelim drugacije, a smatro sam da pojma nemas o cemu pricas.

---djelis drukcije???o cemu ti pricas?Iskustvo te bas jebe...

To jos uvijek mislim pogotovo iz onih tvojih prvih postova (pokazat cu ti par finti...)


---morat ces nac nesto pametnije da mi kazes jer...ja sam covjeku pokazo par finti...a nisi mi nista komentirao prijasnji post....
struja13 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:24.