Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Kako bi regirale u opisanom slučaju?
Uz neugodu bi se pravila da ne primjećujem. 120 23.67%
Uz ugodu bi se pravila da ne primjećujem. 119 23.47%
Opalila bi mu šamar. 173 34.12%
Opipala bi rukom o čemu se točno radi. 95 18.74%
Glasovatelji: 507. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.06.2007., 03:55   #1
Question Dodir u tramvaju ili autobusu

Rijetko se vozim javnim prijevozom, ali u zadnje vrijeme zbog nemogućnosti parkinga u centru grada ponekad koristim u tramvaj. Prije dva tjedna sam stajala u tramvaju i iza mene je stao dečko od nekih 25-30 godina. Bila je gužva, ali je ipak stajao malo preblizu mojoj pozadini. Nakon par trenutaka sam osjetila njegovu muškost koju je bez imalo srama stiskao uz moju guzu. Pravila sam se da to ne primjećujem i nakon dvije stanice sam izašla van gdje sam i planirala. Moji osjećaji su se miješali od ljutnje, preko ugode do srama. Zanima me kako bi vi, drage moje cure, na to reagirale.
Saxxona is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2007., 07:54   #2
Quote:
Saxxona kaže: Pogledaj post
Rijetko se vozim javnim prijevozom, ali u zadnje vrijeme zbog nemogućnosti parkinga u centru grada ponekad koristim u tramvaj. Prije dva tjedna sam stajala u tramvaju i iza mene je stao dečko od nekih 25-30 godina. Bila je gužva, ali je ipak stajao malo preblizu mojoj pozadini. Nakon par trenutaka sam osjetila njegovu muškost koju je bez imalo srama stiskao uz moju guzu. Pravila sam se da to ne primjećujem i nakon dvije stanice sam izašla van gdje sam i planirala. Moji osjećaji su se miješali od ljutnje, preko ugode do srama. Zanima me kako bi vi, drage moje cure, na to reagirale.
Mislim (to je valjda već krivo) da te razumijem. Ima jedna pričica, nije baš preusko vezana za ovaj slučaj ali...Isto radnja u tramvaju, gužva, znoj, vrućina i gosn se lagano približava jednoj mladoj curi. Sve je bliže i bliže, i još malkice bliže, počinje ruku približavat gdje ga vuče, malo po bedrima ko olfa ono, malo po guzi i najzatt stavi joj ga među noge, a ženska (koju vjerojatno se zamišlja kao jedno jako nepokretno stvorenje) će na to: ok, sad si došo do pičke i što ćemo sad!
uašiču is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2007., 10:03   #3
užas.. što mu nisi rekla da se odmakne...

i onda mene ljudi pitaju zbog čega se ne volim voziti tramvajem.. kad objasnim da zbog raznoraznih kretena, blijedo me gledaju..
__________________
Dama je zena koja zna kad ne zna iako uvijek sve zna
ita is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2007., 10:15   #4
Obicno to pokusam rijesiti pogledom. Pogled prema dolje (da vidim sto mi je to zapravo na guzici, mozda je necija torba ), onda pogled u oci onoga tko se prislanja. I to onako, mrko, ozbiljno, malcice dignutih obrva.

Jednom ni to nije pomoglo.
Neki cica u trgovini. Uopce nije bila tolika guzva. Zaljepio se cica za mene i ne mrda. Pogledavala sam ga par puta, na kraju sam poprilicno glasno rekla Oprostite, preblizu mi stojite.

Odjebes to po kratkom postupku.
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2007., 10:24   #5
Prvo pomislim da je džeparoš i DA JE UPERIO PIŠTOLJ!
A kada shvatim da je neki nastrani blesan...ovisi,nekad ga odgurnem... a nekad propisno ispljujem.
Njemu je užitak kako god da reaguješ...bolesno i nema veze s tvojom reakcijom.
Seeceru! is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2007., 10:25   #6
Quote:
LaTiTeA kaže: Pogledaj post
Uopce nije bila tolika guzva. Zaljepio se cica za mene i ne mrda. Pogledavala sam ga par puta, na kraju sam poprilicno glasno rekla Oprostite, preblizu mi stojite.
da oprostitie preblizu mi stojte
uglavno sam alergicna na te "fore" isto tak tad mislim da je prvo ogledam , jer je u par slucajeva u guzvi bilo nesto peto j
a kad jee taj slučaj onda se maknem, ali trebalo bi im nesto reci da ih se osramoti , ono bas da im bude neugodnjak
pasiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2007., 11:14   #7
seljačina se ne zna kontrolirati, pa mu drugi puta ti pomozi
nina g is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2007., 11:19   #8
Nema ponudenog odgovora koji bih ja izabrala! Ja bih se gotovo sigurno okrenula prema njemu dajuci mu do znanja da kuzim kakav je debil! Ako ni to ne bi pomoglo, rekla bih mu sigurno nesto, nesto sto bi mi palo na pamet u tom trenutku!
 
Odgovori s citatom
Old 23.06.2007., 11:19   #9
daleko najkvalitetniji šamar koji sam u životu zalijepila bio je u dvanaestici, između Cibone i trešnjevačkog placa, u vrijeme srednje škole.

tramvaj poluprazan, frendica i ja idemo iz škole i za mene se zalijepio neki tip. nizak, mali, ljigav, ono, ujfu, ne miče se od mene, naslanja se, ruke mu se lagano zaigrale. Ja se prvo odmičem od njega, on ide za mnom. Okrenem se i ljutito mu kažem "maknite se od mene, ostavite me na miru", cijelli tramvaj se okreće vidjet što se dešava, tip se odmakne pol metra, ja nastavim pričat s frendicom. Nakon pol minute osjetim da se opet naslonio na mene, osjetim nešto tvrdo na bedru - reko, pička ti materina, još te napalilo to što sam se izderala na tebe, pogledom pitam frendicu da potvrdi da je to on, ona kimne i ja se onako, ko u filmovima okrenem i u jednom potezu mu zalijepim šamarčinu, ali svom snagom, punom rukom, pun pogodak, ko da sam to cijeli život vježbala.

Frendica naravno umre od smijeha, tramvaj dodje do stanice, ja njoj kažem "Bok!", mirno izađem van i odem doma
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2007., 11:34   #10
__________________
:zubo:
_inzinjer_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2007., 11:57   #11


Strasna mi je ova prica gore, vjerujem da bi i ja tak reagirala.
mrzim te drkadzije po tramvaju. Ja sam samo jednom se izderala, jer je lik doslovno bio naslonjen na mene, na moja leda. Luda sam bila, a ne mogu naprijed ni u stranu, nikud se ne mogu pomaknuti. Nisam ga ni pogledala samo sam se itderala"hocete prestati vise?!?!" Nakon sto su ga svi pogledali u tramvaju, lik se udaljio.
KAd sam izasla iz tramvaja, misla sam si, fak, bilo bi fani da je neka zenica s torbicom me dodirivala a ja se ni okrenula nisam neg se samo izderala.
Ali, odvratan miris znoja i los zadah otkrili su lika.
 
Odgovori s citatom
Old 23.06.2007., 12:56   #12
odmaknula se naravno!
kak cu se praviti da ne primjecujem? sto bi NJEMU ugadjala?
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2007., 13:48   #13
to mi se, moram priznati, nije dogodilo od osnovne. u osnovnoj sam šamarala, čisto sumnjam da bih sad bila blaža.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2007., 13:50   #14
Ja otrpim te ženske forice.
Ja na to gledam kao na cijenu slave.

Kad ih već toliko veseli, ajd nek se malo protrljaju. Iako mi nije uvijek do toga. Ali zašto im ne uljepšati dan.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2007., 13:53   #15
svasta. retard

normalna verzija. vozite se u busu pogled padne... autobus pukim slucajem stane... putnici se iskrcavaju.. i nekim slucajem se vas dvoje upoznate.

i seksisti ste oboje = dobar sex

niste - niste nista

da se tebi dize picka zato sto se netko naslonio uz tebe? the fack???? žablje doba
dobaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2007., 14:02   #16
Quote:
Saxxona kaže: Pogledaj post
Zanima me kako bi vi, drage moje cure, na to reagirale.
Ovisi o tome tko je napasnik i kolicini altruizma koji imam u tom trenu.
Od hihihi, bedak jedan :treptrep: do brzopoteznog koljena u medjunozje.
__________________
Shit happens.
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2007., 14:04   #17
Evo savjet:
Kad ti je tako preblizu, a ti kao slučajno izgubiš ravnotežu pa mu svom težinom stani na nogu i pritom još uvrni par puta peticom
E da ne zaboravim uz to i lakat u rebra...naravno da se nakon toga trebaš uljudno ispričati
__________________
Šta je bolje od Red bula?
Red pršuta, red sira...
protective is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2007., 14:06   #18
a zasto se ne sjednete na sjedala kad ste u busu?
__________________
:zubo:
_inzinjer_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2007., 14:18   #19
Quote:
_inzinjer_ kaže: Pogledaj post
a zasto se ne sjednete na sjedala kad ste u busu?

Ti očito nisi iz Zagreba.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2007., 15:04   #20
Quote:
_inzinjer_ kaže: Pogledaj post
a zasto se ne sjednete na sjedala kad ste u busu?


Tesko da se i to moze dogoditi. Uvijek ima baba koje trce na 3 m s preprekama, i prvakinje su u tom
 
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:04.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger