Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.01.2007., 11:27   #61
hvala ti!
__________________
Lavić 01.08.2007 Moji Anđeli ♥♥ 22.02.2012 Zvrk 05.06.2013
Mai is offline  
Old 28.01.2007., 15:49   #62
Quote:
SaveAss kaže: Pogledaj post
Bila sam...nemaju ništa bež...
i ja u TL-u vidjela za skroz male vipelice (ne prave al izgledaju koprave)...69 kuna....2 modela u bež boji, jedne imale neke smeđe remenčiće
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Old 29.01.2007., 15:27   #63
I ja sam tako bila clueless do nedavno... Otvoris Yellow Pages, nadjes adrese i krenes u potragu. NIkad do sada nisam primecivala prodavnice za bebe...
izabelala is offline  
Old 29.01.2007., 15:52   #64
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
i ja u TL-u vidjela za skroz male vipelice (ne prave al izgledaju koprave)...69 kuna....2 modela u bež boji, jedne imale neke smeđe remenčiće
E to bi meni trebalo, mislim to od boja - smeđi detalj je čak i poželjan. I baš bi nešto kao papučice - nisu ni cipele, ni čarape, već ono treće (uh, jesam ga objasnila )
__________________
"Describe your relationship with God." I just put "He never writes, he never calls. Frankly, I think the guy is dead."
SaveAss is offline  
Old 29.01.2007., 16:45   #65
znam na što misliš...danas ih vidjela na sniženju su 39 kn...sutra bum ih kupila....ima i bež sa plavim.....onak nisu ni cipelice ni čarapice, malo su tvrđe nego čarapice a opet nisu cipelice.....
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Old 29.01.2007., 16:46   #66
jel itko bio na Velesajmu u onom nekom dječjem centru? Danas sam ga vidjela iz auta al nisam stigla otić poglrdat što ima...
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Old 29.01.2007., 20:12   #67
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
jel itko bio na Velesajmu u onom nekom dječjem centru? Danas sam ga vidjela iz auta al nisam stigla otić poglrdat što ima...
neee... ja nisam ništa primjetila. ja gledam samo cestu dok vozim
javi jel ima štogod zanimljivo...
chiara is offline  
Old 29.01.2007., 20:14   #68
ja sam bila prošli tjedan na savici u onom baby boom shopu. ima stvarno zgodnih stvarčica. kupila sam neke majčice, 2 piđame... ajme, pa ne mogu se sjetit više ni šta sam kupila.
potrudit ću se stavit sličke pa se možda prisjetim.
chiara is offline  
Old 29.01.2007., 22:48   #69
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
jel itko bio na Velesajmu u onom nekom dječjem centru? Danas sam ga vidjela iz auta al nisam stigla otić poglrdat što ima...
Mislis na Adax ili?
Wedding is offline  
Old 29.01.2007., 22:51   #70
Adax!!!!!!!!!!
__________________
Lavić 01.08.2007 Moji Anđeli ♥♥ 22.02.2012 Zvrk 05.06.2013
Mai is offline  
Old 29.01.2007., 23:01   #71
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
..onak nisu ni cipelice ni čarapice, malo su tvrđe nego čarapice a opet nisu cipelice.....
...ma kako se ja nisam uspjela sjetit ovako to fino objasnit...
Al bitno da smo se skužile
__________________
"Describe your relationship with God." I just put "He never writes, he never calls. Frankly, I think the guy is dead."
SaveAss is offline  
Old 30.01.2007., 09:30   #72
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
Mislis na Adax ili?
ma neznam točno, izlazila sam na semaforu preko puta Velesajma na aveniju i dok sam čekala slučajno vidjela kinderbete al ne i naziv dućana.....izgleda mi dosta veliko....budem skoknula koji dan pa javim....
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Old 30.01.2007., 09:49   #73
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
ma neznam točno, izlazila sam na semaforu preko puta Velesajma na aveniju i dok sam čekala slučajno vidjela kinderbete al ne i naziv dućana.....izgleda mi dosta veliko....budem skoknula koji dan pa javim....
Ako je na katu paviljona 12 ( paviljon sa namjestajem) to je onda Adax .... pa ima izbor ali je ducan jako mali i nije za nas sa trbuhom
Wedding is offline  
Old 30.01.2007., 09:53   #74
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
Ako je na katu paviljona 12 ( paviljon sa namjestajem) to je onda Adax .... pa ima izbor ali je ducan jako mali i nije za nas sa trbuhom
e to je taj....al miizvana izgleda tak velik...i onaj u Sesvetama je mali ali u Maksimirskoj je navodno veliki...
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Old 30.01.2007., 10:07   #75
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
e to je taj....al miizvana izgleda tak velik...i onaj u Sesvetama je mali ali u Maksimirskoj je navodno veliki...
U maksimirskoj je najveci ako se ne varam i kaj je najbolje svaki dan prolazim 2 puta kraj njega sa autom ( na posao i sa posla ) i nikako da navratim a jos i radim kod Kvatrica ...grozna sam
Wedding is offline  
Old 30.01.2007., 10:13   #76
ja bi stalno visila tam, al mi nikak nije usput
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Old 30.01.2007., 10:20   #77
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
ja bi stalno visila tam, al mi nikak nije usput
to ti je uvijek tako..... sad sam se sjetila, pa u Sesvetama su 2, onaj u Prigorskoj ulici ( Belovar) i u centru Millenium koji bi trebao bit nesto veci
Wedding is offline  
Old 30.01.2007., 10:26   #78
mikupili kolica u Adaxu u MIleniumu...to nam je prek puta, al je mali iako ima još posebna trgovina sa odjećom....u ovom di su krevetići, kolica i ostalo se dvije trbušaste ne mogu mimoić...
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Old 30.01.2007., 11:11   #79
Ja svom nemrem niš kupit dok ne uđem u 6 mjesec, jer moja majka samo vice "imaš vremena" "nije dobro kupovat unaprijed" tako da si nisam mogla ni dudicu kupit.
Luu is offline  
Old 30.01.2007., 13:45   #80
adax u maksimirskoj je definitivno najveći i često sam tamo
Luu, nemoj je slušati, kupi ono što te volja. to su samo babske priče. uživaj dok se još možeš kretati kol'ko-tol'ko normalno,a ne da moraš sve u zadnji čas i trbuhom do zuba
chiara is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:17.