Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2008., 12:27   #81
I meni je isto izbacivao error 619 ko i tebi jer sam pod korisničko ime upisivao samo pperic (primjer) a ne pperic @ blablabla.hr.
Kad sam upisao točno problem je riješen!
I da,moraš restartati komp!
Maicusich is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2008., 12:31   #82
hvala vam kolege na pomoći... uzeti ću sve u obzir, jer krivica može biti i tamo gdje najmanje očekujem...
pokušati ću se poigrati sa PINom... i nazvati službu za korisnike, možda je već bilo sličnih problema kod novih korisnika...
Glavni frajer kaže: is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2008., 14:16   #83
cure kod kojih sam uzimao vmc, zaboravile predati zahtjev za vezu preko carneta...
jučer kada sam zvao službu za korisnike, slučajno ona cura i ja otkrili da ja uopće nemam predan zahtjev za carnet...
da stvar bude lagano smješna, već sam zbog problema nemogučnosti povezivanja 2 ili 3x zvao službu vipovu službu za korisnike, 1x put razgovarao sa njihovim tehničarima, 1x razgovarao sa inženjerom carneta... i došao sam do kvara, razgovarajuči sa vipovom službom za korisnike u vezi sasvim druge teme od carneta i vmc-a... zvao sam ih u vezi obračuna računa...
Glavni frajer kaže: is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2008., 16:52   #84
Isto je meni bilo sa (T-comovim) ADSL-om......
Maicusich is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2008., 11:03   #85
Quote:
Majkus! kaže: Pogledaj post
Isto je meni bilo sa (T-comovim) ADSL-om......
Kaj T-Com ima popust za Carnet-ovce?
najpametniji is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2008., 11:21   #86
Nema...nego govorim da je istotako bila situacija kod mene kad sam si naručivao ADSL za doma! Ja čekam i čekam ADSL da mi dođe,i nema i nema tog ADSL-a sve dok nisam zvao i ova riba mi kaže da je došlo do greške u transakciji nekoj i da moraju napraviti nalog na novo...
Maicusich is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2008., 14:35   #87
hello!
bila sam u vip cetru prosli tjedan s novim laptopom da mi stave mobile carnet. i oni ustekaju usb, komp shvati da je usb ustekan i tu je kraj. nikako ga nece pokrenuti. pokusavali su oni tamo sve i svasta, mislili su dami nesto driveri ne stimaju, ali laptop ih sve ima instalirane i na prvi pogled bi morali uredno raditi. onda su zakljucili da tak nesto jos nisu vidjeli i poslali me doma bez inetrneta.
sad ne znam da li su oni aljkavi, dal laptop nesto ne stima (drugi usb-ovi rade bez problema), dal je njihov usb kriv ili sto???
June is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2008., 15:45   #88
Quote:
June kaže: Pogledaj post
hello!
bila sam u vip cetru prosli tjedan s novim laptopom da mi stave mobile carnet. i oni ustekaju usb, komp shvati da je usb ustekan i tu je kraj. nikako ga nece pokrenuti. pokusavali su oni tamo sve i svasta, mislili su dami nesto driveri ne stimaju, ali laptop ih sve ima instalirane i na prvi pogled bi morali uredno raditi. onda su zakljucili da tak nesto jos nisu vidjeli i poslali me doma bez inetrneta.
sad ne znam da li su oni aljkavi, dal laptop nesto ne stima (drugi usb-ovi rade bez problema), dal je njihov usb kriv ili sto???
kada uštekaš usb stikić, pričekaš 10 ili 20sek, i ništa se ne otvori, odi u my computer, tamo potražiš ikonu za neki novo nastali removable disk, i otvoriš ga, tamo je ikona za pokretanje programa (mislim da se zove setup)

ako misliš da nečeš moči u my computeru znati koji je to "novo nastala ikona", prije ukapčanja usb stikića, otvori my computer i pogledaj što se tamo nalazi, i onda zapamti te ikone, i zatvori prozor my comp., te uštekaj usb stikić, malo pričekaš, i tada odi u my comp.

ako ti nema nikakve "novo nastale ikone za removable disk", vjerojatno ti fale drajveri za taj vipov stikić... a njega vjerojatno ima za skinuti sa neta...
Glavni frajer kaže: is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2008., 18:10   #89
glavni frajeru, hvala na objasnjenju. samo bi htjela napomenuti da sam laptop nosila u vip centar i da su striceki koji tamo rade ustekali usb stikic i nije im radio, ja sam strpljivo cekala s druge strane pulta. sad hvala sto si meni pojasnio cemu sluzi my computer ikonica, ali nekak mislim da bi striceki u vip centru to trebali znati. pa sad, ima kojih drugih ideja zasto mi ne radi usb stikic?
June is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2008., 18:20   #90
Ako si iz Ri ja ću ti pomoći
Ne,šalim se..
Imam isti USB stick i nisam našao apsolutno nikakav problem!
Ali čuo sam da nekad ti USB stickovi se znaju klati sa Vistom!
E a ti nemoj vjerovati stričekima iz Vipa baš sve jer neznaju oni baš puno,uvjerio sam se u to..
Maicusich is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2008., 19:00   #91
ja sam to uzeo u 5. mj i trebalo je 10 dana da aktiviraju.. lagano sam popizdio, zvao svaki dan, pa su predavali naloge i zahtjeve nekoj drugoj sluzbi, bla bla.. al isplati, uzeo sm paket od 1 gb, 108 kn mi skidaju svaki mj i ok... veza je ok, nema prekidanja.. treba mi radi posla jer me ima svuda po HR, jedino ako sam u nekoj sumetini kao sad signal je koma, recimo kao da sam na old fashion modemskoj vezi.. jbg, lagano pizdis kad si navikao na adsl, ali sta ces kad nemas drugog izbora.. ali isplati se
danijel0000 is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2008., 19:00   #92
i imam Vistu na laptopu i nisam imao nikakvih problema
danijel0000 is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2008., 22:11   #93
imam xp, tak da ne znam dal je to moglo utjecati na instalaciju.
i ja pomisljam na to da oni nisu toliko strucni koliko bi mozda trebali biti pa mozda nisu prepoznali neki mali problemcic.
a nis, morat cu zagnjavit frenda koji mi je sredio komp da pogleda.
i ne, nisam iz rijeke.
June is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2008., 19:36   #94
a kako traje obracunsko razdoblje vama koji imate od sredine do sredine mjeseca? jel' to do kraja 15.-og, ili...?

fala!
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2008., 12:33   #95
mda, otisla ja u drugi vip centar, internet instaliran bez problema.
June is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2008., 00:18   #96
Ja sam od prosle subote korisnik ove usluge i mogu reci da sam stvarno zadovoljan.Uzeo sam 3gb i bez onog njihovog modema jer se spajam preko mobitela koji podrzava hsdpa.Jedina razlika je sto moram mijenjati sim-karticu kad zelim na net,al bolje je i to nego dati 1000kn za onaj usb-stick Ovako imam min.trajanje ugovora od 3 mjeseca. I meni aktivacija nije trajala 24 sata kako ovdje neki pisu,uzeo sam ga u subotu oko 13h i vec sam istog dana oko 22h bio spojen!i I da,ovim power-userima koji svaki dan vole provest 5 sati na youtube-u i istovremeno skidati cijelu igretinu preko torrenta,a ovdje seru kako je npr. 1gb premalo preporucujem da se drze adsl-flata.Jer je ova opcija namijenjena samo za cisto surfanje,ako trebam nesto veliko skinuti odem lijepo na faks i tamo obavim. Eto,ja sam stvarno zadovoljan s ovim,a i sigurno ce uskoro pasti cijene zbog konkurencije (tele2).Jedino sto me je razocaralo je sto se hvale teoretskom hsdpa-brzinom od 7,2Mbit/s a u praksi je 10xmanje,al ipak nije lose...
__________________
What the hell is wrong with you???
Mokro suhi brijac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2008., 00:29   #97
Ja sam od prosle subote korisnik ove usluge i mogu reci da sam stvarno zadovoljan.Uzeo sam 3gb i bez onog njihovog modema jer se spajam preko mobitela koji podrzava hsdpa.Jedina razlika je sto moram mijenjati sim-karticu kad zelim na net,al bolje je i to nego dati 1000kn za onaj usb-stick Ovako imam min.trajanje ugovora od 3 mjeseca. I meni aktivacija nije trajala 24 sata kako ovdje neki pisu,uzeo sam ga u subotu oko 13h i vec sam istog dana oko 22h bio spojen!i I da,ovim power-userima koji svaki dan vole provest 5 sati na youtube-u i istovremeno skidati cijelu igretinu preko torrenta,a ovdje seru kako je npr. 1gb premalo preporucujem da se drze adsl-flata.Jer je ova opcija namijenjena samo za cisto surfanje,ako trebam nesto veliko skinuti odem lijepo na faks i tamo obavim. Eto,ja sam stvarno zadovoljan s ovim,a i sigurno ce uskoro pasti cijene zbog konkurencije (tele2).Jedino sto me je razocaralo je sto se hvale teoretskom hsdpa-brzinom od 7,2Mbit/s a u praksi je 10xmanje,al ipak nije lose...
__________________
What the hell is wrong with you???
Mokro suhi brijac is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2008., 13:39   #98
Kako je obračunsko razdoblje?! od 01. do kraja mjeseca?! Kada vam se skida sa računa, il kada vam dolazi uplatnica?!
Glavni frajer kaže: is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2008., 14:52   #99
Quote:
Glavni frajer kaže: kaže: Pogledaj post
Kako je obračunsko razdoblje?! od 01. do kraja mjeseca?! Kada vam se skida sa računa, il kada vam dolazi uplatnica?!
Meni je obračunsko razdoblje od 16. u mjesecu do 15. sljedeći mjesec, neznam ak se može uzeti od 1. do zadnjeg u mjesecu, ja sam rekel da mi naprave od 1. do zadnjeg u mjesecu ali imam od 16. do 15. tak da mislim da je to jedina opcija... A račun mi dolazi krajem mjeseca.
najpametniji is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 21:44   #100
Quote:
June kaže: Pogledaj post
mda, otisla ja u drugi vip centar, internet instaliran bez problema.

Danas sam uzeo VMC Usb stick i nece da mi radi, kao da racunalo ne prepoznaje stick nece da krene instalacija softvera.
Vidim da ste imali istih problema jel mozete mi pomoci kako da to sredim.
selk is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:26.