Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.03.2009., 00:17   #81
Quote:
Ferdibrand Boffin kaže: Pogledaj post
Girondins de Bordeaux anyone?

i da, Saudi Telecom

Pa traže novog sponzora, 2010 im ističe AIG i nebudu ga produživali. Već su se ponudili Tata Group-i, to su neki indijci. Još spominju i taj Saudi Telecom i British Prudential.


Quote:
Filippo kaže: Pogledaj post
Ma mislim prvenstveno na te cijene.

A kaj se tiče Man U čital sam negde da bude fakat takav dres.
Cijene nisam ni gledao, nema oriđiđija za te novce. Sumnjam da će bit takav dres al nešt u tom stilu lako moguće.
__________________
When preparation meets opportunity you call it luck .
Wannabes is offline  
Old 30.03.2009., 00:21   #82
TATA Group jesu Indijci,auto industrija i to...najmanji auto na svijetu al dost su oni jaki
lambo is offline  
Old 30.03.2009., 00:22   #83
Quote:
Wannabes kaže: Pogledaj post
Cijene nisam ni gledao, nema oriđiđija za te novce. Sumnjam da će bit takav dres al nešt u tom stilu lako moguće.
Ma nikom to nije jasno. Jer to sam u biti našel na ovoj temi https://www.forum.hr/showthread.php?t=423714 , a obzirom da tu lik trži orginale po 300 kn, a sigurno ih ne trži bez nekog svojeg profita...
Filippo is offline  
Old 30.03.2009., 00:24   #84
Quote:
Wannabes kaže: Pogledaj post
Već su se ponudili Tata Group-i, to su neki indijci.
To su mislim oni s onim jeftinim autom Sad će Cronaldo morat prodat Porsche

Inače, ako koga zanima ima na Malim oglasima tema gdje neki lik prodaje dresove, opremu i tako to. Ima dosta više nego što se navodi u prvom postu pa vrijedi pregledati cijelu temu.

https://www.forum.hr/showthread.php?t=423714

edit: Filippo
nero is offline  
Old 30.03.2009., 10:34   #85


Koje su ovo fore Jel to onaj anti rasistički dres
Veko32 is offline  
Old 30.03.2009., 10:48   #86
Quote:
Veko32 kaže: Pogledaj post


Koje su ovo fore Jel to onaj anti rasistički dres
Meni je dres prejak

Zamijenit bijelo polje plavim i uzet za službeni.
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Old 30.03.2009., 10:51   #87
To su dresovi kontra rasizma, poslje sam skužio, ono svi veći klubovi to imaju jer je sad ona fora Say no to racism.

Meni su isto dobri dresovi.. Čak bi si ga i kupio, kaje najbolje dođe 100tinjak kuna.

Veko32 is offline  
Old 30.03.2009., 11:02   #88
Jebalo ih to, a kaj je sa žutima?


Njih ko jebe, e to je tek rasizam.
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Old 30.03.2009., 11:04   #89
Žuti su brojevi
Veko32 is offline  
Old 30.03.2009., 11:08   #90
Quote:
Veko32 kaže: Pogledaj post
To su dresovi kontra rasizma, poslje sam skužio, ono svi veći klubovi to imaju jer je sad ona fora Say no to racism.

Meni su isto dobri dresovi.. Čak bi si ga i kupio, kaje najbolje dođe 100tinjak kuna.
Meni je malo sumnjiva ta cijena od stotinjak kuna, jel netko možda naručivao te dresove?
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Old 30.03.2009., 11:10   #91
Nisu, zlatni su.

Uostalom i da jesu, kaj znači žute samo na leđa, oni su manje vrijedni?

Fuj rasizam
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Old 30.03.2009., 11:10   #92
Da i mene neš jebe. Ima i ostalih stvari ful povoljnih.. Onak, dođe mi da si neš naručim.

Naprimjer, ovo je 85 kn, sve cijene su takve, onak totalno ispod cijene.. Jel imao netko iskustva s njima?

Veko32 is offline  
Old 30.03.2009., 11:34   #93
Quote:
Wannabes kaže: Pogledaj post
Naletio sam i ja na tu sliku, i na par varijanti Arsenalovog gostujućeg dresa. Lako moguće da će bit takav dres jer Nike fura tu neku V - kao victory šemu. Loše izgleda.
ma shema je da je takav dres manu već ima 1909 kad je osvojia prvi FA cup. sad će bit 100 godina od tog događaja (i dresa), pa eto da se i to obilježi.
__________________
inspiracija
Kid A is offline  
Old 30.03.2009., 11:39   #94
Quote:
Veko32 kaže: Pogledaj post
Da i mene neš jebe. Ima i ostalih stvari ful povoljnih.. Onak, dođe mi da si neš naručim.

Naprimjer, ovo je 85 kn, sve cijene su takve, onak totalno ispod cijene.. Jel imao netko iskustva s njima?

[IMG][/IMG]
Brijem da su fejkovi, pogle ovu cifru...5,70...kamon...

http://www.ioffer.com/i/NEW-LACOSTE-...HIRT-100041755
__________________
La mano de Dios... Truly, madly, deeply...
Ti si i inače jedan od boljih poznavalaca igre ovdje na forumu, ni ne čudi me što možeš vidjeti ono što drugima očito i nije tako očito! - by roby
Silvercat is offline  
Old 30.03.2009., 11:58   #95
Quote:
Silvercat kaže: Pogledaj post
Brijem da su fejkovi, pogle ovu cifru...5,70...kamon...

http://www.ioffer.com/i/NEW-LACOSTE-...HIRT-100041755
a gle, bol te kurac, zdilaš ih po 9,60 u Konjščinsku i oni ih prodaju po 100. Svi sretni..

Kaj onda, jel upadamo u neki biznis? Inače kad smo kod Konjščinske, neki dan prolazio i vidio FredPerry crne i tamno plave po 80. Gle kad sad pol tribine to isfura.. Čak ni ne izgledaju loše iz daljine, al izbliza se vidi odmah..
Veko32 is offline  
Old 30.03.2009., 12:03   #96
Quote:
Veko32 kaže: Pogledaj post
a gle, bol te kurac, zdilaš ih po 9,60 u Konjščinsku i oni ih prodaju po 100. Svi sretni..

Kaj onda, jel upadamo u neki biznis? Inače kad smo kod Konjščinske, neki dan prolazio i vidio FredPerry crne i tamno plave po 80. Gle kad sad pol tribine to isfura.. Čak ni ne izgledaju loše iz daljine, al izbliza se vidi odmah..
A gle, mogli bismo, ti i Eđž ionak imate već firmu (Medo i Zeko d.o.o.), pa samo proširimo djelatnost...
__________________
La mano de Dios... Truly, madly, deeply...
Ti si i inače jedan od boljih poznavalaca igre ovdje na forumu, ni ne čudi me što možeš vidjeti ono što drugima očito i nije tako očito! - by roby
Silvercat is offline  
Old 30.03.2009., 12:07   #97
A gle, prvo uzmemo nekaj za sebe kao da vidimo jel imalo valja.. Makar slika ne mora biti vjerodostojna. To je uvijek tak.. Vidio sam i LAcostice po 180 kn, siguran sam da ništa nije original Al, bol te kurac, bude išlo, tak i tak je kod nas bitno kaj piše, a ne dal je pravo. To je ono kad smo ti i ja bili u shoppingu pa si nisam htio one majice kupit jer ih ima i u Kojnšči

Firma - Medo i Zeko ko te obleko


181kn


Znači idemo u šverc





Budem ovo kasnije prebacio na Ofsajd, neću sad tamo kvarit temu ovim postovima.
Veko32 is offline  
Old 30.03.2009., 12:15   #98


Falš samo takav. Ovakvu imam origigi doma, drugačija je totalno

Na ovoj se i na etiketi kaj visi vidi onaj kineski broj, srećem se svakodnevno s kineskom robom, uvijek im je takva naljepnica.. Tak da je roba ajd bok, ta su turske kopije još ajde, to je kolko tolko kvalitetan pamuk, al ovo iz Kine se fakat ne isplati.
Veko32 is offline  
Old 30.03.2009., 12:16   #99
U jebote, ove tenke čak i dobro izgledaju...samo da nije zelena, neg recimo plava ili crna...

Nemoj prebacivati na Ofsajd, nego pobriši...tak da možemo utopiti to na Ofsajdu....kaj kukavelj zna jel pravo ili nije...
__________________
La mano de Dios... Truly, madly, deeply...
Ti si i inače jedan od boljih poznavalaca igre ovdje na forumu, ni ne čudi me što možeš vidjeti ono što drugima očito i nije tako očito! - by roby
Silvercat is offline  
Old 30.03.2009., 12:17   #100
U biti da, ko kak si ti Đusu prodo onaj falš iz Dubrave
Veko32 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:41.