Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Pogledaj rezultate ankete: treba li zatvoriti ovu temu?
Da 24 45.28%
Ne 22 41.51%
Svejedno mi je 7 13.21%
Glasovatelji: 53. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.12.2012., 09:26   #7061
Quote:
Marian Oden kaže: Pogledaj post
Ovim odlicnim tekstom je Astrobobo u startu zapecatio sve moguce glasine, naklapanja, lazi i prodaju magle.
Izdominirao je ovim tekstom raznorazne kostelce, omerbasice i njihove satrape na ovom forumu.
Eagle Grandson is offline  
Old 29.12.2012., 09:36   #7062
Upisao u google, i izbacio mi jedino njegov link na našem jeziku. Ali, originalni link na engleskom, govori samo kako nam stiže komet, i to je sve.

Osim ako astrobobo nije smislio neku svoju skeptičku pozadinu, o svemu tome.
Marian Oden is offline  
Old 29.12.2012., 09:55   #7063
Quote:
bauba kaže: Pogledaj post
ma sad kad udari potres zbog ove baklje sto nam stize danas-sutra, reci ce da je on to predvidio a da ga bezdusnici prcaju radi datuma.
a što će takvih par oluja u narednih par mjeseci napraviti sa osi zemlje i masom unutarnje jezgre ?
e to ne znamo jer nismo čitali a ne razumijemo dovoljno sami, jel tako ?
ali zato treba podjebavati Buda. to znamo
zbog takvih licimjera neugodna mirisa nekad mi bude drago što će se zemlja okrenuti, jadna stoka i životinje na njoj u tom trenutku
ante šteković is offline  
Old 29.12.2012., 12:40   #7064
Quote:
Marian Oden kaže: Pogledaj post
Nibiru, inače prema babilonskoj astronomiji je naziv za Jupiter.
Jupiteru treba malo više od 11 godina da obiđe oko sunca, a vele da Nibiru dolazi u unutrašnji dio sunčevog sustava svakih 3657 godina, tak da mi nema logike da se radi o dva naziva istog nebeskog tijela.
__________________
Be yourself, no matter what they say.
arna is offline  
Old 29.12.2012., 13:16   #7065
Quote:
ante šteković kaže: Pogledaj post
a što će takvih par oluja u narednih par mjeseci napraviti sa osi zemlje i masom unutarnje jezgre ?
e to ne znamo jer nismo čitali a ne razumijemo dovoljno sami, jel tako ?
ali zato treba podjebavati Buda. to znamo
zbog takvih licimjera neugodna mirisa nekad mi bude drago što će se zemlja okrenuti, jadna stoka i životinje na njoj u tom trenutku
Uopće ne razumijem zašto bi trebalo podjebavati Buda kad si ti ovdje. Pa, čovječe, zar te zaista nije sram još uvijek tamburati gluposti nakon svih onih najava za 21.12. - za vulkane, sunčebve baklje i sve ostale gluposti. Začahuri se i čekaj da te svi zaborave i prestani patiti ovaj napaćeni narod.
prof56 is offline  
Old 29.12.2012., 13:34   #7066
Quote:
prof56 kaže: Pogledaj post
Uopće ne razumijem zašto bi trebalo podjebavati Buda kad si ti ovdje. Pa, čovječe, zar te zaista nije sram još uvijek tamburati gluposti nakon svih onih najava za 21.12. - za vulkane, sunčebve baklje i sve ostale gluposti. Začahuri se i čekaj da te svi zaborave i prestani patiti ovaj napaćeni narod.
evo ti malo da se obrazuješ i naučiš nešto

"There is no doubt that processes in the core rule the internal energy of our planet, therefore, we should expect by the end of 2012 a sharp rise in strong earthquakes, volcanic eruptions, tsunamis and extreme weather events with peak levels in 2013 - 2014."

http://geochangemag.org/index.php?op...article&id=142

i sad ovo

http://articles.cnn.com/2011-03-12/w...ke?_s=PM:WORLD

sad te molim lijepo obhjasni što je tu gloupost ?
ne objasniš li, sve ono što si namjenio meni pada tebi na teret i jasno ostaje ko je od nas dvoje neobrazovan i ko tambura gluposti
izvoliš iznjeti argumente
ante šteković is offline  
Old 29.12.2012., 13:54   #7067
Quote:
ante šteković kaže: Pogledaj post
evo ti malo da se obrazuješ i naučiš nešto

"There is no doubt that processes in the core rule the internal energy of our planet, therefore, we should expect by the end of 2012 a sharp rise in strong earthquakes, volcanic eruptions, tsunamis and extreme weather events with peak levels in 2013 - 2014."

http://geochangemag.org/index.php?op...article&id=142

i sad ovo

http://articles.cnn.com/2011-03-12/w...ke?_s=PM:WORLD

sad te molim lijepo obhjasni što je tu gloupost ?
ne objasniš li, sve ono što si namjenio meni pada tebi na teret i jasno ostaje ko je od nas dvoje neobrazovan i ko tambura gluposti
izvoliš iznjeti argumente
Moj jednostavan odgovor je - od..bi sa novim glupostima dok se ne ispričaš svima što si mjesecima zaje...vao sa svojim 21.12. i ostalim stvarima. Kraj.
prof56 is offline  
Old 29.12.2012., 13:59   #7068
Quote:
prof56 kaže: Pogledaj post
Moj jednostavan odgovor je - od..bi sa novim glupostima dok se ne ispričaš svima što si mjesecima zaje...vao sa svojim 21.12. i ostalim stvarima. Kraj.
lijepo argumentiranje fizičkih činjenica sa tvoje strane
nekako mi se čini da izbjegavaš temu jer nemaš pojima o čemu se tu radi i nedostaje ti znanja da bi iznio argument
pa sve svodiš na ono kao djeca, ne znamo argumentima ajmo onda trabunjat u prazno
sad nek ti se još skupi par sličnih i evo vam, ode interesantna tema u pm
a je se nemam što ispričavati, idi traži vrmensku prognozu da ti se ispriča za milijune puta kad je rekkla da će kiša pa je bilo tjedan dana sunce
ante šteković is offline  
Old 29.12.2012., 14:00   #7069
Quote:
Eagle Grandson kaže: Pogledaj post
Xexexexe, neko se znaci i dalje vrti u zacaranom krugu vortexovog holograma i hologramovog vortexa.
Znaci i dalje postoje ljudi koji puše tu pricu.
Baba grandsone koji je tvoj problem sa vortex-om. Hoćeš reći da je to izmišljotina? Nemoj, sjebat će se još više pred ovijem širokim pukom...
Izvrćete, prevrćete, sugerirate, kontradiktirate, pušite, jedete....sve ono što sam rekao koji post gore iz koje radionice to sve dolazi.
Vidi narod sve sinak moj!
Čuo sam da kod vas u Srbiji ima neki svećenik što išćeruje demone lopatom i kandžijom. Mora se izgleda preći i na tako ekstremne metode, nema druge--
__________________
Sile tame! Stojim vam za vratom..
BudSpencerski is offline  
Old 29.12.2012., 14:06   #7070
Kaj je Ante, nije ti još dosta seruckanja ovdje? Da, ima potresa kao što ih je i proje bilo kao što će ih i biti. Ništa što si najavljivao do sada nije se obistinilo, nikakve argumente i činjenice ti tu ne iznosiš te nikakvog znanja ti nemaš. Ajde zavuci se u mišju rupu dok još nije kasno i možda te za koju godinu zaboravimo kao samo još jednog klauna koji je ovdje pokušavao prodati neke nebuloze koje nemaju veze s vezom.
U biti pričekaj s tim dok ne dođe 3. mjesec ili kad si ono rekao da sad dolazi smak svijeta, a onda opet na forum stavi slike pimpeka i riješi svoju forumsku patnju na trajni način.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Old 29.12.2012., 14:08   #7071
Quote:
Panga kaže: Pogledaj post
..
izvoliš onda ti argumentiraj linkove koje sam dao, da vidimo što tvoja glavica spoznaje
ante šteković is offline  
Old 29.12.2012., 14:09   #7072
Quote:
ante šteković kaže: Pogledaj post
lijepo argumentiranje fizičkih činjenica sa tvoje strane
nekako mi se čini da izbjegavaš temu jer nemaš pojima o čemu se tu radi i nedostaje ti znanja da bi iznio argument
a je se nemam što ispričavati, idi traži vrmensku prognozu da ti se ispriča za milijune puta kad je rekkla da će kiša pa je bilo tjedan dana sunce
Nije mi jasno zašto bi vremeska prognoza - koja se zove prognoza, a ne činjenica - bila opravdanje tvojim lupetanjima po svim mogućim dijelovima foruma. Dakle:
1. 243 puta si pisao o 21. 12. - vulkanima, jezgri, zamjeni polova i ostalima smiješnim stvarima;
2. 412 puta si napisao fizikalnu glupost i pokazao da nemaš pojma o fizici
3. 759 puta si vrijeđao druge forumaše
i sada očekuješ da ti netko komentira neku novu piz...riju koje si se dosjetio da ponovo imaš o čemu pisati

Evo primjera: - tvoji postovi iz ožujka i nemoj kriviti Vakulu i vremensku prognozu za svoje gluposti.

21.12 će biti nešto jako,jako velikoga... živi bili pa preživili
Imaš li neki znanstveni dokaza da pobiješ dokaze mene alternativca pametnjakoviću ?

Ajmo dalje hočeš li fizičke i astronomske dokaze da da će se poravnanje desiti 21.12 ove godine ?
Hočeš li fizičke i geografske dokaze katastrofa koje će se desiti ?

Hoćeš još??
prof56 is offline  
Old 29.12.2012., 14:10   #7073
Quote:
ante šteković kaže: Pogledaj post
a što će takvih par oluja u narednih par mjeseci napraviti sa osi zemlje i masom unutarnje jezgre ?
to što ti bališ ovuda po forumu nema nikakve veze niti sa Nibiruom, planetom x, elenin i ostalim na što se prvočipan kune životom da uzrokuje promjene na Suncu i Zemlji.
ne vidim razloga da se vas dvojicu, trojicu, 22-ojicu povezuje osim u jednome, no o tome drugi puta, ako mi se bude dalo.
Quote:
e to ne znamo jer nismo čitali a ne razumijemo dovoljno sami, jel tako ?
zašto da ja čitam člankiće po internetu jer ovdje poznajem puno ljudi sa kojima uz kavicu pričam a mogu doći ondje kada god mi padne na pamet i pogledati podatke o kojima ti samo filozofiraš.
Quote:
ali zato treba podjebavati Buda. to znamo
ma koga ja - Buddyja? pa mi smo stari znanci-posjećujem ga redovito, nosim mu voće... najviše voli banane. i tople sendviče.
Quote:
zbog takvih licimjera neugodna mirisa nekad mi bude drago što će se zemlja okrenuti, jadna stoka i životinje na njoj u tom trenutku
ovo je tako dvosmisleno da bi se svašta iz ovoga dalo shvatiti no:
svi vi štekovići, baddyboyovi, muđahedini, kostelci, omerbašići, pa onda oni blaži tomatixi, tomi nešto koji furaju ljubav, svjetlost i energiju stisnite se jedni uz druge jer kad vam dođe samo vaš MI6 i sve u 16, neće vam pomoći ni hej ho ni hokus pokus ni sveti tosteri, ni vortex planete ni svu pamet svijeta koju ste popili na internetu.

a ja ću lagano, za vama ko Bog za crnim đavlom! Ionako ste mi opsesija za zajebavanje.
bauba is offline  
Old 29.12.2012., 14:12   #7074
Quote:
prof56 kaže: Pogledaj post
..
i dalje ti po svome izbjegavaš argumentirati znanstvene činjenice iz linkova, izvlačeći se na to što sam ja nekad pisao
a što si ti pisao.. uh kad se sjetim tvojih fizičkih upisa na temi crveni div 2012 ali nisam debil da ih tražim pa ti tu linkam

bauba možeš i ti argumenitirati priložene linkove
možeš ti da sanjaš a ne provjeriš ikakve podatke uz kavicu
ante šteković is offline  
Old 29.12.2012., 14:18   #7075
Quote:
ante šteković kaže: Pogledaj post
i dalje ti po svome izbjegavaš argumentirati znanstvene činjenice iz linkova, izvlačeći se na to što sam ja nekad pisao
a što si ti pisao.. uh kad se sjetim tvojih fizičkih upisa na temi crveni div 2012 ali nisam debil da ih tražim pa ti tu linkam

bauba možeš i ti argumenitirati priložene linkove
prof56 is offline  
Old 29.12.2012., 19:01   #7076
Quote:
ante šteković kaže: Pogledaj post
evo ti malo da se obrazuješ i naučiš nešto

"There is no doubt that processes in the core rule the internal energy of our planet, therefore, we should expect by the end of 2012 a sharp rise in strong earthquakes, volcanic eruptions, tsunamis and extreme weather events with peak levels in 2013 - 2014."

http://geochangemag.org/index.php?op...article&id=142

i sad ovo

http://articles.cnn.com/2011-03-12/w...ke?_s=PM:WORLD
Sada nam ništa ne preostaje nego čekati razvoj situacije. Da li će doći do amortizacije ili do ubrzavanja procesa...
Za očekivati je da je Zemlja to već i ranije prolazila i izlazila iz takvih problema. Ipak je i ona spremna na to...ako je.
A mi ? Mi smo tu ipak samo kao nuspojava
morski1 is offline  
Old 29.12.2012., 20:29   #7077
Quote:
ante šteković kaže: Pogledaj post
izvoliš onda ti argumentiraj linkove koje sam dao, da vidimo što tvoja glavica spoznaje
Nema nikakve argumentacije više s tobom, ništa što si najavljivao nije se ostvarilo i točka.
Sad čekam pimpeke.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Old 29.12.2012., 20:42   #7078
Quote:
morski1 kaže: Pogledaj post

A mi ? Mi smo tu ipak samo kao nuspojava
Vi ste nuspojava koga ili cega? Ne zezam, zaista me zanima... temelj ovakvog misljenja.(To se moze primjetiti inace kod odredjenih sekti...)
bauba is offline  
Old 30.12.2012., 03:46   #7079
Quote:
bauba kaže: Pogledaj post
Vi ste nuspojava koga ili cega? Ne zezam, zaista me zanima... temelj ovakvog misljenja.(To se moze primjetiti inace kod odredjenih sekti...)
Tko se ponaša hordaški, vidi se. Prozivati nekoga za svaku ideju koju napiše na pdf-u alternativa je offtopic, ako to nije nerazumno, što jeste?

Quote:
bauba kaže: Pogledaj post
zašto da ja čitam člankiće po internetu jer ovdje poznajem puno ljudi sa kojima uz kavicu pričam a mogu doći ondje kada god mi padne na pamet i pogledati podatke o kojima ti samo filozofiraš.
Čitaj ti "člankiĆe", tko ti brani, a sve nas koji smo to pročitali, pusti da uživamo u alternativnim mišljenjima.
Quote:
bauba kaže: Pogledaj post
ovo je tako dvosmisleno da bi se svašta iz ovoga dalo shvatiti no:
svi vi štekovići, baddyboyovi, muđahedini, kostelci, omerbašići, pa onda oni blaži tomatixi, tomi nešto koji furaju ljubav, svjetlost i energiju
a ja ću lagano, za vama ko Bog za crnim đavlom! Ionako ste mi opsesija za zajebavanje.
Eee, jedan muđahid ima više kreativnosti od 10 uštogljenih umišljenih ograničenih PZ-ovaca.
Quote:
bauba kaže: Pogledaj post
Ionako ste mi opsesija za zajebavanje.
Da ne kažem, bilo bi licemjerno da ti išta pojašnjavaš o sektama, i njihovim djelovanjem, zato nemoj više, nego liječi svoju opsesiju.

Ali nažalost u svijetu vlada licemjerje, i to je ono što neki ljudi samo znaju, i svatko tko prijeti da naruši tu ravnotežu licemjera, biva licemjerno optužen.
Kontaš li da su ti argumenti, licemjerni, a ne činjenični?

sarkazam <> činjenica

Kad narod uvidi ovo, ustvari, koliko sebe zapravo lažu, tek tada će biti moguća dugo očekivana transformacija svijesti, o kojoj Maye stoljećima pričaju.
Marian Oden is offline  
Old 30.12.2012., 07:36   #7080
Quote:
Marian Oden kaže: Pogledaj post
Prozivati nekoga za svaku ideju koju napiše na pdf-u alternativa je offtopic, ako to nije nerazumno, što jeste?
Njega niko ga ne napada zbog ideja nego zbog predvidjanja i prorocanstava koje neprekidno daje.
Obzirom da je do sada promasio sve sto je rekao - ovo nisu hordski napadi nego ukazivanje na surovu cinjenicu da se batali predikcija jer ne moze volu rep da ubode.

Quote:
Marian Oden kaže: Pogledaj post
Eee, jedan muđahid ima više kreativnosti od 10 uštogljenih umišljenih ograničenih PZ-ovaca.
Taj mudzahedin je izmisljena licnost, iza njega stoji ante stekovic a iza anta stekovica i mudzahedina stoji jedan bloger kome su pocela da pristizu javna pisma podrske za sve sto je ucinio u toku prethodnih godina...



p.s. za uvecanje kliknuti na sliku.

Zadnje uređivanje Eagle Grandson : 30.12.2012. at 08:06.
Eagle Grandson is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:37.