Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.11.2010., 16:39   #261
Ima, Zoo City.
__________________
Reach out and touch faith.
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 18:36   #262
ne kužim zašto su svi zapeli za taj GAP... mislim, to je brand kao i tommy hilfiger ili lacoste - stilski i cjenovno su tu negdje i nisu osobito zanimljivi.
klasika za ljude dubljeg džepa ili one koji se žele prešetavati špicom s ogromnim GAP logom na majici.
__________________
i bet you look good on the dance floor
anabell_lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 18:46   #263
GAP

vjerovatno nikad, a ni tada, a ni poslije nebumo vidli ove trapke iz USA

http://www.gap.com/browse/product.do...d=1&pid=737509

ne mislim samo na sniženju 34,99$ nego na sajtu gap.eu uopće nemaju u ponudi Standard fit jeans (vintage wash)

http://www.gap.eu/browse/category.do?cid=57469

Zadnje uređivanje iAladdin : 08.11.2010. at 18:57.
iAladdin is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 18:48   #264
Quote:
anabell_lee kaže: Pogledaj post
ne kužim zašto su svi zapeli za taj GAP... mislim, to je brand kao i tommy hilfiger ili lacoste - stilski i cjenovno su tu negdje i nisu osobito zanimljivi.
klasika za ljude dubljeg džepa ili one koji se žele prešetavati špicom s ogromnim GAP logom na majici.
Hm... Pa ne bih se složila, barem što se traperica tiče. Mislim da su TH i Lacoste trapke puno skuplje od 600 kuna.
__________________
Reach out and touch faith.
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 19:05   #265
Quote:
anabell_lee kaže: Pogledaj post
ne kužim zašto su svi zapeli za taj GAP... mislim, to je brand kao i tommy hilfiger ili lacoste - stilski i cjenovno su tu negdje i nisu osobito zanimljivi.
klasika za ljude dubljeg džepa ili one koji se žele prešetavati špicom s ogromnim GAP logom na majici.
Ova usporedba apsolutno ne stoji. Pogotovo tu mislim na T. Hilfiger Denim koji ima mladenačku i otkačenu robu (i bliže je Diesel-u i Replay-u); a cijenama su (i u USA, a i kod nas) skuplji od Gap-a.
Iz viđenoga u "našem" Gap-u mogu ga usporediti eventualno s Marks&Spencer-om (oni mi imaju takvu bezličnu i dosadnu, da ne kažem staračku, robu).
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 23:10   #266
tommy hilfiger ima otkačenu robu? are you kiddin' me?!

nisam bila u GAP-u u areni i nemam pojma kako su opskrbljeni, al prema onome što sam vidjela u londonu, meni je to predosadno. kao i lacoste. kao i 'mladenački i otkačeni' TM.
__________________
i bet you look good on the dance floor
anabell_lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 01:26   #267
Quote:
FIve kaže: Pogledaj post
Ja sam si kupila trapke u Gapu. Cijena mojih je 599 kn, ali danas, sutra i preksutra na jeans daju 20% popusta tako da su ispale 480 kn.

Citala sam negdje da je GAP skoro pa propala firma u americi,tj da biljezi strasan decline ,isto kao i Ann Taylor i takvima slicne marke.zato i otvaraju trgovine posvuda po svijetu ali ...nemogu vjerovat kako nabijaju cijene!!!600kn traperice.. Ja sam ih u GAP u americi platila koliko se sjecam 39,99 i hoodie od 12 dolara.
lips of angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 12:36   #268
Meni je Pull and Bear otkriće, puno fenomenalnih stvari, i po sasvim oke cijenama
The_Tea is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 13:14   #269
Quote:
skorpija kaže: Pogledaj post
je li Playlife viđen u AC?
Prvi kat prolaz Slavonija, bio, imaju 10% popusta do petka pa kupio jaknu, odlicna s podstavom na skidanje tako da zapravo dobijes dvije jakne.

Interesantno je uredjenje
tonto is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 15:14   #270
Quote:
lips of angel kaže: Pogledaj post
Citala sam negdje da je GAP skoro pa propala firma u americi,tj da biljezi strasan decline ,isto kao i Ann Taylor i takvima slicne marke.zato i otvaraju trgovine posvuda po svij,etu ali ...nemogu vjerovat kako nabijaju cijene!!!600kn traperice.. Ja sam ih u GAP u americi platila koliko se sjecam 39,99 i hoodie od 12 dolara.
cijene u gap-u su u nas normalne, toliko su i u americi, pogledajte malo online ducan njihov, nove trapke koje su tek doslje dodu oko 100$ i vise. nemojte brkat sa robom na snizenju.
mozda neki misle na old navy i on spada pod gap i jeftin je ali se nije otvorio u nas koliko znam.

I istina je da je skoro Gap propao, nekad je to bio ducan kao nasa Nama. unutra su se prodavale sve marke, 90tih je odlucio prodavati samo odjecu iz vlastite proizvodnje. tada je gap postojao po cijeloj europi, pogotovo u njemackoj,ali ubio ih je h&m, prije 2-3 godine su se svi gap ducani u njemackoj zatvorili, tada je i u novinama izaslo da odjecu proizvode djeca u siromasnim zemljama

neznan zasto su nasi uopce doveli taj gap u nas skupa dosadna odjeca koju djeca proizvode za par dolara
BezNadimka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 15:31   #271
Quote:
anabell_lee kaže: Pogledaj post
tommy hilfiger ima otkačenu robu? are you kiddin' me?!
Čitaj pažljivije; T. Hilfiger Denim; imaš ga u Frankopanskoj pa pogledaj ako mi ne vjeruješ.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 15:54   #272
danas sve prazno...istina bog,bilo je oko podneva ali očekivala sam gužve bar još par dana
Lua is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 00:16   #273
Quote:
BezNadimka kaže: Pogledaj post
cijene u gap-u su u nas normalne, toliko su i u americi, pogledajte malo online ducan njihov, nove trapke koje su tek doslje dodu oko 100$ i vise. nemojte brkat sa robom na snizenju.
mozda neki misle na old navy i on spada pod gap i jeftin je ali se nije otvorio u nas koliko znam.

I istina je da je skoro Gap propao, nekad je to bio ducan kao nasa Nama. unutra su se prodavale sve marke, 90tih je odlucio prodavati samo odjecu iz vlastite proizvodnje. tada je gap postojao po cijeloj europi, pogotovo u njemackoj,ali ubio ih je h&m, prije 2-3 godine su se svi gap ducani u njemackoj zatvorili, tada je i u novinama izaslo da odjecu proizvode djeca u siromasnim zemljama

neznan zasto su nasi uopce doveli taj gap u nas skupa dosadna odjeca koju djeca proizvode za par dolara
To je istina, ja sam gledala reportažu na htv-u prije dosta godina, snimali su Azijate, onako leđima okrenute, žalili su se da dnevno rade i po 17 sati, za nekih pola dolara dnevno. Sama firma je bila prijavljena toj nekoj komisiji za zaštitu radničkih prava . Najviše me je šokirala norma jedne radnice koja šije muške bokserice i broj komada koji mora napraviti za dnevnicu, a takve su se bokserice prodavale u dućanu od 20-30 dolara. Poslije toga sam bila u gapovim dućanima, ali uvijek mi je to ostalo urezano u pamćenju.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 13:19   #274
Quote:
mokry kaže: Pogledaj post
Čitaj pažljivije; T. Hilfiger Denim; imaš ga u Frankopanskoj pa pogledaj ako mi ne vjeruješ.
ja TH Denim nisam ni spomenula prvobitno, tako da...
frankopanska, avenue mall... nikad ni u jednom nisam našla nešto zanimljivo.
očito nam se poimanje 'mladenačkog i otkačenog' razlikuje
__________________
i bet you look good on the dance floor
anabell_lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 17:28   #275
curke bok!
baš sljedeći vikend ću posjetiti arena centar a pošto se spremam u veliki šoping zanima me gdje mogu vidjeti načine plaćanja u pojedinim trgovinama da si malo pripomognem ak zatreba....ili ako netko zna gdje može ići pbz maestro na rate nek mi slobodno javi..
hvala
__________________
Love is only a feeling!
llollipop is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 20:28   #276
Popis svih dućana koji omogućavaju kupnju PBZ Maestrom na rate imaš na stranicama PBZ-a.

Na dnu stranice
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2010., 15:58   #277
hvala mokry
__________________
Love is only a feeling!
llollipop is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2010., 17:28   #278
Quote:
The_Tea kaže: Pogledaj post
Meni je Pull and Bear otkriće, puno fenomenalnih stvari, i po sasvim oke cijenama
Slažem se, slažem se, slažem se
__________________
Take me to New York, I'd love to see L.A.
Lola. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2010., 09:52   #279
Neznam dal je o ovome već netko rekao nešto, ali ja nemogu vjerovat kolko je new yorker u areni skup.. Ja sam u Koprivnici svoj kaput platila 230 kn na sniženju a tamo je još uvijek po redovnoj cijeni od 530 kn.. Jučer vidla.. Mislim to mi je malo čudno, šta nebi trebali imat svugdje iste cijene.. Isto tako, vestica koju sam ja po redovitoj cijeni u Kc platila 159 kn tu ima redovitu cijenu 199 kn. Baš bzvz Bar po mojem mišljenju, tak dugo dok ne dođe H&M nije nešto posebno... A opet je pitanje kakve će oni cijeni imati, ipak će se roba morat carinit, a nadam se da hoće jer neću u EU
iwa_kc is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2010., 12:04   #280
Kaj ima u tom Arena centru ormarića za stvari kao u West gateu recimo?
Cetripenula is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:37.