Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.09.2010., 16:43   #9061
Quote:
Slavonka22 kaže: Pogledaj post
e mene zanima kad se provjerava fizička spremnost sklekovi i to...jel se štopa vrijeme pa koliko napraviš u odeđenom vrem. ili općenito koliko možeš bez obzira na vrijeme?i što se sve radi osim trčanja, sklekova i trbušnjaka?
Čitaj nekoliko stranica iza...
Mitzie is offline  
Old 09.09.2010., 17:07   #9062
Quote:
Slavonka22 kaže: Pogledaj post
e mene zanima kad se provjerava fizička spremnost sklekovi i to...jel se štopa vrijeme pa koliko napraviš u odeđenom vrem. ili općenito koliko možeš bez obzira na vrijeme?i što se sve radi osim trčanja, sklekova i trbušnjaka?
nemas vremenskog ogranicenja. koliko mozes da ne stanes. imas sklekovi,trbusnjaci,raskorak,poligon i zadnje trcanje 1500m
mariosb is offline  
Old 09.09.2010., 17:15   #9063
Da ali trcanje moras za najvecu ocjenu istrcati za 5:30, a zene za 6:00 min. Svakih 15 sek kaj zakasnis ti skidaju ocjenu dolje, ak sam dobro upucen,..
Sturm is offline  
Old 09.09.2010., 17:26   #9064
Quote:
Mitzie kaže: Pogledaj post
Čitaj nekoliko stranica iza...


NE KUŽIM OVE LJUDE!!!! svi kao žele na PA aaaaaal svima je teško pročitati 2stranice iza i onda svaki put ista pitanja!!!
zadranka123 is offline  
Old 09.09.2010., 17:33   #9065
Smile

Quote:
Sturm kaže: Pogledaj post
Da ali trcanje moras za najvecu ocjenu istrcati za 5:30, a zene za 6:00 min. Svakih 15 sek kaj zakasnis ti skidaju ocjenu dolje, ak sam dobro upucen,..

Brutala
fran_cuz is offline  
Old 09.09.2010., 17:52   #9066
A napisite policijska akademija na you tube i odma prvi video vam je video koji prikazuje provjere u crnoj gori danilov grad, i tamo je isto 1500 metara al za 7 minuta! I to je već razumljivo, a ovo naše je takoreci sprintanje do cilja..
Sturm is offline  
Old 09.09.2010., 18:19   #9067
evo Hrvatska Policijska akademija i tu načelnik pa govori kako planira omogućit preko 3000 novih policijskih službenika uživajte (4 ever cop) http://vimeo.com/12669238

a to vam je snimana ova sad grupa koja je tamo znači još neko vrijeme će biti policijska akademija 3-4g

Zadnje uređivanje Countess : 09.09.2010. at 18:25.
pspat is offline  
Old 09.09.2010., 20:20   #9068
za 6 min 1500m....hmmm...ok!hvala mariosb na inform.Sklekovi su mi najveća muka...
Slavonka22 is offline  
Old 09.09.2010., 21:16   #9069
pozdrav svima, zavrsio sam trogodisnju srednju skolu i nakon toga sam upisao 4. godinu vecernje. to sam sad zavrsio i imam zavrsni rad iz cetverogodisnje, tocnije tehnicke skole. jel netko zna hocu li imati problema prilikom prijave jer je to vecernja skola bila a ne cetverogodisnja? sto se tice ovog dijela oko fizicke provjere. dobra tjelesna sprema jest prednost ali gledajte ovako. na psihotestu i motivacijskom razgovoru ne smijete past a mozete slobodno imat losije vrijeme na trcanju a da prodjete. na akademiju se i ide zato da bi se kondicijski doveli u red a onaj tko nema ono osnovno u glavi, takvome pomoci nema
ravlic90 is offline  
Old 09.09.2010., 22:11   #9070
Quote:
mariosb kaže: Pogledaj post
psiho test se sastoji od 5 stvari. 1.kao za vozacki. npr. dali volis svoju majku? 2. snalazenje u prostoru. imas nacrt i ponudjena 4 odgovora koji je bokocrt. 3.postavljeno pitanje tipa los covjek je? -pokvaren,-iskvaren,-bescudan ili zao. 4. izbaci uljeza. 5. matematika. primjer: 2 petine od 10 vise 1 trecina od 9 minus 2 i ponudjen odgovor. poslije psiho testa je fizicka a onda imas razgovor sa nekim inspektorom koji te pita zasto to zelis i sta da te posalje na drugi kraj drzave. ko to prođe ima provjeru temeljne policije znaci provjerava s kim se druzis kako zivis s kim zivis, kakva ti je obitelj (ne smiju imat k.d.)........ to puno ljudi ne prodje i onda ih ne pozovu na lijecnicki ali to ti nista ne kazu. onda ide lijecnicko od A-Ž i onda nisi siguran da ces upast......
"provjerava s kim se družiš"

Kako će oni provjerit ko se s kin druži
__________________
...Viva La Hrvatistan...
Pegula 777 is offline  
Old 09.09.2010., 22:21   #9071
Quote:
Pegula 777 kaže: Pogledaj post
"provjerava s kim se družiš"

Kako će oni provjerit ko se s kin druži
dode ti cika policajac na vrata par puta i pricat ce s susjedima i tako fore
skardgo is offline  
Old 09.09.2010., 22:23   #9072
Quote:
skardgo kaže: Pogledaj post
dode ti cika policajac na vrata par puta i pricat ce s susjedima i tako fore
A to,ma to san već proša prije 3 god kad su me provjeravali,tako da prolazin 100% i sad
__________________
...Viva La Hrvatistan...
Pegula 777 is offline  
Old 09.09.2010., 22:27   #9073
A ja imam prokleto ljubomorne i bezobrazne susjede, i sta da ja sad radim??Ko zna kaj ce oni reci za mene..!
Sturm is offline  
Old 09.09.2010., 22:32   #9074
Quote:
Sturm kaže: Pogledaj post
A ja imam prokleto ljubomorne i bezobrazne susjede, i sta da ja sad radim??Ko zna kaj ce oni reci za mene..!
E to je gadan problem kad nisi u dobro s njima,mogu svašta posrat
__________________
...Viva La Hrvatistan...
Pegula 777 is offline  
Old 09.09.2010., 22:40   #9075
Ma ima tu preko mene 2 stare senilne babe koje vole izmisljat i tracat, ostali su ok, samo me strah da ne pozvone tim kozama!
Sturm is offline  
Old 09.09.2010., 22:46   #9076
Quote:
Sturm kaže: Pogledaj post
Ma ima tu preko mene 2 stare senilne babe koje vole izmisljat i tracat, ostali su ok, samo me strah da ne pozvone tim kozama!
Kada su mene provjeravali prvo su pitali suside,pa došli meni i umiru od smija i govore svi susidi koje smo pitali su rekli da vas ne znaju
__________________
...Viva La Hrvatistan...
Pegula 777 is offline  
Old 09.09.2010., 22:56   #9077
Ne bi vas ti stari tračeri trebali brinuti.Meni policija nije interes,tj bila mi je ali je prestala dok sam saznao da nema srednje policijske sad imam 17.Vojska mi je prvi interes u zivotu.Međutim kao sto sam reko stari traceri i susedi vas ne bi trebali brinuti jer ni ljudi koji dolaze u ispitivanje nisu budale pa da ne znaju one seljake tipa kata cinoberova i presvetli....npr kod mene je zanimljivo da mi je sused jedan policiji jos iz doba jugoslavije poznat mafijaš ,baš me zanima kaj bi on reko na to
Eurofighter_Cro is offline  
Old 09.09.2010., 23:24   #9078
Quote:
Eurofighter_Cro kaže: Pogledaj post
Ne bi vas ti stari tračeri trebali brinuti.Meni policija nije interes,tj bila mi je ali je prestala dok sam saznao da nema srednje policijske sad imam 17.Vojska mi je prvi interes u zivotu.Međutim kao sto sam reko stari traceri i susedi vas ne bi trebali brinuti jer ni ljudi koji dolaze u ispitivanje nisu budale pa da ne znaju one seljake tipa kata cinoberova i presvetli....npr kod mene je zanimljivo da mi je sused jedan policiji jos iz doba jugoslavije poznat mafijaš ,baš me zanima kaj bi on reko na to
Ok ok.

Zadnje uređivanje Sturm : 09.09.2010. at 23:45.
Sturm is offline  
Old 10.09.2010., 00:19   #9079
Quote:
ravlic90 kaže: Pogledaj post
pozdrav svima, zavrsio sam trogodisnju srednju skolu i nakon toga sam upisao 4. godinu vecernje. to sam sad zavrsio i imam zavrsni rad iz cetverogodisnje, tocnije tehnicke skole. jel netko zna hocu li imati problema prilikom prijave jer je to vecernja skola bila a ne cetverogodisnja? sto se tice ovog dijela oko fizicke provjere. dobra tjelesna sprema jest prednost ali gledajte ovako. na psihotestu i motivacijskom razgovoru ne smijete past a mozete slobodno imat losije vrijeme na trcanju a da prodjete. na akademiju se i ide zato da bi se kondicijski doveli u red a onaj tko nema ono osnovno u glavi, takvome pomoci nema
I ja sam zavrsio ko i ti, pa ako sam s tom skolom mogo polagat drzavnu maturu i ako se moze upisat normalno fax nevidim zasto nebi mogli i u policiju?
Bice grafiti is offline  
Old 10.09.2010., 00:45   #9080
Quote:
Bice grafiti kaže: Pogledaj post
I ja sam zavrsio ko i ti, pa ako sam s tom skolom mogo polagat drzavnu maturu i ako se moze upisat normalno fax nevidim zasto nebi mogli i u policiju?
ja sam zavrsio trogodisnju i polozio vanredno 4 godinu i na akademiji sam. ma susjede mozda nece ni pitat neda se njima bas tolko zajebavat, a trebali bi ic i u skolu da vide kakav si bio i u srednju i osnovnu u pravilu.a u praksi mozda idu u jednu a mozda ni u jednu
mariosb is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:28.