Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2014., 10:20   #1081
Quote:
Han@ kaže: Pogledaj post
Nema Petrovića, sad i privatni radi sama.
Prof Petrovic je jedini u ri kod kojeg bih isla na 4D.
__________________
Čekam ljeto i Lavića....dočekala Račića!
think.pink34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 10:44   #1082
Quote:
think.pink34 kaže: Pogledaj post
Prof Petrovic je jedini u ri kod kojeg bih isla na 4D.
Svatko zna svoje Ja nisam bila kod nikoga u Zg da mogu usporediti a nije mi to struka tako da ne znam koji dr. je kompetentan više a koji manje

Ja, recimo, nikad ne bih išla kod Podobnika bez obzira na razvikano ime
Han@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 11:14   #1083
Quote:
Han@ kaže: Pogledaj post
Ja, recimo, nikad ne bih išla kod Podobnika bez obzira na razvikano ime
Moj tata je jači od tvog tate :vrtić:

Tvoja je stvar kod koga ćeš ići ili nećeš ići, ali činjenica jest da nema puno koristi od super fensi šmensi uređaja ako osoba koja ga koristi nije dovoljno stručna i educirana.
__________________
Luce <3
Wonder Woman is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 12:22   #1084
Quote:
Wonder Woman kaže: Pogledaj post
Moj tata je jači od tvog tate :vrtić:

Tvoja je stvar kod koga ćeš ići ili nećeš ići, ali činjenica jest da nema puno koristi od super fensi šmensi uređaja ako osoba koja ga koristi nije dovoljno stručna i educirana.
Malo poraditi na čitanju s razumijevanjem

a s ovim drugim boldanim se slažem
Han@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 14:33   #1085
Quote:
Han@ kaže: Pogledaj post
Svatko zna svoje Ja nisam bila kod nikoga u Zg da mogu usporediti a nije mi to struka tako da ne znam koji dr. je kompetentan više a koji manje

Ja, recimo, nikad ne bih išla kod Podobnika bez obzira na razvikano ime
Mislim da me sve skupa 15 ginekologa obradjivalo u periodu od 4 god,sto ri,sto zg. I stvarno su dan i noc neki uredjaji i neki doktori. Dovoljno je za ri reci da sve najvece komplikacije trudnoca i poroda idu prof Petrovicu. I njegova rijec je zadnja.

I sto vise reci za npr medico gdje nikada do zadnjega dana nisu npr vidjeli da je terminska beba teska 1800 g.ono tko je tu lud?a trudnoca vodjena kod njih redovno. badave svi strojevi ovoga svijeta ako dr to ne utvrdi na vrijeme.
__________________
Čekam ljeto i Lavića....dočekala Račića!
think.pink34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 23:24   #1086
Zasto nikada nebis isla kod podobnika!? Osono iskustvo ili babske price?
__________________
here is the deepest secret nobody knows,here is the root of the root and the bud of the bud and the sky of the sky of a tree called life;which grows higher than soul can hope or mind can hide and this is the wonder that's keeping the stars apart
I carry your heart I carry it in my heart... <3
lilyann is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2014., 15:34   #1087
Pozdrav! Zanima me da li je netko bio na 3d ili 4d ultrazvuku u poliklinici Sunce u Varaždinu? Zanima me cijena ..hvala
alexc is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2014., 21:47   #1088
kombinirani probir

Pozdrav, nisam sigurna na koju temu pisati pa cu ovdje... Zanima je jeli neka isla na kombinirani probir (uvz i vađenje krvi) u 12tt? Idem sljedeci tjedan kod prof.Latin i sad me zanima dali treba bit natašte zbog vađenja krvi? Gospođa prek telefona nije ništa napominjala... e da i da li ce kojim slučajem moći ići mm samnom na uvz?
Hvala!!
LolaS67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2014., 09:29   #1089
Quote:
LolaS67 kaže: Pogledaj post
Pozdrav, nisam sigurna na koju temu pisati pa cu ovdje... Zanima je jeli neka isla na kombinirani probir (uvz i vađenje krvi) u 12tt? Idem sljedeci tjedan kod prof.Latin i sad me zanima dali treba bit natašte zbog vađenja krvi? Gospođa prek telefona nije ništa napominjala... e da i da li ce kojim slučajem moći ići mm samnom na uvz?
Hvala!!
Naravno da moze tm na uzv.
Ne moras biti nataste.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2014., 22:34   #1090
Hvala Frupy!
LolaS67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2014., 22:19   #1091
kombinirani probir u 12tt

Evo pošto sam danas ujutro obavila pregled, htjela bi vam napisati svoje iskustvo, možda nekom pomognu svježe informacije.
Danas sam kalendarski točno u 12tt, i bila sam naručena u polikliniku Vili kod prof.Latin na kombinirani probir. MM i ja smo došli kako smo i bili naručeni u 10i30, međutim su nas dvije super turbo ljubazne sestre zamolile da malo pričekamo pošto je došla neka trudnica sa hitnim slučajem. Nikakav problem, oko 11h, dajem urin, sestra me izvaže i izmjeri tlak, tada ulazimo kod prof.Latin (mm i ja), obavimo kratki razgovor, preskinem se, legnem na stol i počinje pregled. Mogu reći samo pohvale o prof.Latin, bila je detaljna, sve nam je objasnila, pokazala svaku kost, prstiće,uha, nos, stvarno sve izmjeri. Naravno to se od nje i očekuje, ali ono što mi se jako svidjelo, taj njen žar u očima, kao da gleda svoje dijete, cijelo vrijeme je bila nasmijana i jako ljubazna. Ne moram vam ni reć, da je mm bio oduševljen, jer mislim da dosada nije niti bio svjestan kako to sve izgleda. Spol nam nije htjela nagađat, jer je rano, makar njoj više liči na curu, ali je rekla da neka se ne pouzdamo još u to. A moram i pohvalit svog modela koji se tolko lijepo okretao da nas je zamolila da si snimi još jedan cd za predavanja. Bili smo kod nje nekih 45min. Nakon toga se još dolje u lab.Bayer izvadi krv, i to je to. Popodne dobiješ na e-mail, parametre za down i ostalo, a ona drugi dan nazove i protumači nalaz. Cijena cijelog pregleda (uzv i vađenje krvi) je 750kn, ali vrijedi svake lipe.
Evo ga malo sam odužila, ali sam bila pre happy...
LolaS67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2014., 12:00   #1092
Hvala puno na detaljnom opisu ja isto idem u Vili na pregled za neka 3tjedna u 12om tj, ali kod dr. Radončića jer sam zadnje 2-3 god njegova pacijentica! Doduse ne znam zasto je meni sestra kad sam zvala rekla da se krv vadi/nosi u Sunce na Trnje? Cemu to ako je Breyer tamo... Nadam se da se samo zbunila. I nadam se da su cijene iste kod oba doktora. Moja sestricna je to kod Kosa platila 900kn, al on je u drugoj klinici, pa mozda zato... A mozda je jos nesto bilo ukljuceno u pregled.

Da li se smije raditi papa test ili je bolje ne prckati nista? I koje su sve pretrage ukljucene kad se vadi krv? Da li rade i TORCH? Ja sam ga radila ranije, ali mislim da nije na odmet ponoviti.

Bas sam nestrpljiva! Kad smo u 7tj dragi i ja culi srce, bili smo presretni... No ovih 5 tjedana izmedju mi prolazi puzevim korakom... Samo sto manje stresa i puno pozitive!
__________________
I'll make your heart smile...
0merta is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2014., 12:51   #1093
Quote:
0merta kaže: Pogledaj post
Moja sestricna je to kod Kosa platila 900kn, al on je u drugoj klinici, pa mozda zato... A mozda je jos nesto bilo ukljuceno u pregled.
U ginekosu kombinirani kosta 900 kn, a ukljucen je uzv + vadjenje krvi tamo odmah poslije uzv, a oni sami nose uzorak u breyer.
Dakle, ti poslije pregleda vise ne moras nikamo ici vaditi krv ili nositi bilo sto nekamo.
Nalaz krvi ti posalju na mail iduci dan, a iz ginekosa te nazovu da sve skupa prokomentiraju.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2014., 14:40   #1094
Da, to mi je jasno, ali ja sam u Viliju kao i forumasica iznad, pa se nadam da necu morat dalje od Breyera.
__________________
I'll make your heart smile...
0merta is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2014., 00:23   #1095
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
U ginekosu kombinirani kosta 900 kn, a ukljucen je uzv + vadjenje krvi tamo odmah poslije uzv, a oni sami nose uzorak u breyer.
Dakle, ti poslije pregleda vise ne moras nikamo ici vaditi krv ili nositi bilo sto nekamo.
Nalaz krvi ti posalju na mail iduci dan, a iz ginekosa te nazovu da sve skupa prokomentiraju.
Onda je po ovome ginekos prilicno poskupio.mogla bih negdje naci stare racune pa pogledati koliko je bio 2012. God ali def puno niza cijena.s time da sam ja nosila u vinogradsku uzorak krvi.
__________________
Čekam ljeto i Lavića....dočekala Račića!
think.pink34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2014., 07:54   #1096
Quote:
think.pink34 kaže: Pogledaj post
Onda je po ovome ginekos prilicno poskupio.mogla bih negdje naci stare racune pa pogledati koliko je bio 2012. God ali def puno niza cijena.s time da sam ja nosila u vinogradsku uzorak krvi.
Da, otkad imaju taj aranzman s breyerom su poskupili.
Sam breyer je nesto skuplji od vinogradske + ne nosis ti uzorak nego oni =900 kn.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2014., 12:34   #1097
Draga Omerta
šta se tiče ovoga za vađenje krvi, nisam sigurna, mene su samo sa papirom poslali u Breyer, tamo sam izvadila krv, nalaze dobila na email, a drugi dan me sestra zvala i objasnila nalaz. E sad kolko sam skužila dok sam sjedila u čekaonici, dr.Radončić sve svoje pacijentice krv šalje vaditi negdje drugdje, jer znam da sam si mislila da ćemo i mi morat ić u vinogradsku ili negdje... možda to ovisi od doktora, nemoj me držati za riječ...
Što se tiče pape i ostalih testova, ja sam to sve obavila kod svog glavnog gina, pa tak da sve si pitaj kad dođeš tamo. A što se tiče baš ovog nalaza krvi, on ti prikazuje rizik na dan probira što se tiče down sindroma, patau i edwardsa, onda ti dr .usporedi te nalaze i mjerenje nuhalnog nabora i ostalo, te se vidi dali postoji mogućnost anomalije. Ona je meni rekla ovak: "vađenjem krvi se vidi dali vaše dijete spada ili ne spada u rizičnu skupinu, ako se dogodi da pripada, to ne znači da je vaše dijete ima neku anomaliju, ali je znak da treba napraviti dodatne provjere".
Ako imaš još pitanja slobodno napadaj
LolaS67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2014., 21:10   #1098
Quote:
sanchopanza kaže: Pogledaj post
Bili kod dr. Kosa. Fenomenalan doktor. Jako precizan i opširan. Sve objasni. 500 kn ukupan pregled, vrijedi svake lipe. dvd i slikice dobili, i cijeli pregled osim briseva napravili. eto da podjelim iskustvo za sve koje traze gdje ce.
evo mi je super informacija. mislis na dr. Milana Kosa i kliniku Ginekos?
imata is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2014., 15:09   #1099
Quote:
imata kaže: Pogledaj post
evo mi je super informacija. mislis na dr. Milana Kosa i kliniku Ginekos?
I mene isto zanima... da li si i inace pacijentica dr.kosa ili si isla samo na ovaj pregled? Da li si se narucila na anomaly scan ili na 3D/4D uzv?

Ako sam dobro shvatila sestru na telefon anomaly je 500kn, a 3D/4D 600kn. Mane zanima anomaly scan ali s 3D uzv pa kad vec placam da dobijem i koji slikicu i video...
lilliam is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2014., 16:17   #1100
Quote:
lilliam kaže: Pogledaj post
I mene isto zanima... da li si i inace pacijentica dr.kosa ili si isla samo na ovaj pregled? Da li si se narucila na anomaly scan ili na 3D/4D uzv?

Ako sam dobro shvatila sestru na telefon anomaly je 500kn, a 3D/4D 600kn. Mane zanima anomaly scan ali s 3D uzv pa kad vec placam da dobijem i koji slikicu i video...
Nisam sigurna da skroz kuzim tvoje pitanje.

Dakle, mjerenja su uvijek na 2D, ali svi dr. obavezno prebacuju i na 3D/4D tako da dobijes slike i cd. Ja sam tamo stalan pacijent (bila sam kod svih troje) i nikad me nitko nije pitao da li hocu samo mjerenja, bez 3D/4D.

Ovaj veliki anomaly u 20.tj. sam platila 550 kn, a mini anomaly u 12.tj. s kombiniranim probirom 900 kn.
Ne znam jel su cijene drugacije, ako netko nije stalni pacijent.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:21.