Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.04.2014., 20:15   #1041
Dogodine bi mogli zaigrati Perkovich i Glumac. Mislim da nije još odlučeno ko će biti domaćin pa bi se možda mogli kandidirati a onda doma jurišati na IA diviziju jer 2016. ovosezonski medvjedi stječu pravo nastupa.
__________________
ave, ave sveti Krševane
Krševan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2014., 20:18   #1042
Dogodine od novih je samo Perkovich (možebitno) kandidat, onu tamo iza tek Glumac, Dekanich i još možda neko.
Bara is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2014., 22:49   #1043
Quote:
Bara kaže: Pogledaj post
Dogodine od novih je samo Perkovich (možebitno) kandidat, onu tamo iza tek Glumac, Dekanich i još možda neko.
Zaboravljas Sinisu Martinovica. Dobit ce do sljedece godine putovnicu opet. I pretpostavljam da bu Sertich ipak igrao sljedece godine sad kad vidi sto je proustio lol. Prpic ko bi ga znao.
Iskreno NT si je jako digao rejting ovim uspjehom i dobio ono nesto, jer prije nekolko godina jedva se skupilo 15 igraca da ide igrat za nju ak se nevaram.
Bobbeaver is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2014., 23:38   #1044
???

Gle ne znam te, ali vidim da svuda pišeš o hokeju odjednom.

Hrvatska je uvijek putovala sa punim brojem hokejasa na tekme. Mislim, stvarno ne znam odakle ti sve te ideje i poveznice

Sent from my HTC One X using Tapatalk
__________________
KHL.hr
swoop91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2014., 23:59   #1045
Quote:
swoop91 kaže: Pogledaj post
???

Gle ne znam te, ali vidim da svuda pišeš o hokeju odjednom.

Hrvatska je uvijek putovala sa punim brojem hokejasa na tekme. Mislim, stvarno ne znam odakle ti sve te ideje i poveznice

Sent from my HTC One X using Tapatalk
ja sam isto čuo da je izvalio to onaj reporter koji prenosi tekme repke.
to je izjavio tokom tekme s nizozemskom, rekao je kako smo zabilježili zadnji poraz protiv njih, da su u repki jedva složili roster od 15 igrača.

il je to bilo tokom tekme protiv. v.b. ali evo, netko je stavio te tekme na youtube, pa ako neko bude gledao...
terc bela is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2014., 00:02   #1046
nego, ostalo je nezamjećeno moje pitanje: kolike su šanse da sad neki naši igrači što igraju samo domaću ligu pronađu klub vani? u nekim bar prosječnim ligama?
terc bela is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2014., 06:54   #1047
Neki stariji pokušavaju, ali to je iluzorno za igrače starije od 25-27 jer im dost fali.

Janković, brencun, vukoja, tomljenović, vasiljevic (on bi mogao danas braniti) bi mogli naći klubove...

Sent from my HTC One X using Tapatalk
__________________
KHL.hr
swoop91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2014., 16:40   #1048
Quote:
swoop91 kaže: Pogledaj post
Neki stariji pokušavaju, ali to je iluzorno za igrače starije od 25-27 jer im dost fali.

Janković, brencun, vukoja, tomljenović, vasiljevic (on bi mogao danas braniti) bi mogli naći klubove...

Sent from my HTC One X using Tapatalk
Sutra branit. danas je slobodan dan.
I da to je bila izjava reportera na tekmi s nizozmeskom. Ili on ima krive podatke ili ti, nisam provjeravao neg sam ga uzeo za rijec jerbo je to dosta velika izjava da neprovjerena se izvali u eter. Ali fakt je (i bilo je takvih par izjava sastrane) da odjedamput svi Hrvati zele zdusno odjednom u repku jer su dosla pojacanja i jaca divizija a da je prije bilo ono bi nebi.
A sta imas protiv da pisem. Rjetko kad sam bas nesto jako fulao, a predvidanja i pogled na ekipe u KHL-u na zapadu za koja ste me ispljuvali (pogotovo ti i tvoj CSKA) i prozvali frendlijem (tko god to bio) su ispala tocna (jedino Lokose uopce nisam uzimao u racunicu). A ostalo se moze uzet kao misljenja bazirana na nekim cinjenicama s kojima se slazes ili ne.
Bobbeaver is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2014., 20:12   #1049
Quote:
Bobbeaver kaže: Pogledaj post
...prije nekolko godina jedva se skupilo 15 igraca da ide igrat za nju ak se nevaram.
Quote:
swoop91 kaže: Pogledaj post
???
Hrvatska je uvijek putovala sa punim brojem hokejasa na tekme. Mislim, stvarno ne znam odakle ti sve te ideje i poveznice
Apsolutno tocno da je Hrvatska znala ici na takmicenja sa 15 igraca, samo to nije bilo prije nekoliko godina nego prije 17 mjeseci, na turnir drugog kruga predolimpijskog turnira u Madjarsku je islo 15 igraca, dva vratara i izbornik Kolombo, zanimljivo da je Hrvatska bila domacin prvog kruga da bi poslije savez "izgubio interes" za predolimpijske kvalifikacije, mada je to bila prilika da se odmjeri snage sa do tada najrenomiranijim protivnicima (u Zagrebu smo igrali sa Srbijom, Meksikom i Izraelom, protivnicima protiv kojih se nema sta pokazati)
U Madjarskoj smo dozivjeli poraze 0:13, 2:8..

http://stats.iihf.com/Hydra/315/IHM3150CRO_33_2_0.pdf
sastav

Nista cudno od saveza, neko vrijeme uopce se ne prijavljujemo za jesenske turnire reprezentacija na koje se prije islo, jednom je sluzbeno obrazlozenje da igracima Medvescaka treba odmor pa ce "reprezentativna stanka biti iskoristena bas za to... ove sezone nismo imali ni prijateljske meceve uoci SP (a prije se igralo medju ostalim i sa Austrijom, Slovenijom, itd, itd...)
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=IaBIJH-8RNI

HAJDUK TE ZOVE

Zadnje uređivanje Metuzalem : 25.04.2014. at 20:36.
Metuzalem is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2014., 21:42   #1050
Oprosti, no pričali smo o IIHF turnirima, ne o EIHC turnirima ili OGQ.
__________________
KHL.hr
swoop91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2014., 10:23   #1051
reprezentacija bi trebala češće se okupljati u terminima koji to dozvoljavaju.
kuka se kako ovi dečki nemaju dovoljno jakih tekmi, a onda se propuštaju ti turniri.
ako reprezentativci koji su u prvom planu u Medveščaku, kao Martinović, trebaju odmor, onda ok. takvih je samo nekoliko i oni nisu razlog da se ti turniri propuštaju.

ali na te turnire trebaju ići ostali igrači iz domaćeg prvenstva, svi oni koji igraju po slovačkoj i nižim ligama, i svi oni koji nisu u prvom planu u Medveščaku (prošle godine su taj turnir mogli igrati i Waug, i Perkan i Kenny itd, nisu uopće imali veliku minutažu u klubu). a koliko znam na tim turnirima mogu igrati i oni koji nisu stekli još pravo nastupa u službenim tekmama. koliko znamo i Kostović je jednom ranije igrao za repku na takvom turniru, puno prije nego je dobio pravo igranja službene tekme. što znači, ako im nebi bio potreban odmor u tom razdoblju, na tom turniru bi mogao već debitirati i Katić i Dekanić i još netko. Dekanić više zato da osjeti atmosferu, te tekme bi naravno branili mlađi golmani.

Quote:
Metuzalem kaže: Pogledaj post
ove sezone nismo imali ni prijateljske meceve uoci SP (a prije se igralo medju ostalim i sa Austrijom, Slovenijom, itd, itd...)
e kad sam ja ovdje pitao, zar nije bolje igrati pripremne i s jačim suparnikom, nisu li i takve pripremne bolje nego nikakve, dobio sam odgovor, "naravno da nisu, kaj sam od jučer".
terc bela is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2014., 10:33   #1052
Ti isto ne kužis sarkazam

Sent from my HTC One X using Tapatalk
__________________
KHL.hr
swoop91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2014., 11:00   #1053
Quote:
swoop91 kaže: Pogledaj post
Ti isto ne kužis sarkazam

Sent from my HTC One X using Tapatalk
ak je tak, onda...

al pitanje je na mjestu, što ja znam, možda će ih jači suparnih rastavit na proste faktore, pa će im to utjecati na psihu,
a slabijeg protivnika ako pobjede uvjerljivo možda će im dati lažnu sliku o svojoj snazi...



u svakom slučaju repka treba igrati što ćešće.

danas ako se vrate sa srebrom, ostala ekipa će pažljivije pazit da nemaju krstitke, vjenčanja i rastave u vrijeme kad igra repka. a i igranje "pivske lige" će se staviti u drugi plan.


a kao što su već neki predložili na godinu organizirat prvenstvo ovdje.
terc bela is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2014., 11:56   #1054
Quote:
cave troll kaže: Pogledaj post
Vidim da su Janezi popušili od Japana.
I šta ima novo?
Stric iz ozadja is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2014., 12:47   #1055
Isuse, kakav pljus Japanaca. Dobili gol minutu prije kraja i ostali bez promocije.
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2014., 13:23   #1056
Quote:
mitch kaže: Pogledaj post
Isuse, kakav pljus Japanaca. Dobili gol minutu prije kraja i ostali bez promocije.
Jp, i meni ih je žao, zaslužili su dečki elitu...
Stric iz ozadja is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2014., 13:48   #1057
A Rumunji pak puse 5:0 od nizozemaca i idu baj baj u 2a diviziju. A tek je pocela treca trecina. I fakat mi je zao Japanaca, mogli su ic dalje Slovenci i Japanci. Draze bi mi bilo nego Austrijanci iskreno.
Bobbeaver is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2014., 19:18   #1058
link?
terc bela is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2014., 19:30   #1059
Možemo dobit ovo.
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2014., 19:35   #1060
kakva epic trećina. odlična tekma
__________________
KHL.hr
swoop91 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:45.