Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2007., 17:19   #81
Znam čovjeka kojem su zbog nesreće morali amputirati nogu ! I od kad nema jedne noge penis mu se navodno povećao, češće mu se diže i puno je tvrđi (valjda sad više krvi iz abdomena stiže u penis, kad ne mora u jednu nogu) Dakle za bolji sex još bolje od obrezivanja je odrezati si nogu !

Probaj to aleksa
Profesor. is offline  
Old 21.03.2007., 18:15   #82
a i bolje je zbog higijene, jer sad mora prati samo jednu nogu
KrayzieBone is offline  
Old 21.03.2007., 20:57   #83
ajde daj zatvorite temu jer je ovo uzas!!!!!

znamo sta trebe kazu i bok, rekle su i na forumu!!
koga briga sto neke glupe pubertetlije izivljavaju svoje pubertetske dane na forumu a ni neznaju sta znaci zivot!!!! POZZ
killler is offline  
Old 21.03.2007., 22:15   #84
UNBELIEVABLE ! ! !

pročitala sam sve četiri (čitaj : 4) stranice i ne mogu doć k sebi od nekih nebuloza!
probala sam i jedne i druge i - trajanje odnosa je ovisilo o puno stvari, ali ne i o tome jel frajer bio obrezan ili ne.
u prilog obrezanima : higijenskije je, dopadljivije (čitaj : češće je bio u ustima).
:
 
Old 21.03.2007., 22:21   #85
Quote:
Tomislav B kaže: Pogledaj post
Baš je zanimljivo kako su obje strane tako agresivne s tim u vezi. Kao dvije politicke stranke.

Obrezani su se obrezali i nema tu nazad, htjeli ne htjeli, moraju biti uvjereni da je to prednost i uvjeravati sve oko sebe svim mogućim argumentima da je to super.

Neobrezani se nece nikako obrezati samo tako bez razloga, pa im idu na zivce uvjeravanja obrezanih da su obrezani superiorni.

Nepomirljive opcije.

Zanima me samo da li se itko obrezao samo tako, bez medicinske potrebe, kao da ide na pregled kod okulista ili zubara?
Ovdje je prvenstveno par nekulturnih, nedoraslih i neobrazovanih likova koji bez argumenata vrijeđaju neistomišljenike i na taj način spamaju i začatavaju temu, a neki od njih su davno zaslužili ban. Uopće mi nije jasno odakle imaju potrebu da se javljaju na temu i onda vrijeđaju, valjda neki kompleks.
COD2 is offline  
Old 21.03.2007., 22:33   #86
Quote:
aleksa81 kaže: Pogledaj post
osta predrasuda, nego bi oni neobrezani mogli pitati ali OZBILJNO nas obrezane, kakav je osecaj i da obe strane razmene iskustva... A DEFINITIVNO niko se nije pokajao posle obrezivanja!!


P.S.
Možeš i ovdje dosta toga pročitati pro i kontra obrezivanja, postoje i neki linkovi sa izvještajima o medicinski istraživanjima, isplati se

https://www.forum.hr/showthread.php?t=198509
COD2 is offline  
Old 22.03.2007., 00:17   #87
Quote:
COD2 kaže: Pogledaj post


P.S.
Možeš i ovdje dosta toga pročitati pro i kontra obrezivanja, postoje i neki linkovi sa izvještajima o medicinski istraživanjima, isplati se

https://www.forum.hr/showthread.php?t=198509
Procitao sam svih 10 strana sa te teme, a i dalje mislim da je obrezivanje bolesno. Opravdano je jedino usled zdravstvenih problema.
Jednostavno ne vidim koje su prednosti... Higijena- glupost. Duzi seksualni odnosi- glupost. Zaraznost HIV-om- glupost. Izgled- ukusi su razliciti i ne vredi o njima raspravljati. Licno mislim da je bolesno seci sebi kurac samo zato sto ti se tako vise svidja. Sto se tice toga da zene radije puse obrezani kurac, meni su sve pusile bez ikakvih problema a nisam obrezan.
Dakle, i dalje niko nista pametno nije rekao za obrezane, osim eventualno da nekom lepse izgleda kad odsece pola kurca.
KrayzieBone is offline  
Old 22.03.2007., 01:25   #88
Quote:
PROFESOR. kaže: Pogledaj post
Znam čovjeka kojem su zbog nesreće morali amputirati nogu ! I od kad nema jedne noge penis mu se navodno povećao, češće mu se diže i puno je tvrđi (valjda sad više krvi iz abdomena stiže u penis, kad ne mora u jednu nogu) Dakle za bolji sex još bolje od obrezivanja je odrezati si nogu !

Probaj to aleksa
:klap: :klap:
aleksa81 is offline  
Old 22.03.2007., 08:18   #89
Quote:
KrayzieBone kaže: Pogledaj post
Procitao sam svih 10 strana sa te teme, a i dalje mislim da je obrezivanje bolesno. Opravdano je jedino usled zdravstvenih problema.
Jednostavno ne vidim koje su prednosti... Higijena- glupost. Duzi seksualni odnosi- glupost. Zaraznost HIV-om- glupost. Izgled- ukusi su razliciti i ne vredi o njima raspravljati. Licno mislim da je bolesno seci sebi kurac samo zato sto ti se tako vise svidja. Sto se tice toga da zene radije puse obrezani kurac, meni su sve pusile bez ikakvih problema a nisam obrezan.
Dakle, i dalje niko nista pametno nije rekao za obrezane, osim eventualno da nekom lepse izgleda kad odsece pola kurca.
To je tvoje mišljenje i ja ga poštujem.
COD2 is offline  
Old 22.03.2007., 11:22   #90
Quote:
aleksa81 kaže: Pogledaj post
mene boli za tebe kaj tebe jos jednom boli za mene
krivo si skuzil. ne boli mene uopce za tebe. bez brige.
AustinPowers is offline  
Old 22.03.2007., 11:25   #91
Quote:
PROFESOR. kaže: Pogledaj post
Znam čovjeka kojem su zbog nesreće morali amputirati nogu ! I od kad nema jedne noge penis mu se navodno povećao, češće mu se diže i puno je tvrđi (valjda sad više krvi iz abdomena stiže u penis, kad ne mora u jednu nogu) Dakle za bolji sex još bolje od obrezivanja je odrezati si nogu !

Probaj to aleksa
da su mu odrezali obje tek....jebac do bola
AustinPowers is offline  
Old 22.03.2007., 13:02   #92
Quote:
KLCCLK kaže: Pogledaj post
e al onda ti to ne vrijedi. neobicni oblici nastaju samo ako se kasnije obrezes - moj je recimo kao kruska, jednom frendu nalikuje na jedrenjak, jednom na zeku koji jede mrkvu...
Ti baš voliš gledati tuđe kite?
__________________
Ko pročita, otpala mu kita.
Ramzes is offline  
Old 22.03.2007., 13:08   #93
da bi razbio sve nedoumice oko obrezivanja,neka mi neko posalje private message ko zeli videti sliku obrezanog qrca pa ce videti da sigurno ne lici na zeku koji jede mrkvu
Idemo u borbu OBREZANI PROTIV NEOBREZANIH
aleksa81 is offline  
Old 22.03.2007., 13:19   #94
Quote:
aleksa81 kaže: Pogledaj post
da bi razbio sve nedoumice oko obrezivanja,neka mi neko posalje private message ko zeli videti sliku obrezanog qrca pa ce videti da sigurno ne lici na zeku koji jede mrkvu
Idemo u borbu OBREZANI PROTIV NEOBREZANIH
nema potrebe za borbom. nitko nikoga ne sprecava da se reže.

odlazim polako iz teme. nemam vremena.
AustinPowers is offline  
Old 22.03.2007., 21:11   #95
Interesantno bi bilo objektivno izmjeriti snagu užitka pri orgazmu u neobrezanih i obrezanih. Kako? Mjeri moždana aktivnost nekim uređajem za mjerenje moždane aktivnosti tokom orgazma, (mora da postoji nešto takvo), u kontrolne grupe neobrezanih kroz neko razdoblje.... Zatim se kontrolna grupa kolektivno obreže, pa se mjeri moždana aktivnost poslije. Što kažete? Objektivno!
Tomislav B is offline  
Old 22.03.2007., 21:24   #96
bavite se gluparijama

Quote:
Tomislav B kaže: Pogledaj post
Interesantno bi bilo objektivno izmjeriti snagu užitka pri orgazmu u neobrezanih i obrezanih. Kako? Mjeri moždana aktivnost nekim uređajem za mjerenje moždane aktivnosti tokom orgazma, (mora da postoji nešto takvo), u kontrolne grupe neobrezanih kroz neko razdoblje.... Zatim se kontrolna grupa kolektivno obreže, pa se mjeri moždana aktivnost poslije. Što kažete? Objektivno!

Joj, kak ste neozbiljni, a i ne kužim zakaj ste s tim tak opterećeni. Pa ne mjere se ljubavničke sposobnosti po tome jel netko skinuo tih pol cm kožice ili ne...Kao prvo, a propos vjere i sličnih bljezgarija, ne obrezuju se samo muslimani i židovi...gotovo svi Amerikanci ( WASP, bijeli protestanti-anglosaksonci) su obrezani, to se kod njih radi u rodilištima čim se muško dijete rodi...I u zapadnoj Europi, pogotovo Vel. Britaniji se to često radi...Inače, nekad je bilo pravilo da se obrezuju sva kraljevska djeca i djeca iz boljih porodica...to je kao bila nekak "kraljevska, plavokrvna furka"... Činjenica je da se stoljećima to obrazlagalo higijenskim i medicinskim razlozima, obrezani muškarci se navodno puno teže inficiraju i dobivaju manje upala - imaju navodno puno manje problema s penisom što se tiče upala i sličnih stvari...i teže se, sorry na izrazu, usmrde )) he he...navodno... No, eto, danas kad Bogu hvala (skoro) svi imamo vodu, sapun i puno se, je li, peremo i držimo do higijene, to ne bi više trebalo biti toliko važno...s tim što sam čula neke muškarce da tvrde bi si neobrezani trebali prati onu stvar 3 puta dnevno, a za obrezane da je dovoljno jednom, da je puno lakše tu čistoću održati.

A za ljubavničke sposobnosti, dakle, ajde dajte malo ohladite, to nema ama baš nikakve veze.

Tiare Flower is offline  
Old 22.03.2007., 21:27   #97
I to će netko zmislit!

Higijena je za kurac! Ak se dečko pere svaki dan, kaj me briga jel mu smrdi dok dojde s posla

A naravno da s neobrezanim duže traje odnos, kad brijem da ti se kuronja spalio o gaće od stalnog trenja Jebo vas obrezani..ko da je osakaćena
Maralena is offline  
Old 23.03.2007., 00:38   #98
Ne opet ova tema. Ajd svaki pred spavanje nek izvadi svoju obrezanu i neobrezanu kitu i pomoli se njoj za bolje sutra.

Inače, protestanti se svi ne obrezuju.
AngerMan is offline  
Old 23.03.2007., 09:37   #99
tocno i ja na kraju doist mislim da nema TOLIKO veze obrezanost sa duzinom sexa.. ja eto u poslednje vreme svrsim do 1minuta a obrezan sam
aleksa81 is offline  
Old 23.03.2007., 10:05   #100
Austine svaka cast !

Ostali sa dijelom ili bez dijela kurca, niste normalni, pretvorili ste ovo u rat i opravdavate svoje rezanje. Ako nemorate ili to niste radili iz nekog vjerskog ili medicinskog problema nemojte govoriti da ste se rezali da vam kita bude ljepsa il da mozete karati duze, za duze karanje postoje i kondomi u razna druga pomagala. Imam kozicu i ponosan sam na to, ali ne dolazim vamo dokazivati kako je moja kozica korisna ili bolja od drugih, jeste jadni.

Ljudi idu i na plasticne operacije radi ljepote, pa kad neko to napravi a da za njega mislimo da je ok zgledao, dali mislimo da je retaj kaj je to iso raditi ?
johnny b good is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:04.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger