Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.06.2007., 14:55   #221
E jel drpaju proviziju u banci??
marko1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2007., 15:46   #222
5 kn?
Klaun is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2007., 21:49   #223
Bio danas na faksu Koja je to rupa, ja prvo mislio da je ona poliklinika nasuprot Uglavnom, nije tak komplicirano bilo kak sam zamislio
Hugo Boss is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2007., 21:56   #224
Quote:
Hugo Boss kaže: Pogledaj post
Bio danas na faksu Koja je to rupa, ja prvo mislio da je ona poliklinika nasuprot Uglavnom, nije tak komplicirano bilo kak sam zamislio
nisi prvi koji je to mislio,svi se iznenade kad vide našu prekrasnu zgradu,ja sam je prvi puta tražila pola sata
u toj zgradi je dobro jedino što nigdje nije zabranjeno pušenje (naravno za ovisnike poput mene)
__________________
Čudno je kako je malo potrebno da budemo sretni,i još čudnije,kako često nam baš to malo nedostaje.
blondie27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2007., 22:58   #225
Quote:
blondie27 kaže: Pogledaj post
nisi prvi koji je to mislio,svi se iznenade kad vide našu prekrasnu zgradu,ja sam je prvi puta tražila pola sata
u toj zgradi je dobro jedino što nigdje nije zabranjeno pušenje (naravno za ovisnike poput mene)
Al mislim da bi stvarno trebali preseliti se na neko prikladno mjesto, ono je sramota za takav fakultet da bude među i oko stambenih zgrada
Hugo Boss is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2007., 10:30   #226
Samo nek´ ostane tam gdje je.
Meni je simpatično i blizu!
Klaun is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2007., 15:57   #227
Quote:
wondergirl21 kaže: Pogledaj post
znači ispit je usmeni? jel težak? rekli su mi da je po težini kao uvod u politologiju
Da, usmeni je ali nije baš težak ko uvod...

Na zadnjem roku kad sam ja bio, ako ne znaš postavljena pitanja (obično ih je 3) = padneš , tada te na sljedećem roku pita baš ta pitanja, naravno za 2.....

Velim ti, budi za vrijeme tog ispitnog roka cijelo vrijeme u hodniku, nemoj odmah ući njemu u kabinet na ispitivanje nego čekaj i zapisuj pitanja koja se vrte. Ta pitanja onda probaj odmah naučiti i tek onda uđi... Vidjet ćeš da će se isplatiti
__________________
... Usto, smatram da bi Kartagu trebalo razoriti ...
!Mizantrop!. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2007., 20:40   #228
a mpo kakav je ispit?
wondergirl21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2007., 21:01   #229
ja sam izašla na mpo na blef u 6 mj.. i neke stvari sam znala jer sam jednom pročitala skriptu..imaš 20 pitanja tipa koje godine, koji savez, zaokruži za što se zalagao de gaulle i takve stvari..i neke stvari sam se sjetila da sam pročitala u skripti.. prepisivanja fakat nema..ispit traje fuckin 20 minuta al ak znaš nije bed..i onda sam kad je žena kupila testove i svi počeli galamit uspjela od nekih nešto prepisati..al nisam bila te sreće jer mi je falio bod do 2 hahaha.. išla sam tek toliko da vidim kak je al mi je bilo žao zbog tog boda.. sad idem opet u 7 mj.. al sad fakat učim..i tek sam sad skužila koliko tog ima..

eh da komparativna to me čeka u 9 mj.. imate još koji savjet?? i da kakav je hrvatski?? to sam isto ostavila za 9 mj odnosno 10 jel
kraj... is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 16:39   #230
ima li sposobnih novinara

Da li ima na ovom forumu sposobnih osoba koji znaju pisati članke ili imaju iskustva u tome ili su njihovi radovi bili pohvaljivani na fakultetu.
Tražimo osobu koja bi pisala u našem časopisu u stalan radni odnos ili za honoraran rad.
Temelj našeg časopisa je drvna branša.
Poznavanje drvne branše, završen fakultet nisu uvjet (može biti student).
Jedini uvjet je kvalitetno pisanje.
drvo2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 22:33   #231
E ljudi, jel za prijavu dokumenti trebaju bit novi ili mogu bit stariji od 6 mjeseci??
Molim da odgovore oni koji su se ove godine prijavili!
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 03:21   #232
imam i ja jedno pitanjce, čemu služi onaj username i pass koji smo dobili nakon prijave na netu? ja sam se na brzinu prijavljivala pa nisam baš pozorno čitala sve tokom prijave te pa sad ne znam ... anyone?
p.s. jel puno učite? mene već paranoja hvata polako unatoč pričama da se upada bez pola muke i s vrloooo maaalo učenja ...

i da, meni su rekle tete u referadi da mogu rodni list i domovnica bit stari 2 godine (ja imam takve) ... nadam se da neće bit problema na kraju ...
__________________
ormar
Moja mala trgovina nakita
shedevil is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 15:03   #233
vjeruj mi bit ćeš sretna ak ne upadneš..ja sam upisala novinarstvo s plačanjem prije 3 godine..da bi mi sad došlo do glave da ne namjeravam radit u tisku (kao da bi i našla posao, moš mislit) zato jer je to posao od 0-24 a jednostavno imam neke druge prioritete u životu osim posla... i kad sam tako počela razmišljat shvatila sam da ću se jeb.. s ovim faxom 4 godine završit ga, uokvirit diplomicu, neću nać posao, starci mi nemaju vezu u tom području.. ako i nađem neki posliž bit ću 10 godina i vše honorarac a to mi ne paše jer se vidim za 5 godina sa svojim dragim i djetešcem i nekoliko peseka po mogućnosti..hehe... i kad sam sve to shvatila bilo je prekasno.. i eto me sad završavam 3 godinu... završit ću taj fax ponajviše jer bi bilo glupo sad odustati, a s druge strane radim to radi sebe,, da imam diplomu kakvu takvu a i iz nekog svog gušta..

no da sam sad išla upisivat fax nakon što ipak imam 22 godine a ne 18 vjerujem da ne bih upisala ovaj fax
dobro razmisli o tim stvarima.. sretno
kraj... is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 16:19   #234
Jedno pitanje: kako to da FPZG ne priznaju za dodatne bodove pri prijemnom podatak da je student prešao prag na istom fakultetu prije dvije godine i da studira još jedan fakultet Sveučilišta u Zagrebu?
Josip633 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 16:32   #235
koliko ja znam tj. u moje vrijeme prije 3 godine davali su dodatnih 20 bodova..tako nešto
kraj... is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 16:39   #236
za kraj

Zanima me da li korisnik KRAJ... ima želju raditi honorarno ili stalno (8h radno vrijeme) za naš časopis koji sam već prethodno naveo.
drvo2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 17:15   #237
hehe..nažalost uopće se ne kužim u drvnu branšu...a s druge strane ne mogu se pohvaliti iskustvom jer sad bih mogla popljuvati fakultet koji nam daje praksu tek u 4 godini...a ja sam treća.. znam ja pravila pisanja,, i imali smo neke vježbe i takve stvari ali eto nije to dovoljno.

no bilo bi ti dobro otići na forum fakulteta političkih znanosti i ostaviti poruku..sigurno će se netko javiti jer studenti zaista traže posao..a na forumu ih ima sa 4 godine.. napisala bih adresu foruma..ne znam dal se smije.. al eto napisat ću www.forum-fpzg.tk
kraj... is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 18:37   #238
.

KRAJ...
Hvala ti, nadam se da će mi pomoći.
Užasno mi treba jedan takav i poznavanje drvne branše nije potrebno (mi sve objasnomo o čemu treba pisati), a posao je dobro plaćen i stvarno se umjereno radi jer časopis izlazi svaka tri mjeseca.
drvo2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 18:45   #239
Quote:
kraj... kaže: Pogledaj post
ja sam izašla na mpo na blef u 6 mj.. i neke stvari sam znala jer sam jednom pročitala skriptu..imaš 20 pitanja tipa koje godine, koji savez, zaokruži za što se zalagao de gaulle i takve stvari..i neke stvari sam se sjetila da sam pročitala u skripti.. prepisivanja fakat nema..ispit traje fuckin 20 minuta al ak znaš nije bed..i onda sam kad je žena kupila testove i svi počeli galamit uspjela od nekih nešto prepisati..al nisam bila te sreće jer mi je falio bod do 2 hahaha.. išla sam tek toliko da vidim kak je al mi je bilo žao zbog tog boda.. sad idem opet u 7 mj.. al sad fakat učim..i tek sam sad skužila koliko tog ima..

eh da komparativna to me čeka u 9 mj.. imate još koji savjet?? i da kakav je hrvatski?? to sam isto ostavila za 9 mj odnosno 10 jel
hrvatski sam položila, nauči skriptu, nije bed, al trebaš fakat znati, usmeni je ispit inače i obrati pažnju na primjere jer će te tražit da ih prepoznaš u textu
wondergirl21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 18:55   #240
da znam da je usmeni i da pati na te primjere... ne znam nekako tih 55 pitanja hmmm..koliko frajer detaljno traži?moram priznat da sam ove godine jako lijena za učenje sve me sram
kraj... is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:54.