Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.10.2013., 19:07   #281
Jel ima ljudi i u jesen i po zimi, jel ima poslje 14h još ljudi? I kolko košta bus iz gl. kolodvora? fala

Zadnje uređivanje Volim_glazbu : 02.10.2013. at 19:41.
Volim_glazbu is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2013., 20:31   #282
Bus je bio 15 u jednom smjeru kad sam zadnji put išao njim, možda su sad smanjili sa zadnjim pojeftinjenjem. To je specijalna linija za koju ne vrijede pokazi i sl. Prodavača (ako za njih pitaš) ima i na jesen i zimi. A koliko, ovisi o vremenu.

A da netko dolazi od 2 do 5 kupovati to još nisam čuo...

Netko je pitao za pisaće strojeve - znao sam vidjeti pokoji, ali u kakvom stanju to ni Bog ne zna...

Zadnje uređivanje Volunteer : 02.10.2013. at 20:36.
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2014., 23:09   #283
Thumbs up BUVLJAK 23

08.03.2014.
B23
13:00h-16:00h
Pierottijeva 11 - AKC Medika

iNfO: http://www.facebook.com/groups/BUVLJAK/

Par uobičajenih natuknica za prodavače:
- vrata otvaramo u 12:30h (molimo da ne ulazite prije)
- ponesite si najlon za pod ili sl.
- ne plaćate štand tj. mjesto i ne morate najaviti svoj dolazak
- prostor nije grijan pa se toplo obucite
- ne zaboravite sitne nofčiće

Otvoreni smo za raznovrsne oblike sudjelovanja kako bi obogatili event - primamo sve prijedloge

Vidimo se
-mia- is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2014., 23:55   #284
Za sve nevjernike, vidjela sam ovaj vikend oko 4 ujutro prodavače kako zauzimaju najbolja mjesta, doduše pod mostom. Baš sam se iznenadila. Sad nisam vidjela čime trže. Opet, to je valjda najbolje mjesto ako ne zauzimas prostor unutra posto svi koji dolaze tramvajem onuda prolaze. Možda je tu famozno tržište kolekcionara
kukurice is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2014., 03:32   #285
Jel prodaju tamo one jedva vozljive krntije od bicikala koje je vrijeme pregazilo? tipa Rog specke sa više desetljeća starosti

Cilj mi je kupit jedan takav i obnovit ga, a dogovaranja prek oglasa su gnjavaža.
Šmirgl is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2014., 17:51   #286
buvljak je kada?
ima li ga subotom?
ladyinblack93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2014., 19:28   #287
Srijedom i nedjeljom, s tim da je srijedom puno puno manji
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2014., 20:24   #288
hvala
samo sto.. ne vjerujem da cu prespavat..:/
ladyinblack93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 19:46   #289
ej ekipa radi li jos hrelic kakva je procedura???ja vec dugo pokusavam prodat skoro pa novu robu pa nista a samo je se hocu rijesiti jel mi vec 4 godine stoji u ormaru i to ne mislim nosit a nova je neke stvari nisu niti jednom obucene...
__________________
....Oh honey, you didn’t even know me when you knew me....
littleliar is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 08:32   #290
Quote:
littleliar kaže: Pogledaj post
ej ekipa radi li jos hrelic kakva je procedura???ja vec dugo pokusavam prodat skoro pa novu robu pa nista a samo je se hocu rijesiti jel mi vec 4 godine stoji u ormaru i to ne mislim nosit a nova je neke stvari nisu niti jednom obucene...
Pokloni, karitas ili crveni križ! Zarada ti je gotovo ista!
leo4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 14:06   #291
http://croexpress.eu/vijest.php?vijest=1280
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 18:18   #292
Quote:
littleliar kaže: Pogledaj post
ej ekipa radi li jos hrelic kakva je procedura???ja vec dugo pokusavam prodat skoro pa novu robu pa nista a samo je se hocu rijesiti jel mi vec 4 godine stoji u ormaru i to ne mislim nosit a nova je neke stvari nisu niti jednom obucene...
Njuškalo ili Aukcije.hr...

A nije ni hrelić loša opcija za prodaju, istina vidim da ima i loših iskustava s prodajom, ali na kraju sve ovisi o snalažljivosti i jednostavno se ne dati prestrašiti ili otjerati s jednom zauzetog mjesta...osmjeh na lice, ljudi smo, dogovorimo se...

Za sve one koji dvoje o hreliću. Za samu kupnju je hrelić zakon, nema čega nema, doduše nikad nisam bio srijedom zbog posla, u nedjelju se poslije 13:00 počnu pakovati prodavači doma, nikad nisam bio duže od 13:30, ali kad sam odlazio je bilo još puno prodavača, ali se već svi lagano pakuju doma...

Zadnji ulovi?
Camel Active košulja za 5kn, S.Oliver traperice za 30kn, Alan Ford koji mi je falio za 10 kuna (glancer), porculanske flašice kobalt plave 3 komada po 5 kn, knjige Enciklopedija urota 1 i 2 (gore je cijena 69,90kn, nove u celofanu) za 20kn, vrtni patuljak - lovac s psom, betonski za 20kn (ruka mi otpala dok sam ga dovukao do auta ), supruga je uzela neke sunčane u obliku wayfarerica -nove, da ne bude zabune, za 15kn, neke 3 ljubavne knjige u nastavcima za 20kn, isto nove u celofanu, propustila je Espritovu zimsku bijelu jaknu za 40kn, kasnije kad smo se vratili po nju već je ošla pa-pa, pa je našla Benneton traperice za 10kn, i još su bile neke porculanske posudice i tanjurići i šalice i vazice desetak komada...za sveukupno cca 100kn...

Ukratko nema čega nema, cjenkao sam se zadnji put za Lacoste kaput, pitam prodavačicu pošto?, veli 100, probam, skoro ok...ma neda mi se nosit kaput po cijelom sajmu, auto daleko, navratit ću dok ću krenut kući pa joj mogu ponudit 80kn...i tako ja dođem kad smo išli doma i reko jel može za 80kn?
I baba veli da ne bi to ona puštala ispod 100 eura, eura?!? Pa kaj je to opće nosila na hrelić? Tko na hrelić nosi sa sobom toliko novca?

Komedija...no to je izdvojen slučaj...uglavnom su cijene vrlo ok, a svu odjeću koju sam kupio tamo je u top stanju, ako je i nošeno onda je jako malo nošeno i nakon pranja je kao novo...tko ima volje kopati po hrpama mogu se naći fantastične stvari, skoro nove i možda nenošene...

Od tehnike sam znao kupovat neke alate, nemam zamjerki na njih, pa crijevo za vodu s stalkom, pa dasku za miješenje tijesta, pa inox ploču za roštilj, sjekiru, set noževa, u biti nemam zamjerke ni na jednu kupnju na hreliću.

Treba pazit naravno, treba otvorit četvore oči, treba se cjenkat, obavezno, ako ne pusti bar 5-10 kuna ne kupovat na prvu, nek se grizu malo, ponekad se može ponudit zajednička cijena za par stvari pa se tako može i nešto dobit besplatno.

Isto tako i za prodavače, uvijek budite spremni da pustite koju kunu...ipak je to buvljak...
ray_barone is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2014., 21:43   #293
Moram se otjerat do Hrelića čim napunim čarapu s lovom.
__________________
ig: @alensdesigns
GMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2014., 16:21   #294
Quote:
ray_barone kaže: Pogledaj post
I baba veli da ne bi to ona puštala ispod 100 eura, eura?!? Pa kaj je to opće nosila na hrelić? Tko na hrelić nosi sa sobom toliko novca?
Iznenadio bi se. Mene jednom prilikom neki penzić, koji izgleda kao bogec, molio da mu pomognem spakirati harmoniku na bicikl. Ja reko, kaj ste to kupili tu? Veli da je, jeftino. Samo 2000 kuna.
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2014., 18:53   #295
Od 29.11. Hrelić će raditi i subotom.
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 13:44   #296
Imam pitanje, da li se smiju tamo prodavati nove stvari tipa neceg sto kupim na ebayu ili slicno ? jel bi policija ili netko mogao zajebavati ?
__________________
Svijet-Satova.com
sipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2014., 19:44   #297
Članak na Večernjem:
http://www.vecernji.hr/zg-vijesti/gu...titelji-976393

Moja fotka ufotkana oko 10 sati, nakon što sam u 20 minuta obišao svih 12-13 prodavača. Dvaput.
http://postimg.org/image/rzydi6hk1/
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2014., 21:33   #298
Quote:
Volunteer kaže: Pogledaj post
Podvalili stare slike.
__________________
"Željeti je da se preko Une i Save stvori država koja bi svojim životom živjela." F. Rački
Ostoja Grubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2014., 21:48   #299
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
Od 29.11. Hrelić će raditi i subotom.
Tko zna kakva će ponuda biti. Sigurno neka mršava.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=1I9IUVt1CFg
Rafa007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 14:12   #300
Quote:
Ostoja Grubica kaže: Pogledaj post
Podvalili stare slike.
Mislim da nisu sve, samo ova s puno odjeće. dokaz je i to što su potpisana dva fotografa - jedna je od jednog, ostale su od drugog. Sigurno Pixsell nije slao dva fotografa na 'veliko' subotnje otvaranje Hrelića. Ova žena s šeširom je bila u sub.
Ponuda će biti onakva kako si trgovci procijene da im odgovara - većina onih koji žive od sajmova imaju točno određeno koji dan idu na koji sajam. Ne znam u kojem gradu ima sajam subotom - ako je mršav, nije nemoguće da i subotom i nedjeljom počnu dolaziti trgovci. Vjerojatno tome služi i ovaj članak - da privuče i kupce i trgovce da dođu jer je, kao, bila gužva. Pretjerivanje kužim, ali baš da se ljude laže na ovaj način...

Zadnje uređivanje Volunteer : 01.12.2014. at 14:18.
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:04.