Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service > Security

Security Antivirusi, firewalli, patchevi, service packovi, updatei, ... Sve o sigurnosti vašeg računala.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.02.2011., 12:16   #1
Je li sigurno koristiti Internet bankarstvo ako imaš virus na kompu?

Molim pomoć-savjet.

Treba mi potvrda o mom prometu na računu za proteklu godinu (za koju me u banci traže 60 kn ) pa bih ja to preko Internet bankarstva pogledala i isprintala potvrdu kod sebe na poslu.

E sad, je li sigurno koristiti Internet bankarstvo ako mi komp javlja ovo:




Informatičar tu na poslu mi je rekao da će to srediti kad bude stigao, ali da ja bez beda mogu koristiti Internet bankarstvo, da mi ništa ne može biti

E sad, malo sam skeptična, meni kao laiku to baš ne zvuči istinito? Odmah da napomenem da se apsolutno ništa ne razumijem u viruse, trojance i ostalo.

Molim vas stručnjake da me savjetujete. (ne treba mi savjet kako maknuti virus, jer ja tu nemam ovlasti, nego samo je li sigurno koristiti IB)

Hvala
__________________
In the midst of winter, I found there was, within me, an invincible summer.../ Salt in the air, sand in my hair...
Sashica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2011., 14:14   #2
sigurno da nije mudro koristiti internet bankarstvo, bez obzira na to koliko je opasnost mala...slušaj intuiciju i nećeš pogriješiti...
konkretno virus koji ti imaš je java script virus i sigurno nije bezazlen
dobrota is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2011., 22:12   #3
OK, tenks. I mislila sam da nije sigurno. A kad je taj naš informatičar malo zmotan inače
__________________
In the midst of winter, I found there was, within me, an invincible summer.../ Salt in the air, sand in my hair...
Sashica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:48.