Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.10.2013., 19:17   #1
Gdje naći normalnog frajera?!

Nikada nisam bila jedna od onih curica koje su trcale za deckima, i kojima je naj vaznije bilo da imaju nekog frajera, da ih zbarim 20 u subotu i da se hvalim frendicama.. Uvijek su oni dolazili meni, tako da ih nikada nisam ni trazila.. Cula sam samo price da su svi frajeri 'svinje' ali me to nije bilo ni briga, niti sam se zamarala time.

Tako sam i sasvim slucajno upoznala i lika, koji je bio, usudila bih se reci savrsen, nije imao ni jednu manu, i to ne zato sto sam bila zaljubljena u njega pa te mane nisu dolazile do izrazaja, kako to vec obicno biva, nego je lik fakat bio odlican. (Zapravo ne mogu reci da sam bila zaljubljena, samo mi je bio jako drag decko, i svidjelo mi se to sto me netko napokon prvo pozvao par puta na kavu prije nego me htio pojebati, zapravo me ja mislim cak nije ni htio jebati) Imao je ono nesto, bio je izuzetno pametan, obrazovan, nije bio majmun, al' kasnije cu o tome. Dugo prije toga smo bili prijatelji i upravo zbog toga mogu reci da sam ga dovoljno upoznala. Neko vrijeme smo bili prijatelji i ocito je istina ona 'musko - zenska prijateljstva ne postoje' jer smo nakon nekog vremena zabrijali, i u takvim slucajevima jedna strana uvijek bude vise povrijedena, u ovoj prici sam to bila ja! Kako god bilo, lik me odjebao, potpuno neocekivano, i eto me sada...sjedim na klupici u parku, slusam Green Day, i pisem ovo.

Kao sto sam i ranije rekla, nikada nisam trcala za likovima, niti su mi oni bili ikakav prioritet u zivotu. Imala sam dvije veze od 2 godine, i ubrzo nakon toga sam upoznala doticnog lika..
Na mjestu u kojem zivotu nisam bila, i u trenutku kada sam se najmanje nadala, sasvim slucajno.. 12.mjesec, bivsi Purgeraj klub, u nekih 4 ujutro..tko bi rekao da se tamo moze u to vrijeme upoznati itko normalan?!

Nakon ovog sada nemilog dogadaja, i par propalih izlazaka, doslo mi je da se zapitam, gdje se kriju normalni decki, ili su stvarno svi zauzeti?
Dakle, da krenem redom;
Cajkaski klubovi- tom mjestu dajem nula bodova. Napaljene seljacine koji misle da su netko i nesto, a zapravo su nitko i nista. Od rupe Platinuma, pa do The Besta gdje izlazi samoprozvana 'elita' sumnjam da se moze ista naci, jer je nazalost sve puno likova koji traze 'one night stand' koji te doslovno nikada vise nece nazvati. Tamo za moj ukus nema nicega.

Alternativna mjesta poput bivseg Purgeraja- tamo se ja mislim mogao pronaci dobar izbor kulturnih i pristojnih deckiju, s kojima se zapravo moze normalno popricati.
Na zalost, tog mjesta vise nema.

Mansion, Lemon, Posh, Pepermint- ok ekipa, ali to nije to. Mozda bih izdvojila Pepermint, tu mozda i ima neceg normalnog.

Totalno obeshrabrena situacijama kroz koje sam prosla u zadnjih par mjeseci, zanima me ima li jos negdje frajera poput vec navedenog mr.Perfect, ili su stvarno svi frajeri 'svinje' kojima je najvaznije da ti se zavuku u gacice i vise se nikad ne jave?
Ima li nade da ce ponovo naici neki lik poput ove panjine koja me elegantno odjebala rekavsi mi da se vise ne moze nalaziti samnom jer 'po novome ima curu i u vezi je' ili je sve vec zauzeto?! I ako ima, gdje se pobogu nalaze?
__________________
Offense is the best Defense
Mina94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2013., 19:19   #2
Pa na forumu.







Fru - Fru is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2013., 19:23   #3
gledajuci na 94 u nicku pretpostavljam da imas 18-19 godina... i moram te pitat... kuda zaboga trcis? kakav crni mr. perfect u tim godinama?

p.s. odat cu ti tajnu -on ne postoji

__________________
Ehre die Alten, verspotte sie nie. Sie waren wie du und du wirst wie sie.
ruzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2013., 19:23   #4
Jel tvoj kriterij "normalnog" uobičajen ili imaš neke svoje kriterije za tu riječ? Ako ti je pojam normalan onaj kojem sex s tobom nije prva stvar na pameti onda ih ima hrpa oko tebe. Samo su možda manje glasni od krkana.

Ali ako ti je lakše, jako puno ljudi se pita di upoznat normalnu curu, frajera, nebitno.
bilidres is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2013., 19:23   #5
Quote:
Mina94 kaže: Pogledaj post
Ima li nade da ce ponovo naici neki lik poput ove panjine koja me elegantno odjebala rekavsi mi da se vise ne moze nalaziti samnom jer 'po novome ima curu i u vezi je' ili je sve vec zauzeto?! I ako ima, gdje se pobogu nalaze?
Ako je dobar, onda je zauzet.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2013., 19:26   #6
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Ako je dobar, onda je zauzet.
Sudeći po forumu, ako je dobar, onda je pi*ka bez stava koju lako kontroliraš.
bilidres is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2013., 19:26   #7
Samo nabrajaš nekakve klubove, pa nisu to jedina mjesta za upoznavanje ljudi. Neki bi rekli da su baš najgora...
__________________
I will speak for you, Father. I speak for all mediocrities in the world. I am their champion. I am their patron saint.
Sepulchrave is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2013., 19:30   #8
Quote:
Kao sto sam i ranije rekla, nikada nisam trcala za likovima, niti su mi oni bili ikakav prioritet u zivotu.
Čemu toliki post, kad ti muškarci nisu prioritet u životu?
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2013., 19:31   #9
Quote:
Mina94 kaže: Pogledaj post
Cajkaski klubovi- tom mjestu dajem nula bodova. Napaljene seljacine koji misle da su netko i nesto, a zapravo su nitko i nista. Od rupe Platinuma, pa do The Besta gdje izlazi samoprozvana 'elita' sumnjam da se moze ista naci, jer je nazalost sve puno likova koji traze 'one night stand' koji te doslovno nikada vise nece nazvati. Tamo za moj ukus nema nicega.

Alternativna mjesta poput bivseg Purgeraja- tamo se ja mislim mogao pronaci dobar izbor kulturnih i pristojnih deckiju, s kojima se zapravo moze normalno popricati.
Na zalost, tog mjesta vise nema.

Mansion, Lemon, Posh, Pepermint- ok ekipa, ali to nije to. Mozda bih izdvojila Pepermint, tu mozda i ima neceg normalnog.

Totalno obeshrabrena situacijama kroz koje sam prosla u zadnjih par mjeseci, zanima me ima li jos negdje frajera poput vec navedenog mr.Perfect, ili su stvarno svi frajeri 'svinje' kojima je najvaznije da ti se zavuku u gacice i vise se nikad ne jave?
Mislim da te jebe to kak se sama sa sobom nosiš(na van, ne na iznutra, ne sumnjam da si curka iznimnog duševnog bogatstva ), a ne izbor frajera u nabrojanom.


Quote:
Fru - Fru kaže: Pogledaj post
Pa na forumu.



na forumaškim okupljanjima preciznije
Herbicidna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2013., 19:31   #10
Navodjenjem mjesta za upoznavanje, indirektno nam je vrlo jasno rekla na kakve frajere zapravo reagira. Iako se to, naravno, kosi s onim sto je napisala da trazi.

Obozavam zene koje razumiju same sebe.
Zak McKracken is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2013., 19:36   #11
Curo draga, imas tek 19, sta ce tek biti kad budes imala 30.


Normalnih decki ima na svakom koraku. Samo pitanje je sta je normalan. Problem je sto bi mnoge cure htjele i da je normalan al da nije picka, da je jebac al da nije zenskaros, da je uzbudljiv al samo kad njoj pase, da je zgodan al da ne gleda za drugima, da je duhovit al da nije naporan i povrh svega da pronadje bas...nju. E pa ne ide to tako sestro. Onda kad ne nadje takvog kaze, gdje su normalni, nema ih. Ne mozes imati sve. Zapitaj se sta ti je najvaznije od svega. I drzi se toga. Kad to shvatis, neces se pitati gdje su normalni decki.
5ive is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2013., 19:43   #12
kao prvo j**e green day,haha sori morao sam to napisati,bez uvrede...
ovako imaš 19 godina i tebe brinu ovakve stvari,najbolje rješenje za to ti je,izbjegavaj ikakve veze.
mlada si i tvoji vršnjaci u 99% slučaja žele samo seks.
teško ćeš nać nekog u tim godinama po tvojoj mjeri.
čekaj i čekaj i čekaj.ništa ti drugo ne preostaje.
nisi tipična današnja cura,tražiš normalnog,za to ti savjetujem čekanje.u suprotnom opet ćeš naići na nekog tipa koji će te sjebat,pa ćeš nam opet pisat po forumu dok sjediš na klupici i slušaš green day...
__________________
nemoj
high_voltage is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2013., 19:50   #13
Quote:
high_voltage kaže: Pogledaj post
kao prvo j**e green day,haha sori morao sam to napisati,bez uvrede...
.
možda je njoj pod normalno da lik kojeg si želi obožava Green day :
Herbicidna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2013., 19:56   #14
Ne postoje normalni frajeri. Amen.

I Purgeraja više nema, ali je sad tamo Rock Club Ribnjak, pa pronađi normalnog frajera tamo.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2013., 20:06   #15
Quote:
Mina94 kaže: Pogledaj post
Nikada nisam bila jedna od onih curica koje su trcale za deckima, i kojima je naj vaznije bilo da imaju nekog frajera, da ih zbarim 20 u subotu i da se hvalim frendicama.. Uvijek su oni dolazili meni, tako da ih nikada nisam ni trazila.. Cula sam samo price da su svi frajeri 'svinje' ali me to nije bilo ni briga, niti sam se zamarala time.

Tako sam i sasvim slucajno upoznala i lika, koji je bio, usudila bih se reci savrsen, nije imao ni jednu manu, i to ne zato sto sam bila zaljubljena u njega pa te mane nisu dolazile do izrazaja, kako to vec obicno biva, nego je lik fakat bio odlican. (Zapravo ne mogu reci da sam bila zaljubljena, samo mi je bio jako drag decko, i svidjelo mi se to sto me netko napokon prvo pozvao par puta na kavu prije nego me htio pojebati, zapravo me ja mislim cak nije ni htio jebati) Imao je ono nesto, bio je izuzetno pametan, obrazovan, nije bio majmun, al' kasnije cu o tome. Dugo prije toga smo bili prijatelji i upravo zbog toga mogu reci da sam ga dovoljno upoznala. Neko vrijeme smo bili prijatelji i ocito je istina ona 'musko - zenska prijateljstva ne postoje' jer smo nakon nekog vremena zabrijali, i u takvim slucajevima jedna strana uvijek bude vise povrijedena, u ovoj prici sam to bila ja! Kako god bilo, lik me odjebao, potpuno neocekivano, i eto me sada...sjedim na klupici u parku, slusam Green Day, i pisem ovo.

Kao sto sam i ranije rekla, nikada nisam trcala za likovima, niti su mi oni bili ikakav prioritet u zivotu. Imala sam dvije veze od 2 godine, i ubrzo nakon toga sam upoznala doticnog lika..
Na mjestu u kojem zivotu nisam bila, i u trenutku kada sam se najmanje nadala, sasvim slucajno.. 12.mjesec, bivsi Purgeraj klub, u nekih 4 ujutro..tko bi rekao da se tamo moze u to vrijeme upoznati itko normalan?!

Nakon ovog sada nemilog dogadaja, i par propalih izlazaka, doslo mi je da se zapitam, gdje se kriju normalni decki, ili su stvarno svi zauzeti?
Dakle, da krenem redom;
Cajkaski klubovi- tom mjestu dajem nula bodova. Napaljene seljacine koji misle da su netko i nesto, a zapravo su nitko i nista. Od rupe Platinuma, pa do The Besta gdje izlazi samoprozvana 'elita' sumnjam da se moze ista naci, jer je nazalost sve puno likova koji traze 'one night stand' koji te doslovno nikada vise nece nazvati. Tamo za moj ukus nema nicega.

Alternativna mjesta poput bivseg Purgeraja- tamo se ja mislim mogao pronaci dobar izbor kulturnih i pristojnih deckiju, s kojima se zapravo moze normalno popricati.
Na zalost, tog mjesta vise nema.

Mansion, Lemon, Posh, Pepermint- ok ekipa, ali to nije to. Mozda bih izdvojila Pepermint, tu mozda i ima neceg normalnog.

Totalno obeshrabrena situacijama kroz koje sam prosla u zadnjih par mjeseci, zanima me ima li jos negdje frajera poput vec navedenog mr.Perfect, ili su stvarno svi frajeri 'svinje' kojima je najvaznije da ti se zavuku u gacice i vise se nikad ne jave?
Ima li nade da ce ponovo naici neki lik poput ove panjine koja me elegantno odjebala rekavsi mi da se vise ne moze nalaziti samnom jer 'po novome ima curu i u vezi je' ili je sve vec zauzeto?! I ako ima, gdje se pobogu nalaze?
Tko je inicirao to "nešto" između tebe i mr. Savršenog?
Nekako imam feeling da si to bila ti a kako on trenutno nije imao nikoga i godio mu je tvoj interes, upustio se u taj (ne znam kako da ga nazovem, fwb?) odnos s tobom. Kad je naišla neka bolja, odjebao te.

No, to nije previše ni bitno... bilo pa prošlo.

Nego... iako prva ne prilaziš, nekako imam dojam iz ovog posta da se previše trudiš naći tog nekog posebnog. Previše razmišljaš, analiziraš. Ne ide to na silu... i nema posebnog recepta. To se jednostavno dogodi, ili ne dogodi. Forsiranjem možeš samo pokvariti stvar.

Ja sam upoznavao cure na faksu, na poslu, u vlaku, na tramvajskoj stanici, čak i u kladionici. Sve je bio splet okolnosti koje su se slučajno poklopile... bio sam u pravo vrijeme na pravom mjestu, započeli smo neku komunikaciju...

Opusti se i uživaj... ljubav će već doći, sama od sebe.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2013., 20:12   #16
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Ma kakvi, samo joj želimo pokazati da ne postoji normalan dečko.
Barem ne slobodan




__________________
Ne očajavamo, zato što se ne nadamo nikom. Ničemu dobrom, ničemu lošem tu ne nada se niko.
I sa tom diplomom, i sa šljakom sam se slik’o. Rintao k'o magarac, sve dok nisam rikn'o.
mr-crime is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2013., 20:17   #17
Quote:
mr-crime kaže: Pogledaj post
Barem ne slobodan




Znači zauzeti su normalni, a slobodni su nenormalni? Meni paše.
Barem znam da nisam normalan dečko.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2013., 20:26   #18
Quote:
high_voltage kaže: Pogledaj post
kao prvo j**e green day,haha sori morao sam to napisati,bez uvrede...
ovako imaš 19 godina i tebe brinu ovakve stvari,najbolje rješenje za to ti je,izbjegavaj ikakve veze.
mlada si i tvoji vršnjaci u 99% slučaja žele samo seks.
teško ćeš nać nekog u tim godinama po tvojoj mjeri.
čekaj i čekaj i čekaj.ništa ti drugo ne preostaje.
nisi tipična današnja cura,tražiš normalnog,za to ti savjetujem čekanje.u suprotnom opet ćeš naići na nekog tipa koji će te sjebat,pa ćeš nam opet pisat po forumu dok sjediš na klupici i slušaš green day...
Ima normalnih momaka i u njenim godinama. Samo ih je većina ili zauzeta ili sramežljiva, kume i čame u kući premišljajući se kako i šta dok ovi "wanna be frajeri i jebači" kupe sve cure. Možda jedan takav upravo "sjedi" pored nje samo ili je ona slijepa ili joj je kriterij tipa mr.savršeni. Pa želi da joj je momak sve, i zgodan, i pametan, i vjeran i bog zna više šta...

"Normalnih" imaš svugdje, kao što sam jednom već i rekao, možda je jedan takav upravo pored tebe samo ga ti ne primjećuješ. Gospodin savršeni ne postoji, da ti odmah kažem...
N3M0N is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2013., 20:26   #19
Quote:
Mina94 kaže: Pogledaj post
bivsi Purgeraj klub, u nekih 4 ujutro..tko bi rekao da se tamo moze u to vrijeme upoznati itko normalan?!
:C

znači nikako da naletiš na normalnog?
__________________
just a taste he said
Aštaš is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2013., 20:50   #20
green day

Ja mislim da u Green Day-u ima više pozitive nego u tom smeću od ljubavnih odnosa koji uvijek ionako propadnu. Moj savjet: budi sretna uz Green Day.
lestibudois is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:08.