Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.10.2013., 01:20   #41
Quote:
N3M0N kaže: Pogledaj post
Oni su svugdje oko tebe samo moraš malo baciti pogled i pronaćeš ih...
Ne slusaj, nije istina. Sve manje i manje je normalnih ljudi. I ja bih isto tako mogao reci "Gdje naci normalnu curu ?" . Jer ovo sto ja znam, to brate niko nije normalan. Ove mladje se sve nesto preglumljavaju, toplo-hladno, simo-tamo, a starije od oko cca 30 godina (suprotno njihovim godinama, reko bi covjek da su iskusne pa da znaju sta zele) nemaju pojma sta zele. J....e bi se a da im ne udje.
__________________
https://cracklingsound.com/
dr.mrgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2013., 01:21   #42
s mlađima je uvijek taj problem, tesko naletit na normalnu curu dns

Quote:
Kurtzius Kuro kaže: Pogledaj post
Baš me zanima koliko nam već naša nova USovka Mina ima poruka na pp?

Green day? Pih! Treba tebi sad nešto malo žešće.
valjda ne previse neugodnih, mislit ce da smo svi nenormalni tu jos
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2013., 01:29   #43
Mislim da imaš prevelika očekivanja. Većina cura kada kaže "normalan" misli "savršenog" tipa iz romantičnih komedija. Nažalost, to ne postoji. Nekad se djevojčice kljukalo Pepeljugama i Trnoružicama, a danas Cosmom i komedijama.

Djevojko draga, još si vrlo mlada i nezrela. Moraš shvatiti da ne postoji dečko koji je zgodan, obrazovan, inteligentan, uspješan, vjeran, imao je jednu curu prije tebe itd. Imaš visoke kriterije i to je u redu, s time se slažem. Ali tražiti izmišljenog lika nije realno. Ako je visok, zgodan, uspješan, pametan, VJEROJATNO je ili ženskaroš ili je bio s brdo cura. Ako je vjeran, pošten, pametan itd. vjerojatno nije fizički reprezentativan. Shvaćaš? Čim prije to shvatiš, bolje za tebe.

A i budimo realni, emocionalno si se vezala za ovog tipa i vidjela ga u boljem svijetlu nego što je, pa vjeruješ da nitko drugi neće biti ni blizu.

Bez brige, jednog dana naći ćeš masu boljeg.
Adriano85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2013., 01:31   #44
Quote:
lestibudois kaže: Pogledaj post
Zabiti Antarktika?! Pa tamo neki bendovi čak imaju nastupe, nije to nikakva zabit, iznenadio bi se ti!
Ups zaraza se i tamo proširila znači ... hm vragovi jedni pa gledaju jedni druge i kibe samo kako bi se pofukali

Eh da sjetio sam se ... u Crkvenim zborovima bi se mogao pronaći tko normalan, treba samo nedjeljom ujutro otići na misu, naravno ako se u Subotu navečer nije previše popilo
Prior is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2013., 01:35   #45
Quote:
Prior kaže: Pogledaj post
Čuo sam da jedan normalan ima na Korčuli. Nema TV ni NET i po cijele dane peca, a sex ga ne zanima od kada je vidio kako to rade morski ježevi i koliko ih je došlo po dnu od onda
Čuva sjeme za jedan pucanj u muško
A onaj čoban za kojeg se isto vjerovalo da je normalan pokazalo se da nije! Uhvaćen je sa Ovcom u klinču

Vjeruje se da bi u zabitima Arktika i Antarktika se mogao pronaći neki normalan ne zaražen modernim zlima i željom da ga smjesti u toplo
Iako je trollanje jako ruzno, nije lijepo to sto radis, moram ti reci da si me ovim postom dobro nasmijao!
__________________
Offense is the best Defense
Mina94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2013., 01:37   #46
Quote:
Mina94 kaže: Pogledaj post
Iako je trollanje jako ruzno, nije lijepo to sto radis, moram ti reci da si me ovim postom dobro nasmijao!
Curo izađi i ne brini! Što se ima za dogoditi dogoditi će se, probaj se zabaviti i uživati
Prior is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2013., 01:40   #47
Quote:
Mancubus kaže: Pogledaj post
purgeraj vise ne radi al sad se to mjesto zove rock klub ribnjak i ja sam tam skoro svaki vikend pa navrati na pivicu
I ja sam ti tamo skoro svaki vikend
__________________
Offense is the best Defense
Mina94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2013., 01:41   #48
sad znam di trebam ic
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2013., 01:56   #49
Quote:
Adriano85 kaže: Pogledaj post
Mislim da imaš prevelika očekivanja. Većina cura kada kaže "normalan" misli "savršenog" tipa iz romantičnih komedija. Nažalost, to ne postoji. Nekad se djevojčice kljukalo Pepeljugama i Trnoružicama, a danas Cosmom i komedijama.

Djevojko draga, još si vrlo mlada i nezrela. Moraš shvatiti da ne postoji dečko koji je zgodan, obrazovan, inteligentan, uspješan, vjeran, imao je jednu curu prije tebe itd. Imaš visoke kriterije i to je u redu, s time se slažem. Ali tražiti izmišljenog lika nije realno. Ako je visok, zgodan, uspješan, pametan, VJEROJATNO je ili ženskaroš ili je bio s brdo cura. Ako je vjeran, pošten, pametan itd. vjerojatno nije fizički reprezentativan. Shvaćaš? Čim prije to shvatiš, bolje za tebe.

Exactly.


Upravo sam i ja to rekao, samo si ti to bolje srocio.

Obicno normalan nkod ovakvih cura znaci savrsen.

Quote:
vjeko1701 kaže: Pogledaj post
Ovo je sranje na veliko...ali bolje da se ne uključujem

Nije to nikakvo sranje, to je istina.

Sjecam se prije 2-3 godine kad je moja rodjakinja raskinula s nekim deckom i bila u blagoj depri, kukajuci kako nema "normalnih", "dobrih" momaka. Nakon nekog vremena ja joj predlozim da je upoznam s jednim prijateljem. Stvarno super decko, pametan, duhovit, vrijedan, zaradjuje, svira gitaru, i stvarno je momak na mjestu. Ja joj ispricam to sve i pozovem njega na kavu, pricali smo zezali se, stvarno je ostavio dobar dojam po meni, smijala se cijelo vrijeme, oraspolozio ju je. I sutradan ja je pitam, sta mislis? Paaa ok je, super, zabavan, drag, ali mi se ne svidja bas izgledom, tako da nista...Iako decko nije ruzan, ni blizu, ja bih cak rekao da dobro izgleda, ali jbg, nije maneken. Medjutim ona jednostavno ima visoke kriterije i trazi savrsenog. Ok, ima pravo na to, ali ne moze reci da trazi normalnog, ona trazi vrh, a pitanje je sta sama ima za ponuditi.
5ive is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2013., 02:01   #50
Quote:
5ive kaže: Pogledaj post

Sjecam se prije 2-3 godine kad je moja rodjakinja raskinula s nekim deckom i bila u blagoj depri, kukajuci kako nema "normalnih", "dobrih" momaka. Nakon nekog vremena ja joj predlozim da je upoznam s jednim prijateljem. Stvarno super decko, pametan, duhovit, vrijedan, zaradjuje, svira gitaru, i stvarno je momak na mjestu. Ja joj ispricam to sve i pozovem njega na kavu, pricali smo zezali se, stvarno je ostavio dobar dojam po meni, smijala se cijelo vrijeme, oraspolozio ju je. I sutradan ja je pitam, sta mislis? Paaa ok je, super, zabavan, drag, ali mi se ne svidja bas izgledom, tako da nista...Iako decko nije ruzan, ni blizu, ja bih cak rekao da dobro izgleda, ali jbg, nije maneken. Medjutim ona jednostavno ima visoke kriterije i trazi savrsenog. Ok, ima pravo na to, ali ne moze reci da trazi normalnog, ona trazi vrh, a pitanje je sta sama ima za ponuditi.
Da, o tome sam pričao. OK je imati visoke kriterije. Bože moj, i ja ih imam. Ali ne i nerealne. Savršenstvo ne postoji.
Adriano85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2013., 02:32   #51
Nisu svi "svinje", ali očito vam je u genima da vas takvi najviše privlače.
__________________
"Glumiti, dozirati, biti distanciran ili hiniti emocionalnu hladnoću ne znači biti mističan. To naprosto znači biti pozer."
Dark Dizkober is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2013., 02:37   #52
jao mozda ljubav tvog zivota nije u nekom cajkaroskom ili alternativnom klubu, mozda je u knjiznici ili muzeju nemos reci kakav je ko po godinama, ako je tupan bit ce tupan sa 17 i 27 godina el...
Semaforka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2013., 03:37   #53
Quote:
Semaforka kaže: Pogledaj post
jao mozda ljubav tvog zivota nije u nekom cajkaroskom ili alternativnom klubu, mozda je u knjiznici ili muzeju nemos reci kakav je ko po godinama, ako je tupan bit ce tupan sa 17 i 27 godina el...
a mozda je u Salsa-Clubu (plesna skola) itd. zasto se ne baviti s necim gdje redovno ides i mozes na miru "bez glasne glazbe" upoznati nekoga koji mozda uopce ne trazi nego cisto zeli uciti, plesati ili nesto drugo raditi, a ti mu tu dodes uzput i postanes mu ona prava. Bez velike lazi iz pocetka, bez n glume itd.
__________________
I can´t understand, what makes a man
hate another man, help me understand
Martin L. Gore
Njezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2013., 03:42   #54
na forumu hr sigurno ne garantiram
__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2013., 04:00   #55
Quote:
div kaže: Pogledaj post
na forumu hr sigurno ne garantiram
nebi to rekla, ima i ovdje urednih momaka! Samo mozda mi se to i samo cini jer ne trazim.

Mislim iskreno da se i ovdje zna naci "normalne" (ukoliko se sto i sta smatra normalno) osobe! Pogotove u toku vrimena upoznas i znas cjeniti neke. Ali treba za to koje vrime!
__________________
I can´t understand, what makes a man
hate another man, help me understand
Martin L. Gore
Njezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 02:41   #56
Probaj se baviti sa što više aktivnosti, počni ići npr na neku borilačku vještinu, muzej, glazbenu školu, škole trčanja, whatever, samo se što više druži s ljudima
__________________
S budalama se ne isplati svađati, prvo te spuste na svoj nivo a onda dotuku iskustvom.
tihi ubojica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 03:16   #57
Quote:
tihi ubojica kaže: Pogledaj post
Probaj se baviti sa što više aktivnosti, počni ići npr na neku borilačku vještinu, muzej, glazbenu školu, škole trčanja, whatever, samo se što više druži s ljudima
Misliš na Muzej prekinutih veza?!
Valissa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 03:28   #58
nema normalnih. svi normalni su davno zauzeti...
Lilly blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 03:53   #59
Quote:
Lilly blue kaže: Pogledaj post
nema normalnih. svi normalni su davno zauzeti...
Imas normalni koji bi rado zamjenili nenormalnu zenu za normalnu!

A ima i ponekad normalnih koji je ostavila zena ili pukla veza jer su partnerice bili prenormalni itd.

"Trziste" je stalno u pokretu, tako da i takvi dragulj ponekad dode do njega!
__________________
I can´t understand, what makes a man
hate another man, help me understand
Martin L. Gore
Njezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 09:23   #60
Quote:
Lilly blue kaže: Pogledaj post
nema normalnih. svi normalni su davno zauzeti...
Nije istina,ima nas jos slobodnih samo sto smo neprimjetni jer jos uvijek imate veliko stajaliste/glediste prema fizickom izgledu a tek onda na karakteristike/osobine tak da mislim da ce vas i dalje prije privuci nenormalan ali macho frajeric nego normalan/normalan
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:47.