Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.11.2013., 12:38   #41
Mislim da recept kak da sve promijenis jest da budeš sto vise aktivan u svome zivotu. I da u to sve ukljucujes dosta djevojaka, jer onda ce ti stalno biti u blizini, upoznavat ces nove, provodit ces s njima vrijeme i sl. Recimo da sam imao slican problem, a to je sve bilo zato jer sam se vrtio oko istih osoba, stalno bio u istom drustvu i sl. Da ne govorim koliki je promasaj ic van uletat barem meni bio. Nikad nista od toga, uvijek razocarenje. Sve do dana kada sam se zaposlio na mjestu gdje ima dosta cura, kada sam s njima poceo ici van, jako dobro ih upoznao sve i onda sam sam shvatio da trebam ja pocet birat a ne razmisljat o tome dali se ja nekome svidjam. I dosla je predivna djevojka kad sam se najmanje nadao. Ali jos da napomenem da sam se stvarno potrudio oko nje, nisam kretenski joj kupovao stvar niti joj rekao ijedan kompliment da joj se nesto nabacujem (pametna cura kuzi kad mislis dobro o njoj) vec smo se samo druzili, provodili vrijeme zajedno, stalno isli negdje i s vremenom su se kockice skroz poslozile.
__________________
"Sve što sam u životu mislio da treba probati, učinio sam."
Miško101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2013., 12:44   #42
Quote:
tjuner kaže: Pogledaj post
molim citati izmedju redaka... victoria nam zapravo govori da su debeljkici super, divni, krasni, osjecajni i dobri prijatelji, dakle materijal za friendzonanje. dok su, ovisno o nekim drugim faktorima, neki od njih, cak i seksi.

mislim da nam jasnija poveznica izmedju debljine i friendzonea ne treba.
moj prijatelj je godinama bio frendoziran zbog nekog razloga....iako je vrlo komunikativan i nema problema sa samopuzdanjem....

zanimljivo, ove godine je skinuo 25 kg i odmah je našao curu


ma debljina i ne mora biti problem......pogotovo ako si Tony Soprano
deni__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2013., 14:08   #43
I vas je teško zadovoljit..

Kažeš mu "smršavi", ispadaš bezobrazan i neobazriv. Ne kažeš ništa, opet ista stvar jer mu ništa konkretno nisi pomogao.
__________________
I met a homeless man named Rich. He wasn't.
batsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2013., 14:53   #44
Quote:
batsy kaže: Pogledaj post
I vas je teško zadovoljit..

Kažeš mu "smršavi", ispadaš bezobrazan i neobazriv. Ne kažeš ništa, opet ista stvar jer mu ništa konkretno nisi pomogao.
Pa zato sto iako ta kilaza mozda je problem zapravo ne mora uopce biti. Bacimo pogled na forumske djevce, koliko ih tamo ima taj problem? A opet eto, nemaju srece s curama i koliko vidim na onom threadu redovno zapadaju u friendzone.
Tako da naravno, to mu je otezavajuca okolnost ali govoriti mu da je sigurno samo u tome problem je dvosjekli mac. Jer recimo, covjek sad odluci to je to, baci ne na neki ludi rezim i skine sve sto je visak i onda shvati da je i dalje na pocetnoj liniji kada su zene u pitanju? Ne znam, da nije bio do sada mislim da bi tek tada postao doista depresivan. I vjerojatno poceo jesti, puno

No dakako, kada je tema ovako postavljena naravno da mu se osim savjeta o dijetama i ne moze puno pomoci. Nije dao detalje tih svojih odnosa pa da forumski mudraci mogu u njima pronaci neku drugu gresku.

Ja svejedno i dalje sumnjam da je u kilama problem, ovisno o visini dakako ali 20-25 kila na muskarcu viska se zapravo iznenadjujuce lako proda kada je proizvod kvalitetan
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2013., 15:25   #45
Ovisi kako on doživljava vlastitu debljinu. Ako mu je debljina problem mislim da bi prvenstveno zbog sebe samoga trebao skinut kilograme. tj treba u životu gledat na sebe i svoju dobrobit više nego na što će drugi pa čak i potencijalni partneri (nemojte se sad onesvijestit) reći. Istina velik dio ljudi ne smatra debele ljude privlačnima ali sad da bi baš bio stopostotni neusjeh sumnjam. Na kraju krajeva npr. duga kosa na muškarcu nije nikakva mana i prijetnja zdravlju pa ju opet dio cura ne voli. Mislim da zbog takvih ne treba odmah trčat kod frizera.
kako_dalje is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2013., 15:31   #46
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Ocekujem drvlje i kamenje, ali ne bih mogla biti s deckom koji ima toliko kila viska. Osim sto mi je to neprivlacno, povezujem to s manjkom samokontrole i uzivanju u nekim stvarima za koje si svjestan da ti stete.
po tome bi mnogi bili sami.
ima mnogo ovisnosti koje se ne vide pa i one koje se vide ali se toleriraju kao pušenje.
to je tako jer robujemo kultu tijela
kalipoa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2013., 15:32   #47
ako ti je to toliki problem i sam si ga osvjestio onda se primi vježbe i manje jela.
kalipoa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2013., 15:50   #48
mogu li te pitati kakvog si financijskog stanja, jer mislim da je to veći kriterij od debljine u hijerarhiji kriterija prema kojima osjećamo privlačnost :P
fališbubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2013., 15:57   #49
Quote:
fališbubi kaže: Pogledaj post
mogu li te pitati kakvog si financijskog stanja, jer mislim da je to veći kriterij od debljine u hijerarhiji kriterija prema kojima osjećamo privlačnost :P
da je izvrsnih financija, ne bi pitao ovdje dal' je u debljini problem
Herbicidna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2013., 18:16   #50
vjerojatno ima vise utjecaja tvoj nik od recimo debljine. Osim ako nisi metar i cevap ipak si ti musko i mozes se uvijek izvuci na simpaticnost. Ako si vislji rastom debljina nebi trebala imati nikakav utjecaj ako se uopce i primjeti u takvim slucajevima.
Griješnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2013., 02:24   #51
Probati cu odgovoriti na sve vaše poruke. Nisam se nadao ovolikom broju odgovora.

Miško101- a ako je tako to je samo dodatna motivacija za mene. biti cu licemjeran i recu cu da ni ja ne bi nikad bio s curom koja ima problema s viskom kg.

Herbicidna- jedva se pogledam na ogledalo. najvise mrzim kad se slucajno vidim u izlogu. Visok sam 185 i imam 110 kg. U izlogu onda vidim samo jednu veliku gromadu, ako ja sebe ne mogu gledati onda vjerujem da ne cure ne mogu.

Victora- hvala na razumijevanju. vjerujem da ti dobro znas kako se osjecam.
nadam se da je ljudima kroz godine sve manje biti bitan izgled jer ja drzim da sam jako kvalitetna osoba

progressive- ja mislim da je izgled jako bita jer ostavlja prvi dojam na drugim ljudima. meni jako smeta moj problem i drzim da cu se mnogo bolje osjecati kad smrsam jer me to samo vuce nazad. zelim nesto pokusati s nekom curom ali kroz glavu mi prodje moja mana i onda odma odustanem.

deni__ - a moguce da je i to problem ali ja igram na kartu da me bolje upoznaju jer izgledom bas ne mogu proci

Miško101- upravu si, mogao bih i ja malo bit hladan prema ljudima, ali ne ide mi to bas najbolje

fališbubi- ne izgleda putno kad se uporedi s 50 kg, ali ipak veliki stomak i sise su prisutni

Acid303- sigurno da bi mi poraslo samopouzdanje jer mi je to najveci problem, mislim da drugih problema u vezi mog izgleda nema

Labirinth- a uvijek prodje neko vrijeme, 2-3 mjeseca ili vise

Dark Dizkober- ovo je nesto novo

BBast- hvala na iskrenosti

kleopatra_23- ne otezava kretanje. samo penanje. tih 20 kg je dosta vidljivo.

Sajx- a radim na tome od pocetka godine, ali dosta sporo ide.

kako_dalje- toga se i plasim, da problem nije samo u kg, ali moj susjed je smrsao 30 kg i u roku par mjeseci ga je ostavila zena jer je u tom kratkom razdoblju uspio naci nekoliko ljubavnica.

typhoid_mary- kao sta sam rekao malo gore u postu ni ja ne bih mogao biti s nekom curom koja ima 10ak kg viska, nije do mene i licemjerno je, ali istinito je.

randy101- radim na tome, svjestan sam da mi to nije dobro.

kako_dalje- moze biti, ali u zadnjih 10 mjeseci sam smrsao 10 kg i osjecam se mnogo bolje, vec imam vjere u sebe

kukurice- mene je bocnulo to sto je jedna cura izjavila da joj neko s viskom kg ne bi nikad mogao biti nista vise nego prijatelj (nije to govorila meni nego kroz pricu s drugom poznanicom jer se ova zalila da se udebljala)
Ja sebe ovako smatram jako ruznim i nekad kad gledam slike iz mladosti ne mogu vjerovati da sam ja ta ista osoba.
Hvala na savjetima, primjenit cu ih.

miss busy bee- slazem se u potpunosti. kao sta sam vec nekoliko puta napomenuo, ja radim na sebi vec 10 mjeseci ali to sporo ide

Semaforka- pa da, imam taj bratski odnos, ali ne znam kako to promjenut

lurker312- a bilo je sigurno do sad 10 friendzone-a i ja se bojim da je mozda problem i u pristupu curama

nika008- promjena stava i nastupa je malo teza stvar jer ja ni ne znam sta se curama svidja

batsy- hvala, ovo ce mi koristiti. onda upravo idem stopama tvog prijatelja.

RodjaZg- kazu da je najvazniji dojam u prvih 5 min

Dora-Maar- da jako sam nesiguran, ali 90% moje nesigurnosti je zbog mog izgleda

tjuner- upravo i ja imam isto to misljenje ("e sad, za doci do svog cilja mozes nekako promijeniti cijeli svoj mentalni sklop bez da smrsavis, sto je iznimno tesko, ili mozes smrsaviti, sto je opet tesko, ali nije bas toliko tesko, a ucinit ce ti prijeko potrebnu promjenu mentalnog sklopa neizmjerno laksom.")

kalipoa- upravo primjenjivam to.

fališbubi- pa para se ima, nemam svoj auto, ali imam stan na kredu i na izlazak subotom se uvijek moze potrositi 300-400 kuna

Griješnica- mislim da visina to samo malo ublazava. (visok sam 185 i imam oko 110 kg)

Htio bih podjelit jednu pricu s vama iz koje bi mogli vi sigurno mogli izvuci nesto jer sam ja totalno zbunjen.
- Prije pola godine 2 dugogodišnje prijateljice su u ekipu dovele svoju prijateljicu s kojom idu u srednju (4 srednje) i cura mi se odmah nakon pola sata razgovora svidjela. 2 tjedna smo se dopisivali gotovo svaki dan i gotovo svaki dan bi s ekipom izlazili, nakon dva tjedna izasao sam s frendicom na kavu te mi je ona rekla kako joj je ta cura rekla da je skuzila da se ona meni svidja. Rekao sam frendici da mi to malo propita, ali nakon 2 dana na facebook sam dobio poruku od frendice u kojoj je pisalo -zao mi je, friend zone- To sam ok primio, ali ubila me je druga stvar u posljednjih pola godine ta se cura uvaljivala svim mojim prijateljima npr. preko facea, uzivo, kad malo popije i od svih mojih prijatelja ja sam jedini bio zaobidjen. a ima nas raznih. od onih tihih koji govore samo kad ih se pita pa do onih koji stalno pricaju, od onih malo glupljih kojima nesto treba objasnjavati dva puta do onih ekstra pametnih, od emotivaca koji citiraju Nerudu do materijalista, ali od nas 11 u ekipi samo ja i jos jedan prijatelj koji ju ne moze viditi ni nacrtanu nismo dozivili njeno uvaljivanje u ovih pola godine i to me ubija... znam da takva osoba nije zavrijedila moje razbijanje glave ali ipak ne mogu a da ne mislim. ja sam jako dobar s njom, bilo je uspona i padova pogotovo veliki pad nakon sto je saznala da mi se svidja, ali sad je nasa komunikacija jako dobra i skoro se pa najbolje slazem s njom od svih mojih prijatelja
Kreten93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2013., 06:34   #52
Zaboravi ju, nema tu kruha.
__________________
Old school.
Faca5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2013., 08:38   #53
Iskreno,ako te ta djevojka ne vidi kao potencijalnog za vezu,decka,nesto vise od prijateljstva onda neka tako i ostane jer ako te osoba ne voli radi debljine onda je to jednostavno fizicka odbojnost iako nije ti dala priliku da te bolje upozna,da vidi kako si divna osoba al u danasnje vrijeme nazalost prvo ide na fizicki izgled pa onda dalje. znam to jer sam i ja nekad bio debeli,jos uvijek imam viska kila ali manje,naime mene isto niti jedna nije htjela upoznati vec su me samo odmjeravali i na tome je ostalo ... imao sam nesto preko 100 kila a recimo danas,kada vec neko vrijeme idem na treninge (krenuo sam radi sebe,da izbacim negativu iz sebe i sjeban zivot) pao sam na znatno manju kilazu i puno vise oblikovao tijelo i vidi vraga,di kod izadjem pogledi se lijepe po meni ali ja imam recimo drugi problem,jos sam mlad ali celavim i sad nakon sto sam sredio jedan problem sad je tu drugi koji nazalost nemogu rijesiti al sam dosao do zakljucka da ona koja ce me htjeti nece biti radi jebene celavosti (na koju nazalost nemogu utjecati) vec radi mojih osobina i karaktersitika! nazalost i dalje mi ne uspijeva ali ne gubim nadu da ce naletiti kad tad prava tako nemoj ni ti,pokreni se,ucini nesto od sebe i vidjet ces sebe i puno ljepsi zivot ispred sebe pa ce biti situacija obrnuta
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2013., 11:01   #54
Quote:
Kreten93 kaže: Pogledaj post

Htio bih podjelit jednu pricu s vama iz koje bi mogli vi sigurno mogli izvuci nesto jer sam ja totalno zbunjen.
- Prije pola godine 2 dugogodišnje prijateljice su u ekipu dovele svoju prijateljicu s kojom idu u srednju (4 srednje) i cura mi se odmah nakon pola sata razgovora svidjela. 2 tjedna smo se dopisivali gotovo svaki dan i gotovo svaki dan bi s ekipom izlazili, nakon dva tjedna izasao sam s frendicom na kavu te mi je ona rekla kako joj je ta cura rekla da je skuzila da se ona meni svidja. Rekao sam frendici da mi to malo propita, ali nakon 2 dana na facebook sam dobio poruku od frendice u kojoj je pisalo -zao mi je, friend zone- To sam ok primio, ali ubila me je druga stvar u posljednjih pola godine ta se cura uvaljivala svim mojim prijateljima npr. preko facea, uzivo, kad malo popije i od svih mojih prijatelja ja sam jedini bio zaobidjen. a ima nas raznih. od onih tihih koji govore samo kad ih se pita pa do onih koji stalno pricaju, od onih malo glupljih kojima nesto treba objasnjavati dva puta do onih ekstra pametnih, od emotivaca koji citiraju Nerudu do materijalista, ali od nas 11 u ekipi samo ja i jos jedan prijatelj koji ju ne moze viditi ni nacrtanu nismo dozivili njeno uvaljivanje u ovih pola godine i to me ubija... znam da takva osoba nije zavrijedila moje razbijanje glave ali ipak ne mogu a da ne mislim. ja sam jako dobar s njom, bilo je uspona i padova pogotovo veliki pad nakon sto je saznala da mi se svidja, ali sad je nasa komunikacija jako dobra i skoro se pa najbolje slazem s njom od svih mojih prijatelja
Pa tvoj je problem jer si isao do nje preko frendice. To se ne radi tako. Lijepo si trebao ju pozvati van, na kavu, pice ili bas izlazak. I onda bi vidio kak sve funkcionira. Pokazi da si musko, da znas sto zelis i sto trazis. Druge nema. A ovak ako frendica se propitkuje za tebe, nisi joj zanimljiv jer u startu zna da te moze imati. Ovak, izadjes van, pokazes da si frajer (na prvom spoju samo uzivanje, zajebancija, nikako joj previse laskat vec samo joj nekako pokazat da joj moze bit ugodno s tobom) i nakon tog prvog spoja se ne javljas ko manijak, vec sve umjereno i ako treba biti, biti ce.

Ali sad iz ovog sveg tvojeg kuzim da nisu kile problem, vec nemas stav. One tebe sve dozivljavaju kao rekao bih cak ne frenda, vec kao frendicu. Uvijek si s njima, puno pricate, druzite se, pa cak bi vjerojatno i komentirala decke s tobom ali ono sto ju nikako ne zanima, to si ti. Promjeni stav, izadji van s ekipom, uzivaj u izlascima, reci joj da ti se malo udebljala i opali joj se smijat u facu bez obzira sto vjerojatno nije. Al nekad se napravi tupav i to su stvari koje pale, debljina cure ubija Postat ces zanimljiv, vidjet ce da nemogu s tobom kak zele i onda ce s vremenom doci netko s kim ce ti bit super. I ne ocekuj nista, ako ti s nekom upali nemoj odmah razbijat glavu o ozbiljnoj vezi i sl. glupostima, vec samo uzivaj. Kasnije ce to samo doc samo od sebe. Pa i ako vidis da ti nije okej s njom, odma odjebi od sebe i idi dalje. Al onda ces imat stav, bit ces frajer i nece ti bit problem zavrsit s dobrom curom koja nesto vrijedi.

Sve dok ne promjenis svoj stav, bit ces sve ovo sto si sad. Neprivlacan i skroz nezanimljiv, bez obzira sto si dobra osoba. Nadam se da ce ti pomoc sto sam ti rekao, meni jest
__________________
"Sve što sam u životu mislio da treba probati, učinio sam."
Miško101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2013., 11:47   #55
Quote:
Miško101 kaže: Pogledaj post
Pa tvoj je problem jer si isao do nje preko frendice. To se ne radi tako. Lijepo si trebao ju pozvati van, na kavu, pice ili bas izlazak. I onda bi vidio kak sve funkcionira. Pokazi da si musko, da znas sto zelis i sto trazis. Druge nema. A ovak ako frendica se propitkuje za tebe, nisi joj zanimljiv jer u startu zna da te moze imati. Ovak, izadjes van, pokazes da si frajer (na prvom spoju samo uzivanje, zajebancija, nikako joj previse laskat vec samo joj nekako pokazat da joj moze bit ugodno s tobom) i nakon tog prvog spoja se ne javljas ko manijak, vec sve umjereno i ako treba biti, biti ce.
Da joj je fizički privlačan to joj ne bi ni najmanje smetalo, slične scenarije sam vidio puno puta.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2013., 12:19   #56
debljina je izgovor iskreno, covjek ako vidi problem u sebi, on ce "zraciti" tim nezadovoljstvom u svezi svog problema. Da nezgodno je pricati o realnim sansama osobe od 150 kg s 180 cm visine, ali ovdje se radi o malih 20-25 kg viska.

autoru porucujem da ako vec misli da je ta debljina problem, neka poradi na tome ozbiljno, prema procitanom vise je problem u samopouzdanju koje se indirektno veze za njegov "problem".

To je kompleks, jasno da kad se makne taj "problem" onda i samopouzdanje raste, friendzone je kocnica, ona se meni osobno veze da JA nisam dobar za tu u tu osobu, kao netko tko je jako blizu a istovremeno jako daleko od nje, vrijedja i rusi muski ego, ali jbg, manipulatorica i osoba koje neznaju sto uistinu zele su u porastu, takav je drustveni trend. Autoru, probaj i javi, nemoj ocekivati cuda na temelju vec prijasnih prica "skines kile odma zbaris", ali je sigurno da ces se osjecat bolje, jer je ipak to tvoj uspjeh.

za druge, koje te friendzoniraju, to ti je jasan znak, nema ti tu kruva, nista osim prijateljstva i nemozes ocekivati od njih, tako se i ti postavi, trud tu je uzaludan. Doci ce vrijeme kad toga i nece biti, ali ti tu dirigiras s palicom, samo pokusaj biti bez negativnih projekcija o sebi, to se osjeti na km. gud lak
__________________
Nisam procitao pravila za oblikovanje potpisa.
Kick_Ass is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2013., 13:00   #57
Kretenu,

možda ne bi bilo loše da otiđeš na PDF Rekreacija i tamo malo detaljnije obrazložiš svoj problem. U 11 mjeseci si skinuo 10 kg, to možda jest malo "malo". Možda ne radiš nešto kako treba. Tamo imaju i temu podrške za osobe koje se trenutačno bore s viškom kg i u programu mršavljenja su.


Što se tiče te cure, zaboravi.
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2013., 14:12   #58
ako ti vec izgled nije vrlina, moras biti faker u drugim stvarima, a ne preko frendice ispitivati situaciju. nedostatak izgleda prolazi uz muda, izgled bez muda jos nekako moze, ali bez izgleda i bez muda brate nema nikakve sanse.
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2013., 14:19   #59
Quote:
tjuner kaže: Pogledaj post
ako ti vec izgled nije vrlina, moras biti faker u drugim stvarima, a ne preko frendice ispitivati situaciju. nedostatak izgleda prolazi uz muda, izgled bez muda jos nekako moze, ali bez izgleda i bez muda brate nema nikakve sanse.
Problem je šta je prirodno za nekog tko nema izgled da nema ni muda. Ako imaš komplekse onda nemaš samopouzdanje.

Netko tko nema pozitivnih iskustava, loše izgleda i na temelju toga, naravno, ima loše mišljenje o sebi - gle čuda, neće imat ni izgled ni muda. To je prirodno.

Isto vrijedi i obrnuto. Zato su oni koji dobro izgledaju, ako nemaju neki psihološki problem ili jako lošu sreću, većinom i sretni i samopouzdani. Jebiga, imaju dobar vjetar u leđa, lakše dolaze do pozitivnih iskustava, ergo raste i samopouzdanje, a samopouzdani tip je privlačan. Vrlo teško je izać iz tog obrasca, ako ne govorimo o iznimkama ili nekim drugim faktorima.

Tako da nažalost, nema baš nekog izgleda za one koji loše izgledaju. I should know.

Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
Kretenu,
Na podu sam
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2013., 14:29   #60
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Problem je šta je prirodno za nekog tko nema izgled da nema ni muda. Ako imaš komplekse onda nemaš samopouzdanje.

Netko tko nema pozitivnih iskustava, loše izgleda i na temelju toga, naravno, ima loše mišljenje o sebi - gle čuda, neće imat ni izgled ni muda. To je prirodno.

Isto vrijedi i obrnuto. Zato su oni koji dobro izgledaju, ako nemaju neki psihološki problem ili jako lošu sreću, većinom i sretni i samopouzdani. Jebiga, imaju dobar vjetar u leđa, lakše dolaze do pozitivnih iskustava, ergo raste i samopouzdanje, a samopouzdani tip je privlačan. Vrlo teško je izać iz tog obrasca, ako ne govorimo o iznimkama ili nekim drugim faktorima.

Tako da nažalost, nema baš nekog izgleda za one koji loše izgledaju. I should know.
ako ces uci u zacarani krug samosazaljevanja i ponavljanja "ne mogu", u pravu si. ako aktivno trazis problem i spreman si poraditi na njemu, onda ti savjet "nemoj ubuduce to radit preko frendice nego pozovi zenu na kavu kolko god te to uzasavalo" moze biti od koristi.
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:59.