Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.03.2014., 17:37   #1
Smile Prvi korak (done). Drugi?

Pozz ljudi, evo imam 23 godine. Do sad nisam bio u nekim vezama , najvise zbog toga sto me to do 17 nije bas zanimalo previse a od 17 zbog osobnih problema(zdravstvenih) nije mi bilo do toga vec do vlastite glave. E sad sam neki dan sreo jednu curu koja mi se uvijek svidjala sa faksa ali tad nije bilo nista posebno. Neki dan smo bili na picu , mislim da je to proslo OK. Ono sto me zanima kad da pravim sljedeci korak. Nije mi to osobiti problem , vec zbog neiskustva ne znam bas kad je odgovoarajuce da ja napravim taj korak , a zelio bi je vidjeti sto prije. Evo moze odgovori od zenskog dijela publike a i muski naravno ako imaju neki prijedlog dobro doslo. Kao primjer, dal je za drugi put kino malo preveliki korak??
melemzaoci is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2014., 17:40   #2
Quote:
melemzaoci kaže: Pogledaj post
Kao primjer, dal je za drugi put kino malo preveliki korak??
Nije, ali ovisi o tome koji film idete gledat i koliko točno OK je prošao taj prvi dejt.
__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2014., 17:45   #3
Quote:
Herbicidna kaže: Pogledaj post
Nije, ali ovisi o tome koji film idete gledat i koliko točno OK je prošao taj prvi dejt.
Iskreno koji film nemam pojma, sigurno ne horor . Sto se tice prvog, po mojoj procjeni bio je ok , nije bilo praznog hoda, zezali smo se , smijali mislim da je zabavno bilo i meni i njoj. Opet to je moja percepcija pa ne znam sad
melemzaoci is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2014., 17:48   #4
a onda ju pozovi u kino

Sretno!
__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2014., 17:50   #5
Imam ja jednu ideju. Za početak,ako nisi,pošalji joj casual poruku tipa: "Joj znaš,bilo mi je super na kavi..bla bla bla.. nadam se da ćemo to ponoviti". Onda: druži se malo s njom na faksu i reci joj: "Znaš,saznao sam za jednu dobru slastičarnicu,mogli bi skupa na kolače jedan dan". Nemoj odmah kino. A ako te zanima koja je slastičarnica,javi se u PM.
Ghost Disaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2014., 17:51   #6
Quote:
melemzaoci kaže: Pogledaj post
Iskreno koji film nemam pojma, sigurno ne horor . Sto se tice prvog, po mojoj procjeni bio je ok , nije bilo praznog hoda, zezali smo se , smijali mislim da je zabavno bilo i meni i njoj. Opet to je moja percepcija pa ne znam sad
Jel' bilo IO...ovaj znakova da joj se svidjas (mislim ono, naginje se prema tebi dok pricas, vrti kosicom, gricka usnice, dira te po ruci, nozi i sl.)?
__________________
"Those who push themselves and are willing to face pain, exhaustion, humiliation and rejection are the ones who become champions. The rest are left on the sidelines."

-Neil Strauss
snajdan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2014., 18:06   #7
nije kino prevelik korak, nije da postoje pravila što se točno smije na kojem dejtu ali ako ste bili samo na jednoj kavi, bolje da malo pričekaš s kinom, jer realno, sjedit ćeš pokraj nje 2 sata u tišini i to je to, ne vidim kako će vas to zbližiti ili kako ćeš ju bolje upoznati

ako nisi siguran što ona misli, pošalji joj poruku kako je već Ghost predložio, daj joj do znanja da ti je bilo dobro i da bi volio to ponoviti pa ako ona želi, možda i sama ima neki prijedlog gdje želi ići... sam nemoj previše razmišljati, to nikad ne završi dobro
__________________
Dance first. Think later. It's the natural order.
lady grenouille is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2014., 23:34   #8
Da, slažem se s ovima koji su protiv kina Nije baš ni najjasnije je li ovo prvo bio baš "dejt" ili ono, casual poziv na cugu.
Nije kino niš strašno i dramatično, ali em što nećete moć baš pričat previše tih 2 sata, em što je možda ako nisi najsigurniji bolje "utvrdit" gradivo na još jednoj cugi.
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2014., 21:32   #9
Odmah je vodi u kino i rezerviraj ona ljubavna sjedala...
shaolin_fist is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2014., 15:56   #10
Ako nije pala neka socna pusa na kraju to nemoj brojat kao dejt

Izbjegavaj kino, kao sto je gore navedeno sutit cete prakticki 2 sata, jos jedna cuga i setnja navecer je po meni ok.
Newbie28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2014., 04:20   #11
Meni je kino čudno za ta prva nalaženja.. (iako može biti OK, kao i bilo što drugo).
+1 za slastičarnice


Ali horor je dobra ideja!

Quote:
melemzaoci kaže: Pogledaj post
Iskreno koji film nemam pojma, sigurno ne horor . Sto se tice prvog, po mojoj procjeni bio je ok , nije bilo praznog hoda, zezali smo se , smijali mislim da je zabavno bilo i meni i njoj. Opet to je moja percepcija pa ne znam sad
Zvuči dobro

Quote:
snajdan kaže: Pogledaj post
Jel' bilo IO...ovaj znakova da joj se svidjas (mislim ono, naginje se prema tebi dok pricas, vrti kosicom, gricka usnice, dira te po ruci, nozi i sl.)?
Najbolje su te koje te odmah diraju po nozi
Dok grickaju usnice

Previše se polaže na te neke "znakove", sve jednostavno osjetiš ili ne osjetiš, s nekim znakom ili bez. Piljenje u znakove i onda pokušaji direktnog izoliranja i povezivanja pojedinog znaka mi nije baš neka ideja..
Gledaj sve, i svoj feeling oko toga da li da se nalazite dalje ili ne, ne "znakove".


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2014., 08:49   #12
Ako je zainteresirana za tebe bilo koji sljedeći korak je pravi korak i ne možeš pogriješiti.
Budi ono što si uvijek jer u to želiš da se zaljubi
Sretno!
__________________
"Čuda se ne događaju u suprotnosti s prirodnim nego u suprotnosti s onim što mi podrazumijevamo prirodnim" (Sv. Augustin)
Gary-lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2014., 10:33   #13
Quote:
shaolin_fist kaže: Pogledaj post
Odmah je vodi u kino i rezerviraj ona ljubavna sjedala...
Slažem se s ovim. Ona već sad vjerojatno zna da li si potencijal za prijatelja ili možda nešto više. Kino je idealna prilika da je zbariš, samo pričekaš pravu scenu i kreneš u akciju.
Kakvo čekanje, upoznavanje... to je za piĆkice.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2014., 12:40   #14
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Slažem se s ovim. Ona već sad vjerojatno zna da li si potencijal za prijatelja ili možda nešto više. Kino je idealna prilika da je zbariš, samo pričekaš pravu scenu i kreneš u akciju.
Zezaš se, jel?
__________________
Everloving.
Walk with me Pater, all alone this tedious journey. Ženskog roda. Piški uz vjetar. It's possible.
Ceres is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2014., 13:00   #15
Quote:
Ceres0 kaže: Pogledaj post
Zezaš se, jel?


Gle... na taj će način saznati da li joj se sviđa. Bar će znati na čemu je.

Ako ga odbije, bit će malo awkward moment... ali mislim da je to rizik koji bi trebao preuzeti.

Btw, ako te ikad pozovem u kino... znaš kaj slijedi.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2014., 13:13   #16
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Gle... na taj način saznati da li joj se sviđa. Bar će znati na čemu je.

Ako ga odbije, bit će malo awkward moment... ali mislim da je to rizik koji bi trebao preuzeti.
Ako već sjede u ljubavnim sjedalima (makar ne preporučam takva sjedala ali dobro ), i kreće neka bljutava romantična scena gdje se netko žvali, radije neka je primi za ruku, makne joj kosu s ramena i nešto joj šapne ili neka, ma koliko god isfurano i bedasto bilo, u nedostatku boljih ideja, isproba ovo makar ja znam da se ne bi se mogla prestati smijati na ovom zadnjem. Dogodilo mi se i nisam mogla stati sa smjehom.

Djevojku si barenjem doveo na gotov čin, ne može ona sada ni simo ni tamo.
__________________
Everloving.
Walk with me Pater, all alone this tedious journey. Ženskog roda. Piški uz vjetar. It's possible.
Ceres is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2014., 13:51   #17
Quote:
Ceres0 kaže: Pogledaj post
Djevojku si barenjem doveo na gotov čin, ne može ona sada ni simo ni tamo.
Pa to je i cilj. Onda slijedi taj filmski poljubac u savršenom trenutku... tome ni jedna ne može odoljeti.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2014., 14:32   #18
Kino nije baš najzgodnija ideja ni samo po sebi, a s ovime kako ste je nadogradili je još gora...

Može kad se znate već bolje i družite neko vrijeme, pa je to nešto što biste radili zajedno.
Ali ne u trenutku kad biste se više upoznavali i ispipavate jedno drugo, i ne u stilu da bude kontekst za ovakve neke manevre...
Neprirodno je.
Teško je uopće zamisliti situaciju u kojoj bi takav kino "put your arm around her" djelovao makar imalo prirodno u tim počecima. Možda ako imate baš super spiku i zajebanciju, ali ne kroz ovakve neke strepnje i kao da ta ruka nije tvoja. Isto kao i za ovo drugo, Nyxterovo, gdje se gleda film i odjednom joj ti uletavaš u kadar.


Uopće mi nije čudno da se Ceres nije mogla prestati smijati.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2014., 01:54   #19
tesko ce to ic
23 neiskustvo, znaci ustaljena navika - kako, a nikako

nadi neku iskusnu, pa se vrati na tu... moj jedini savjet


vi ljudi niste svijesni kako je tesko nekom s iskustvom imat posla s nekim tko nema... ne bitno za ljubav i seks
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2014., 15:50   #20
Ako to napravi, izgubit ce curu dok si rekao keks. Ako ga je i vidjela kao neki potencijal smanjit ce mu se sanse za dobar dio vremena ili ih uopce nece ni bit ako cura nadje sebi nekog lika. Primarno zasto ce se sanse smanjit, nitko ne zeli bit drugi izbor. Idu na faks zajedno pa ce ona definitivno znat da je bila to. Da ne idu onda bi to bila mozda druga prica.

Take your shot right here and right now, inace ces se mozda uvijek pitat "Sta bi bilo da je bilo?" i zaboravi kino kao sto ti svi ovdje kazu. Kava, setnja ili neka aktivnost koju ti volis da pokazes malo privatnog sebe njoj.
Hollowed is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:00.