Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.03.2014., 17:02   #21
imas 23, poradi na lov na zenama. savladaj sve price vezane za to. do 30 imas 7 godina da postanes pro.

1 trosi na zene. nemoj brojat potroseno
2 trosi na sebe na sve sto je vezano za zene
3 budi aktivan, svudi di ima zena budi i ti
4 djeluj sam kad nemas wing ekipe. ne propustaj nijednu priliku

dode taj dan kad ces sam s svojim iskustvom moc izac vani na svoj teritorij ili tudi teritorij i osjecat ces se kao glavni na podiju. ljudi ce te prihvati kao i dozivit. na svakom mjestu od 4 i vise cura postoji jedna koja moze na klik ic u krevet. a ti si taj klik

moras probat probit led s najmanje 100 zena u zivotu da stvoris sliku sto te ceka i kako moras odigrat partiju.
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2014., 17:17   #22
Nikakvo kino,ljubavna sjedala itd...nista to....

Ovo je moj savjet: odvedes je u neki narodnjacki klub i bez okolisanja joj kazes "skidaj gace hocu rezultate" . U ovom videu imas napravljenu i konstrukciju dogadaja Ocu rezultate skidaj gace

Zadnje uređivanje rap : 18.03.2014. at 17:26.
rap is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2014., 16:42   #23
Trebam savjet

Znači isto sam uradio prvi korak tj. prišao joj u gradu malo pričali dala mi broj sutra je dodo na fejs malo pričali i dogovorili kavu ovih dana.E sad mene zanima pošto nikada nisam bio na kavi s djevojkom u 4 oka što se priča.
Pod tim mislim vodi li se neki opušteni razgovor ili se tu spominju bivše veze seksualna iskustva što trenutno traži?Još jeli glupo kad se vidimo kad budemo išli na kavu zagrlit je poljubit ili je dovoljan samo stisak ruke?Pretpostavljam dajoj ne trebam probat uvalit jezik na kraju večeri osim ako to sama ne bude inicirala?Bio bi zahvalan kada bi mi netko mogao odgovoriti na ova pitanja da ne ispanem čudak na toj kavi.
Snješko1991 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2014., 17:26   #24
Budući da nemaš previše iskustva, nemoj se dovoditi u situacije u kojima se ne snalaziš i koje nećeš moći izvesti. Drži se za početak tema o kojima inače s njom razgovaraš. Ne glumi nešto što nisi. Prilikom susreta stisak ruke je dovoljan, po meni. Do kraja večeri procijeni je li prilika i za nešto više.
__________________
Nobody cares. Work harder.
Miss Hyde is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2014., 19:43   #25
Quote:
Miss Hyde kaže: Pogledaj post
Budući da nemaš previše iskustva, nemoj se dovoditi u situacije u kojima se ne snalaziš i koje nećeš moći izvesti. Drži se za početak tema o kojima inače s njom razgovaraš. Ne glumi nešto što nisi. Prilikom susreta stisak ruke je dovoljan, po meni. Do kraja večeri procijeni je li prilika i za nešto više.
Hvala na odgovoru
U suštini sam tako nešto i mislio uraditi samo sam želio potvrdu nekoga iskusnijeg.
Snješko1991 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2014., 21:12   #26
Quote:
Snješko1991 kaže: Pogledaj post
Hvala na odgovoru
U suštini sam tako nešto i mislio uraditi samo sam želio potvrdu nekoga iskusnijeg.
Samo vi planirajte!
Nikad ne znaš na kakvu ćeš zmijurinu naići!
malinamalina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2014., 21:27   #27
1 zapovijed...ne spominji bivseg svojga uzalud..
malaparte is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:39.