Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.03.2014., 13:47   #41
hvala hvala zene

sparoge su jucer po Kvatricu bile 20-30kn, mac velicine na slici
Ove godine su bezobrazno skupe, dosezale su i po 50kn, a po obali ih ima jako puno jer je dosta toplo i bilo je vlage, tako mi nije jasna bas cijena

a sparoga sam i ja cula da ima po unutrasnjosti sta me isto iznenadilo
Tavanka is offline  
Old 23.03.2014., 15:13   #42
Sparuge su i uz more 30 do 40 kn iako ih ima puno i ne uspjevaju ih prodati. Zasto nebi bilo sparuga u unutrasnjosti kad ima tartufa?Ja od nejestivog drvenog komada sparuga kuham temeljac za rizoto. Kako radite juhu od sparuga? Ne volim je pa mozda ipak postoji recept za mene.

Ova Tavankina pogaca bi funkcionirala sa medvjedim?
__________________
Cemo ben, tr ni sila
Maremonti is offline  
Old 23.03.2014., 15:22   #43
Tavanka, ovo je prekrasno, miriše preko ekrana
tweetee is offline  
Old 23.03.2014., 15:34   #44
Maremnonti - krem juhu.
Na masl. ulju ili maslacu zapržim žbulu i češnjak, podlijem, dodam šparuge, brašno pa malo zapržim, pa dodajem vodu po potrebi, začine (papar, paprika, sol), peršin i kuham. Nekad dodam i mlijeko ili vrhnje, ovisi kako imam i kako mi se da. Ove zime sam takve juhe od povrća počela kuhat s naribanim krumpirom umjesto brašna i puno su mi bolje, ali sa šaprugama još nisam probala. Zapravo, još nisam kuhala juhu od ovogodišnjih šparuga. Ali sam ove iz škrinje (kojih imam još) dodavala u juhu od brokule. I mrkvicu sam ribala. Sa štapnim izmiksam kad je gotovo. Inače mi klinci ne vole šparuge, ali juhu da.
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Old 23.03.2014., 16:09   #45
@Maremonti, radila sam je i s koprivom i cikorijom, tako ne vidim zasto ne bi mogla s medvjedjim

neg, sto se juhe tice, na otoku su je prije kuvali od donjih dijelova sparoga, nasjeckanih skroz na sitno (baci ih se na masl ulje pa podlijeva),... mislim se u to ubacit jos koru od parmezana (ka sta talijani u minestorne) u skladu sa iskoristi sve pricom
Tavanka is offline  
Old 23.03.2014., 16:13   #46
Omg Tavnka, kakva divota, kao što rekoše, preko ekrana miriše!

Xavi, odlično, trebala si ovo na natjecajni, definitivno ću isprobati ovo naradnih dana
Isto vrijedi imza Benovu savijacu

Natječaj tek počeo a već toliko dobrih recepata za isprobati!

Zadnje uređivanje sophiella : 23.03.2014. at 16:23.
sophiella is offline  
Old 23.03.2014., 16:38   #47
tavanka, nisi normalna ovo izgleda PREdobro, radila bih odmah samo da ovdje kod mene ima šparoga
sophiella, danas za večeru radim pesto, a sad znam i po kojem receptu

hvala svima na lijepim komentarima - i super mi je što je toliko krasnih jela na natječaju
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Old 23.03.2014., 19:01   #48
Quote:
Maremonti kaže: Pogledaj post
Sparuge su i uz more 30 do 40 kn iako ih ima puno i ne uspjevaju ih prodati. Zasto nebi bilo sparuga u unutrasnjosti kad ima tartufa?Ja od nejestivog drvenog komada sparuga kuham temeljac za rizoto. Kako radite juhu od sparuga? Ne volim je pa mozda ipak postoji recept za mene.

Ova Tavankina pogaca bi funkcionirala sa medvjedim?
kakve veze tartufi imaju sa šparogama? nije mi jasno što si mislila? tartufi rastu uglavnom na šumskom tlu. ne znam što je uvijet za rast šparoge.

ja juhu radim slično kao i što je Marlov opisala.
ellory is offline  
Old 23.03.2014., 19:17   #49
Xavi, super, ali slobodno si prilagodi količinu sastojaka, ja uvijek stavljam okvirno, manje više i tak
sophiella is offline  
Old 23.03.2014., 19:29   #50
ma na kraju sam prilagodila i sastojke jer mi je lošija polovica pojela grana padano pa je bila krema od srijemuša s fetom i bučinim košticama. fino je bilo, ali pesto mi je ipak bolji
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Old 23.03.2014., 19:34   #51
Žene, niste normalne
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 23.03.2014., 19:35   #52
Quote:
xavierkat kaže: Pogledaj post
ma na kraju sam prilagodila i sastojke jer mi je lošija polovica pojela grana padano pa je bila krema od srijemuša s fetom i bučinim košticama. fino je bilo, ali pesto mi je ipak bolji
Ah te lošije polovice, imam takvu, nisu bezrazložno lošije

Super zvuči s feta sirom kombinacija, mogla bih to iskoristiti za punjenje peciva ili mesa, ovih dana mi jemtotalni overdose medvjedjim lukom
sophiella is offline  
Old 23.03.2014., 19:36   #53
ja sam hvala bogu potrošila ova dva svežnja što sam imala doma, i sad ga par dana ne kupujem
treba sad šparoge tražiti
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Old 23.03.2014., 19:57   #54
Sophi Divota.

Ženske se raspištoljile!
Gipsyqueen is offline  
Old 23.03.2014., 20:13   #55
bravo sofi opet savrseno
Tavanka is offline  
Old 24.03.2014., 09:31   #56
Cure bravo, predivna jela! Ali Tavanka, za onu pogaču bih sad "ubila"!
ifigenija is offline  
Old 24.03.2014., 11:43   #57
Tavanka ovo stvarno miriše preko ekrana

Ja sam inace luda za šparogama ali ovdje mi se svi sastojci nadopunjuju.baš me oduševio ovaj recept.
ivkaa is offline  
Old 24.03.2014., 13:08   #58
Ekipa se stvarno potrudila da se ne ukine natječaj
Sve mi je odlično, ali Tavankina pogača
Kod mene šparoge u recesijskog količini šta mi je ostalo od prošlog vikenda kad sam dosta nabrala.
Te su skončale u rižotu bez slike, ton su imale ''mmmmmm''
bilaboja32 is offline  
Old 24.03.2014., 16:44   #59
Ben, xavi, sophi, bilaboja, jedno ljepše od drugog.

Tavanče, pogača je već sad za finale ali nakon ovakve pogače moraš trčati, a ne...



Pellaprat is offline  
Old 24.03.2014., 17:11   #60
divno mi je vidjeti ovako puno radova u ovako ranoj fazi

pogaca i pesto
__________________
Be bold. Or italic. Never regular.
maredoo is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:13.