Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.04.2014., 00:45   #41
Quote:
Ceres0 kaže: Pogledaj post
Oprosti mi što sam površna brineta.
ako hočeš oprost - 5 očenaša i 3 zdravomarije

Quote:
Ceres0 kaže: Pogledaj post
A dobar karakter ima ona koja te primi, koja ti da brojček? Pa znam da jest tako.
pa između ostaloga i to, da. One koji te ne "prime" obično te i izvrijeđaju kak si se usudio uopće prići - definitivno puno govori o karakteru.

Quote:
Ceres0 kaže: Pogledaj post
Dobro, nema veze. Meni to nije privlačno dok ide od cure do cure pa tako 15+ puta u sat vremena (a ja ga vidim) i bok.
a kako će drugačije saznati kojoj se sviđa? Kaj ako se sviđa tek svakoj 10000-itoj, kak će naći tu jednu s jednim prilaskom po noći?
JabukaUSlafroku is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2014., 00:46   #42
Quote:
mr-crime kaže: Pogledaj post
Ti si jako površna i zla
Idem sada turit' glavu u jastuk i ridati.
Quote:
Kako možeš tako gledati na onog koji samo traži svoju srodnu dušu?
A ne znam. Nisam ni romantična kao što vidiš. I još površna i zla. Fućkaš takvu ženu.
Quote:
Nisi fer prema napaćenim dušama muškim, nimalo nisi fer
Život nije fer moj Krajm, živoooot!


Moram prestati, već su mi nekoliko puta na US-u rekli da sam zločesta i grozna, počinjem misliti da je mooožda zaista tako.
__________________
Everloving.
Walk with me Pater, all alone this tedious journey. Ženskog roda. Piški uz vjetar. It's possible.
Ceres is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2014., 00:51   #43
Quote:
JabukaUSlafroku kaže: Pogledaj post
a kako će drugačije saznati kojoj se sviđa? Kaj ako se sviđa tek svakoj 10000-itoj, kak će naći tu jednu s jednim prilaskom po noći?
Osjećala bih se užasno polaskano što sam nekome npr. pedeset i sedmi pokušaj te večeri.
Martian7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2014., 00:59   #44
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Osjećala bih se užasno polaskano što sam nekome npr. pedeset i sedmi pokušaj te večeri.
Unatoč velikim naporima i psihičkoj boli odlučio je da si vrijedna rizika još boli i još muke te večeri, mislim stvarno kako ste vi žene teški karakteri
__________________
Ne očajavamo, zato što se ne nadamo nikom. Ničemu dobrom, ničemu lošem tu ne nada se niko.
I sa tom diplomom, i sa šljakom sam se slik’o. Rintao k'o magarac, sve dok nisam rikn'o.
mr-crime is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2014., 01:13   #45
Quote:
JabukaUSlafroku kaže: Pogledaj post
pa između ostaloga i to, da. One koji te ne "prime" obično te i izvrijeđaju kak si se usudio uopće prići - definitivno puno govori o karakteru.
Je, da, govori o karakteru.
I one su isto tako đubrad ako te izvrijeđaju samo zato što si im prišao, pristojno.

Ali oprostit' ćeš mi, ti o karakteru djevojke koja te odbije ali pristojno i lijepo, ne znaš ništa.
Quote:
a kako će drugačije saznati kojoj se sviđa? Kaj ako se sviđa tek svakoj 10000-itoj, kak će naći tu jednu s jednim prilaskom po noći?
Sve 5. Ali neka ga ja ne vidim. Sada ćeš pitati kako da on zna da ga ja vidim. Ne znam. Neka se dogodi čudo.

Želim se osjećati "posebno" (pod jako velikim citatnim znakovima), biti -5 žena kojoj će prići, a ne 15+.
Želim biti svjesna da on ima kriterije dovoljno dobre i jake da mu se neće svidjeti na svim razinama 25 žena u klubu u sat vremena toliko da im priđe.
Ružičaste naočale su tu na meni pa ni ne vidim ništa, znam.


Sad me ne zekaj pa se više neću praviti ludom.
__________________
Everloving.
Walk with me Pater, all alone this tedious journey. Ženskog roda. Piški uz vjetar. It's possible.
Ceres is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2014., 01:14   #46
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Osjećala bih se užasno polaskano što sam nekome npr. pedeset i sedmi pokušaj te večeri.
Nemaju svi taj luksuz da budu s onom koja im je 1. izbor. Neki nemaju ni taj luksuz da budu s 56 na "listi". Što da takav lik napravi nakon 56 odjeba?


Quote:
mr-crime kaže: Pogledaj post
Unatoč velikim naporima i psihičkoj boli odlučio je da si vrijedna rizika još boli i još muke te večeri, mislim stvarno kako ste vi žene teški karakteri

Zadnje uređivanje JabukaUSlafroku : 01.04.2014. at 01:15. Reason: fali tekst
JabukaUSlafroku is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2014., 01:15   #47
Quote:
mr-crime kaže: Pogledaj post
Unatoč velikim naporima i psihičkoj boli odlučio je da si vrijedna rizika još boli i još muke te večeri, mislim stvarno kako ste vi žene teški karakteri
Pa bolje teški karakter nego laka žena!
Martian7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2014., 01:20   #48
Quote:
Ceres0 kaže: Pogledaj post
Je, da, govori o karakteru.
I one su isto tako đubrad ako te izvrijeđaju samo zato što si im prišao, pristojno.

Ali oprostit' ćeš mi, ti o karakteru djevojke koja te odbije ali pristojno i lijepo, ne znaš ništa.

Sve 5. Ali neka ga ja ne vidim. Sada ćeš pitati kako da on zna da ga ja vidim. Ne znam. Neka se dogodi čudo.

Želim se osjećati "posebno" (pod jako velikim citatnim znakovima), biti -5 žena kojoj će prići, a ne 15+.
Želim biti svjesna da on ima kriterije dovoljno dobre i jake da mu se neće svidjeti na svim razinama 25 žena u klubu u sat vremena toliko da im priđe.
Ružičaste naočale su tu na meni pa ni ne vidim ništa, znam.


Sad me ne zekaj pa se više neću praviti ludom.
Prilazi zbog izgleda. Dok konačno nađe neku kojoj se i on sviđa po izgledu. Tek onda se ide na procjenu karaktera. Nema tu više razina. Prvo treba zadovoljiti prvu, tek se onda ide na drugu. Prosječni muškić će dobiti hrpu odjeba dok konačno ne dođe do neke koja će pristati na dejt i na njemu se ekšli i pojaviti. Jedanput može prići samo phiber. jebiga, nismo svi on
JabukaUSlafroku is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2014., 01:26   #49
Quote:
JabukaUSlafroku kaže: Pogledaj post
Nemaju svi taj luksuz da budu s onom koja im je 1. izbor. Neki nemaju ni taj luksuz da budu s 56 na "listi". Što da takav lik napravi nakon 56 odjeba?
Ode doma i razmisli je li bar dio problema u njemu kad se nijednoj od tih 56 nije svidio.
Martian7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2014., 01:29   #50
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Ode doma i razmisli je li bar dio problema u njemu kad se nijednoj od tih 56 nije svidio.
Pa čuj, slično sam i ja prolazio, jer kada netko godinama ne uspije naći nikog zainteresiranog onda ostaje pitanje gdje je problem, jer se bez ičeg različitog odjednom našlo iznimno zainteresiranih

Sad koja mi to može objasnit?
__________________
Ne očajavamo, zato što se ne nadamo nikom. Ničemu dobrom, ničemu lošem tu ne nada se niko.
I sa tom diplomom, i sa šljakom sam se slik’o. Rintao k'o magarac, sve dok nisam rikn'o.
mr-crime is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2014., 01:32   #51
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Ode doma i razmisli je li bar dio problema u njemu kad se nijednoj od tih 56 nije svidio.
pa recimo da je problem u izgledu pa ga sve odbijaju zbog toga...
očito je barem dio problema u njemu. Što može učiniti?
Nastaviti prilaziti dok konačno ne nađe neku kojoj nije ružan, skočiti s mosta, kastrirati se na izgubi seksualnu želju, još nešto?
JabukaUSlafroku is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2014., 01:33   #52
Quote:
JabukaUSlafroku kaže: Pogledaj post
Prilazi zbog izgleda.
Površno.

I on prilazi zbog izleda (kriterij), i onda ona odbija zbog izgleda ili ponašanja ili stasa ili glasa (kriterij). Površno.
Quote:
Dok konačno nađe neku kojoj se i on sviđa po izgledu. Tek onda se ide na procjenu karaktera. Nema tu više razina. Prvo treba zadovoljiti prvu, tek se onda ide na drugu.
Slažem se.
Quote:
Prosječni muškić će dobiti hrpu odjeba dok konačno ne dođe do neke koja će pristati na dejt i na njemu se ekšli i pojaviti.
U redu. Nekoj će biti kul ako on priđe 25 puta u večeri nekim curama. Meni ne.

100 ljudi, 100 ćudi.
Quote:
Jedanput može prići samo phiber. jebiga, nismo svi on
Ni ja nisam žensko utjelovljenje njega.
__________________
Everloving.
Walk with me Pater, all alone this tedious journey. Ženskog roda. Piški uz vjetar. It's possible.
Ceres is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2014., 01:33   #53
Quote:
JabukaUSlafroku kaže: Pogledaj post
pa između ostaloga i to, da. One koji te ne "prime" obično te i izvrijeđaju kak si se usudio uopće prići - definitivno puno govori o karakteru.
ako te to tješi, i one odlaze kući nesretne. naime, nepristojne su jer su nezadovoljne, a nezadovoljne su jer im ne prilaze oni koje bi one htjele ili se situacija ne razvija prema njihovim planovima.

uletavane nije za svakoga. postoje ljudi kojima to leži, koji znaju posao (svi znamo one ljude koji su izlazili prmarno ili isključivo da bi barili) i oni koji ne (kojima ne nrp. primarno da piju i zajebavaju se), globalno govoreći. evo, na pragu 30. i dalje tvrdim da se među ljudima koje znam nije po tom pitanju puno promijenilo, a čini mi se da je tako svuda. kao i sa svime uostalom, postoje ljudi kojima nešto ide, koji imaju potrebne predispozicije i oni drugi. ne znam kako to ljudi ne kuže. dugo sam si predbacivao što nisam uspijevao naći curu, krize, loša slika o samom sebi, uspoređivanje s onima koji su relativno lako zavodili cure itd. sve dok nisam shvatio ovo što sam napisao. pomirio sam se s tim da mi to ne leži, da nisam neki ljubitelj zavođenja. ali sam isto tako shvatio da relativno lako radim neke stvari koje su drugima, među njima i ovim zavodnicima, problem.
leone.sb is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2014., 10:26   #54
Quote:
Ceres0 kaže: Pogledaj post

U redu. Nekoj će biti kul ako on priđe 25 puta u večeri nekim curama. Meni ne.

100 ljudi, 100 ćudi.

Ni ja nisam žensko utjelovljenje njega.
takvog lika ne bi uopce smatrala ozbiljnim ako upada curama kao bakicama na placu
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2014., 10:49   #55
Quote:
typhoid_mary kaže: Pogledaj post
takvog lika ne bi uopce smatrala ozbiljnim ako upada curama kao bakicama na placu
Većina mojih prijatelja kada je u pljenidbi, fokusira se samo na jedan plijen.

Moraš imati količinu pomoću upada, ionako škart pootpada brzo kao ratkapa u zavoju.

Sent from my HTC One using Tapatalk
erklat is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2014., 11:47   #56
Quote:
erklat kaže: Pogledaj post
Većina mojih prijatelja kada je u pljenidbi, fokusira se samo na jedan plijen.
To mi je OK.

Quote:
erklat kaže: Pogledaj post
Moraš imati količinu pomoću upada, ionako škart pootpada brzo kao ratkapa u zavoju.
Mislim da mi u 30+ godina vozačkoga staža nije još nikat otpala ratkapa u zavoju. Znači li to da ne vozim dovoljno brzo?
Martian7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2014., 12:15   #57
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
To mi je OK.


Mislim da mi u 30+ godina vozačkoga staža nije još nikat otpala ratkapa u zavoju. Znači li to da ne vozim dovoljno brzo?
Nemoj reći da te nikada ratkapa nije obišla na cesti?

Sent from my HTC One using Tapatalk
erklat is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2014., 13:10   #58
Quote:
erklat kaže: Pogledaj post
Nemoj reći da te nikada ratkapa nije obišla na cesti?
Nije, bar koliko ja znam. Što radim krivo?
Martian7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2014., 13:23   #59
Ne voziš opel.

Sent from my HTC One using Tapatalk
erklat is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2014., 13:50   #60
Quote:
erklat kaže: Pogledaj post
Ne voziš opel.
Ne. A nakon ovih spoznaja niti ne budem.

(da netko ne prigovori da smo off-topic: Opel je upravo dobio odje* od mene )
Martian7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:09.