Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.10.2008., 18:45   #1
Parenje lica

daklem.. molila bi forumašice koje to prakticiraju ( ako ih ima naravno) da mi objasne postupak..
nemam puno problema s licem, koji miteser na nosu i par malih ožiljaka ali sam čula da ovo pomaže u otklanjanju dubinskih nečistoća i samom čišćenju pora paa ako ima koja dobra duša
hvala
confused_girl00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2008., 00:20   #2
Nije baš neka mudrost. Uzmeš posudu šitoku otprilike kao i tvoje lice, staviš vode i čekaš da zavrije. Ukapaš par kapi eteričnog ulja (vrsta ovisi o tipu kože, googlaj ili pitaj prodavačicu), staviš ručnik na glavu i približiš lice posudi. Pazi da se ne opečeš i drži nekoliko minuta
Lory is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2008., 00:24   #3
I nikako to ne raditi ako imaš probleme s crvenilom lica ili kuperozom
Jojo Ungh is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2008., 12:16   #4
jedino ću ti reći- nemoj lice držati baš preblizu..
asdfgh is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2008., 13:35   #5
Quote:
confused_girl00 kaže: Pogledaj post
daklem.. molila bi forumašice koje to prakticiraju ( ako ih ima naravno) da mi objasne postupak..
nemam puno problema s licem, koji miteser na nosu i par malih ožiljaka ali sam čula da ovo pomaže u otklanjanju dubinskih nečistoća i samom čišćenju pora paa ako ima koja dobra duša
hvala
pa to je već stara stvar i totalno učinkovita.

ja radim jednom tjedno prije nego što stavim masku.


prije toga očistim lice gelom, pilingom i tonikom.

u vruću vodu stavim kamilicu i malo lavande i parim se nad tim 10ak minuta..

kasnije pobrišem lice čistom vatom ili ručnikom... i stavim masku da stoji 20ak minuta... i super.... nemoš se prestati dirati po faci kak je mekano i glatko.
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2009., 12:49   #6
Koliko se često smije pariti lice ?
bubuljica_na_nosu is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2009., 22:36   #7
mislim da je dovoljno da to radiš jednom tjedno, prije nego što staviš masku da ti se ona bolje upije. kamilica je svakako najbolja stvar jer ona otvara pore što je poželjno kad stavljaš masku.
lika daroš is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:41.