Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.08.2005., 06:41   #61
Quote:
magic kaže:
ja ju mazhem na kruh. otkad to chinim, smanjio mi se celulit
Hmdha....

Ti ni ne znas sto je to celulit!
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2005., 16:02   #62
Wow, Shefitza, koji temperament

Med je antiseptičan isto koliko je i šećer dobra podloga za bakterije. Ako ćemo već o bakterijama, njima je super kad imaju nutrijente u povoljnim omjerima. A kad smo kod meda, i on je šećer, remeber? Njegovo antiseptično djelovanje je neznatno, ono se radije pridaje alkoholnoj otopini propolisa... Never mind.

Zašto mi se čini da nisi kužila o čemu se radi kod mene? Meni se koža nije ni upalila, ni zacrvenila, nit imam rane nit ništa. jednostavno mi se izljiskala u finim malim ljuskama, i ja se htjela njih rješit, jer su mi gadne.
I zamisli, uspjela sam mojim ubibože peelingom sinoć. I nemam nikakvih prišteva po nogama nego sam natrag dobila svoju normalnu kožu. Toliko.
club delicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2005., 16:52   #63
Quote:
club delicious kaže:
I zamisli, uspjela sam mojim ubibože peelingom sinoć. I nemam nikakvih prišteva po nogama nego sam natrag dobila svoju normalnu kožu. Toliko.
Ako su samo ljuskice bile u pitanju, da si se i sa grubljom rukavicom trljala nestale bi. Da je bila oštećena koža ne bi mogla jer bi boljelo. Ako vidiš ljuskice na zdravoj koži onda je logika da će ih ukloniti trljanje nečim grubljim.

__________________
Kad bik padne, noževi se oštre.

Put u pakao popločen je daskama za peglanje... kem
samo_svoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2005., 19:15   #64
Quote:
samo_svoja kaže:
Ako su samo ljuskice bile u pitanju, da si se i sa grubljom rukavicom trljala nestale bi. Da je bila oštećena koža ne bi mogla jer bi boljelo. Ako vidiš ljuskice na zdravoj koži onda je logika da će ih ukloniti trljanje nečim grubljim.

Da, ali ja nisam imala ništa grubo. Možda vreću od krumpira
club delicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2005., 20:51   #65
Quote:
club delicious kaže:
Da, ali ja nisam imala ništa grubo. Možda vreću od krumpira
Može.
__________________
Kad bik padne, noževi se oštre.

Put u pakao popločen je daskama za peglanje... kem
samo_svoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2005., 01:43   #66
Quote:
Shtefitza kaže:
Ma to je za rasplakat se kako se ljudi vole igrat znalaca...
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2005., 08:33   #67
Quote:
Shtefitza kaže:
Ma to je za rasplakat se kako se ljudi vole igrat znalaca...
__________________
Kad bik padne, noževi se oštre.

Put u pakao popločen je daskama za peglanje... kem
samo_svoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2005., 23:05   #68
Eucerin ima za kupit u Hrvatskoj!!! Samo u apotekama. I ocajno skupo, osim ak ne sarmiras apotekarku (al...kod ljubavi ti onda nece pomoc ni cijela apoteka).
A inace, za suhocu - dobra mi je obicna Nivea soft, za ruke i voce tela.
__________________
I couldn't keep you all for myself...I know you gotta be free...so free yrse-e-e-lf...
charita is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2005., 21:33   #69
za suhu kožu i sve ostale probleme (ispucanost, crvenilo... lala) najbolji je bepanthol, može se kupiti u bilo kojoj ljekarni po cijeni od nekih 70-80kn....
super korisna stvar su i kreme za poslije sunčanja i moze ih se koristiti tokom cijele godine, ne samo nakon suncanja, odlicno se upijaju u kozu i stvarno ju hrane vlagom. meni osobno najdraza krema je ona od elizabeth arden: green tea... jebena krema sa grudicama meda, ali košta 250 kn, no to i nije tako strasno kad skuzis da se radi o pakiranju od 400 ml i ne treba je puno staviti jer se savršeno razmazuje, brzo se upija i fino mirise po istoimenom prfemu iz njene kolekcije, a koza ostaje nevjerojatno meka i glatka, zagarantirano...
a sto se tice gore negdje spomenutog peelinga s limunom i soli, znam za varijantu sol i maslinovo ulje, isprobala, malo pecka jer sol je sama po sebi oštra i grebe pa malo pecka, ali maslinovo ulje ublažava stvar i na kraju svega koža ostane glatka i fina, malo masna i nije fin miris, pa sam taj problem rijesila dodavanjem malo parfema... toliko za sada, pozdrav svima, super ste mi
 
Odgovori s citatom
Old 03.09.2005., 20:45   #70
Re: Suha koža

Quote:
Muscleboy kaže:
Imam suhu kožu po tijelu i sad još izraženije od mora,što preporučujete,muško sam i želim nešto jednostavno
i ja imam

nisam cilu temu citala ne znam da li je netko ovo vec rekao

butercream ima razlicitih mirisa ja uzimam od mango

imas to u bodyshopu naci a stvarno su super ja sam vrlo

zadovljna
glamour is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2005., 09:55   #71
Quote:
za suhu kožu i sve ostale probleme (ispucanost, crvenilo... lala) najbolji je bepanthol, može se kupiti u bilo kojoj ljekarni po cijeni od nekih 70-80kn....
To sam i ja htjela predložiti. Uz malu napomenu da se uzme plavi, a ne crveni Bepanthol, iako na crvenom piše da je za vrlo suhu i osjetljivu kožu, ali je jako masan i nikako da se upije. Plavi se naprotiv brzo i savršeno upija i ne ostavlja nikakve tragove na odjeći.
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2005., 16:21   #72
Quote:
bliss kaže:
To sam i ja htjela predložiti. Uz malu napomenu da se uzme plavi, a ne crveni Bepanthol, iako na crvenom piše da je za vrlo suhu i osjetljivu kožu, ali je jako masan i nikako da se upije. Plavi se naprotiv brzo i savršeno upija i ne ostavlja nikakve tragove na odjeći.
a umjesto Bephantola, preporuchujem Pantexol (Jadran Galenski laboratorij), domaci proizvod, koshta nekih 50 kuna (200ml).. Po opisu bih rekla da odgovara plavom..
Zlatokosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2005., 22:26   #73
Quote:
Zlatokosa kaže:
a umjesto Bephantola, preporuchujem Pantexol (Jadran Galenski laboratorij), domaci proizvod, koshta nekih 50 kuna (200ml).. Po opisu bih rekla da odgovara plavom..
Jel se to isto u apoteci nabavlja?
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2005., 22:51   #74
Quote:
bliss kaže:
Jel se to isto u apoteci nabavlja?
Da. Ti losioni su dobri za poslije sunchanja, poslije depilacije (za neka oshtecenja kozhe). Ne pishe u deklaraciji da su za suhu kozhu.

A shto se tiche suhe kozhe, perutanja, svrbezha imaju dobre kreme sa odredjenim postotkom uree. Uriage, Eucerin i josh neke. U ljekarni bez recepta, iako je bolje posjetiti dermatologa. Ni u chemu se ne smije pretjerivati, pa tako ni sa koncentracijom uree.
Zlatokosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 12:32   #75
JA PREPORUČUJEM NEŠTO ŠTO NIJE SKUPO ALI JE JAKO KVALITETNO, eXCIPIAL LIPOLOTION S DODATKOM UREE, NEŠTO NAJBOLJE ŠTO SAM PROBALA I SVAKA KOJA GA PROBA NE MIJENJA GA, VJERUJTE MI!!!!!
moya81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 12:41   #76
DRAGA MOJA, DUPLO JEFTINIJI PROIZVOD JE EXCIPIAL LIPOLOTION, U LJEKARNI GA KUPIŠ KAO I VICHY, A VIDJET ĆEŠ ŠTA JE KVALITETA A SUHA KOŽE JE PROŠLOST S NJIM, VJERUJ MI, ISPROBANO!!!!!
moya81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 21:34   #77
Quote:
piccola kaže: Pogledaj post
nivea mlijeko ono u plavoj boci je jako masno , bas za suhu kozu
to mleko je odlicno i jos ako se doda tu malo ulja + ad kapi.......
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 23:36   #78
ja sam jednom pitala za neki taj excipial pa mi je rekla teta prodavacica neku enormnu cijenu da sam pala na dupe... jel se ona zeznula ili sta? koliko dodju?

meni je dobar bio garnier crveni za extra dry skin i sebamed neki sta ga ima u dm for sensitiv dry skin body milk

ali moj prob je sta se ne mazem redovito
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2007., 10:42   #79
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
ja sam jednom pitala za neki taj excipial pa mi je rekla teta prodavacica neku enormnu cijenu da sam pala na dupe... jel se ona zeznula ili sta? koliko dodju?

meni je dobar bio garnier crveni za extra dry skin i sebamed neki sta ga ima u dm for sensitiv dry skin body milk

ali moj prob je sta se ne mazem redovito
si bila u ljekarni????pitala za excipial???
kosta oko 60 kuna a meni traje 100 godina jer se super razmazuje a i ucinak je bolji nego bilo koji losion, znam da eucerin ima tak nesto ali je duplo skuplji i nije ni na pola kvalitetan kao ovaj...ajde provjeri jos jednom jer da nisam to isprobala nikad ne bih o tome ni pisala tu!!!!
moya81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2007., 10:44   #80
si bila u ljekarni????pitala za excipial???
kosta oko 60 kuna a meni traje 100 godina jer se super razmazuje a i ucinak je bolji nego bilo koji losion, znam da eucerin ima tak nesto ali je duplo skuplji i nije ni na pola kvalitetan kao ovaj...ajde provjeri jos jednom jer da nisam to isprobala nikad ne bih o tome ni pisala tu!!!!
moya81 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:17.