Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.08.2009., 00:02   #21
Prva stvar - igra ce biti skroz besplatna. Skinete ju sa interneta i igrate, bez nekakve prevelike filozofije.

Druga stvar - dulje vrijeme igram dotu, a sad sam uspio nabaviti beta key za LoL i mogu reci da sam jako, jako zadovoljan. Grafika je u pocetku mali minus, te se malo teze naviknuti na skroz drugaciji UI, ali je stvarno igriva i bruuuuutalno zabavna. Heroji su skroz novi, malo stvari je "iskopirano" iz dote, ali hej, autori LoL-a imaju svako pravo kopirati sami od sebe, zar ne?

Uglavnom, beta keyeve nabavite po raznim forumima tako da prvi komentirate na neki post ili preklinjete da bas vi budete oni koji ce dobiti beta key.

I da,trece, igra je jedno 500 puta bolja od onog demigod govneta, to uopce ne spada ni u istu kategoriju koliko je lose.
budalaizbunara is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2009., 20:36   #22
nisan baš puno igra dotu tako da neznan skoro ništa XD jel mi se isplati ovo igrat, mislin bez ikakvog prijašnjeg iskustva :P
__________________
11
LukaST is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 07:15   #23
naravno..prvo ides u losije gejmove.i tamo ako ti se da igras prvo 2-3 heroja cijelo vrijeme i uceci njih gledas kako drugi igraju druge heroje i sta im prave i brzo naucis vecinu heroja.. nije to nista strasno
AnteVoziStoju is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 11:36   #24
Zapravo ti je bolje igrati random heroje svaki puta. Duže će ti malo trebati, ali ćeš biti mnogo bolji igrač na kraju. Trik Dote i sličnih igara je da moraš znati što mogu drugi heroji da bi se znao boriti protiv njih. A to ćeš naučiti jedino ako budeš igrao i s njima. Moraš znati što i točno abilities rade na i kako se ponašaju u borbi. Moraš znati kakav je movement prije castanja nekog spella i koliko vremena treba. To je daleko teže naučiti samo gledajući to s druge strane posebno jer je igra brza i više likova casta razne spellove u isti čas.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 20:45   #25
e ljudi evo javljam se nakon sto sam je probo i samo jedna rijec: RAZOCARAN

a da probvo sam i HoN, bolja je al dota je i dalje puno bolja
Schwule Mädchen is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2009., 16:22   #26
E da, igra je predobra, europski beta tester sam vech duzhe vrijeme =) Problem je shto je ova moja ekipa zalutala (nakon mog poziva da mi se pridruzhe) na US servere Pa vas MOLIM, ako netko ugrabi beta key a da mu netreba, da mi poshalje na e-mail ([email protected]), uhvati na MSNu ([email protected]) ili na Xfireu (Frathos ). Mislim da po novom US beta testeri mogu invajtati prijatelje na US LoL, pa ako netko ima free invite, neka mi baci jedan Hvala unaprijed !

I da, LoL trenutno ima 39 heroja
Frathos is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 10:40   #27
ma 39 heroja je premalo , igrica postane monotona u hon ima oko 50 i mislim da je zbog toga bolja ...a i hon je puno bolji od dote u svakom aspektu..
AnteVoziStoju is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 12:09   #28
Nemre 39 heroja nikako biti premalo. Da bi masterao svakog ti treba minimalka 1 tjedan svakodnevnog igranja s time herojem.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 14:37   #29
MASTERO SVE HEROJE ahahhahaahhahaah treba mi jedan game za heroja..tako da nevaljaj bureke...a 39 heroja JE premalo.....i nakon nekog vremena odlucis sta ti je bolje biti carry,ganker,support ....tako da uzmes svoju ulogu i pretezito te heroje igras..

probaj na facebuku se ukljucit u njihovu grupu da dobijes ki
AnteVoziStoju is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2009., 18:19   #30
Quote:
Spec.tre kaže: Pogledaj post
Ako netko ima beta key za HoN (ili LoL, ako uopće toga ima), bio bih zahvalan!
Imas na curse.com jos beta kljuceva za LoL (i NA i europskih).
__________________
The Answer to the Great Question Of Life, the Universe and Everything Is...
Forty-two
Bozidar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2009., 23:45   #31
ostala mi 3 invitea za lol pa ko hoće neka mi pošalje svoju mail adresu na pm
DarkMayhem is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2009., 01:00   #32
imam 5 ključeva za LoL pa mi se javite na pm
konjo666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2009., 19:47   #33
Quote:
Žuribus Šumasti kaže: Pogledaj post
http://www.heroesofnewerth.com/

nova dota, igram vec par dana...kupujem obavezno, prvenstveno jer nema leavera...uglavnom, nazicajte beta key i probajte dok je besplatno
probaj http://www.leagueoflegends.com/

sada je open betat tako da se mozes registrirati i ne treba ti beta key
__________________
Study as if you were never to master it; as if in fear of losing it.
The way to do is to be.
Find a job you love and you'll never work another day in your life
cunac is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 20:42   #34
Quote:
cunac kaže: Pogledaj post
probaj http://www.leagueoflegends.com/

sada je open betat tako da se mozes registrirati i ne treba ti beta key
skinuo igru sada, instalirao je. i pokrenem ju.

pojavi se prozor. piše server online i ono drugo...
ali se odmah nakon par sekudni smrzne prozor.. i nemrem ništa...

kak se to može ispraviti ?

imam win xp pro sp3.....

hvala
BundyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2009., 08:00   #35
igram Lol vec par dana i mogu reci da je igra odlicna. puno bolja je nego dota. Citava moja ekipa se prebacila tamo i imamo samo pohvale za tu igru.

HoN nisam jos probao al planiram ovih dana al nevjerujem da ce mi se svidjeti kao Lol.
Jucer je izdan i novi pach. Sve u svemu prezadovoljan sam... a i mislim da se siri broj heroja koje mozes izabrati
dinovu is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2009., 13:09   #36
Što je taj LoL na kraju potpuno sve besplatno ili, bilo je nešt kao da će se heroji kupovat, ili sam ja zamijenio s nekom drugom igrom
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2009., 13:36   #37
upravo skinuh LoL..nisam ga jos upalio..updatea se..
ak je kak vi pricate,igra ce bit extra
TWade is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2009., 14:06   #38
Igra je besplatno i moze se skinuti besplatno na njihovoj stranici. mozes uplacivati pare da bi prije dobio neke heroje a i nemoras jer ih mozes s vremenom odkriti kako napredujes.. Tako da se sve moze đabe..
dinovu is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2009., 10:13   #39
E a u LoL-u kad si kupim nekog heroja sa tim bodovima, da li on zauvijek ostane (da li ga mogu poslije kad god želim koristit), ili nakon nekog vremena ga opet nema, pa s emora ponovo kupit, isto tako i za rune?
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2009., 16:13   #40
Evo imam molbu da stavite vase nickove da vas addam pa da nabacimo neku partiju zajedo...ovak kad igram sa solo queue uvijek dobim ili malo slabije igrace koji su mozda novi i neznaju bas dobro igrat ili su uzasno losi....a da ne govorim o vecim lvlima
Cortexzg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:50.