Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.06.2003., 22:41   #21
Fancy zar ti je zena trudna?
__________________
...and in the end the love you take is equal to the love you make..
ah...
diadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2003., 13:25   #22
Ma kakava bolest
Svako je svoja osoba,ali za mene licno hmmmmmm .Nemoze biti bolje.Zdravija sam nego ikada,jedem sve sto sam i do sada,jela + uz to exta zdraviju hranu.Mislim moras paziti sto jedes.

Sada sam u 37 tjednu i evo me malo prije sam ribala kadu i cijelu kupaonu.U stanu kojem zivimo tepih se linja pa svako malo sam na podu sa cetkom i kupim ove dlaketine.Sve radim kao i do sada + osijecam se nekada cak aktivnije nego prije .Nekada pomislim da bi mogla ici u planine kako se fine osijecam.Ima dana kada nisi u mood nizasta,ali to nije cijela trudnoca,to je par sati i slicno.Na pocetku trudnoce isli smo ja i muz na razno razne izlete gdje bi bez trudnoce crkla,a ja sam izdrzavala bolje nego ikada.Malo sam sporija nego inace,sto se tice setanja,ali ima dana kada potrcim,poskocim,pa i zapuzem .

Nije bolest za mene,zdravija nisam do sada bila,zdrava mi hrana pase i fino se osijecam.Nadam se da i ostale mame imale takvo iskustvo,a one koje nisu,a Boze moj sudbinu nemozes birati.

Mojoj mami je trudnoca hell bila "samnom" .Bez prestanka 4 mj povracanja, i zadnja dva dana prije due date sa normalne pozicije,ja sam se uspijela okrenuti na noge da izadem.To je hell
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:38.