Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.04.2016., 13:14   #41
Quote:
Spellforge kaže: Pogledaj post
Trenutno imam 25 godina, od rođenja lijevo oko mi je oštećeno i potpuno beskorisno. Tak da su mi doktori rekli da mogu zaboravit vozačku zbog slabe procjene dupine. To je bilo dok sam još klinac bio tak da mi to nije smetalo, čak i kad su me starci pokušali naučit vozit nije mi išlo. Frustriralo me jer ne vidim dobro i moro sam okretat glavu u lijevo da vidim lijevu stranu.

Al sad kad sam stariji pojavljuju se problemi kod pronalaska cure, kako sam primjetio ne smeta im to kaj nemam auto. Nego činjenica da ne mogu vozit. Sve je super dok to ne spomenem.

Bio upoznao jednu curu na stanici, pričali dva tjedan i zaljubili se. Kad sam joj reko za moj problem, rekla je da joj ne smeta. Za par sati samo je nestala, blokala na fejsu, ignorirala poruke i pozive.

Tak da ja vas pitam za savjet. Kako pronaći curu, ako nemaš vozačke?
Auto i vozačka su sporedna stvar, nisi joj se svidio. Nema većeg turnoffa neg kad samoinicijativno počneš pričat o vlastitim nedostacima. Sve je u pristupu, ak to kažeš na pravi način s samopouzdanjem i boli me kurac stavom, još može i turnon bit. Approval-seeking behaviour odbija.
Ak joj se stvarno svidiš, sva ostala pitanja auto, pare, živim s starcima joj postaju nebitna. Prošao puno puta tak da mogu reć da je to jebena istina.
zoomzoom888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2016., 13:14   #42
Kako pronaæi ljubav ako nemaš vozaèke?!

Quote:
RodjaZg kaže: Pogledaj post

Pa ja komentiram ono sto sam procitao a procitao sam da su se zaljubili,ne samo on vec i ona,to vise nije flertanje po meni
Zanimljivo mi je da je bas nakon eto 2 tjedna,bas nakon sto je on rekao da nema auto ni vozacku bas je tad odlucila ga iskljuciti sa svih mogucih kontakata sto je po meni jako bezobrazno ako mu je vec davala nadu tih 2 tjedna!
Ako je odustala mogla je biti barem fer prema njemu pa ga otkantati na neki lijep nacin a ne ovako! Bit ce da sam i ja jos uvijek u nekoj bajci iako sam prosao surov zivot


Kako on moze znati je li se ona zaljubila u njega? Cak i da mu je rekla "gle, stvarno sam zaljubljena u tebe", to moze znaciti i samo to da je u tom trenu zaljubljena. Pricamo o dva tjedna, kako se netko moze cuditi sto je druga osoba promijenila misljenje unutar dva tjedna upoznavanja?
I kakvo "davanje lazne nade"? Pa nitko ne krece s idejom da ce sad namjerno zajebavati osobu tjedan-dva, a nakon toga je izignorirati. Ljudi se upoznaju, zblizavaju i udaljuju jedni od drugih.

Jesi li ti o meduljudskim odnosima ucio iz romanticnih komedija s Richardom Gereom?
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2016., 15:48   #43
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Kako on moze znati je li se ona zaljubila u njega? Cak i da mu je rekla "gle, stvarno sam zaljubljena u tebe", to moze znaciti i samo to da je u tom trenu zaljubljena. Pricamo o dva tjedna, kako se netko moze cuditi sto je druga osoba promijenila misljenje unutar dva tjedna upoznavanja?
I kakvo "davanje lazne nade"? Pa nitko ne krece s idejom da ce sad namjerno zajebavati osobu tjedan-dva, a nakon toga je izignorirati. Ljudi se upoznaju, zblizavaju i udaljuju jedni od drugih.

Jesi li ti o meduljudskim odnosima ucio iz romanticnih komedija s Richardom Gereom?
Samo kazem da mi nije jasno da nakon doticnog pitanja i isto takvog odgovora dolazi do odjeba,zasto nije prije ili poslije i zasto na takav nacin ne volim takve ljude,bas mi se gade

Richard je beba za mene ucio sam na vlastitoj kozi
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2016., 15:50   #44
Vozačka nije problem. I repeat: vozačka nije problem. Znam da je lakše vjerovati da jest jer onda imaš kontrolu nad tim- ako položiš, riješen problem. Ali nije tako.
Osobno mi se živo fućka vozi li on ili ide tramvajem. I kolika mu je plaća. I slično. Nekad nekom moraš dat neki razlog. I kako god upakiraš, neće valjati.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2016., 19:11   #45
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Znam da je lakše vjerovati da jest jer onda imaš kontrolu nad tim- ako položiš, riješen problem. Ali nije tako.
E al ni slučajno majci položit vozački, jer bi onda mogao saznati da problem nije bio u tome, a to ne želimo, sad, želimo li?!
Almost Rosey is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2016., 19:54   #46
Onda bi bilo da nema dovoljno dobar auto. Sve je bilo dobro dok nije spomenuo da vozi stari Golf dvojku. Proklete sponzoruse.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2016., 20:36   #47
Drs se ti bicikla
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2016., 21:04   #48
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Vozačka nije problem. I repeat: vozačka nije problem.
Osobno mi se živo fućka vozi li on ili ide tramvajem. I kolika mu je plaća. I slično. Nekad nekom moraš dat neki razlog. I kako god upakiraš, neće valjati.
Tebi nije vazno, ne znaci da nije i nekoj drugoj curi. Ne mozes generalizirati.

Recimo mnogim deckima je nebitno kakav faks je cura zavrsila. Meni je bitno i sigurno nisam jedini. Ima nas svakakvih.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2016., 21:04   #49
Ne vozim bicikl. Dragi vozi, ali me samo jednom vozio na njemu.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2016., 21:31   #50
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Ne vozim bicikl. Dragi vozi, ali me samo jednom vozio na njemu.
Ma mislil sam na autora teme al eto,prilika da i ti krenes pa se vozis sa dragim nekam skupa
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2016., 22:09   #51
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Tebi nije vazno, ne znaci da nije i nekoj drugoj curi. Ne mozes generalizirati.

Recimo mnogim deckima je nebitno kakav faks je cura zavrsila. Meni je bitno i sigurno nisam jedini. Ima nas svakakvih.
još uvijek si u potrazi za sisatom plavušom s diplomom iz kvantne fizike?
__________________
...pronađi me osmijehom...
mala nemirna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2016., 22:55   #52
Quote:
mala nemirna kaže: Pogledaj post
još uvijek si u potrazi za sisatom plavušom s diplomom iz kvantne fizike?

Odmaram od potrage.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 22:48   #53
Majstore, napravio sam acc samo da ti na ovo odgovorim. Adminima isprike zbog bumpa stare teme, ali ako OP cita nadam se da ce mu doci malo iz dup**a u glavu.

Imam iza sebe oko 100.00km, vozacku imam oko 2 i pol godine, ili 3 ne sjecam se tocno. Prosao sam pola Europe sa autom, vozao po Njemackom autobahnu, po zagorskim selima. Nema di nisam. Od kombija, karavana, malih autica tipa 106 i clio, motora i skutera. Nikada sudar nisam imao, nikada prometni prekrsaj.

Na lijevo oko imam oko 5% vida, patio od strabizma (i danas u jednu ruku, ali manje intenzivno nego u ranijoj dobi). Doktori su mi filali mozak, nikad neces dobiti vozacku, svi tvoji prijatelji ce voziti, a ti ces autobusom putovati (bez zajebancije, imao sam cca 7 ili 8 godina tada). I kada je doslo vrijeme polaganja rekao sam ko je*e, idemo. Vozio sam i ranije prije nego sam polozio pa sam imao neku koncepciju. Poravnati auto u svojoj traci bilo je koma; rješenje: nađi referentnu točku, npr kraj brisača, za koju znaš da kad je poravnata sa npr linijom na cesti da ti je auto cca pola metra od ruba. S vremenom dobiješ filing. Provjera u lijevo? Prati malo više retrovizore kada se planiraš prestrojiti, rađe propusti jedan auto i ubaci se ispred onog iza njega kojeg si cijelo vrijeme pratio u retrovizoru (daš žmigavac ranije da zna da se prestrojavaš).

Nemoj samo odustati, ja sa po pitanju motorike ruke-oči živa koma, uloviti nešto kada mi netko baci nema teoretske osim ako se ne skrumpiram. Ali svemu se da prilagoditi. Probaj, idi vozi okolo po parkinzima sa nekime dok ne dobiješ filing. Probaj, nemoj si život odbacit i ustručavati se raditi stvari samo radi hendikepa. Svi imaju neki hendikep, fizički, mentalni ili pitaj boga koji k*. Samo hrabro naprijed!
Mackomir is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 14:19   #54
Ja imam vozacku, ali nemam auto.
I svejedno me ne vole.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 14:43   #55
Quote:
Mackomir kaže: Pogledaj post
Majstore, napravio sam acc samo da ti na ovo odgovorim. Adminima isprike zbog bumpa stare teme, ali ako OP cita nadam se da ce mu doci malo iz dup**a u glavu.

Imam iza sebe oko 100.00km, vozacku imam oko 2 i pol godine, ili 3 ne sjecam se tocno. Prosao sam pola Europe sa autom, vozao po Njemackom autobahnu, po zagorskim selima. Nema di nisam. Od kombija, karavana, malih autica tipa 106 i clio, motora i skutera. Nikada sudar nisam imao, nikada prometni prekrsaj.

Na lijevo oko imam oko 5% vida, patio od strabizma (i danas u jednu ruku, ali manje intenzivno nego u ranijoj dobi). Doktori su mi filali mozak, nikad neces dobiti vozacku, svi tvoji prijatelji ce voziti, a ti ces autobusom putovati (bez zajebancije, imao sam cca 7 ili 8 godina tada). I kada je doslo vrijeme polaganja rekao sam ko je*e, idemo. Vozio sam i ranije prije nego sam polozio pa sam imao neku koncepciju. Poravnati auto u svojoj traci bilo je koma; rješenje: nađi referentnu točku, npr kraj brisača, za koju znaš da kad je poravnata sa npr linijom na cesti da ti je auto cca pola metra od ruba. S vremenom dobiješ filing. Provjera u lijevo? Prati malo više retrovizore kada se planiraš prestrojiti, rađe propusti jedan auto i ubaci se ispred onog iza njega kojeg si cijelo vrijeme pratio u retrovizoru (daš žmigavac ranije da zna da se prestrojavaš).

Nemoj samo odustati, ja sa po pitanju motorike ruke-oči živa koma, uloviti nešto kada mi netko baci nema teoretske osim ako se ne skrumpiram. Ali svemu se da prilagoditi. Probaj, idi vozi okolo po parkinzima sa nekime dok ne dobiješ filing. Probaj, nemoj si život odbacit i ustručavati se raditi stvari samo radi hendikepa. Svi imaju neki hendikep, fizički, mentalni ili pitaj boga koji k*. Samo hrabro naprijed!
Ma sve je to divno, krasno... nego, jesi pronašao ljubav?

Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Ja imam vozacku, ali nemam auto.
I svejedno me ne vole.
Onda je očito problem u tebi.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 14:47   #56
Vozacka ti apsolutno nis nece pomoci oko potencijalne djevojke ako vozis los i star auto ili jos gore ak ne vozis nista
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 15:42   #57
ako je problem u autu, nije problem u autu
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 15:51   #58
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
ako je problem u autu, nije problem u autu
Najcesce nije problem u autu. Kad je cist

Ali cak i da auto nekome je neki bitan kriterij, a ko ga jebe. Nek si trazi onda nekoga s autom, ja bi nekoga kome nije bitno kakvu nakupinu lima vozim (dok god je cista i ispravna )
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 15:53   #59
pokusavam zamisliti kolicinu turnoffa da skuzim da me neka odjebala zbog manjka vozila ili neadekvatnosti postojeceg.... pogotovo ako ta jedinka i sama nema auto. vjerojatno bi mi postala napeta kao lucija.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 15:56   #60
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
pokusavam zamisliti kolicinu turnoffa da skuzim da me neka odjebala zbog manjka vozila ili neadekvatnosti postojeceg.... pogotovo ako ta jedinka i sama nema auto. vjerojatno bi mi postala napeta kao lucija.
Lucija?

Meni to bas seksi ime.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:26.