Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci

Kućni ljubimci Za vlasnike pasa, mačaka i ostalih životinjica dragih
Podforumi: Zdravlje kućnih ljubimaca, Psi, Mačke, Udomljavanje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.12.2017., 21:08   #4961
Quote:
Didi kaže: Pogledaj post
Pet Centar ima loš izbor hrane odnosno, recimo to tako, hranu koja se meni ne sviđa, ali za podatke na deklaraciji odgovoran je proizvođač. Tako da se ne može govoriti o "njihovom Royal Caninu" - RC je svugdje isti, ma gdje se prodavao.
Didi da je Pet Centar uistinu Pet friendly kako se na sva zvona predstavlja onda nebi prodavali doslovno nedeklarirano smeće od hrane za kućne ljubimce. I što je najgore takve hrane kod njih ima na tone.

Da ne govorim da sam u prošlosti znao kupiti kod njih veterinarske i vitaminske proizvode sa debelo isteklim rokom trajanja.
samo mekano is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2017., 21:37   #4962
Quote:
samo mekano kaže: Pogledaj post
Didi da je Pet Centar uistinu Pet friendly kako se na sva zvona predstavlja onda nebi prodavali doslovno nedeklarirano smeće od hrane za kućne ljubimce. I što je najgore takve hrane kod njih ima na tone.
Ma daj, molim te. Koji bi pet shop za sebe rekao išta drugo osim da je najbolji za kućne ljubimce? PetCentar je trgovački lanac, najveći u Hrvatskoj, a i na području bivše Juge, pa se trude imati što je moguće širi izbor i što više zaraditi na tome. To mogu samo s razvikanom hranom koja je već dugo na našem tržištu, i to uz osrednju cijenu i kvalitetu. Nijansu su bolji od špeceraja, a i to samo zato što špeceraj mora imati i druge namirnice, a ne samo hranu za pse.

Quote:
Da ne govorim da sam u prošlosti znao kupiti kod njih veterinarske i vitaminske proizvode sa debelo isteklim rokom trajanja.
Jesi li im to bar vratio?
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2017., 22:06   #4963
U kratkim crtama točno si opisala kakav je to dućan Pet Centar.

Osobno ću još poslikat vani u Pet dućanima deklaracije istih hrana koje prodaju i u Pet Centru, tek za usporedbu pa ću to ovdje i napisat koje su razlike. I da nisu oni po hrani koju prodaju ništa jeftiniji nego u EU nego su skuplji.

Sada sam tek vidio da je Royal Canin hrana koja je prouzročila zdravstvene probleme mojem peseku trenutno na akciji-od 15kg 3kg gratis. Znači da su i oni svjesni o kakvoj se hrani radi samo kad je već proizvedena treba to potrošit i uvalit bez obzira na posljedice.
O takvoj ekipi nemam baš neko dobro mišljenje.
samo mekano is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2017., 10:05   #4964
A jebote, shvati da ako tvom psu nije ova klopa odgovarala da postoji hrpetina drugih pasa kojima baš ta klopa paše.. Ne vjerujem da itko kupuje bilo koju hranu ako na svojoj životinji primjeti da joj ne paše.

Što se tiče roka trajanja, zašto nisi vratio nazad? Ako vraćaju lovu za opremu koju ni nemaju u lokalnoj trgoovini jer je premala/prevelika, ne paše i sl., vraćaju bome lovu i za nešto čemu je istekao rok trajanja.

Moram priznati da dugi niz godina kod njih kupujem veterinarske pripravke i vitamine i ampule i svašta nešto i do sada mi se nije dogodilo da su mi uvalili nešto što ima kratak rok trajanja (o isteku roka da ne pričamo). Dosta često si uzmem neke stvari da mi stoje doma (evo sada imam diadog prah, rehidracijski prašak, medicinski ugljen, royal caninove recovery konzervice...) ako im nešto bude da imam za prvu ruku i da ne moram trčati u ljekarnu i bome svemu tome rok trajanja je najmanje godinu-dvije dana.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2017., 10:40   #4965
Quote:
samo mekano kaže: Pogledaj post
Osobno ću još poslikat vani u Pet dućanima deklaracije istih hrana koje prodaju i u Pet Centru, tek za usporedbu pa ću to ovdje i napisat koje su razlike. I da nisu oni po hrani koju prodaju ništa jeftiniji nego u EU nego su skuplji.
Pod "vani" misliš u inozemstvu? Pa to odavno znamo, ne samo što se tiče hrane za ljubimce: za većinu proizvoda postoje dvije linije - jedna koja je namijenjena istočnim zemljama, a druga zapadnim. Nažalost je tako.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 09:47   #4966
Bok! Ima netko popust za Pet Centar?

I pitanje-sa Zooplusa mi je stigla narudzba prije 1 tj. I sad mi macak dobio gadan cistitis i trebamo preci na drugu hranu. Da li u Zooplusu rade zamjenu?
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 09:58   #4967
kod za Pet Centar, vrijedi do 31.1.2018.:
AM181NK42
(10% popusta i dostava besplatna za narudžbu iznad 199 kn)
F. Costanza is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 10:05   #4968
Quote:
F. Costanza kaže: Pogledaj post
kod za Pet Centar, vrijedi do 31.1.2018.:
AM181NK42
(10% popusta i dostava besplatna za narudžbu iznad 199 kn)
Hvala!!!
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 19:16   #4969
Quote:
micek-jerry kaže: Pogledaj post
Bok! Ima netko popust za Pet Centar?

I pitanje-sa Zooplusa mi je stigla narudzba prije 1 tj. I sad mi macak dobio gadan cistitis i trebamo preci na drugu hranu. Da li u Zooplusu rade zamjenu?
Mislim da se u roku od 2 tjedna moze napraviti povrat, pogledaj uvjete kupnje. Prebaci ga na neku mokru, suhe su uzas za mokracne puteve.

Zooplus polako ali sigurno dize cijene
__________________
Thinking is difficult, that is why most people people judge.
Little Mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 07:15   #4970
Quote:
samo mekano kaže: Pogledaj post
Didi da je Pet Centar uistinu Pet friendly kako se na sva zvona predstavlja onda nebi prodavali doslovno nedeklarirano smeće od hrane za kućne ljubimce. I što je najgore takve hrane kod njih ima na tone.
Nakon mog proucavanja PCove hrane za macke rekla bih da im je top suha hrana po sastavu Carnilove a mokra Animonda Carny. To je upravo ono sto su moji prije jeli i sto sam im kako tako mogla priustiti da ne bankrotiram.
Joshira is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 11:37   #4971
Micek jerry ja sam ti preko zooplusa uzimala mokru od Kattovita, ovo: http://www.zooplus.hr/shop/hrana_vet...ttovit#Urinary i bila sam zadovoljna. Prvo sam mokru s/d od hillsa, pa c/d i onda sam ovu uzimala. Koliko me sjećanje služi to ti je unutra ko pašteta, nisu komadići.

Već sam zaboravila, ne plaća se nikakva carina ni išta ako je narudžba na Zooplusu preko onih 170 kn ili koliko je već limit? Ne sjećam se više jesam ikada išta plaćala, prošlo je već dosta vremena otkako sam preko njih naručivala. Znam da se naplaćuje kad se iz Amerike ili Kine naručuje ako je preko tog limita.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 11:52   #4972
Quote:
leeloo27 kaže: Pogledaj post
Micek jerry ja sam ti preko zooplusa uzimala mokru od Kattovita, ovo: http://www.zooplus.hr/shop/hrana_vet...ttovit#Urinary i bila sam zadovoljna. Prvo sam mokru s/d od hillsa, pa c/d i onda sam ovu uzimala. Koliko me sjećanje služi to ti je unutra ko pašteta, nisu komadići.

Već sam zaboravila, ne plaća se nikakva carina ni išta ako je narudžba na Zooplusu preko onih 170 kn ili koliko je već limit? Ne sjećam se više jesam ikada išta plaćala, prošlo je već dosta vremena otkako sam preko njih naručivala. Znam da se naplaćuje kad se iz Amerike ili Kine naručuje ako je preko tog limita.
Nema carine, EU tržište.
Coco_Nut is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 12:00   #4973


Zvoni mi da nisam ništa plaćala (znam da su narudžbe bile preko 300 kn jer nisam dostavu plaćala), ali rekoh idem provjeriti.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 19:42   #4974
jel ovo zoofast poceo naplacivati postarinu po kilazi ili mi se cini?
__________________
:rolleyes:
volverine is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 22:30   #4975
Quote:
volverine kaže: Pogledaj post
jel ovo zoofast poceo naplacivati postarinu po kilazi ili mi se cini?
da, mislim da je to aktualno od nove godine...
__________________
MT = ♥ J.♥ 2008 ♥
B ♥ canis lupus familiaris ♂ 2014 ♥
surferica em is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 15:44   #4976
Quote:
volverine kaže: Pogledaj post
jel ovo zoofast poceo naplacivati postarinu po kilazi ili mi se cini?
Jesu i spustili su cijene nekih proizvoda
__________________
Thinking is difficult, that is why most people people judge.
Little Mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 17:13   #4977
LOL izracunali mi 120kn dostave za 5 vreca pijeska. ma nabijem ih na kurac 120 puta puj!!
__________________
:rolleyes:
volverine is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 09:19   #4978
Ima li tko iskustva sa pet shopom www.petissimo.hr ?

Striček Google ništa ne pronalazi....
__________________
MT = ♥ J.♥ 2008 ♥
B ♥ canis lupus familiaris ♂ 2014 ♥
surferica em is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 11:46   #4979
Quote:
volverine kaže: Pogledaj post
LOL izracunali mi 120kn dostave za 5 vreca pijeska. ma nabijem ih na kurac 120 puta puj!!
To si platio ili ti je izbacilo prilikom naručivanja?

Ja ne bi preuzela takvu pošiljku, ako plaćam pouzećem. Općenito ne kontam vas, vidite da su sve gori i gori. Meni se isto sviđa što imaju neke stvari što ne mogu nigdje naći po takvoj cijeni (recimo imaju samo stup za mačju grebalicu, to nigdje nisam našala, sad u zadnje vrijeme ne mogu ni cijelu grebalicu naći po normalnoj cijeni), ali čitajući sve ovdje šta ste pisali nema šanse da im ostavljam svoju lovu.

Valjda budu uskoro propali, ovo je zbilja katastrofa kako rade.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 17:07   #4980
naručila sam konzerve hrane u zooplusu i opet mi ih je hrpa došla stvarno jako ulubljena. Od 12 konzervi, samo je 1 ostala u komadu. da mogu to reklamirati. jer već nije im to prvi put da mi tako pošalju.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:52.