Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fantastika (SF, fantasy, horror...)

Fantastika (SF, fantasy, horror...) We create Worlds!
Podforum: A Song of Ice and Fire

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.06.2017., 16:21   #1
Fenjer F Tami: Igra Uloga

Ja sam Efranor, igram TRGP-ove zadnjih 21 godinu i radim rpg avanture, hackove, i sustave zadnjih 10.
Odlučil sam napraviti trpg na hrvatskom.

Za sad je sve još u radnom stanju (pokušavam se gurati da završim kaj prije beta test uz svoj regularan posel) pa prekucamav tekstove.

Koliko Vas bi bilo zainteresirano za playtestove? Mislil sam napraviti nekakav gdrive folder sa dokumentima pa objaviti jednu avanturu svaka dva-tri tjedna. Uz svaku avanturu bi dolazil nekakav questionary sa kojim bi se daval feedback na određene stvari kaj bi ta avantura trebala provjeriti.

Uz to nudim svima koji se prijave za taj playtest (kad bu sve ready) i besplatnu kopiju čistog teksta (nema slikica za vas) kao zahvalu za to sve. Iliti po domači. Beta pravila koja se budu menjala da budu lakša za igrače budu dostupna svim testerima za preuzimanje pod Creative Commons licencom (naravno non shareable + non commercial da se razmemo).

Ako vas interesira možemo se tu pospominati o igri jer znam da sljede klasična pitanja:
  • Po čemu je tvoj sustav drukči (nije drukči samo je na hrvatskom)
  • Zakaj sustav baš na hrvatskom (jer mi je jadno da sa tolko dobrim folklorom nemamo nikaj)
  • Hrvatski (da je sam se naslušal od dost ljudi da je problem čitati rpg na engleskom, jer bu hu, engleski je teški)
I još ostalih pitanja na koja bum rado (možda malo sarkastično ili cinično ponekad) odgovoril.

Do danjega fala na pozornosti
efranor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:03.