Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.03.2015., 22:33   #41
Quote:
Ivan Grozny kaže: Pogledaj post
Ovo je bila dosta "pametna" ideja uporabiti Cecene kao pocinitelje ubojstva, jer da su uhapseni, uvijek ima bas ona koncepcija o kojoj ti pises "Mi kao muslimani nismo mogli prihvatati da je Njemcov osudio ubojstva novunara Charli Hebdo".
Najvjerojatnije bilo je i prethodnog ugovora o tome, jer je jedino sto je izjavio osumnjiceni broj jedan bio je "Volim Proroka Muhammada"
U prorezimskim se medijama ODMAH nakon ubojstva Njemcova pocelo se pisati da su bas POJEDINACNI mislimanski ekstremisti izvsili ono ubojstvo, mada je Njemcov bio samo jedan od onih, koji su izrazili svoj protest po tom pitanju. Nije bio najvatreniji u tom smislu.
Ona teorija jednostavno ne drzi vodu, ali vrlo je udobna za skrenuti paznju s odgovornosti rezima i posebito kadirovske privatne vojske.
Tvoje su predpostavke jako zanimljive. Molio bih te da nam ovdje svima na forumu izložiš svoju predpostavku o tome kako je gospodin Njemcov dolazio do prihoda koji bi mu omogućavali da plaća tako skupe kurve.

Cijena onako elitne kurve je cirka 10.000 kuna dnevno. On je kao stalna mušterija imao popust ali, niti u jednom slučaju, onakva kurva se ne može dobiti za manje od 1000 EU/dan. To je, moramo priznati, ipak jedan ozbiljan novac za osobu u njegovoj poziciji.

Dakle, odakle Njemcovu toliki novac? E, i nemoj reć da mala nije kurva nego da ga je volila. Ja mislim da je volila njega isto onoliko koliko i mene voli u ovom momentu.

Osim toga, ne zaboravimo da je gospodin Njemcov imao i drugih troškova. Morao je uzdržavati suprugu i četvoro djece. Na kurve je mogao trošiti samo ono što preostane nakon troškova uzdržavanja familije.
trtamrtato is offline  
Old 08.03.2015., 22:41   #42
Quote:
trtamrtato kaže: Pogledaj post
Tvoje su predpostavke jako zanimljive. Molio bih te da nam ovdje svima na forumu izložiš svoju predpostavku o tome kako je gospodin Njemcov dolazio do prihoda koji bi mu omogućavali da plaća tako skupe kurve.

Cijena onako elitne kurve je cirka 10.000 kuna dnevno. On je kao stalna mušterija imao popust ali, niti u jednom slučaju, onakva kurva se ne može dobiti za manje od 1000 EU/dan. To je, moramo priznati, ipak jedan ozbiljan novac za osobu u njegovoj poziciji.

Dakle, odakle Njemcovu toliki novac? E, i nemoj reć da mala nije kurva nego da ga je volila. Ja mislim da je volila njega isto onoliko koliko i mene voli u ovom momentu.

Osim toga, ne zaboravimo da je gospodin Njemcov imao i drugih troškova. Morao je uzdržavati suprugu i četvoro djece. Na kurve je mogao trošiti samo ono što preostane nakon troškova uzdržavanja familije.


Frajer je svjesno sudjelovao u uništenju Rusije u devedesetima.

JA ne mogu da shvatim toga Putina. PA takvi kao Njemcov pripadaju samo u Sibirski zatvor I nigdje drugo.

On plaća kurve po 1000 za noć I provodi se po Dubajiu a njegove žrtve su izgubile sve, skapavali kao beskućnici.

I još je bez prekida šurovao sa svakim na podrivanju Rusije.

U Americi bi takav davno bio u Guantanamu.

Ako ta njegova nedjela nisu za doživotnu onda zatvori I sudovi I ne trebaju.


A to što Grozny priča kako su likvidatori pripadnici private vojske Kadirova e pa nisu. Taj dadajev je to prestao biti a nisu izgleda ni ostali.

Ovo su uradili u privatnom svojstvu.
Ringo10 is offline  
Old 08.03.2015., 22:51   #43
Quote:
Ivan Grozny kaže: Pogledaj post
Evo vam bisera od Clana cecenske akademije znanosti Ramzana Kadyrova a bome, ne zaje*avam se) povodom hapsenja Dadajeva, osumnjicenog za ubojstvo Njemcova:
- Spreman je za , aka "Akademika" zrtvovati zivot za Rusiju i odan je Domovini
- Poznajem ga kao pravog Domoljuba
- Svatko tko poznaje Zaura svjestan je da je pravi vjernik, koji je kao vecina muslimana, bio sokiran karikaturama"
http://top.rbc.ru/politics/08/03/201...7947933c998b75
charlie hebdo ce biti opravdanje za to djelo, no javna tajna ce bit, da je tim atentatom bila dana generalna poruka svim 'petokolonasima' ....
lutnik is offline  
Old 08.03.2015., 23:01   #44
Quote:
Ringo10 kaže: Pogledaj post
Frajer je svjesno sudjelovao u uništenju Rusije u devedesetima.

JA ne mogu da shvatim toga Putina. PA takvi kao Njemcov pripadaju samo u Sibirski zatvor I nigdje drugo.

On plaća kurve po 1000 za noć I provodi se po Dubajiu a njegove žrtve su izgubile sve, skapavali kao beskućnici.

I još je bez prekida šurovao sa svakim na podrivanju Rusije.

U Americi bi takav davno bio u Guantanamu.

Ako ta njegova nedjela nisu za doživotnu onda zatvori I sudovi I ne trebaju.


A to što Grozny priča kako su likvidatori pripadnici private vojske Kadirova e pa nisu. Taj dadajev je to prestao biti a nisu izgleda ni ostali.

Ovo su uradili u privatnom svojstvu.
Pa gledaj, kada se dobro razmisli, ima logike to što Putin radi. Jaaaaaaako je teško da istina dođe do ljudi koji žive u medijskoj blokadi. Šta god da uradiš - ne valja. Ti svoje ne možeš slobodno i ravnopravno reć. Objektivnosti niti mrva. I zato, on jednostavno pušta da se film odmota, jer, kada se film odmota do kraja, sve se ipak sazna, za one ljude koji su iti malo objektivni i koji nisu ignoranti. Pravda je spora, ali dostižna. Na kraju se ipak sve sazna, ma koliko to bilo zataškavano od strane medija.

Da stvarno imamo te slobodne novinare, oni bi se bavili pitanjem - a odakle njemu novac za elitnu prostituciju? To bi stvarno bilo zanimljivo saznati. Jer sigurno nije on sam. Čijim se novcem plaćaju kurve po Rusiji? Čijih poreznih obveznika? Nemojte mi samo priču da je on to zaradio poštenim radom i mukom ili da ga je mala volila. Toooo, nemojte! Ne bi bilo u redu.
trtamrtato is offline  
Old 08.03.2015., 23:09   #45
Quote:
Ringo10 kaže: Pogledaj post
Frajer je svjesno sudjelovao u uništenju Rusije u devedesetima.

JA ne mogu da shvatim toga Putina. PA takvi kao Njemcov pripadaju samo u Sibirski zatvor I nigdje drugo.
bio je zajedno sa Putinom u Jelcinovoj vladi, znači treba i Putina u Sibir ili?
a ne on je Bog a Bogovi ne griješe jelda? :klap:
penkalaa is offline  
Old 08.03.2015., 23:12   #46
Neki dan sam opisao njegov poslovni put; kao znanstvenik zavrsio u politici, nakon izlaska dolaskom Putina se preselio u upravni odbor banke koja je godinu dana kasnije zavrsila pod istragom zbog pronevjere, bio savjetnik ukrajinskog predsjednika Juscenka odakle ga izbacili nakon dvije godine i od tada (cca. 7 godina) je "Putinov najveci neprijatelj" bez stranke ili pozicije.
AndrejX is offline  
Old 08.03.2015., 23:12   #47
Quote:
lutnik kaže: Pogledaj post
charlie hebdo ce biti opravdanje za to djelo, no javna tajna ce bit, da je tim atentatom bila dana generalna poruka svim 'petokolonasima' ....
hehe prvo napiše dao bi život za Rusiju čitaj Putina, ali onda nađe Charlija
koja komedija
penkalaa is offline  
Old 08.03.2015., 23:15   #48
Quote:
AndrejX kaže: Pogledaj post
Neki dan sam opisao njegov poslovni put; kao znanstvenik zavrsio u politici, nakon izlaska dolaskom Putina se preselio u upravni odbor banke koja je godinu dana kasnije zavrsila pod istragom zbog pronevjere, bio savjetnik ukrajinskog predsjednika Juscenka odakle ga izbacili nakon dvije godine i od tada (cca. 7 godina) je "Putinov najveci neprijatelj" bez stranke ili pozicije.



Kako tih 7 godina zarađuje za život?
trtamrtato is offline  
Old 08.03.2015., 23:17   #49
Quote:
Ringo10 kaže: Pogledaj post
Ako su im porivi bili patriotski onda mi ih je žao.

ZAr vrijedi robijati radi jednog govneta.

U svakom slučaju uzeti u obzir borački staž.

Nadam se da hoće jer se daje dosta publiciteta u ruskoim medijima izjavi KAdirova.
mislim da si ipak preoštar, lik je bio razvratnik, a što se njegove političke prošlosti tiče, možda je jednostavno bio premlad kad je bio zamjenik premijera (30-ak godina). Općenito ga doživljavaju kao šarmantnu i pozitivnu osobu, a njegova uloga američkog plaćenika, bilo je teorija da je možda vodio dvostruku igru. Puno je toga nejasno u ovom ubojstvu. Pa i politički motivi nisu potvrđeni. To što su mu ljudi zamjerali, nije motiv ubojstva. Njegovo političko djelovanje nije ugrožavalo Rusiju.

Ali ima nešto drugo a tiče se mjesta ubojstva. Na fotografijama tijela na mjestu događaja nema krvi, nema rupa od metaka na odjeći i slične neke nebuloze.
nema krvi na tlu na mjestu ubojstva
ovdje
ne podudaranje ulaznih i izlaznih rana u odnosu na pretpostavljeni kut pucanja
ovdjeje tijelo prevrnuto na bok, na majici nema rupa.

ovdjese vide gola leđa sa ulaznim ranama. Čini se kao da su rane stare???

Djevojka kao svjedok ostala živa. (Kod profesionalnog ubojstva to se sigurno ne bi dogodilo)

Pretpostavka da je ubijen negdje drugdje?

http://politrussia.com/society/7-str...ey-smerti-278/
__________________
Ivan 8,44
TheQuill is offline  
Old 08.03.2015., 23:18   #50
Quote:
Ivan Grozny kaže: Pogledaj post
Evo vam bisera od Clana cecenske akademije znanosti Ramzana Kadyrova a bome, ne zaje*avam se) povodom hapsenja Dadajeva, osumnjicenog za ubojstvo Njemcova:
- Spreman je za , aka "Akademika" zrtvovati zivot za Rusiju i odan je Domovini
- Poznajem ga kao pravog Domoljuba
- Svatko tko poznaje Zaura svjestan je da je pravi vjernik, koji je kao vecina muslimana, bio sokiran karikaturama"
http://top.rbc.ru/politics/08/03/201...7947933c998b75
Quote:
lutnik kaže: Pogledaj post
charlie hebdo ce biti opravdanje za to djelo, no javna tajna ce bit, da je tim atentatom bila dana generalna poruka svim 'petokolonasima' ....
dinastija Kadyrov kao zalog poslusnosti i opstanak svoje monarhije polaze danak u vidu obavljanja raznih prljavih poslova za sredisnju vlast i cara Putina
Cecenske sluge vec dugo vremena sluze za kontrolu masa, savrsen sustav
naravno za vlast, ne narod

davnih dana su kozaci udarali po jadnom ruskom kmetu u ime carstva, danas vlast perfidnim radnjama udara pomocu drugih skupina tajnim i obmanjujucim metodama
sivi svijet is offline  
Old 08.03.2015., 23:21   #51
Quote:
penkalaa kaže: Pogledaj post
bio je zajedno sa Putinom u Jelcinovoj vladi, znači treba i Putina u Sibir ili?
a ne on je Bog a Bogovi ne griješe jelda? :klap:
Putin se još za vrijeme prvog mandata rješia preostale Jelcinove garniture. Uostalom bitna su njegova djela,a ne pod kim je služia.
Špika is offline  
Old 08.03.2015., 23:28   #52
Quote:
TheQuill kaže: Pogledaj post
.....Pretpostavka da je ubijen negdje drugdje?

http://politrussia.com/society/7-str...ey-smerti-278/
Ne.
Dalo bi se pričati i o ranama, ali mi se ne da.
Ubilo ga drugdje a onda iskrcalo na most u kvartu zvanom Kremlj?
Što je sa videosnimkama šetanja?
Ti ona mala izgleda kapacitet za sudjelovanje u tako kompliciranoj operaciji?
Zašto sve to?

Ti si opet zaglibio u conspiracy vode vidim.
Nemoj se utopiti. Te vode su duboke i nemirne.
Andrijakos is offline  
Old 08.03.2015., 23:30   #53
Quote:
andrijakos kaže: Pogledaj post
Ne.
Dalo bi se pričati i o ranama, ali mi se ne da.
Ubilo ga drugdje a onda iskrcalo na most u kvartu zvanom Kremlj?
Što je sa videosnimkama šetanja?

Ti si opet zaglibio u conspiracy vode vidim.
don't shoot the messenger
članak je zanimljiv jbg
fakat, zašto nema krvi i zašto nema rupa na majici, hajd objasni.
mogla ga je iskrcati ona kanta za smeće (don't shoot....)
__________________
Ivan 8,44
TheQuill is offline  
Old 08.03.2015., 23:37   #54
Quote:
TheQuill kaže: Pogledaj post
don't shoot the messenger
članak je zanimljiv jbg
fakat, zašto nema krvi i zašto nema rupa na majici, hajd objasni.
mogla ga je iskrcati ona kanta za smeće (don't shoot....)
Jer je umro na mjestu i srce prestalo pumpati.
Jer krv iz većih žila često prvo ispunjava torax (koji ima volumena) pa tek onda curi vani.
Uzmi svrdlo od 9mm izbuši rupe na majici (koju si stavio na mrtvog odojka ili lubenicu), stavi majicu na nekoga i reci ako ćeš iz veće udaljenosti po mraku vidjeti rupe.

Nije to kao na filmu.

Zadnje... zašto?

Nastavi još malo po tome i prestaješ biti glasnik, sa svim beneficijama koje taj položaj nosi.


PS: Ima krvi, na leđnim ranama.
Andrijakos is offline  
Old 08.03.2015., 23:38   #55
RUS - Ruska federacija IV (pročitati uvodni post)

Quote:
TheQuill kaže: Pogledaj post
Ali ima nešto drugo a tiče se mjesta ubojstva. Na fotografijama tijela na mjestu događaja nema krvi, nema rupa od metaka na odjeći i slične neke nebuloze.
nema krvi na tlu na mjestu ubojstva
Ne mora je niti biti.

Quote:
ne podudaranje ulaznih i izlaznih rana u odnosu na pretpostavljeni kut pucanja
Niti ne moraju, osim u CSI. Makarov inace radi male rupe.


Quote:
je tijelo prevrnuto na bok, na majici nema rupa.

Vidim da i oni imaju CSI aplikaciju za obradu slika


Quote:
se vide gola leđa sa ulaznim ranama. Čini se kao da su rane stare???

Osim sto se svega koji sat prije oprostio s pola Moskve.

Quote:
Djevojka kao svjedok ostala živa. (Kod profesionalnog ubojstva to se sigurno ne bi dogodilo)
Imas koliko god zelis majfijaskih ubojstava u Moskvi iz devedesetih gdje su i tjelohranitelji ostajali zivi dok je njihov unajmitelj bivao izresetan.

Quote:
Pretpostavka da je ubijen negdje drugdje?
Ubiti negdje drugdje i vuci tijelo po najprometnijem mostu do navodnog mjesta zlocina ne zvuci kao dobra ideja,


Senzacionalisticko smece od clanka gdje se pokusava nazicati pokoji klik.
AndrejX is offline  
Old 08.03.2015., 23:46   #56
no dobro, dobro, khm,


šta fali malo senzacionalizma
__________________
Ivan 8,44
TheQuill is offline  
Old 08.03.2015., 23:52   #57


@TheQuill ne moze razumiti kako potkopava Putina svojim glupostima, zaigrao se sa starim navikama kada se radi o pitanjima na Zapadu te ima na pretek teorija koje stete vlasti
prisebnija ekipa sada pokusava sanirati stetu
sivi svijet is offline  
Old 08.03.2015., 23:54   #58
Quote:
TheQuill kaže: Pogledaj post
no dobro, dobro, khm,


šta fali malo senzacionalizma
Nista. Ali čovjek je mrtav a mislim da se danas na temi i previše pljuvalo po njemu.
Iako nisam proponent "O mrtvima sve najbolje"...
Andrijakos is offline  
Old 08.03.2015., 23:58   #59
Uz malu sitnicu sto ga uredno njegovi dojucerasnji najveci stovatelji bez imalo problema povlace prema potrebi.
AndrejX is offline  
Old 09.03.2015., 00:04   #60
Quote:
andrijakos kaže: Pogledaj post
Nista. Ali čovjek je mrtav a mislim da se danas na temi i previše pljuvalo po njemu.
Iako nisam proponent "O mrtvima sve najbolje"...
to se slažem, da, gadljivo je kao se stvar odmah ispolitizirala i napuhala do pretjeranih razmjera. Da se slično ubojstvo dogodilo u bilo kojoj drugoj zemlji, čak i pod sumnjom da je upleten državni vrh, prošlo bi znatno umjerenije. Možda nije neumjesna paralela s Pukanićem i Hodakovom kćerkom.
__________________
Ivan 8,44
TheQuill is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:52.