Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.04.2016., 13:36   #1
Kako pronaći ljubav ako nemaš vozačke?!

Trenutno imam 25 godina, od rođenja lijevo oko mi je oštećeno i potpuno beskorisno. Tak da su mi doktori rekli da mogu zaboravit vozačku zbog slabe procjene dupine. To je bilo dok sam još klinac bio tak da mi to nije smetalo, čak i kad su me starci pokušali naučit vozit nije mi išlo. Frustriralo me jer ne vidim dobro i moro sam okretat glavu u lijevo da vidim lijevu stranu.

Al sad kad sam stariji pojavljuju se problemi kod pronalaska cure, kako sam primjetio ne smeta im to kaj nemam auto. Nego činjenica da ne mogu vozit. Sve je super dok to ne spomenem.

Bio upoznao jednu curu na stanici, pričali dva tjedan i zaljubili se. Kad sam joj reko za moj problem, rekla je da joj ne smeta. Za par sati samo je nestala, blokala na fejsu, ignorirala poruke i pozive.

Tak da ja vas pitam za savjet. Kako pronaći curu, ako nemaš vozačke?
Spellforge is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 13:39   #2
Poznajem čovjeka koji je u ratu stradao i umjesto jednog oka ima staklenu kuglu. Pa normalno vozi auto, ima vozačku kao i svatko drugi. Čudno mi je to da ti ne daju zbog toga.

Samo pitanje mislim da nema smisla komentirati puno... povezanost posjedovanja vozačke i odnos sa curama je ravna nuli.
coldplug is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 16:13   #3
Quote:
coldplug kaže: Pogledaj post
Poznajem čovjeka koji je u ratu stradao i umjesto jednog oka ima staklenu kuglu. Pa normalno vozi auto, ima vozačku kao i svatko drugi. Čudno mi je to da ti ne daju zbog toga.

Samo pitanje mislim da nema smisla komentirati puno... povezanost posjedovanja vozačke i odnos sa curama je ravna nuli.
i ja isto znam..nemam pojma o čemu ovaj lik priča
Otto83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 19:35   #4
Quote:
coldplug kaže: Pogledaj post
Poznajem čovjeka koji je u ratu stradao i umjesto jednog oka ima staklenu kuglu. Pa normalno vozi auto, ima vozačku kao i svatko drugi. Čudno mi je to da ti ne daju zbog toga.

Samo pitanje mislim da nema smisla komentirati puno... povezanost posjedovanja vozačke i odnos sa curama je ravna nuli.
druže, meni je moj dječko postavio sljedeća tri uslova za napredovanje u vezi tj. prema braku:

- Stan u centru;
- Vozačku dozvolu
- okončanje magistarskog studija

Vidiš, ima svakojakih osobina
fitosanitarija is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 19:56   #5
Nisu sve ženske neke fine damice koje samo čekaju da ih dečko vozika okolo po gradu (i izvan njega), što god vi tu pisali.

Ja prva ne bi to očekivala, imam bus i tramvaj i dođem sama na mjesto dogovora.
šećerna vata is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 13:41   #6
Jadne zene u pm ak je smeta to kaj nebus nikad vozio al eto,tema po forumu o svako malo nekim sitnicama te odmah bacaju u depru,zalosno al istinito

Ja sam isto prije mislio kaj nemam vozacku i auto nebum imal djevojku pa sad imam oboje al i dalje nemam djevojku tak da odgovor na tvoje pitanje je

PJESKE!

... i mani se takvih djevojaka
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 13:42   #7
ako cura ne razumije koliko je tesko zapravo procijeniti dupine, nije te ni zasluzila!
__________________
Split happens
tommek13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 14:07   #8
Quote:
tommek13 kaže: Pogledaj post
ako cura ne razumije koliko je tesko zapravo procijeniti dupine, nije te ni zasluzila!

Haha....umirem... bas ste brezobrazni...haha...
goga 45 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 23:32   #9
Quote:
tommek13 kaže: Pogledaj post
ako cura ne razumije koliko je tesko zapravo procijeniti dupine, nije te ni zasluzila!


Dakle, osobno mi smeta kaj mi dečko ne vozi jer se ne mogu osloniti na njega u nekim situacijama, ne radi toga da me navaža uokolo ili ima dobar auto , to sve mogu ja ali ipak, muško je muško i treba voziti. On isto ima problema s procjenama dupina.

Vozio je jedno vrijeme na silu, ali nije uživao uopće. Sad opet ne vozi.

Nije da bih ga / jesam otkantala radi toga, ali otegotna je bila okolnost, svakako
Ivana335 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 01:09   #10
Quote:
Ivana335 kaže: Pogledaj post
On isto ima problema s procjenama dupina.
Čuo sam da su dosta silovateljski nastrojeni. Ono što drugi miješaju sa razigranošću je zapravo opasna namjera da ti ga stave zguza.

Quote:
Ivana335 kaže: Pogledaj post
Vozio je jedno vrijeme na silu, ali nije uživao uopće. Sad opet ne vozi.
Tko ga je silio? U takvom pristupu jedino silovatelj uživa. Naravno da je jedva čekao da prestane.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 07:22   #11
Quote:
Ivana335 kaže: Pogledaj post
Dakle, osobno mi smeta kaj mi dečko ne vozi jer se ne mogu osloniti na njega u nekim situacijama
A tebi vjera brani voziti? Vozi se ponajviše glavom, onda nekim drugim dijelovima tijela, ali kurac sigurno nije jedan od njih.
Quote:
muško je muško i treba voziti.
Daj pliz udahni barem tračak smisla ovome besmislenom topicu i poduči nas: koja su sve znanja, sposobnosti i vještine kojima mora vladati muškojemuško, a koja su ona kojima mora vladati ženskoježensko?
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 09:40   #12
Quote:
Ivana335 kaže: Pogledaj post
ali ipak, muško je muško i treba voziti.
Molim te, obrazloži mi ovo.

Drugo je ako voziš samo i isključivo ti, ali ne vidim zašto je vožnja muški posao. To što nama to nije možda toliko tlaka kao vama je drugi par cipela.
__________________
There's nothing wrong with going nowhere baby.
But we should be going nowhere fast.
fast-games is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 13:14   #13
Quote:
Ivana335 kaže: Pogledaj post


Dakle, osobno mi smeta kaj mi dečko ne vozi jer se ne mogu osloniti na njega u nekim situacijama
A kakve su to situacije kad je auto neophodan?

To ne postoji. To je iskljucivo stvar komfora, a ne potrebe.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 15:44   #14
a zašto bi dečko morao voziti, pa neka prošeta dama guzicu, neće joj ništa biti...mislim kakav je to kriterij za vezu uopće, da moraš imati vozačku, možda mora imati i vatrogasni šmrk ako se dami nešto zapali
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 16:59   #15
Quote:
RedSonia kaže: Pogledaj post
a zašto bi dečko morao voziti, pa neka prošeta dama guzicu, neće joj ništa biti...mislim kakav je to kriterij za vezu uopće, da moraš imati vozačku, možda mora imati i vatrogasni šmrk ako se dami nešto zapali
Mnogim zenama je vozilo afrodizijak.

Edit: http://www.telegraph.co.uk/motoring/...sive-cars.html
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 10:32   #16
Quote:
RedSonia kaže: Pogledaj post
a zašto bi dečko morao voziti, pa neka prošeta dama guzicu, neće joj ništa biti...mislim kakav je to kriterij za vezu uopće, da moraš imati vozačku, možda mora imati i vatrogasni šmrk ako se dami nešto zapali
Ma lako za nevoznju, iako mislim da je to debilana, jer je valjda svima jasno koliko je to korisno i da bez auta prilicno ogranicen ponekad, pogotovo ako zivis malo dislocirano, a i za neke poslove je prednost ako si vozac/imas auto.
Meni je veci problem to sto sam skuzila da su neki nevozaci toliko komotni da im je kao pod normalno da ih vozaci razvažaju posvuda. Pogotovo sam primjetila bas kod ekipe koja ne vozi čisto iz nekih glupih razloga. Jebote strah, nemoj onda ni izlazit iz kuće, možeš u prometu najebat i kao putnik i kao vozač. I ja mrzim vozit, ali, guess what, odrasla sam osoba i ne očekujem da me netko vozi posvuda. Baš ta neka komocija i pasivnost bi me jako odbili od frajera.

P.S. naravno,ako je netko nevozač zbog zdravlja, naravno da to ne mogu uzeti za zalo i takav dečko ne bi imao minus kod mene zbog toga

Zadnje uređivanje fairly legal : 13.11.2017. at 10:44.
fairly legal is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 12:55   #17
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
A kakve su to situacije kad je auto neophodan?

To ne postoji. To je iskljucivo stvar komfora, a ne potrebe.
Davno su prošla ta vremena. Danas je auto potreba. Bilo što, što se kotrlja bitno diže kvalitetu života.
__________________
Do you know what "nemesis" means?
A righteous infliction of retribution manifested by an appropriate agent. Personified in this case by an 'orrible cunt... me.
volatile is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 13:00   #18
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
A kakve su to situacije kad je auto neophodan?

To ne postoji. To je iskljucivo stvar komfora, a ne potrebe.
Ponekad je stvar komfora, a ponekad je stavrno neophodan. Naprimjer, imas malo dijete i moras hitno u bolnici, koja je 4-5 kilometara. Ili moras ici na posao koji je 25ak kilometara udaljen, a nema javnog prijevoza.
deonisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 13:04   #19
Quote:
deonisa kaže: Pogledaj post
Ponekad je stvar komfora, a ponekad je stavrno neophodan. Naprimjer, imas malo dijete i moras hitno u bolnici, koja je 4-5 kilometara. Ili moras ici na posao koji je 25ak kilometara udaljen, a nema javnog prijevoza.
realno samo za posao može biti nužan. Za sve ostale vanredne potrebe dovoljno je što postoji taxi/uber/nekidrugik
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 13:05   #20
Quote:
Ivana335 kaže: Pogledaj post


Dakle, osobno mi smeta kaj mi dečko ne vozi jer se ne mogu osloniti na njega u nekim situacijama, ne radi toga da me navaža uokolo ili ima dobar auto , to sve mogu ja ali ipak, muško je muško i treba voziti. On isto ima problema s procjenama dupina.

Vozio je jedno vrijeme na silu, ali nije uživao uopće. Sad opet ne vozi.

Nije da bih ga / jesam otkantala radi toga, ali otegotna je bila okolnost, svakako
Kupi si auto?


Alternativno - njemu.

Sent from my S7 edge via Tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:56.