Natrag   Forum.hr > Društvo > Svijet oko nas

Svijet oko nas Za one koji poštuju prirodu...
Podforum Poljoprivreda

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.07.2005., 00:18   #1
Zbog ambalaže poskupljuju pića, mlijeko, deterdženti...

Vijest

ako je suditi po vijesti, pića i ostatak ambalažnih proizvoda mogu poskupiti i preko 40%. No, ja sam svakako za ovaj način rada samo malo izmjenjen. Treba ovo uvesti, to sam vidio vani i radi. Tamo A još bolje je da se komunalcima ne plaća odvoz smeća po kućanstvu nego po vreći smeća.

No. zna li tko da li se npr. plastična boca može ponovno iskoristiti kao staklena?
obiwan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2005., 12:37   #2
Re: Zbog ambalaže poskupljuju pića, mlijeko, deterdženti...

Quote:
obiwan kaže:
Vijest

ako je suditi po vijesti, pića i ostatak ambalažnih proizvoda mogu poskupiti i preko 40%. No, ja sam svakako za ovaj način rada samo malo izmjenjen. Treba ovo uvesti, to sam vidio vani i radi. Tamo A još bolje je da se komunalcima ne plaća odvoz smeća po kućanstvu nego po vreći smeća.

No. zna li tko da li se npr. plastična boca može ponovno iskoristiti kao staklena?
meni samo nije jasno zasto od bocica jogurta, mlijeka i slicnih stvari ne naprave povratne boce, ne mogu vjerovati da im se vise isplati proizvesti nove nego ove reciklirati ili ih upotrijebiti citave? samo neka stave novi cep, dezinficiraju i sve pet! zasto ta sranja ne funkcioniraju kod nas? balkanci
__________________
zasoli me
valentina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2005., 14:21   #3
mislim lopovi najobičniji...
ona plastična boca ne košta ni 3 lipe, a poskupit će voda 2 kune!

nikad im dosta

fino nećemo kupovat vodu i amen
Malta is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2005., 11:39   #4
Quote:
Malta kaže:
mislim lopovi najobičniji...
ona plastična boca ne košta ni 3 lipe, a poskupit će voda 2 kune!

nikad im dosta

fino nećemo kupovat vodu i amen
kad trebas napunit blagajnu... javi se hrvatima... oni ce nac rijesenje...

da, necemo pit vodu pa cemo svi pocrkavat... to bi trebali uvesti kod nasih penzica... pa im drzava nece morati vratit dugove... a tko hoce zivjeti i docekati penziju..well.. sakupljati ce plasticne boce...
__________________
That's one of the most upsetting things I have ever imagined.
scripta elegans fe is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2005., 13:29   #5
Ja ne znam u kojem se gradu uopće reciklira otpad?? Jedino što se meni čini jest da Zagreb kako tako zbrinjava otpad, a drugi gradovi ništa.
Važno da u Ri imamo eko otoke, pa lijepo nakrcaš cijeli balkon jer odvajaš k'o seljak, baciš u eko otok, dođu smetlari i sve iz eko otoka strpaju u jedan kamion i tako odvezu na deponij
Ako već misle poskupiti neka jebena govna izvole napraviti reciklaže u svakom gradu, i da možemo napokon biti jedna od ekološki osvještenih država, a ne balkan kakav i jesmo. Gadovi jedni
_Altanta_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2005., 13:35   #6
Quote:
_Altanta_ kaže:
Ja ne znam u kojem se gradu uopće reciklira otpad?? Jedino što se meni čini jest da Zagreb kako tako zbrinjava otpad, a drugi gradovi ništa.

reciklazno dvoriste u osijeku
__________________
Blaze Starr
ishamael is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2005., 13:43   #7
Quote:
ishamael kaže:
reciklazno dvoriste u osijeku
Odlično Bar nešto
_Altanta_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2005., 14:18   #8
ovo je bezveze iskoristeni prostor na serveru
__________________
That's one of the most upsetting things I have ever imagined.
scripta elegans fe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:21.