Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.12.2012., 09:51   #61
Ja nisam tip od dijete (bar ne one sad se jede to i to, odma sam gladna kao vuk), ali redukcija prehrane mi je prihvatljiva

I često nisam imala vremena za vježbanje (ili mi klinci nisu dali) pa onda ljepo njih van i idemo, oni na biciklu, ili u kolicima (ovisno o dobi) a ja pješice..
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2014., 22:20   #62
Ja se 2 tj.nakon prirodnog poroda osjećam odlično (od 6.dana kuham, perem, pa valjda sam ok) i danas sam 20 min.vozila sobni bicikl, sutra ću probati 30 i svaki dan bar 30 min. Mislim da mi nije rano jer me ništa ne boli i imam dovoljno energije, a čim prestanu kiše, ići ćemo i u šetnje. Nadam se da je to ok?? Ima li tko pozitivna iskustva s ranim početkom vježbanja nakon poroda?
anjabooklover is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2014., 22:54   #63
Quote:
anjabooklover kaže: Pogledaj post
Ja se 2 tj.nakon prirodnog poroda osjećam odlično (od 6.dana kuham, perem, pa valjda sam ok) i danas sam 20 min.vozila sobni bicikl, sutra ću probati 30 i svaki dan bar 30 min. Mislim da mi nije rano jer me ništa ne boli i imam dovoljno energije, a čim prestanu kiše, ići ćemo i u šetnje. Nadam se da je to ok?? Ima li tko pozitivna iskustva s ranim početkom vježbanja nakon poroda?
Ako se dobro osjećaš ja ne vidim razlog zašto ne bi vježbala. Nemoj se preforsirati, smanji intenzitet i slušaj svoje tijelo. Ako osjetiš neki pritisak, krvarenje se pojača...lezi i odmori. Ja sam išla na pilates u obje trudnoće i po savjetu fizijatrice sam već u rodilištu nakon poroda radila "vježbe" dubokog disanja koje pomažu vraćanju maternice, a doma sam brzo krenula s vježbama istezanja i jačanja leđa i trbuha zbog bolova u kralježnici koje sam imala.
petrunjela1981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2014., 17:33   #64
ja bih s bilo kakvim vježbanjem u vidu intenzivne fizičke aktivnosti pričekala da prođe 6 tjedana babinja, da se tijelo oporavi od poroda i da se sve vrati na svoje mjesto.
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:59.