Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.08.2017., 07:06   #161
Autor se sjebao kad je iselio iz kuće. Žena ga stavila na kušnju a on zajebao. Ja bi takvoj sestri zalijepio takve dvije lijepe triščetine, odležao 2-3 mjeseca za obiteljsko nasilje i onda bi kućka bila zitto.
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 15:37   #162
Quote:
north wind kaže: Pogledaj post
Slažem se da je razmažena i nezrela manipulatorica, ali i vrlo sebična. Njemu je zabranila kontakt sa svojima, ali sebi nije sa svojima. Sebično i oholo!
Da, nazalost ima takvih primjera dosta
Ja u blizoj i siroj obitelji imam cak 3 slucaja slicnog ponasanja zena koji su natjerali muzeve da se odreknu sebe i svojih. dok one svoje dizu u nebesa i zahtjevaju slijepo slusanje
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 20:13   #163
Quote:
north wind kaže: Pogledaj post
Slažem se da je razmažena i nezrela manipulatorica, ali i vrlo sebična. Njemu je zabranila kontakt sa svojima, ali sebi nije sa svojima. Sebično i oholo!
Realno, kakve veze ima komunicira li ona sa svojima ili ne. Odrasla osoba koja je u braku s drugom odraslom osobom nema što zabranjivati kontakt s bilo kim. To je zlostavljanje. Da ne pričam da je takvo ponašanje djetinjasto i pokazatelj većih psihičkih poremećaja.
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 08:17   #164
Quote:
Éowyn kaže: Pogledaj post
Realno, kakve veze ima komunicira li ona sa svojima ili ne. Odrasla osoba koja je u braku s drugom odraslom osobom nema što zabranjivati kontakt s bilo kim. To je zlostavljanje. Da ne pričam da je takvo ponašanje djetinjasto i pokazatelj većih psihičkih poremećaja.
Pa ima veze, kad je njemu zabranila komunikaciju s njegovima, odnosno postavila mu ultimatum u vezi kontakta s njima. Znači ona sebi daje za pravo ono što njemu brani. To je baš upečatljivo bezobrazno s njene strane što upada u oči. Naravno da je to zlostavljanje. Zato to i kažem.
north wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 08:21   #165
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
Da, nazalost ima takvih primjera dosta
Ja u blizoj i siroj obitelji imam cak 3 slucaja slicnog ponasanja zena koji su natjerali muzeve da se odreknu sebe i svojih. dok one svoje dizu u nebesa i zahtjevaju slijepo slusanje
Ma da, ima takvih krapljača koliko hoćeš. Ja znam jednu koja je izbacila muža iz stana, pa kad je tip odselio, onda je kukala i molila ga da se vrati, a on nije htio, pa onda opet njega okrivila što je otišao. To su sve obične manipulatorice.
north wind is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:23.