Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service

IT Help service Ovdje postavite sva vaša pitanja i probleme informatičke prirode
Podforumi: Tutorials, Security

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2017., 12:17   #21
Imao sam staru toshibu satellit sa prekidačem centimetar ispod polugice za otvorit laptop ...ali ovo tvoje je novije pa vidi okolo , a ako ti sa Fn+F* tipke nikako ne rade fali ti neki toshibin drajver da bi proradile....i tada bi mogao vjerovatno sa Fn+F8 ako se sjećam tog tipa uključiti wifi.
(oznaka na tipki mora biti vertikalna antenica koja zrači valove livo i desno).
G/Duki is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 20:58   #22
Pojavljuje mi se wi fi protected setup.This menu enabled acess point using the wps-pbc method.Click go start wps na ikoni config free.Tu su još radar,conenectivy doctor,profiles,devices,realtek i pppoe connection

Zadnje uređivanje morski vuk : 16.10.2017. at 21:43.
morski vuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 08:10   #23
Stvar je da na f8 gumbu piše antenica,a neće.Postoji mogučnost da mi je vlaga ušla na f8.E sad imam vanjsku tipkovnicu genisus.Da li se preko nje može uključit wireles
morski vuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 09:43   #24
Izgleda da postoji toshiba wiraless menager,ako vam je f 8 tipka pokvarena.Ja to instalirao međutim na connection se pojavi the mobile broandband device is not communicating i uskličnik,a tu bi trebala biti tipka za uključivanje wiralesa.Ako ko zna neki drugi wiralles manager bio bi zahvalan
morski vuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 10:19   #25
[QUOTE=morski vuk;66014513]Izgleda da postoji toshiba wiraless menager ,našao sam na netu al za verziju xp i vista treba mi za windows 7 toshiba t 500-1 te
morski vuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 11:14   #26
Problem je nerješiv. 1.F8 tipka je očito pokvarena zbog ćega wirelles nemogu uključiti 2.vanjska tipkovnica nema mogućnost uključivanja i isključivanja wirelessa 3.Toshiba wirelles manager na internetu ima samo za windowse 95,98,xp i vistu a nema za windows 7 iako piše.Ta se aplikacija instalira ako se pokvari f tipka za uključivanje wirellesa 4.Nemojte sami reinstalirat windowse od 7 pa nadalje jer ako vam se pokvari tipka za wirelles gotovo je,nikad više nećete moći na net
morski vuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 11:19   #27
Jesi siguran da je tipka pokvarena? Ima neko oštećenje po kojem si to zaključio? Ne znam, nekako mi se to čini far-fetched.

Jesi siguran da si stisnuo Fn+F8 kombinaciju, a ne samo F8?
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 11:57   #28
stisnio sam fn i f8.Nema fizičko oštećenje al ne trza,možda je ušla vlaga kad je padala kiša.Na f 8 tipki piše uključivanje wirellesa.Imam vanjsku tipkovnicu genius na njoj ne piše gdje se nalazi tipka za uključivanje wirellesa,pa oćito nema.Surfa sam po internetu što ako vam tipka za uključivanje wirellesa ne radi.Uglavnom neki modeli imaju windows maneger tipa hp pa se instalira ta splikacija.Za toshibine modele ima od windows 95 do windows viste a dalje nema.Kad utipkam windows manager piše da je i za windows 7,međutim nije u postavkamq piše da nije kontabilna.Na službenim stranicama isto nema za sedmicu
morski vuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 15:41   #29
Odnio ga u servis 150 kuna,šta ću.Evo da ne duljim što je bilo.Laptop mi se pregrijava,i iša sam u servis i kompresorom su mi ga očistili.A lik mi kaže otiša ti je i hard disk može se dogodit da ti se sruše windowsi,a njegov kolega kaže sve je ok sa hard diskom.Eto sutadan pojavi se plavi ekran smrti,taj lik šta kaže da je sve ok,kaže otišla je matična moš ga bacit.Otiđem u drugi servis problem je u grafičkoj kartici jer da je matična odmah bi bio plavi ekran.Treći serviser kaže treba windowse reinstalirat,sedam godina ih nisi reinstalira,nakupilo se tu svega i svačega,vjerojatno si neki fajl izbrisa.Meni jedan kolega instalira windowse,skinem drajvere sa neta al nemogu uključit wi fi.Odnesen ga u servis četvrti serviser kaže napravit će test besplatno i vidit šta je.Sad me zove neće da reće šta je rješit će i plavi ekran i wirelles ,tipke nemože jer su otišle.Mislio sam da mi pomognete wirelles da uključim,pa bi mi se i plavi ekran možda presta pojavljivat.Jer reinstalirao sam windowse,skinio drajvere,nije pokazivalo wirelles,i još mi se plavi ekran pojavljiva.Znaći još gore jer peije sam bar imao wirelles.Hvala na svemu što ste mi pokušali pomoći.Moderator može da zaključa temu
morski vuk is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:54.